Dlaczego długi dystans sprawia, że ​​ludzie się zakochują (i jak to naprawić)

Dalekodystansowy zakochuje się

Nie jest tajemnicą, że czasami stres w związku, który jest na odległość, może sprawić, że ludzie się odkochają .

Wiele osób zadaje sobie pytanie, dlaczego? Normalny związek blisko domu w porównaniu z relacją na odległość ma kilka kluczowych różnic w tym, dlaczego odległość jest ważnym czynnikiem powodującym, że ludzie się odkochują.

Dobrą wiadomością jest to, że jeśli ty i twój partner na odległość jesteście gotowi, istnieje kilka sposobów, aby to naprawić. Oto powody, dla których długi dystans sprawia, że ​​ludzie się odkochują, i sposoby, w jakie można to naprawić .

Czasami może się wydawać, że jesteś singlem

czuć się jak jeden związek na odległość sprawia, że ​​falloutlove

W związku na odległość możesz czasem poczuć się, jakbyś zamiast być w związku, był w rzeczywistości singlem.

Dzieje się tak, ponieważ bardzo rzadko widujesz się w związku na odległość. Aby związek mógł przetrwać i prosperować, musi mieć dość stałą ilość rzeczywistego czasu .

Jedynym sposobem, aby związek stał się silny, są pewne sytuacje. Sytuacje te polegają na możliwości toczenia i przetrwania walk, tworzenia ważnych wspomnień i prawdziwego poznawania jednej i drugiej.

Jest kilka rzeczy, o których nie moglibyście się dowiedzieć podczas rozmów telefonicznych . Trudno jest zorientować się, kim naprawdę jest ktoś podczas rozmowy telefonicznej i na czym polegają jego dziwactwa i nawyki, które czynią go tym, kim jest .

Trudno nie czuć się samotnym w związku na odległość, ponieważ spędzasz większość czasu bez nich. Poczucie samotności w związku, który jest na odległość, jest ogromnym czynnikiem, gdy wydaje się, że wypadłeś z miłości w swoim związku.

Samotność to trudna sprawa

samotność związek na odległość sprawia, że ​​ludzie się zakochują

Samotność jest trudna do pokonania w związku na odległość. Jest to również jeden z głównych powodów, dla których ludzie się zakochują, gdy ich związek jest na odległość.

Nie jest łatwo być samotnym i często jedynym sposobem, w jaki twoja partnerka na odległość może w tym pomóc, jest zadzwonienie do ciebie przez telefon.

Czasami rozmowa telefoniczna na odległość nie wystarczy, aby pomóc w samotności, ponieważ po zakończeniu rozmowy osoba wraca do samotności.

Kiedy ludzie są samotni , zwykle pragną uczucia kogoś, co może czasami prowadzić do oszustwa. Nie zawsze tak się dzieje, ale jest to powszechny problem w związku na odległość.

Samotność prowadzi do wielu problemów w związku, który jest na odległość , poza zdradą. Samotność może prowadzić do agresji i niepotrzebnych kłótni lub kłótni. Samotność może również prowadzić do pogardy lub urazy do drugiej osoby.

Wszystkie te problemy, które wynikają z samotności, są również małymi rzeczami, które mogą przyczynić się do tego, że para rozpada się z powodu dużej odległości w ich związku. Mogą one również skutkować sumowaniem się do końca związku.

Brak kontaktu fizycznego i seksualnego

brak fizycznego kontaktu seksualnego związek na odległość falloutlove

Kontakt fizyczny i seksualny to ważne elementy w związku. Brak kontaktu fizycznego i seksualnego w związku na odległość może być główną przyczyną rozpadu się osoby w ich związku.

Ludzie potrzebują dotyku swojej drugiej połówki dla dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Kiedy jesteś w dużej odległości od swojej drugiej połówki, ilość kontaktów fizycznych i seksualnych, które otrzymujesz, jest albo bardzo ograniczona, albo wcale. W końcu to po prostu sprawia problemy.

Brak kontaktu fizycznego i seksualnego może prowadzić do tego, że osoba w związku czuje się zaniedbana. Może również prowadzić do tego, że osoba poczuje się niechciana, niekochana, a nawet ignorowana . Brak kontaktu fizycznego i seksualnego może również prowadzić do źle ulokowanej złości i urazy, a także smutku.

W sumie prowadzi to do wielu niepotrzebnych problemów w związku na odległość. Te małe problemy, które wynikają z braku treści fizycznych i seksualnych, mogą doprowadzić do tego, że osoba w związku na odległość rozkocha się.

Czujesz, że tak naprawdę nie znasz swojej znaczącej innej osoby

Uczucie, że tak naprawdę i naprawdę nie wiesz, kim jest twoja znacząca osoba, może prowadzić do niepewności w związku.

Ludzie mogą być niepewni, czy nadal polubiliby swoją drugą połówkę, gdyby mieszkali bliżej siebie , a także czy nadal chcieliby lubiliby swoją drugą połówkę, gdyby naprawdę wiedzieli, kim są.

Prawdziwe poznanie kogoś polega na poznaniu go w jego najgorszym i najlepszym wydaniu . Oprócz tego, że wiedzą, jak reagują na określone sytuacje i ich małe dziwactwa, które składają się na ich osobowość.

W związku, który jest na odległość, może być trudno naprawdę doświadczyć tych części kogoś.

Co może prowadzić do niepewności i niezadowolenia. W związku musisz poznać swoją drugą połówkę od środka i na zewnątrz, aby być całkowicie usatysfakcjonowanym, że osoba, z którą jesteś, jest osobą, z którą chcesz być.

Posiadanie jedynego sposobu, w jaki możesz naprawdę przekazać rozmowę telefoniczną lub wiadomość przez telefon, sprawia, że ​​bardzo trudno jest naprawdę poznać osobę, z którą jesteś w związku.

Niepewność co do osoby, z którą jesteś, jest głównym powodem, dla którego ludzie mogą się odkochać, gdy znajdują się w dużej odległości od swojej drugiej połówki.

Brak możliwości rozwiązania dużej walki

nie rozwiązuj dużej walki związek na odległość falloutlove

Rozmowa przez telefon, gdy jesteś na dużym dystansie, jest wystarczająco trudna, ale gdy próbujesz rozwiązać walkę, może być jeszcze trudniejsza.

Kiedy często próbujesz rozwiązać walkę ze swoją drugą połówką na odległość, musisz stanąć twarzą w twarz, aby naprawdę spróbować i poczuć to, co oni czują.

Kiedy próbujesz rozwiązać kłótnię przez telefon, nie możesz uzyskać takiego samego efektu, jaki miałbyś twarzą w twarz, więc łatwiej jest pozostać wściekły i trochę dłużej się dąsać .

Kiedy przez długi czas pozostajesz zły na swoją drugą połówkę, może być trudno się z tym pogodzić. Możesz odtwarzać to w swoim umyśle w kółko, co może prowadzić do większej złości i większej urazy. Dużo trudniej jest spróbować naprawić lub zaradzić kłótni przez telefon niż osobiście.

Zbyt długie szaleństwo z powodu złej sytuacji może prowadzić do utraty miłości, ponieważ nigdy tak naprawdę nie można jej naprawić.

Nie mamy dla siebie wystarczająco dużo czasu

Kiedy przebywasz na dużej odległości, może być ciężej znaleźć dla siebie czas. Każdy ma dość intensywne życie, a strefy czasowe mogą jeszcze bardziej temu przeszkodzić w związku na odległość.

Musisz być w stanie spędzić razem trochę czasu, aby utrzymać związek.

Jeśli nie możesz spędzić wystarczająco dużo czasu razem w związku, to tak naprawdę nie ma związku. Aby nawiązać związek, musicie mieć dobry i sensowny czas razem jako para.

Kiedy ludzie nie mają dla siebie wystarczająco dużo czasu, może to prowadzić do uczucia bycia niekochanym, niechcianym i nieważnym. Te uczucia mogą prowadzić do tego, że ludzie wypadają na długo i chcą szukać czegoś lepszego.

Musisz dać swojemu partnerowi na odległość tyle czasu, ile oboje chcecie lub jesteście w stanie dać .

Bez tego związek nie będzie trwał długo ani nie będzie zdrowym i dobrze prosperującym związkiem. W końcu ktoś odpadnie z miłości lub zmęczy się ignorowaniem i zaniedbywaniem.

Komunikacja i wspólne spędzanie czasu to ogromna i niezwykle ważna część każdego związku, ale zwłaszcza na odległość, ponieważ musi tam być coś, co zrekompensuje brak kontaktu seksualnego i fizycznego.

3 sposoby na naprawienie tego

hadwork poświęcenie zobowiązanie naprawić związek na odległość

Chociaż te problemy wydają się dość nie do naprawienia, istnieje kilka sposobów na ich rozwiązanie. Naprawianie relacji, nawet tej na odległość, wymaga dużo ciężkiej pracy, poświęcenia i zaangażowania.

Problemy, które sprowadzają się do związku na odległość, nie zostają rozwiązane z dnia na dzień. Obie części związku muszą chcieć naprawić związek i chcieć zrobić to, czego potrzebuje i pragnie druga część związku.

Niektóre ze sposobów, które możesz naprawić z powodu rozpadu miłości w związku, który jest na odległość, polegają na częstszym widywaniu się nawzajem. rozmawiać o przyszłości i pytać, czego konkretnie potrzebuje Twoja druga osoba.

Zagłębiając się w każde z tych niejasnych rozwiązań, będzie to wyglądało trochę tak:

1- Widząc się więcej

W związku to nigdy nie zadziała, jeśli nigdy się nie zobaczycie. W końcu albo będziesz musiał się częściej widywać, albo zakończyć związek.

Widząc się częściej, rozwiązując wiele małych problemów, naprawiając również większe problemy. Widząc się nawzajem więcej , zaradzi samotności i potrzebie kontaktu fizycznego i seksualnego. Te rzeczy są kluczowe dla silnego, zdrowego i kwitnącego związku.

2- Mówienie o przyszłości

mówię o przyszłości fix widok relacji na odległość

Jeśli powodem, dla którego jesteś w długoterminowym związku, jest ktoś, z kim widzisz, że zostajesz przez długi czas, to świetnie.

Jedynym problemem jest to, że oboje nie możecie dalej rozwijać się, jeśli związek jest na zawsze odległy. W końcu oboje musicie porozmawiać o przyszłości i możliwości przeniesienia się jednego z was, aby być bliżej drugiego .

Choć może to być niewygodne, czasami jest to konieczne, aby dowiedzieć się, czy związek może trwać i rozwijać się. Relacja będzie lepsza, jeśli ten słoń w pokoju nie zostanie naprawiony.

3- Ustalenie swoich znaczących potrzeb innych osób

Jedynym sposobem na rozpoczęcie naprawy relacji jest komunikacja. Oznacza to również poproszenie swojej ukochanej drugiej osoby o to, czego od ciebie potrzebują, aby utrzymać związek . Może to być cokolwiek, ale zazwyczaj wymagają więcej uwagi.

W związku na odległość największym problemem jest po prostu niewystarczająca uwaga, kontakt fizyczny i seksualny oraz jakość czasu. Związek kwitnie na tych rzeczach, a związek po prostu nie może bez nich przetrwać.

Twoja druga połówka może potrzebować innych konkretnych rzeczy, aby utrzymać związek w miłości i zdrowiu . Jedynym sposobem, aby się dowiedzieć, jest zapytać ich, czego potrzebują.

Końcowe przemyślenia

Najlepszym sposobem, aby pomóc pozornie bezradnemu związkowi, jest komunikacja. Jeśli chcesz przywrócić miłość do swojego związku, musisz zapytać swoją drugą połówkę, czego potrzebuje i jak możesz jej w tym pomóc .

Oprócz tego, że pytają Cię, jakie są Twoje konkretne potrzeby, ponieważ są one równie ważne, jeśli chodzi o przywrócenie zdrowego związku, który jest na odległość. Istnieje wiele różnych powodów, dla których każdy związek może się odkochać.

Każdy związek jest zupełnie inny od następnego. W tej notatce są wspólne problemy, których doświadczył każdy w związku, który jest na odległość.

Samotność oraz brak kontaktu fizycznego i seksualnego to najczęstsze problemy w związku na odległość. Nie tylko stanowią problemy same w sobie, ale mogą również powodować mniejsze problemy.

Te mniejsze problemy mogą przyczynić się do ostatecznego rozkochania się lub zakończenia związku na odległość. Robienie wszystkiego, co w Twojej mocy, aby odeprzeć te powszechne problemy, może pomóc w utrzymaniu najlepszego związku na odległość.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *