Wibrator Lovense Lush

Lush: zdalnie sterowany wibrator do jajek za pomocą smartfona;

Lu sh 3 to jeden z najlepszych wibratorów ze zdalnym sterowaniem do stosunku ldr! Zabawka umożliwia sterowanie za pomocą aplikacji, co oznacza, że ​​możesz kontrolować pulsy z dowolnej odległości i istnieją funkcjonalne podejścia, aby to osiągnąć, w tym rozpoznawanie głosu, sterowanie rytmami muzyki, wibracje z dotykiem partnerów itp.

To naturalne, że Lush 3 został wydany! Oczywiście Lovense Lush to prawdopodobnie najbardziej symboliczna zabawka erotyczna marki Lovense i prawie na pewno najczęściej kupowana! Rzeczywiście, ten wibrator do jajek można kontrolować za pomocą smartfona i jest bardzo wydajny w punkcie g z dowolnego miejsca! Kiedy mówię wszędzie, to w dużej mierze dlatego, że rozpoznajemy to bardzo często w serwisie camgirls, reagując na napiwki, ale nie tylko! To bardziej bajeczne jajko, idealne do zabawy na zewnątrz, ostrożnie i orgazmów kontrolowanych przez innych!

Lovense Lush 3 jest z definicji trzecią wersją jednej z najbardziej zaawansowanych zabawek erotycznych dla dorosłych dostępnych na rynku. Lovense zaangażowało swoich projektantów do działania po tym, jak klienci wyjątkowego Lush przedstawili sugestie dotyczące aktualizacji i zmian. Ty wyrażasz swoją opinię, a oni słuchali. Ten artykuł jest ostatecznym przeglądem Lovense Lush3, jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie wibratorów na rynku.

Próba utrzymania intymności mieszkając ze swoim partnerem nie powinna już być rozczarowaniem. W tej recenzji Lovense Lush 3 zbadamy, jak poprawiła się Lush 3 i czy warto ją ulepszyć, jeśli posiadasz zabawkę Lush 3.

Lovense Lush 3 jest inny niż jakikolwiek inny wibrator, którego kiedykolwiek używałeś w kluczowy sposób – daje kontrolę nad orgazmem w czyichś rękach.

Ulepszenie do Lovense Lush 3, Lush 3 to przenośny wibrator do jajek, który jest zdalnie sterowany, co pozwala twojemu partnerowi aktywować go za każdym razem, gdy chce.

Zaprojektowana głównie dla par i dziewczyn z kamerkami, ta seks-zabawka na pilota jest świetnym rozwiązaniem, aby wypróbować dziwactwa, takie jak publiczna przyjemność i odmowa orgazmu, lub możesz po prostu wykorzystać ją do dowolnej dobrej, staromodnej zabawy.

Niezbyt duża korekta dla tej trzeciej odmiany! Nawet jeśli w rzeczywistości są elementy do przemówienia! Po pierwsze, z pewnością wydaje się, że jest to pierwszy i drugi produkt, musimy to przyznać.

Jakie ulepszenia wprowadzono do Lovense Lush 3? Lovense mógł stworzyć kilka modyfikacji w aspekcie technologicznym, których nie znamy lub których nie widzimy. Niemniej jednak, oto zmiany w projekcie i funkcji między Lovense Lush, Lush 2 i Lush 3 :

Lovense (nie „lovesense”!) Lush 3 to silna i wewnętrznie przenośna zabawka erotyczna z jajkiem, której można użyć do urozmaicenia seksu w sypialni lub publicznego orgazmu. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości miękkiego silikonu – powierzchnia tej zabawki jest gładka w dotyku. Lush 3, podobnie jak jego poprzednik, jest płynnie, lekki, ładowalny i daje silne impulsy.

Masz dwie różne części, jajko i antenkę, które można również wykorzystać jako sznurek do wyciągania. Uważamy, że stan jest o wiele bardziej dostosowany niż pierwszy projekt, który kopnął gspot! To znaczy, że ma kształt kropli, znacznie bardziej wypukły w górnej części.

Poza tym wibrator Lush 3 ma bardzo giętki czujnik bluetooth i można go zginać pod dowolnym kątem i pozostanie w formie.

Możesz rozpoznać, że odbiornik bluetooth to nie to samo, to wciąż zmiana! Na pewno mamy dwa namagnesowane punkty na zewnętrznym elemencie do ładowania i przycisk teraz pod spodem. W Lush 1 znajdował się bezpośrednio na wibrującym jajku, w Lush 3.0 jest na ogonie i teraz zrozumiałeś, że jest pod spodem! Niedługo będzie wręcz… W rzeczywistości, nie wiem, nie widzę, gdzie prawdopodobnie lepiej się pozycjonuje. Krótko mówiąc, małe zmiany, ale mądre zmiany!

Lush 3 to uroczy mały wibrator do jajek, który ma bulwiasty element i czujnik bluetooth. Element bulwiasty jest przeznaczony do użytku wewnętrznego, a antena powinna pozostawać poza pochwą, sięgając po dobre połączenie Bluetooth podczas sterowania przez telefony komórkowe.

Zdalnie sterowane jajka łączą się z zewnętrznym kontrolerem bluetooth, który pozwala kontrolować intensywność pulsu, kadencję i inne parametry. Te piloty są zazwyczaj aplikacjami na smartfony (a czasami na komputery PC), które można pobrać. Aplikacje umożliwiają partnerowi zarządzanie wibratorem z dowolnego miejsca na ziemi, o ile istnieje połączenie z Internetem.

Posiada antenę bluetooth, więc można nim sterować za pomocą zdalnej aplikacji Lovense na telefonie partnera, jeśli jesteś stosunkowo blisko (w odległości około 10 m). Można go bardziej obsłużyć przez Internet, co czyni go dobrym wyborem do seksu z kamerą na duże odległości. Lush 3 pobudza wewnętrzny punkt g, zapewniając kobiecie zabawny, głęboki orgazm, który może naprawdę wstrząsnąć jej światem. Jest również na tyle mały, że można go nosić pod ubraniem, nie będąc zbyt odrażającym w miejscach publicznych.

Ten pręt pozwoli na lepszy nacisk na punkt g, co oznacza jeszcze skuteczniejsze pulsowanie!

Czy jajka bluetooth są warte wydatku? Jak możesz się domyślać, biorąc pod uwagę jego zaawansowany technologicznie charakter, jest to dość drogie, ale jeśli kiedykolwiek chciałeś dać swojemu partnerowi pełną kontrolę nad swoim orgazmem, Lush 3 jest naprawdę dobrym (i niepozornym) stylem do zrobienia tego.

Lovense jest na pierwszej stronie jaj kontrolowanych przez bluetooth i aplikacji od ponad 10 lat. W tym czasie nie tylko stworzyli szereg funkcji, ale nadal je unowocześniali za pomocą lepszych funkcji i technologii, które z dumą prezentują na stronach swoich produktów. Lovense kontynuuje również rozwijanie niesamowitej praktyki zdalnej dla lokalnego i długiego grania za pomocą swojej aplikacji, Lovense remote.

Jaki to rozmiar?
Jajko jest umiarkowanie małe, ma około 3 cali długości i 1,5 cala szerokości. Tylna antena jest dłuższa, ale ta tylna antena została stworzona, aby poprawić połączenie bluetooth zabawki, więc ma to sens. Jego stan jest idealny, ale porozmawiajmy o jego wadze! Kiedyś Lush miał 62 gramy, teraz waży 69,9 grama! Nie zwracałem uwagi w porównaniu z drugim modelem, ale hej, tak naprawdę nie ma też żadnej widocznej różnicy. Świeżo, ten Lush 3 jest dostępny tylko w kolorze różowym! Tak więc w kolejnej wersji prawdopodobnie będzie to inny kolor, trochę by się to zmieniło!

Powierzchnia zabawki jest w całości wykonana z matowego silikonu, a pod powierzchnią kryje się potężny silnik. Dzięki ulepszeniom silnik w Lush 3 jest znacznie lepszy niż Lush 1. Wkładany element jajka (część kulista) ma około 1,4 cala/35,5 mm grubości i 3,14 cala/80 mm długości. To naprawdę przyzwoity rozmiar dla każdej kobiety, aby wstawić tę zabawkę dla przyjemności. Poza tym bulwiasty element jest zakrzywiony, aby lepiej trafiać w punkt g, podczas gdy silne wibracje stymulują cały obszar pochwy.
Pierwszorzędne wymiary zabawki sprawiają, że wkładanie jest łatwe dla wszystkich dziewczyn, a odrobina lubrykantu może jeszcze bardziej ułatwić proces wkładania.

Jak wygląda wysyłka/opakowanie?
Proces wysyłki jest dość dyskretny, ponieważ dociera do zwykłego pudełka bez żadnych wskazówek, co jest w środku. To uspokajało z motywów, których nie potrafię do końca wyjaśnić – chyba obawiałem się, że powiem: „duża, duża seks zabawka w środku! ” w dużych czerwonych wiadomościach czy coś. Powiedzmy, że tak nie było. Pojawi się w nowoczesnym, białym opakowaniu z minimum informacji na odwrocie, ale nic przerażająco znaczącego. Kiedy go otworzysz, znajdziesz w środku Lovense Lush 3, odpowiednio schowany w formie do piany.

Funkcje aplikacji zdalnej na smartfonie Lovense

Prawdopodobnie największym urokiem zabawek Lovense są ich doskonałe funkcje aplikacji. Po dokładnym przeanalizowaniu mojego Lush 3 za pomocą aplikacji Lovense, mogę potwierdzić, że jest to zdecydowanie najlepsza aplikacja do zdalnego sterowania jajkami, z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Po prostu mają tak wiele sposobów, aby Ty lub Twój partner obsługiwali produkty Lovense za pośrednictwem aplikacji. Jest to całkowicie urządzenie, które zostało opracowane z myślą o pierwszym użyciu aplikacji. Bez aplikacji interfejs jest pojedynczym przyciskiem (znajdującym się na końcu ogona), który wykorzystujesz do przewijania w jedną stronę trzech stałych prędkości wibracji i czterech wbudowanych wzorców. Aplikację zdalną Lovense można pobrać bezpłatnie i zastosować w systemie ios 9.0 i nowszym oraz Androidzie 4.3 i nowszym. Jest na wierzchu wersja na Maca i wersja na komputer osobisty z systemem Windows (chociaż do tego ostatniego potrzebujesz konkretnego adaptera Bluetooth Lovense).

Najsmaczniejszą cechą tego pocisku jest funkcja kontroli aplikacji. Pozwala to Twojemu partnerowi kontrolować Twój Lush 3 z dowolnego miejsca, a na górze możesz pozwolić, aby Twój Lush 3 pulsował wraz z każdym dźwiękiem lub uderzeniami piosenek. Zasadniczo najpierw dopasowujesz wibrator Lush 3 do telefonu komórkowego za pomocą połączenia Bluetooth i prosisz swojego partnera, aby utworzył konto w aplikacji „Lovense remote”. Gdy oboje zarejestrujecie się na koncie Lovense, wasz towarzysz może przejąć pełną kontrolę nad wibratorem. Jeśli posiadasz również więcej zabawek firmy Lovense, wszystkie zabawki można połączyć z aplikacją, gotową do kontrolowania w dowolnym czasie i miejscu. Założenie konta do korzystania z aplikacji było łatwe, a podłączenie wibratora do aplikacji było właśnie tym, czego oczekiwałbym, aby ta procedura przebiegła: bezbolesna, bezpośrednia i prosta!O wiele więcej informacji o tym, jak zdalnie wykorzystać aplikację, zajmę się później.

Poziom dźwięku Lush 3 zapewnia niski poziom hałasu podczas użytkowania i jest jednym z najcichszych wibratorów do jajek na rynku. Nawet jeśli włączysz zabawkę na optymalną prędkość wibracji, poziom dźwięku wyniesie około 50db. Jak mocne jest 50db? To poziom dźwięku cichego salonu! Ta zabawka jest jeszcze cichsza, gdy wibruje w twojej pochwie. Pozornie twoja ściana pochwy jest całkowicie naturalnym blokerem hałasu ;). Dlatego Lovense Lush jest moim najlepszym towarzyszem do publicznych zabaw.

Efektywna wibracja. Jako małe jajko miłości, Lush 3 zapewnia dość intensywny puls. Aby być bardziej precyzyjnym, jest 4 razy silniejszy niż większość jajek miłosnych w branży. Silnik w Lush 3 jest większy niż w poprzednim Lush. Siła impulsu jest równoważna (tylko trochę silniejsza, uważam), ale osiągi i trwałość silnika są znacznie lepsze.
Co lepsze? Możesz bez wysiłku przejść na drugą rundę lub dużo więcej dzięki długiej żywotności baterii; ). Poza tym stopień tętna można kontrolować za pomocą telefonu komórkowego lub telefonu znajomego z dowolnej odległości za pomocą aplikacji Lovense (o tym elemencie o wiele bardziej szczegółowo później).

Lush 3 to jedno z najbardziej relaksujących wibrujących jajek do noszenia. Po włożeniu Lush 3 prawie go nie poczujesz, chyba że zacznie pulsować. Możesz używać tej zabawki podczas leżenia na łóżku, siadania lub chodzenia. Dopóki jesteś dobrze nasmarowany, czujesz się przytulnie we wszystkich pozycjach. Jest to niezwykle przydatne, gdy jest to gra bez użycia rąk, ponieważ możesz zwinąć antenę w kształcie haka i pozwolić jej skutecznie przymocować do bielizny.

Całkowicie wodoszczelna zabawa na mokro w basenie lub wannie? Lush 3 jest tutaj, aby pomóc! Ta zabawka jest całkowicie wodoodporna, co nie tylko otwiera drzwi dla bardziej niesamowitej zabawy, ale także znacznie ułatwia proces czyszczenia.

Trwała bateria jednym z najlepszych ulepszeń Lush 3 (w porównaniu do Lush 1) jest jego bateria. Lovense ulepszył model baterii, aby ta zabawka była bardziej wytrzymała. Po pewnym roku aktywności Lush 3 powinien nadal utrzymywać podobną żywotność baterii po każdym ładowaniu. Jak połączyć Lush 3 z aplikacją „Lovense remote”? Najpierw musisz włączyć wibrator do jajek Lush 3. Aby to zrobić, po prostu naciśnij przycisk Start na górze odbiornika bluetooth przez 3-5 sekund. Migające czerwone światło u góry oznacza, że ​​Twoja zabawka jest gotowa do połączenia.

Jak usunąć partnera (ów) z aplikacji Lovense? Rzeczy dzieją się w życiu. Co jeśli para skończy? A co, jeśli po prostu nie chcesz już tylko oddawać kontroli swojemu towarzyszowi? Wtedy możesz je usunąć tylko ze swojego kontaktu.

Powiązane słowa kluczowe:
Lush lovense, lovense bujne, 12x wibrujące jajko, najlepszy zdalny wibrator do jajek, wibrator do jajek, wstawianie wibratora do jajek, pięćdziesiąt odcieni szarego wibratora do jajek, jak używać wibratora do jajek pociskowych, bujny wibrator do jajek bluetooth, mantryczne jajko z pilotem zdalnego sterowania wibrator, wibrator jajeczny dopochwowy, wibrujący przegląd jajek, wibrujące jajko z aplikacją na telefon