Najlepszy prezent dla relacji na odległość


Idealne prezenty dla relacji na odległość
Ze względu na to, jak proste jest połączenie przez telefon i internet, duety nie muszą już widywać się otwarcie, aby nadążyć za partnerami. Żyjemy we współczesnym świecie, w którym fizyczność nie zawsze jest konieczna. Niemniej jednak ważne jest, aby pamiętać, że zarówno kontakt, jak i seks to dwa ważne elementy zdrowego związku, dlatego ważne jest, aby pary długodystansowe znalazły Ucieczki, gdy nie mogą osobiście zejść na dół. Być może myślisz, jakie jest najlepsze rozwiązanie, aby urozmaicić połączenie high-tech, w którym twój towarzysz mieszka daleko? Prezenty erotyczne dla relacji na odległość.


Lovense Nora to sprytny wibrator dla królików


Na ziemi, gdzie pandemia oznacza, że ​​relacje na odległość są typowe, zabawki Ldr do intymności nadążają za tym. Akcesoria produkowane są z wysokiej jakości tworzywa ABS oraz całkowicie bezpiecznego silikonu bez zanieczyszczeń i dodatków. Wibrator Nora, który zaprzyjaźnia się z męskim masturbatorem Lovense max 2, dołącza do zdalnej aplikacji Lovense przez Bluetooth. Po połączeniu, pary mogą synchronizować swoje zabawki, zapewniając podwójną interaktywną praktykę. Kiedy Nora się porusza, reaguje max. Kiedy porusza się Max 2, porusza się również Nora. Prędkość twoich ruchów jest odczuwana z drugiej strony przez twojego partnera i odwrotnie. Aby uwzględnić wszystkie pary, 2 Noras mogą synchronizować się ze sobą, dwa maksymy mogą się synchronizować, a także Nora i maks sinc razem. Pary mogą kontrolować swoje urządzenia za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Posiada antenę Bluetooth, dzięki czemu można nim sterować za pomocą zdalnej aplikacji Lovense na telefonie partnera, jeśli znajdujesz się w stosunkowo bliskiej odległości. Można go bardziej obsłużyć przez Internet, co czyni go zabawną opcją do seksu przed kamerą internetową na odległość.

Ten kij umożliwi lepsze napięcie w punkcie g, co oznacza jeszcze skuteczniejsze pulsowanie!

Czy zabawki erotyczne bluetooth są warte swojej ceny? Jak możesz się spodziewać, biorąc pod uwagę jego zaawansowaną technologię Essence, jest umiarkowanie drogi, ale jeśli kiedykolwiek chciałeś dać swojej przyjaciółce pełną kontrolę nad swoim orgazmem.

Lovense jest na pierwszej stronie zabawek erotycznych zarządzanych przez bluetooth i przez aplikacje od ponad 10 lat. W tym czasie nie tylko stworzyli szereg funkcji, ale nadal aktualizowali je o lepsze cechy i inżynierię, które z dumą prezentują na stronach swoich produktów. Lovense kontynuuje również rozszerzanie zdumiewających doświadczeń zdalnych dla lokalnego i długiego odtwarzania za pomocą swojego oprogramowania, Lovense remote.

Jaka jest wysyłka?
Sposób wysyłki jest bardzo dyskretny, ponieważ zostanie dostarczony w zwykłym pudełku bez żadnej wskazówki, co jest w środku. To było pocieszające z powodów, których nie potrafię do końca wyjaśnić – przypuszczam, że prawdopodobnie bałem się, że powie „duże, duże dildo w pudełku! „W dużych czerwonych literach czy coś. Powiedzmy, że nie. Jest dostarczany w eleganckim białym opakowaniu z minimum informacji na pudełku, ale absolutnie nic strasznie ważnego. Po otwarciu znajdziesz w środku Lovense Lush 3, bezpiecznie zapakowany w foremkę do piany.

Funkcjonalność zdalnej aplikacji mobilnej Lovense

Prawdopodobnie największym urokiem zabawek Lovense jest ich doskonała funkcjonalność aplikacji. Po gruntownym przetestowaniu mojej zabawki z aplikacją Lovense mogę potwierdzić, że jest to zdecydowanie najlepsza aplikacja do zdalnego sterowania zabawkami erotycznymi, z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Po prostu mają wiele sposobów na kontrolowanie zabawek Lovense przez aplikację dla Ciebie lub Twojego towarzysza. Jest to absolutnie produkt, który został opracowany z myślą o wykorzystaniu aplikacji. Nie musisz się martwić, że Twoje urządzenie będzie kompatybilne. Pilot Lovense jest dostępny na ios (i Apple Watch) i telefonach z Androidem, a także na komputerach Mac i laptopach. Najbardziej zachęcającą cechą tego klimatu jest funkcja kontroli aplikacji. Umożliwia on Twojemu towarzyszowi sterowanie zabawką z dowolnego miejsca, a dodatkowo możesz włączyć swój zabawkowy Pulse wraz z dowolnym dźwiękiem lub rytmami muzyki. Zasadniczo,najpierw dopasowujesz klimat do swojego telefonu komórkowego przez połączenie Bluetooth i prosisz znajomego o założenie konta w aplikacji „Lovense remote”. Jeśli masz również inne zabawki firmy Lovense, wszystkie zabawki można dodać do aplikacji, gotowe do zarządzania w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Założenie konta do korzystania z aplikacji było łatwe, a podłączenie wibratora do oprogramowania było dokładnie takie, jak spodziewałem się, że ta procedura przebiegnie: bezbolesna, autentyczna i prosta! Więcej informacji o tym, jak korzystać z aplikacji Connect, opowiem później.Jeśli masz również inne zabawki firmy Lovense, wszystkie zabawki można dodać do aplikacji, gotowe do zarządzania w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Założenie konta do korzystania z aplikacji było łatwe, a podłączenie wibratora do oprogramowania było dokładnie takie, jak spodziewałem się, że ta procedura przebiegnie: bezbolesna, autentyczna i prosta! Więcej informacji o tym, jak korzystać z aplikacji Connect, opowiem później.Jeśli masz również inne zabawki firmy Lovense, wszystkie zabawki można dodać do aplikacji, gotowe do zarządzania w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Założenie konta do korzystania z aplikacji było łatwe, a podłączenie wibratora do oprogramowania było dokładnie takie, jak spodziewałem się, że ta procedura przebiegnie: bezbolesna, autentyczna i prosta! Więcej informacji o tym, jak korzystać z aplikacji Connect, opowiem później.

Poziom dźwięku sprawia, że ​​dźwięk jest cichszy podczas pracy i jest to jedna z najspokojniejszych zabawek erotycznych na rynku.

Potężne wibracje. Jako mała wibrująca zabawka daje dość intensywne wibracje. Mówiąc dokładniej, jest 4 razy mocniejszy niż zabawka na rynku. Wytrzymałość Pulse jest porównywalna, ale wydajność i trwałość silnika są znacznie lepsze.
Przycisk start zabawki znajduje się w górnej części czujnika Bluetooth, co umożliwia łatwe włączanie/wyłączanie lub regulację ustawień. Używanie tej zabawki wewnętrznie jest po prostu zdumiewające. W trakcie gry wstępnej możesz przełączyć zabawkę w tryb niskiej wibracji! Wibracje o maksymalnej sile mogą naprawdę sprawić, że będziesz skomleć! Pulse nie jest dokładny, ale jest dość mocny i dudniący i naprawdę wędruje pod skórą. Co lepsze? Możesz po prostu przejść na drugą rundę lub więcej, dzięki długiej żywotności baterii; ). Poza tym poziom pulsu można kontrolować za pomocą telefonu komórkowego lub telefonu komórkowego partnera z dowolnej odległości za pomocą aplikacji Lovense (o tej części omówię znacznie więcej później). Jest to jedna z najbardziej przytulnych zabawek erotycznych.

Lovense: seks-zabawka na odległość!

Lush 3 to jedna z najnowocześniejszych zdalnie sterowanych zabawek erotycznych do seksu na odległość na statku! Zabawka umożliwia sterowanie za pomocą aplikacji, co wskazuje, że możesz kontrolować wibracje z dowolnego zakresu i istnieją elastyczne techniki, aby to zrobić.

To naturalne, że pojawił się Lush 3! Oczywiście Lovense Lush to prawdopodobnie najbardziej symboliczna zabawka erotyczna marki Lovense i prawdopodobnie najczęściej kupowana! Rzeczywiście, ten wibrator do jajek można kontrolować za pomocą smartfona i jest bardzo skuteczny w punkcie g z dowolnego miejsca! Kiedy mówię wszędzie, to przede wszystkim dlatego, że bardzo często widzimy to z camsite, reagując na napiwki, ale nie tylko! To także magiczne jajko, idealne do zabawy poza domem, ostrożnej i uzyskania orgazmu kontrolowanego przez innych!

Lovense Lush 3 to z definicji trzecia wersja jednej z najlepszych dostępnych na rynku zabawek erotycznych dla dorosłych. Lovense zaangażował swoich konceptorów do działania po tym, jak klienci oryginalnego Lush przedstawili pomysły na aktualizacje i poprawki. Mówiłeś, a oni słuchali. Ten post jest najlepszym przeglądem Lovense Lush3, jednej z najnowocześniejszych technologicznie zabawek erotycznych na rynku.

Próba utrzymania bliskości z przyjacielem nie powinna już być stresem. W tej recenzji Lovense Lush 3 zbadamy, jak poprawiła się Lush 3 i czy warto ją ulepszyć, jeśli posiadasz zabawkę Lush 3.

Lovense Lush 3 jest inny niż jakiekolwiek inne jajko, którego kiedykolwiek używałeś na jednym kluczowym kontynencie – daje kontrolę nad twoim orgazmem w czyichś rękach.

Uaktualnienie do Lovense Lush 3, jest to przenośna zabawka erotyczna z jajkiem, zdalnie sterowana, która umożliwia twojemu przyjacielowi aktywację jej w dowolnym momencie.

Zaprojektowany głównie dla duetów i dziewczyn z kamerkami, ten zdalnie sterowany wibrator jest dobrą techniką do eksperymentowania z załamaniami, takimi jak gra publiczna i odmowa orgazmu, lub możesz po prostu wykorzystać go do doskonałej, staromodnej zabawy.

Niezbyt duża modyfikacja dla tego trzeciego modelu! Chociaż w rzeczywistości jest coś do powiedzenia! Już teraz wygląda wyraźnie jak pierwszy i drugi produkt, trzeba to przyznać.

Jakie ulepszenia wprowadzono do Lovense Lush 3? Lovense mógł dokonać kilku poprawek w aspekcie inżynieryjnym, którego nie znamy ani nie rozumiemy. Niemniej jednak, oto zmiany w układzie i funkcji między Lovense Lush, Lush 2 i Lush 3:

Lovense (nie „lovesense”!) Lush 3 jest potężnym i przenośnym wewnętrznie wibrującym jajkiem, którego można użyć do wywołania seksu w komorze lub orgazmu na świeżym powietrzu. Zabawka wykonana jest z najwyższej jakości aksamitnego silikonu – powierzchnia tej zabawki doskonale wygładza się na skórze. Lush 3, podobnie jak jego przodek, jest ładowalny, lekki, bezproblemowo zaprojektowany i zapewnia skuteczne wibracje.

Masz dwa charakterystyczne przedmioty, jajko i odbiornik bluetooth, który może być również używany jako przewód do pobierania. Uważamy, że kształt jest znacznie bardziej dostosowany niż pierwszy projekt, który kopie punkt G! To znaczy, że ma kształt kropli, bardziej zaokrąglony na wierzchołku.

Poza tym, Lush 3 vibe ma niezwykle plastyczny odbiornik bluetooth i można go złożyć pod dowolnym kątem i pozostanie w formie.

Możesz rozpoznać, że czujnik bluetooth jest inny, niemniej jednak jest to modyfikacja! Rzeczywiście, mamy dwa namagnesowane punkty na zewnętrznej części do podłączenia i przycisk znajdujący się obecnie pod spodem. W Lush 1 znajdował się bezpośrednio na wibratorze jaj, w Lush 3.0 jest na ogonie, a teraz zrozumiałeś, że jest pod spodem! Niedługo będzie wręcz… Właściwie nie wiem, nie widzę, gdzie można by go lepiej ustawić. Krótko mówiąc, małe zmiany, ale mądre zmiany!

Lush 3 to piękny mały wibrator do jajek, który ma kulistą część i odbiornik bluetooth. Bulwiasty element jest przeznaczony do użytku wewnętrznego, a czujnik bluetooth powinien znajdować się poza cipką, sięgając po dobre połączenie bluetooth podczas sterowania przez telefony komórkowe.

Zdalnie sterowane zabawki erotyczne łączą się z zewnętrznym pilotem bluetooth, który upoważnia Cię do kontrolowania siły pulsu, rytmu i innych ustawień. Te piloty to zwykle aplikacje na telefony komórkowe (i często laptopy), które można pobrać. Aplikacje upoważniają Twojego partnera do zarządzania Twoją zabawką erotyczną z dowolnego miejsca na świecie, o ile ma dostęp do Internetu.

Posiada antenę bluetooth, dzięki czemu można nim sterować za pomocą zdalnej aplikacji Lovense na telefonie partnera, jeśli znajdujesz się w stosunkowo bliskiej odległości (w odległości około 10 m). Można nim również sterować przez sieć, co czyni go przyjemnym wyborem podczas stosunku przed kamerą na duże odległości. Lush 3 stymuluje wewnętrzny punkt g, zapewniając kobiecie zabawny orgazm, który może naprawdę wstrząsnąć jej światem. Jest też na tyle mały, że można go schować pod ubraniem, nie będąc przy tym zbyt nienawistnym.

Ten kij zapewni lepszy nacisk na punkt g, co oznacza jeszcze wydajniejsze pulsowanie!

Czy zabawki erotyczne bluetooth są warte swojej ceny? Jak możesz się domyślać, biorąc pod uwagę jego zaawansowaną technologię, jest umiarkowanie drogi, ale jeśli kiedykolwiek chciałeś dać swojemu towarzyszowi pełną kontrolę nad swoim Orgazmem, Lush 3 jest świetnym (i skromnym) kursem, aby to zrobić .

Lovense jest na pierwszej stronie zabawek erotycznych sterowanych przez bluetooth i przez aplikację od ponad 10 lat. W tym czasie właśnie opracowali szereg opcji, ale nadal aktualizują je o lepsze funkcje i innowacje technologiczne, które z dumą wyświetlają na stronach swoich produktów. Lovense kontynuuje również tworzenie cudownych wrażeń zdalnych do gry w pobliżu i na długich dystansach za pomocą aplikacji Lovense Remote.

Jaki to rozmiar?
Zabawka erotyczna jest umiarkowanie mała, a jajko ma około 3 cali długości i 1,5 cala szerokości. Tylny czujnik bluetooth jest dłuższy, ale ten tylny czujnik bluetooth został opracowany w celu poprawy sygnału bluetooth zabawki, więc ma to sens. Jego kształt jest najlepszy, ale zobaczmy jego masę! Kiedyś Lush miał 62 gramy, teraz waży 69,9 grama! Nie byłem świadkiem w porównaniu z drugim modelem, ale hej, tak naprawdę nie ma też żadnego oczywistego rozróżnienia. Po raz kolejny Lush 3 jest dostępny tylko w kolorze różowym! Tak więc, w następnej wersji, być może będzie to inny kolor, trochę by się poprawił!

Powierzchnia zabawki wykonana jest w całości z matowego silikonu, a pod powierzchnią mieści wydajny silnik. Wielkie dzięki ulepszeniom silnik w Lush 3 jest znacznie silniejszy niż ten w oryginalnym Lush. Wkładany element wibratora (element bulwiasty) ma około 1,4 cala/35,5 mm grubości i 3,14 cala/80 mm długości. To naprawdę przyzwoity pomiar dla każdej kobiety, aby wstawić tę zabawkę dla przyjemności. Poza tym bulwiasta część jest zakrzywiona, aby lepiej trafiać w punkt g, podczas gdy silne impulsy stymulują cały obszar pochwy.
Przyzwoita objętość zabawki ułatwia wkładanie dla wszystkich kobiet, a Lube może pomóc w jeszcze bardziej płynnym wstawianiu.

Jak wygląda wysyłka/opakowanie?
Procedura wysyłki i dostawy jest naprawdę skromna, ponieważ jest dostarczana w zwykłym pudełku bez żadnej wskazówki, co jest w środku. To było pocieszające z powodów, których nie mogę do końca wyjaśnić – przypuszczam, że może obawiałem się, że zostanie napisane „maksymalnie duża zabawka erotyczna w środku! „Wielkimi czerwonymi, wielkimi literami czy coś. Żeby było jasne, tak nie było. Pojawi się w nowoczesnym pustym pudełku z minimum informacji na odwrocie, ale w ogóle nic nie jest zbyt krytyczne. Gdy go otworzysz, znajdziesz czekającą w środku Lovense Lush 3, odpowiednio zapakowaną w foremce na mydliny.

Funkcjonalność zdalnej aplikacji Lovense na smartfona

Być może największym urokiem zabawek Lovense jest ich doskonała funkcjonalność aplikacji. Po dokładnym zbadaniu mojego Lush 3 za pomocą aplikacji Lovense, mogę potwierdzić, że jest to zdecydowanie najlepsza aplikacja do zdalnego sterowania jajkami, z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Mają po prostu wiele sposobów na to, aby Ty lub Twój towarzysz obchodził się z zabawkami Lovense za pomocą aplikacji. Jest to absolutnie urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o korzystaniu z aplikacji. Bez aplikacji interfejs jest tylko przyciskiem (znajdującym się na końcu ogona), który wykorzystujesz do przewijania w jedną stronę przez trzy stałe tempa impulsu i cztery wbudowane wzorce. Nie musisz się martwić, że Twoje urządzenie będzie odpowiednie. Pilot Lovense jest dostępny na ios (i Apple Watch) i telefonach z systemem Android, a także na komputerach Mac i komputerach osobistych.

Najbardziej wciągającą cechą tej atmosfery jajka jest kontrola aplikacji. Umożliwia to Twojemu towarzyszowi kontrolowanie Lush 3 z dowolnego miejsca, a Ty możesz dodatkowo włączyć wibracje Lush 3 wraz z wszelkimi dźwiękami lub uderzeniami piosenek. Zasadniczo najpierw sparujesz wibrator Lush 3 z telefonem komórkowym przez połączenie Bluetooth i poprosisz swojego towarzysza, aby utworzył konto dla aplikacji „Lovense remote” Pełna kontrola nad wibratorem. Jeśli posiadasz również więcej zabawek firmy Lovense, wszystkie zabawki można dodać do aplikacji, gotowe do kontrolowania w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Założenie konta do korzystania z aplikacji było nieskomplikowane, a podłączenie jajka do aplikacji było dokładnie takie, jak oczekiwałbym, że ta procedura pójdzie: bezbolesna, bezpośrednia i bez wysiłku!Więcej szczegółów o tym, jak Exploit podłączyć aplikację, omówię później.

Bujny poziom dźwięku

Poziom dźwięku Lush 3 wytwarza niski dźwięk podczas pracy i jest jednym z najcichszych wibratorów na rynku. Nawet jeśli uruchomisz zabawkę z najwyższym tempem wibracji, głośność dźwięków wyniesie tylko około 50szt. Jak głośno jest 50 sztuk? To poziom dźwięków cichego salonu! Ta zabawka jest jeszcze cichsza, gdy wibruje w twojej cipce. Najwyraźniej twoja bariera pochwy jest naturalnym blokerem dźwięku ;). Dlatego Lovense Lush jest moim najlepszym przyjacielem do publicznego grania.

Efektywna wibracja. Jako małe wibrujące jajko, Lush 3 oferuje dość potężną wibrację. Aby być bardziej precyzyjnym, jest 4 razy silniejszy niż teraz Love Eggs w sektorze. Silnik w Lush 3 jest większy niż w poprzednim Lush. Siła wibracji jest podobna (może być nieznacznie silniejsza, jak sądzę), ale wydajność i trwałość silnika są znacznie lepsze.
Ta zabawka pojawia się w jaskrawym różowym kolorze. Ogólny układ zabawki jest naprawdę elegancki i możesz bez wysiłku zauważyć jej najwyższą jakość po dotknięciu jajka Lush 3. Przycisk startowy Lush 3 znajduje się na górze, co pozwala łatwo go włączyć / wyłączyć lub dostosować ustawienie podczas wkładania. Używanie tej zabawki wewnętrznie jest po prostu zdumiewające. W trakcie gry wstępnej możesz przełączyć Lush 3 w tryb niskiego poziomu wibracji i absolutnie może Cię zmoknąć! Po tym, jak zaczniesz wydawać brzęczący dźwięk, nadszedł moment, aby zwiększyć intensywność. Wibracje o największej sile mogą sprawić, że będziesz jęczeć! Przyznaję, że ta zabawka nie może się pchać i nie uderza przez cały czas w punkt g, ale sposób, w jaki wibruje, ma magiczną moc, która sprawia, że ​​czujesz się bardzo szczęśliwy.Lush 3 to zaskakująco najlepsze wyniki, gdy jest stosowany zewnętrznie, aby uderzyć w łechtaczkę. Wibracja nie jest precyzyjna, ale jest dość potężna i dudniąca i naprawdę wędruje pod skórą. Orgazm jest gwarantowany, jeśli zachęcisz łechtaczkę za pomocą Lush 3. Co jest lepsze? Możesz z łatwością przejść na drugą rundę lub dużo więcej dzięki dobrej trwałości baterii; ). Poza tym poziom wibracji można kontrolować za pomocą telefonu lub telefonu komórkowego znajomego z dowolnej odległości za pomocą aplikacji Lovense.poziom wibracji można kontrolować za pomocą telefonu lub telefonu komórkowego znajomego z dowolnej odległości za pomocą aplikacji Lovense.poziom wibracji można kontrolować za pomocą telefonu lub telefonu komórkowego znajomego z dowolnej odległości za pomocą aplikacji Lovense.

Lush 3 jest jednym z obecnie przytulnych wibrujących jajek do noszenia. Kiedy Lush 3 jest włożony, ledwo go poczujesz, chyba że zacznie pulsować. Możesz wykorzystać tę zabawkę leżąc na łóżku, siedząc lub spacerując. Tak długo, jak jesteś dobrze nasmarowany, czujesz się komfortowo we wszystkich sytuacjach. Jest to niezwykle dostępne, gdy jest to gra bez użycia rąk, ponieważ możesz zgiąć odbiornik bluetooth w krzywy kształt i pozwolić mu dobrze przyczepić się do bielizny.

Całkowicie wodoodporna zabawa na mokro w basenie lub w łazience? Lush 3 jest poniżej, aby pomóc! Ta zabawka jest produkowana tak, aby była w pełni wodoodporna, co nie tylko otwiera drzwi dla większej przyjemności, ale także znacznie ułatwia procedurę czyszczenia.

Wytrzymała bateria Jedną z największych aktualizacji Lush 3 (w porównaniu do Lush 1) jest jego bateria. Lovense ulepszył model baterii, aby ta zabawka była trwalsza. Po kilku latach działalności Lush 3 musi nadal zachowywać podobną żywotność baterii po każdym ładowaniu. Jak sparować Lush 3 z aplikacją „Lovense remote”? Najpierw musisz włączyć zabawkę erotyczną Lush 3 z jajkiem. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć przycisk przełącznika na górze anteny przez 3-5 sekund. Migające czerwone światło na górze wskazuje, że Twój Lush 3 jest gotowy do połączenia.

Jak zabrać partnera (partnerów) z aplikacji Lovense? Rzeczy dzieją się w życiu. Co się stanie, jeśli związek się skończy? Co zrobić, jeśli po prostu nie chcesz już przekazywać kontroli swojemu towarzyszowi? W takim przypadku możesz po prostu usunąć je ze swojego kontaktu.

Powiązane terminy:
Ldr lovense, lovense lush, aplikacja do gier erotycznych na odległość, aplikacje do gier erotycznych na odległość, jak uprawiać seks na odległość, jak uprawiać seks na odległość, sex zabawki na duże odległości max i Nora by lovense, zabawki erotyczne na duże odległości , ldr sex, czym są ldr sex zabawki