Lovense Osci 2 Recenzja: Dobre wibracje w każdej sypialni?

lovense osci 2 recenzja

Czy w świecie wypełnionym różnymi opcjami wibratorów jeden jest naprawdę lepszy od pozostałych? Przy całej różnorodności dostępnych rozmiarów i kształtów, czy naprawdę może istnieć zabawka, która stoi ponad resztą?

Kiedy wypróbujesz Osci 2 firmy Lovense, zgodzisz się, że odpowiedź brzmi zdecydowanie tak!

Ta zabawka jest po prostu najbardziej zaawansowanym i innowacyjnym wibratorem , jaki można kupić. Ustanowił nowy standard przyjemności z siebie i obawiam się, że wszystkie inne zabawki w mojej górnej szufladzie będą teraz gromadzić kurz.

Nie będziesz już zadowolony z przeciętnych orgazmów, które odczuwałeś do tej pory.

Co to jest?

osci2 oscylująca zabawka gspot

Zabawka erotyczna dla dorosłych Osci 2 to innowacyjne i rewolucyjne urządzenie; mniej zabawki erotycznej , a więcej urządzenia zmieniającego życie, które obudzi zakończenia nerwowe, których być może nigdy wcześniej nie czułeś.

To pierwszy na świecie stymulator oscylującego punktu G , a sądząc po dziurach, wbiłem pazury w prześcieradła i nie będzie to ostatni. Niezadowoleni z prostych wibracji, ludzie z Lovense wprowadzili wyjątkowy ruch, który uderzy Cię we właściwe miejsce.

W przeciwieństwie do standardowych wibratorów, które po prostu brzęczą, Osci 2 wykorzystuje szereg delikatnych do grzmiących pulsacji, aby dostarczać przyjemność bezpośrednio do punktu G. Zakrzywiony kształt tej nowej zabawnej zabawki jest doskonale zaprojektowany, aby odpoczywać w idealnym miejscu.

To urządzenie nie wygląda jak standardowy wibrator i nie bez powodu. Udoskonalili swoją konstrukcję dzięki wydłużonej krzywiźnie w kształcie litery S, która idealnie pasuje do twojej pochwy. Ta zabawka będzie pasować nawet lepiej niż prawdziwy penis i czuje się lepiej niż prawdziwy, co mogę potwierdzić.

Jest wykonany z niewiarygodnie miękkiego i realistycznego silikonu i jest wodoodporny, czego będziesz potrzebować, ponieważ spowodował większe mokre plamy na moich prześcieradłach, niż kiedykolwiek widziałem.

Co sprawia, że ​​jest wyjątkowy?

głębokie dudnienie oscylacje lovense osci2 związek na odległość

Osci 2 od Lovense został zaprojektowany z myślą o Twoim punkcie G. Kształtem nie przypomina większości zabawek w mojej szufladzie, które w większości przypominają plastikowe penisy.

Lovense faktycznie ulepszył projekt penisa , o idealnie zakrzywionym kształcie, aby dostarczać godziny przyjemności bezpośrednio do przycisku miłości.

Beyond the shape, everything about the Osci 2 is different. It utilizes deep rumbling oscillations that will shake your very soul.

It doesn’t have the annoying buzzing noise common with many toys ; rather this toy has a barely audible rumble that you’ll feel rather than hear.

In fact, I found that it is quiet enough to use without waking a partner sleeping beside you. Although, your moans and screams will likely spoil it. I nearly bit through my lip trying to stay quiet, but to no avail.

I have never found vibrations directly on my G-spot to be pleasurable. That works fine for clitoral stimulation but the G-spot appreciates a different kind of pleasure. Rather than relying on the mechanical buzzing, the Osci 2 feels more like a thrusting penis than a buzzing toy.

The tip of the device, which is curved to rest against your love button, has a motion that you must feel to believe.

At low power, it feels like the gentle tapping that you get from slow and passionate love making. At maximum power, it feels like you’re being pounded like there’s no tomorrow. You can control the sensation and work yourself up to a powerful explosive orgasm, then decide if you’d like to have just one more. There will be more.

The Osci 2 includes a seemingly endless battery. A single USB charge will allow this toy to keep you cumming for 4 to 5 hours. It’s an incredible feature that you are going to need, because just one orgasm won’t be enough for you. The extended battery life means that you’ll be out of energy long before your new best friend.

Osci 2 ma łatwe w użyciu przyciski na końcu, dzięki czemu możesz mieć pełną kontrolę nad swoją przyjemną podróżą lub możesz położyć się i pozwolić swojemu partnerowi przejąć kontrolę. Dla tych, którzy nie są zadowoleni z tych przycisków, urządzenie jest również wyposażone w standardową łączność Bluetooth do połączenia ze smartfonem.

Ta bezpłatna aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i pozwala zaprogramować zabawkę tak, aby najlepiej odpowiadała Twoim pragnieniom. Możesz użyć 3 ustawień mocy i 10 różnych wzorców wibracji, aby zaprojektować idealne doznania seksualne.

To urządzenie jest również ratunkiem dla relacji na odległość , ponieważ urządzeniem można sterować zdalnie przez Internet. Oznacza to, że może upewnić się, że twoje potrzeby seksualne zostaną zaspokojone, ponieważ może sprawić, że dojdziesz, siedząc na łóżku hotelowym na całym świecie.

Ustawiłem statyw na moim telefonie, żeby mógł obserwować moją twarz, gdy doprowadza mnie na Ziemię, w których dochodzi do wstrząsających orgazmów. Uwielbia patrzeć, jak dochodzę.

Jest jeszcze jedna opcja kontroli, jeśli to nie wystarczy. Tę zabawkę można również ustawić tak, aby sprawiała Ci przyjemność . Zaskoczyło mnie to, jak bardzo to podnieca.

Spędziłem godzinę próbując nowych piosenek i czułem, że ci artyści stworzyli tę muzykę specjalnie po to, by mnie zerżnąć. Zacząłem od powolnego, kojącego jazzu i R&B, aby moje soki płynęły (na całe prześcieradło), a kiedy poczułem, że zaczyna narastać przyjemność, zacząłem szukać szybszych bitów, do których mogłem się pieprzyć.

W końcu moja sypialnia zabrzmiała jak impreza rave, gdy zacząłem krzyczeć przy dudniącym basie jakiejś muzyki EDM . Nigdy nie znalazłem zbytniego uznania dla EDM, ale teraz nie mogę powstrzymać się od zamoczenia za każdym razem, gdy to słyszę. Staję się trochę szatanem.

Co jest w pudełku?

lovense osci2 pakiet sextoy związek na odległość!

Po prostu ta zabawka jest wszystkim, czego potrzebujesz. Osci 2 jest dostępny w zwykłym brązowym opakowaniu dla tych z was, którzy chcą ukryć swój supeł przed sąsiadami. Nie było to dla mnie konieczne, wszyscy moi sąsiedzi mają uszy i wiedzą, że jestem dziwakiem od dźwięków dochodzących z mojej sypialni, ale dla niektórych może to być miłe.

Do urządzenia dołączony jest kabel USB do ładowania oraz instrukcja obsługi. Ta zabawka nie zawiera smaru.

Być może będziesz musiał kupić lubrykant na bazie wody, aby zacząć. Chociaż wydaje mi się, że nie mogę wyciągnąć go z szuflady bez moczenia majtek, więc może nie być potrzebny.

Jak to jest?

Po prostu nie wydaje się to być zabawką. W rzeczywistości wszystkie zabawki dla dorosłych teraz wydają się być w muzeum po użyciu tego małego cudu.

Nie wydaje mi się, żebym się masturbowała, raczej czuję, że jestem spustoszony przez światowej klasy eksperta od seksu.

Istnieje ogromna różnica między jęczącymi wibracjami brzęczących wibratorów, które mam, a głęboką przyjemnością, jaką przynoszą oscylacje. Możesz podkręcić moc i doprowadzić się do krzyczącego orgazmu w zaledwie kilka sekund , odetchnąć szybko i zrobić to ponownie minutę później.

Moja pierwsza sesja z użyciem Osci 2 wyglądała tak: wielokrotnie szybko doprowadzałem się do orgazmu, a potem znowu. Straciłem rachubę po 10 i zatrzymałem się tylko dlatego, że prawie zemdlałem.

Jednak od tego czasu odkryłem, że istnieje lepszy sposób na jego wykorzystanie. Zamiast ścigać się, aby osiągnąć orgazm tak szybko, jak tylko mogłem, użyłem tej zabawki, aby drażnić się aż do krawędzi, a następnie zwolniłem (lub wyłączyłem ją na minutę).

Za każdym razem, gdy to robisz, pozwalasz energii budować w tobie, zatrzymując się tuż przed wybuchem. Nie będzie to łatwe, ponieważ będziesz chciał osiągnąć ten punkt kulminacyjny, ale najlepsze jest dla tych, którzy czekają. Po około 20 minutach budowania tej energii w końcu pozwoliłem sobie na kulminację, a słowa nie są w stanie opisać tego uczucia .

Straciłem wszelkie poczucie rzeczywistości , gdy moje ciało trzęsło się w niekontrolowany sposób, ponieważ wydawało mi się, że pulsuje przeze mnie błyskawica. Normalnie moje orgazmy trwają tylko kilka sekund, ten wydawał się nigdy nie mieć końca.

Przyjemność ciągle nadchodziła, nie wiem dokładnie jak długo, ale wydawało się, że minęła godzina. Wystarczy powiedzieć, że czuje się całkiem fantastycznie .

Ustawienie muzyczne jest moją ulubioną funkcją, ponieważ lubię pozwalać komuś innemu kontrolować mnie, a jeśli jest to muzyk światowej klasy, to jeszcze lepiej dla mnie.

Jedynym minusem, jaki widzę, jest to, że zwykły penis może już nie być wystarczająco dobry, więc twój mężczyzna z pewnością będzie musiał zwiększyć swoją grę, aby konkurować z tym różowym cudem.

Plusy

walenie tam, gdzie potrzebujeszit lovenseosci2 związek na odległość
  • Zaprojektowany, aby trafić w Twój punkt G
  • Głęboka i potężna pulsacja
  • Uderz bezpośrednio tam, gdzie tego potrzebujesz
  • Długa żywotność baterii
  • Wiele opcji kontroli
  • Jedyna zabawka erotyczna, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować

Cons

  • Nie do użytku pod wodą (prysznic, nie wanna)
  • Występuje tylko w kolorze różowym (wolę czarny)
  • Utrudnia rywalizację zwykłego penisa
https://www.youtube.com/watch?v=y19UYdFF0UE

Werdykt

Ta zabawka jest dla każdego, kto ma pochwę i lubi orgazmy.

To także dobry prezent , jeśli masz w swoim życiu kogoś, kto ma pochwę i lubi orgazmy; więc w zasadzie wszystkie kobiety. To urządzenie jest mniej zabawką, a bardziej narzędziem do tworzenia wybuchowego punktu kulminacyjnego .

Ta zabawka sprawi, że każdy orgazm, jaki miałeś do tej pory w życiu, będzie zwykłą próbą kostiumową przed czekającą Cię zabawą w sypialni.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *