Dolce przez Lovense

Podwójne wibratory do mieszanych orgramów

Lovense, organizacja stojąca za nowoczesnymi wibratorami, takimi jak max, lush, diamo, nora, ferri i Mission, dostarczyła nowe urządzenie do podwójnej stymulacji o nazwie dolce do swojej gamy zdalnie sterowanych zabawek erotycznych. 1 dolce to elegancka, hipoalergiczna zabawka silikonowa z 2 silnikami, którą można sterować oddzielnie za pomocą aplikacji RC lub używać ręcznie za pomocą elementów sterujących na urządzeniu za pomocą jednego z wstępnie ustawionych 7 wzorów pulsu. Jeśli jesteś nieco bardziej muzyczny, możesz zsynchronizować go za pomocą ustawienia korektora w aplikacji. 1 jest wodoszczelny ipx7, a organizacja twierdzi, że całe ładowanie zapewni od półtora do dwóch godzin użytkowania. Podobnie jak prawie wszystkie inne najnowsze zabawki lovense, dolce jest dokładnie zintegrowany ze wszystkimi interaktywnymi działaniami lovense, niezależnie od tego, czy są to kamery, synchronizacja wideo czy dwukierunkowe sterowanie urządzeniem. 1 dla dziewczyn z kamerami, działa również z miłosnymi funkcjami „daj kontrolę” i „wibruj ze mną”.

Podczas gdy wibratory o podwójnej stymulacji nie są niczym nowym, Lovense ma nadzieję, że połączenie niezależnych podwójnych silników i giętkiego ciała może pomóc znacznie większej liczbie osób osiągnąć całkowicie mieszane orgazmy, dzięki jednoczesnej stymulacji łechtaczki i punktu G.

Dzięki dolce na nowo definiujemy działanie zabawek dla dorosłych, umożliwiając użytkownikom wyrażanie swojej seksualności na zupełnie nowym poziomie.

Poza tym, podobnie jak wiele innych zabawek Lovense, dolce tylko obecnie występuje w zauważalnym różowym kolorze firmy i kosztuje tyle samo, co nowa luksusowa trójka, za 119 USD. Gładkie pokrycie silikonem i super mocne wibracje dla fantastycznych orgazmów. Dopasowująca się szyja sprawia, że ​​niektóre ręce są wolne i optymalna stymulacja zarówno dla łechtaczki, jak i punktu g. Dopasuj szyję i spersonalizuj dopasowanie tak, jak chcesz, zapewniając w międzyczasie doskonały kontakt z łechtaczką i punktem G. Podwójny bodziec może pomóc w osiągnięciu ekstremalnych, równoczesnych orgazmów łechtaczkowych i pochwowych.

Stała łączność
Najnowsza generacja czujnika Bluetooth i chipu Bluetooth do zdalnej zabawy dla ukochanych. Dolce to regulowana zabawka dla dorosłych dla dwóch osób, którą można dostosować do szerokiego zakresu siły wibracji. Nasza aplikacja pozwala wybrać poziom siły, który odpowiada Twoim konkretnym potrzebom.

Powiązane słowa kluczowe:
Dolce Lovense, Lovense Dolce, kup podwójny wibrator miss bi, podwójny zacisk smoczka wibratora, plus jeden podręcznik podwójnego wibratora, aukcja i punkt podwójnego wibratora, żeński wibrator punktowy z akumulatorem, jak używać podwójnego wibratora, czy wibrator ssący łechtaczkę Wibrator g spot clit, poręczny łechtaczka i wibrator punktowy g do szalonych orgazmów, podwójny klips na sutki reddit, akumulator do ssania łechtaczki wibrator g-spot stymulator dildo sex-zabawki kobiety usa