Max 2 przez Lovense mastubator


Miłość Maks. 2
jest jedną z najbardziej zaawansowanych męskich zabawek erotycznych. Został stworzony przy użyciu najnowszej technologii, dopracowywanej przez lata, pozwalającej poczuć wszystkie odcienie przyjemności. W związku z tym, że producenci zawęzili się do opinii swoich klientek, kształt ciała spełnia wszystkie cechy cielesne dziewczynek. Lovense wypuściło nową wersję swojego męskiego masturbatora, Max 2. Szukasz zabawki, która masuje twojego penisa w sposób, w jaki potrafi kilka innych wibratorów? Lovense Max używa teledildonics, aby promować samokontrolę konsumenta. Możesz się rozliczyć, zmieniając parametry i szczelność pompki, co można zrobić wciskając przyciski na rękawie lub pozwalając znajomemu przejąć kontrolę z dowolnej odległości za pomocą aplikacji mobilnych. To jedyna męska zabawka, która wywoła skurcze na całym świecie!System systemu jest rozwijany w taki sposób, że pozwala na 360-stopniowe pokrycie męskiego narządu płciowego. To najbardziej realistyczna zabawka, jaką kiedykolwiek używałem. Ssanie jest świetne. Wibracje są świetne i sprawiają, że doświadczenie jest jeszcze przyjemniejsze. … Jest idealny do interakcji na długich dystansach, ale na dodatek niesamowity również do zabawy w pojedynkę. Urządzenie prawidłowo łączy się zarówno z telefonem komórkowym, jak i Lovense Nora / Max / Max 2. To urozmaici życie seksualne, wprowadzając do niego nowe, żywe doznania. Po połączeniu pary mogą synchronizować się ze swoimi zabawkami, aby uzyskać dwukierunkowe interaktywne wrażenia. Kiedy Nora się porusza, Max odpowiada. Kiedy Max porusza się s, Nora odpowiada s. Szybkość twoich ruchów jest odczuwana z drugiej strony przez twojego przyjaciela i vice versa. Aby być wyczerpującym dla wszystkich par, 2 Noras mogą się ze sobą synchronizować,2 maksymy mogą się synchronizować, a Nora i Max synchronizują się nawzajem. Pary mogą również sterować swoimi zabawkami za pomocą smartfona lub tabletu.

Max 2 od Lovense: Rewolucjonizujące męskie zabawki erotyczne

Jest wyposażony w czujnik bluetooth, więc można nim sterować za pomocą zdalnej aplikacji Lovense na telefonie komórkowym twojego przyjaciela, jeśli jesteś w dość bliskiej odległości (około 50 stóp). Można go bardziej obsłużyć przez Internet, co czyni go zabawną opcją podczas stosunku z kamerą internetową na odległość.

Ten pręt pozwoli na lepszy nacisk na punkt g, co oznacza jeszcze silniejsze wibracje!

Czy zabawki erotyczne bluetooth są warte swojej ceny? Jak można się spodziewać, biorąc pod uwagę jego zaawansowaną technologię, jest to dość drogie, ale jeśli kiedykolwiek chciałeś zapewnić swojemu towarzyszowi całkowitą kontrolę nad orgazmem.

Lovense jest na pierwszej stronie zabawek erotycznych zarządzanych przez bluetooth i przez aplikację od dekady. W tym okresie nie tylko stworzyli szereg możliwości wyboru, ale wciąż unowocześniają je za pomocą lepszych funkcji i technologii, które z dumą prezentują na stronach swoich przedmiotów. Lovense kontynuuje również tworzenie niesamowitych ćwiczeń zdalnych do gry lokalnej i na odległość za pomocą swojego oprogramowania, Lovense remote.

Jak wygląda wysyłka/opakowanie?
Proces dostawy jest dość niepozorny, ponieważ jest dostarczany w zwykłym opakowaniu bez żadnej wskazówki, co jest w środku. To było pocieszające z powodów, których nie mogę do końca powiedzieć – chyba obawiałem się, że zostanie napisane „duża, wielka seks zabawka w środku! ” dużymi czerwonymi literami czy coś. Powiedzmy, że nie. Przybywa w gładkim, pustym pudełku z odrobiną informacji na odwrocie, ale zbyt strasznie znaczącym. Kiedy go otworzysz, znajdziesz Lovense Lush 3 czekający w środku, bezpiecznie schowany w piankowej formie.

Funkcjonalność zdalnej aplikacji mobilnej Lovense

mój Lush 3 powiązany w ciągu kilku sekund. Połączenie jest stałe i niezawodne. Jest to bardzo prosta aplikacja i idealnie pasuje do ich zakresu wibratorów bluetooth poniżej. Dzięki aplikacji do zdalnego sterowania możesz być tak kreatywny, jak chcesz, grając solo, niepozorną grę na zewnątrz i grę LDR. Poza tym jest w pełni zanurzalny. Jeśli masz również więcej zabawek firmy Lovense, wszystkie zabawki można połączyć z aplikacją i przygotować do obsługi za każdym razem, gdy tylko chcesz i w dowolnym miejscu. Założenie konta do korzystania z aplikacji było łatwe, a podłączenie wibratora do aplikacji było dokładnie tym, czego spodziewałem się, że ta procedura pójdzie: bez bólu, prosto i bez wysiłku! Później przejdę do znacznie więcej informacji o tym, jak wykorzystać połączenie aplikacji.

Poziom dźwięku zapewnia niższy poziom hałasu podczas pracy i jest to jeden z najcichszych wibratorów na rynku.

Silny puls. Jak maleńka wibrująca zabawka daje dość intensywny puls. Aby być bardziej precyzyjnym, jest 4 razy mocniejszy niż większość zabawek w branży. Odporność na wibracje jest podobna, ale wydajność i żywotność silnika są znacznie zwiększone.
Przycisk start zabawki znajduje się w górnej części anteny, co pozwala łatwo ją włączyć/wyłączyć lub dostosować ustawienie. Wykorzystanie tej zabawki wewnętrznie jest po prostu niesamowite. Podczas gry wstępnej możesz przełączyć zabawkę w tryb niskiego poziomu wibracji! Puls z największą siłą może naprawdę wywołać jęk! Wibracje nie są dobrze ukierunkowane, ale są dość silne i dudniące i naprawdę wędrują pod skórą. Co lepsze? Możesz z łatwością przejść na drugą lub więcej rundy dzięki dobrej trwałości baterii; ). Również stopień tętna można kontrolować za pomocą telefonu komórkowego lub telefonu znajomego z dowolnego zasięgu za pomocą aplikacji Lovense. Jest to jedna z najbardziej przytulnych zabawek erotycznych.

Powiązane terminy :
Max lovense, lovense max 2, masturbator bez użycia rąk, najlepszy masturbator bez użycia rąk, masturbator jajkiem, masturbator gejowski, jak zrobić masturbator, test masturbatora, kieszonkowy masturbator, świetny masturbator, tomax masturbator