Top 10 prezentów na odległość dla niego lub dla niej (2022)

prezenty dla relacji na odległość

Czy jesteś obecnie w trakcie związku na odległość i zastanawiasz się, co możesz dostać dla swojego kochanka?

Szukasz najlepszych prezentów dla partnera na odległość ?

Jakie są prezenty dla relacji na odległość, które możesz dać swojemu kochankowi, aby upewnić się, że twój romantyczny związek na odległość może wytrzymać presję dystansu między wami obojgiem?

Jeśli zdarzy ci się być w romantycznym związku na odległość ze swoim kochankiem, nie martw się .

Jest wiele pomysłów, które sprawią, że Twój związek będzie bardziej kolorowy i poruszający.

Najskuteczniejszym sposobem na to jest dawanie niespodzianek w formie prezentów swojemu chłopakowi lub dziewczynie. Istnieje wiele pomysłów na prezenty, które będą idealne do podarowania partnerowi nawet w związku na odległość , i możesz być zaskoczony, że wiele z nich to proste rzeczy.

W dzisiejszych czasach wiele par spędza czas osobno.

Powody mogą być różne, od konieczności wyprowadzki na studia lub do pracy, ale bez względu na powód, wszystkie relacje na odległość mogą być wyzwaniem.

Aby dać związkowi doskonałą szansę na przetrwanie, konieczne jest , abyście obdarowywali się nawzajem prezentami, które przypominają o waszej miłości .

Oto kilka pomysłów na wspaniałe prezenty dla twojego kochanka na odległość!

1. Para długodystansowych zabawek miłosnych

Zdecydowanie najlepszy prezent dla miłośników relacji na odległość, ponieważ jest jedynym, który pozwala połączyć się z chłopakiem lub dziewczyną i być z nim intymnie , pomimo przebytych kilometrów!

Te inteligentne zabawki są jak wirtualny most między wami, który pomaga wam się dotykać i czuć, aby podtrzymać ogień.

Szczególnie polecam parom w związkach na odległość pierwsze i drugie typy z tej listy 5 najlepszych zabawek erotycznych na odległość . Nie przegap ich.

2. Niektóre twoje ubrania

Niekoniecznie musi to nosić, ale zamiast tego , aby pamiętał o Tobie .

Możesz wysłać swojemu kochankowi szalik, który może nosić, lub koszulkę, jeśli masz mniej więcej ten sam rozmiar.

Każdy rodzaj odzieży jest w porządku, ale będzie zawierał Twój zapach, dzięki czemu będzie myślał o Tobie za każdym razem, gdy je poczuje .

pomysły na prezenty na odległość?

3. Bilety na samolot lub pociąg

Jedną z najlepszych wskazówek, jak utrzymać związek na odległość, jest planowanie regularnych weekendowych wypadów.

Może to być nawet lepsze, gdy zaskoczysz swojego kochanka biletami lotniczymi czekającymi na lotnisku lub biletami kolejowymi na stacji kolejowej do odbioru.

Możesz zorganizować wakacje-niespodziankę, po prostu mówiąc swojemu partnerowi, gdzie ma być, a także jakiego rodzaju ubrania powinien zabrać ze sobą.

4. Zdjęcia Ciebie

Zdjęcia waszej obojga są często wspaniałym prezentem. Możesz jednak urozmaicić tego rodzaju prezent.

Jeśli planujesz odwiedzić swojego kochanka za kilka tygodni, zacznij wysyłać mu codziennie lub dwa zdjęcia różnych części ciała .

Możesz także sprawić, by te zdjęcia były tak niegrzeczne, jak chcesz. Jednak każą mu odliczać godziny, aż się pojawisz.

5. Małe prezenty

Za każdym razem, gdy odwiedzasz swojego kochanka, pamiętaj, aby zabrać ze sobą drobne upominki, takie jak zdjęcia, kartki lub cokolwiek innego .

Następnie możesz zostawić je w losowych miejscach, aby twój kochanek z czasem je znalazł i pomyślał o tobie, kiedy to zrobi.

prezent ldr

6. List miłosny

W dobie wiadomości błyskawicznych i e-maili czasami możemy o nich zapomnieć i napisać zwykły list.

Idealny pomysł na prezent na długodystansowy związek to podstawowy wiersz, a nawet romantyczna kartka wysyłana pocztą , aby poinformować swojego kochanka, jak bardzo go kochasz, a także ile dla ciebie znaczą.

7. Wspólny weekend z niespodzianką

Nie ma lepszego prezentu na związek na odległość niż dar możliwości spędzania czasu ze sobą .

Spróbuj zaplanować wizytę niespodziankę, aby odwiedzić swojego kochanka lub być może zaplanować weekend w innym miejscu.

Możesz również spróbować wysłać swojemu kochankowi pomysły na to, co przywieźć, aby mógł być całkowicie zaskoczony, gdy dotrze do miejsca docelowego .

8. Film (lub książka)

Jeśli ty i twój kochanek macie taki sam gust do filmów, zdecydowanie powinieneś dać swojemu kochankowi kopię tego, co oglądasz .

Robiąc to, możecie obejrzeć go razem, po czym możecie omówić fabułę, a także to, co o niej myślicie.

To prawdopodobnie da ci kolejną rzecz do omówienia i sprawi, że poczujesz, że jesteście sobie znacznie bliżsi.

prezenty ldr

9. Notatnik

Wydrukuj swoje zdjęcia. Wybierz zdjęcia, na których uchwycono wspomnienia. Kup album z wycinkami i umieść w nim wszystkie swoje zdjęcia.

Bądź kreatywny, dzięki czemu wygląda atrakcyjnie. Możesz napisać kilka cytatów miłosnych, aby upewnić się, że jest bardziej romantyczny .

Czy masz piosenkę przewodnią? Możesz również umieścić w notatniku tekst piosenki przewodniej.

Upewnij się, że jest bardzo kolorowy. Za każdym razem, gdy skończysz, daj go swojemu kochankowi, zanim odejdzie .

10. Pożegnanie niespodzianek

Po spędzeniu ze swoim kochankiem kilku dni lub tygodni, nie odchodź bez pozostawienia kilku niespodzianek, które może znaleźć dla niego .

Można je schować w takich miejscach jak portfel, samochód, a może w lodówce.

Będą pięknym przypomnieniem twojej miłości, a twój kochanek prawdopodobnie będzie szukał kolejnej wielkiej niespodzianki .

Wniosek

Aby uczynić rzeczy bardziej ekscytującymi prezentami dla relacji na odległość, możesz nawet spróbować wybrać motyw kolorystyczny !

Spróbuj znaleźć kolor, który oboje pokochacie. Po podjęciu decyzji poszukaj prezentów w tym konkretnym kolorze, a następnie wyślij je sobie nawzajem.

Tego typu produkty nie muszą być drogie. Mogą być jednak bardzo osobiste i mogą się wahać od czegoś małego, na przykład zdjęcia lub karty .

W każdym razie bycie w związku na odległość może być trudne, jednak poświęcając czas na przygotowanie dla siebie specjalnych prezentów, możesz łatwo sprawić, że czas spędzony osobno mija szybko i płynnie .

– Will

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *