Poradnik randkowy na odległość: wskazówki, które musisz przeczytać, aby uwieść swoją sympatię

randki na odległość

Randki na odległość mogą być wyzwaniem, ale mogą też być świetnym sposobem, aby naprawdę kogoś poznać i być może nawiązać prawdziwy związek .

Jeśli zastanawiasz się nad spotkaniem z kimś online i nawiązaniem relacji na odległość, musisz wiedzieć, jak uzyskać z niej jak najwięcej, unikając potencjalnych pułapek i frustracji.

W tym przewodniku znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć: od aplikacji i stron internetowych umożliwiających kontakt na odległość, po to, jak sprawić, by Twój związek na odległość przetrwał, i czego się spodziewać, gdy w końcu będziesz mógł się spotkać lub ponownie połączyć ta wyjątkowa osoba osobiście.

Wiemy, że świat randek online i relacji na odległość może wydawać się nieco zniechęcający, dlatego jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Podzielimy się wszystkimi niezbędnymi informacjami, które musisz wiedzieć o randkach na odległość, aby sprawdzić, czy są one dla Ciebie odpowiednie, jednocześnie pomagając Ci w uzyskaniu przewagi.

Na co czekasz?

widok relacji na odległość

Spotkanie kogoś przez serwis randkowy na odległość

Jeśli myślisz o znalezieniu kogoś online i nawiązaniu związku na odległość , musisz zacząć od znalezienia tej osoby.

Podczas gdy niektóre pary mogą skończyć w związku na odległość z powodu nieprzewidzianego wydarzenia, wiele związków na odległość rozpocznie się na jednej z tych najwyżej ocenianych witryn randkowych (z wielu z nich można również korzystać w formie aplikacji na smartfonie) :

 • eHarmonia ;
 • Ok Kupidyn ;
 • Mecz ;
 • Zoosk ;
 • Obfitość ryb (POF);
 • EliteSingle ;
 • Kawa Spełnia Bajgiel ;
 • Bumble ;
 • JData ;
 • Badoo.

Mówi się, że te witryny randkowe są bardziej szczegółowe i skierowane do osób, które rzeczywiście chcą relacji , w przeciwieństwie do innych aplikacji i witryn, takich jak MeetMe i Tinder, które mogą być bardziej odpowiednie dla kogoś, kto szuka romansu.

Być bezpiecznym w Internecie

bycie bezpiecznym przewodnikiem randkowym na odległość

Spotkanie z kimś w Internecie było kiedyś tematem tabu. Ale teraz stało się to bardzo popularne. Niektórzy ludzie wolą to od bardziej tradycyjnych ?single nights? lub scena barowa.

Nie oznacza to jednak, że powinniśmy kiedykolwiek tracić czujność i oczekiwać, że internet będzie całkowicie bezpieczny. Kiedy próbujesz znaleźć nowego romantycznego partnera na stronie internetowej, musisz podjąć specjalne środki ostrożności, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo:

 • Nigdy nie podawaj żadnych danych osobowych , takich jak nazwisko, adres lub miejsce pracy.
 • Wysyłaj wiadomości na stronie tak długo, jak to możliwe , aż poczujesz się komfortowo, podając swój numer telefonu. Nawet wtedy pamiętaj, że możesz rozważyć użycie aplikacji telefonicznej, aby nie podawać swojego rzeczywistego numeru telefonu.
 • Zachowaj swoje witryny społecznościowe dla siebie, przynajmniej do czasu osobistego spotkania. Serwisy społecznościowe zawierają wiele danych osobowych, których nie chcesz przekazywać komuś, kogo właśnie poznałeś w Internecie.
 • Nigdy nie używaj zdjęć z Instagrama lub Facebooka w swoim profilu w serwisie randkowym, ponieważ można je odwrócić i połączyć z witrynami społecznościowymi. Co z kolei może dać znacznie więcej informacji, na które możesz być gotowy.
 • Zachęcamy do wypróbowania wyszukiwania wstecznego zdjęć osób, z którymi rozmawiasz . Może się okazać, że rozmawiasz z kimś całkowicie fałszywym, co jest gigantyczną czerwoną flagą i powinieneś natychmiast przerwać rozmowę i zablokować.
 • Zwolnij, gdy spotykasz ludzi w Internecie . Nie powinieneś nurkować i oczekiwać, że spotkasz się z nimi w tym samym tygodniu, w którym ich spotkałeś. Może to być niebezpieczne, a brak znajomości osoby zbyt dobrze może być ogromnym nudziarzem.
 • Zawsze powinieneś informować ludzi o swoich profilach randkowych online. To nie jest krępujące, obiecujemy! Nie musisz nadawać tego na całej swojej stronie na Facebooku, ale przyjaciel lub członek rodziny powinien przynajmniej wiedzieć, że twoje imię tam jest i zasadniczo rozmawiasz z nieznajomymi.

Jak działają randki na odległość?

Nie jest tajemnicą, że randki na odległość to dużo pracy , ale jak to działa? Oczywiście ty i twój partner nie będziecie mogli wracać do siebie co noc. Będziecie daleko od siebie.

Może to oznaczać, że jesteś tylko kilka godzin drogi stąd, lub że przebywają w innym kraju, co zwykle ma miejsce w stosunkach wojskowych.

W tym czasie będziesz musiał wykazać się kreatywnością, aby utrzymać połączenie przy życiu. Będą chwile, w których poczujesz się samotny i sfrustrowany sytuacją, ale para, która pozostaje silna i stara się często komunikować i dzielić się swoimi uczuciami, odniesie największy sukces .

Powinieneś także spróbować i upewnić się, że dobrze się bawisz ze swoim partnerem, nawet jeśli nie jesteście obok siebie. Zamierzamy podzielić się całą zabawą i unikalnymi sposobami , aby utrzymać iskrę przy życiu i mieć mnóstwo zabawy, nawet z dużej odległości.

Jak robić randki na odległość

Jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak to możliwe, by tak długo być z dala od tego, kogo kochasz, potrzebujesz specjalnych wskazówek i sztuczek, które pomogą Ci przez to przejść. Nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z relacjami na odległość, musisz sprawdzić, jak to zrobić we właściwy sposób, aby móc dążyć do sukcesu.

Efektywnie wykorzystaj swój dodatkowy czas

Ponieważ w tej chwili nie jesteście we wszystkich miejscach, poświęć trochę czasu na rozwój:

 • Weź te zajęcia, o których zawsze marzyłeś.
 • Ćwiczyć na siłowni.
 • Częściej odwiedzaj rodzinę.

To wszystko są doświadczenia, które sprawią, że staniesz się silniejszą , ugruntowaną i ciekawszą osobą.

Kiedy rozmawiasz ze swoim długodystansowym partnerem, będziesz miał coś więcej do wniesienia do rozmowy. Możesz być dla swojego kochanka oknem na nowy świat . To tylko sprawi, że będą chcieli więcej rozmawiać i być z tobą.

być bardziej zainteresowanymi ludźmi randki na odległość

Zawsze planuj datę zakończenia

Zaplanuj od razu, kiedy znowu będziecie fizycznie razem. Może to pomóc w osiągnięciu punktu kulminacyjnego dla x, które budujesz.

Twój partner będzie pragnął i chciał cię więcej po drodze, jeśli będzie wiedział, że jest uwolnienie od wglądu w oczekiwanie. Jeśli nie masz pojęcia, kiedy znowu się zobaczycie, może to zagrozić związku .

Bądź kreatywny i regularny w swojej komunikacji

Rozpocznij każdy dzień od dobrego poranka i kończ każdy wieczór dobrą wiadomością na noc. Przekaż swojemu kochankowi aktualne informacje o tym, co dzieje się w ciągu dnia. Nawet przyziemność jest ważna.

Z kim jadłeś lunch lub co robiłeś podczas treningu, niech twój kochanek nadal będzie codzienną częścią twojego życia . Niektóre rzeczy, które możesz zrobić, aby dodać do swoich tekstów, to:

 • Zdjęcia ;
 • klipy audio ;
 • Krótkie filmy ;
 • Zajawki.

Bądź kreatywny ze swoimi tekstami. Bądź w kontakcie codziennie. Duże luki w komunikacji mogą sprawić, że Twój partner będzie się zastanawiał, czy nadal jesteś w pobliżu. Ich wyobraźnia może szaleć, jeśli chodzi o to, co robisz. Zachowaj wyobraźnię na zabawne rzeczy.

kreatywna regularna komunikacja randki na odległość

Śledź media społecznościowe

Polub swoje zdjęcia na Instagramie i Facebooku, tweetuj, oznaczaj się tagami. Pokaż, że Ci zależy . Ale nie przerażaj się i nie zacznij prześladować. To nie fajne.

Poznaj swoje harmonogramy

Ważne jest, aby wiedzieć, kiedy twój partner jest zajęty lub wolny. Nie chcesz przerywać podczas średniookresowego lub ważnego spotkania biznesowego.

Wiedz, kiedy w życiu twojego kochanka dzieją się małe i duże wydarzenia. Jest to szczególnie ważne, gdy znajdujesz się w różnych strefach czasowych. Ale co równie ważne, nada Twojemu związkowi bardziej intymny nastrój . Znacie się nawet, gdy jesteście daleko.

Wspierajcie się nawzajem w interesach

Niezależnie od tego, czy jesteście razem, czy daleko od siebie, oboje będziecie się rozwijać, zmieniać i iść naprzód w swoim życiu.

Jeśli masz bezpieczne przywiązanie do swojego kochanka, będziesz mógł pozwolić mu dojrzeć i rosnąć. Znajdziecie sposoby na pozostanie w kontakcie i oboje będziecie się pchać do przodu.

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby promować bezpieczne przywiązanie, jest wspieranie partnera, gdy rozwija się on w swoich indywidualnych zainteresowaniach i mocnych stronach .

Zachęć swojego kochanka, aby miał inne zainteresowania oprócz ciebie. Robisz to samo dla siebie.

Bądź silny

stwórz własne szczęście

Zarówno Ty, jak i Twój partner musicie zainwestować we własne szczęście. To niezdrowe, jeśli jedno z was jest obciążone byciem jedynym źródłem szczęścia dla drugiego. Zainwestuj we własne życie. Nadaj priorytet przyjaciołom, rodzinie, hobby itp. Musisz stworzyć własne szczęście. Komunikacja jest ważna.

Poza tym nie pozwól, aby związek na odległość stawał na drodze do realizacji własnych celów. Każdy z was może mieć inne cele i wspierać się nawzajem. Bądź dla siebie nawzajem, ale bądź dla siebie.

Nie przesadzaj z komunikacją

Nie musisz komunikować się przez dwanaście godzin dziennie. Nieustanne otrzymywanie SMS-ów przez cały dzień może być nużące. Może wysysać z kochanka oczekiwanie na następną komunikację.

Nie próbuj nadmiernie rekompensować odległości ciągłym pisaniem SMS-ów .

Kiedy ciągle przerywasz im dzień SMS-ami lub telefonami, okazuje się to potrzebującym i zaborczym. To wywiera dużą presję na partnera, aby był źródłem twojego szczęścia.

Nie spamuj ich, daj im znać, że Ci zależy, ale nie przesadzaj z ich miłością. Mniej znaczy więcej.

Pamiętaj o miłości

używać ustnego zapewnienia widoku randki na odległość

Zawsze często przypominaj swojemu partnerowi , co kochasz w swoim związku. Wątpliwości, niepewność i zazdrość mogą wpaść w związek na odległość. Spędzacie tak dużo czasu z dala od siebie, że wyobraźnia może przejść do nadbiegu.

Używajcie częstych zapewnień słownych między sobą. Pomoże to zminimalizować te negatywne uczucia. Wyjaśni to, gdzie stoicie jako para.

Nie bój się prosić partnera o zapewnienie również dla siebie.

Jak sprawić, by randki na odległość były zabawne

Tak, twój związek na odległość nie musi zawsze oznaczać smutku i samotności. Relacje na odległość przychodzą z własnym zestawem zabawnych chwil, które z pewnością spodobają się Tobie i Twojemu partnerowi.

Największą korzyścią z tego jest to, że poznacie się o wiele lepiej , dzięki czemu pierwsze spotkanie (lub następne spotkanie) będzie czymś, czego nigdy nie zapomnisz.

Róbcie rzeczy razem

robić rzeczy razem widok randki na odległość

To, że jesteście daleko od siebie, nie oznacza, że ​​nadal nie możecie cieszyć się swoim towarzystwem. Nadal możesz umawiać się na randki i robić różne rzeczy razem. Obejrzyjcie razem ten sam film .

To nie tylko chwila, ale i coś więcej do omówienia później. Lubisz grać w gry? Zagrajcie razem w grę online.

Oboje moglibyście pójść na spacer podczas wideokonferencji . I nie zapomnij o zakupach. Przejdź online do tej samej strony i rób zakupy. Pomóż swojemu partnerowi wybrać ten trudny prezent dla swojej siostry.

Albo jeszcze lepiej, wybierzcie sobie prezenty. Wszystko idzie. Jeśli jest to coś, co można zrobić, to oboje możecie to zrobić. Bądź kreatywny i spontaniczny.

Dostarcz swojemu kochankowi korzyści z daleka

Słuchaj tyle, ile mówisz. Nawet lepiej słuchaj więcej niż mówisz . I nie zapomnij usłyszeć niewypowiedzianych problemów, które może mieć twój partner. Bądź wspierający. To, że dzieli Cię wiele kilometrów, nie oznacza, że ​​nie możesz być ramieniem, na którym możesz płakać.

Z drugiej strony, dopinguj swojego kochanka, gdy wydarzy się coś wspaniałego . Jesteś po ich stronie i zawsze powinni to wiedzieć i czuć.

Niegrzeczny telefon

porozmawiaj coś zrobić później randki na odległość

Seks przez telefon to świetny sposób na podtrzymanie pieca. Napięcie seksualne jest zawsze obecne w bliskim związku, a co dopiero na odległość. Niektóre sposoby na sprośne rozmowy to:

 • Porozmawiaj o czymś, co faktycznie zrobisz później ;
 • aktywne słuchanie? wyjaśnij, co mówi twój kochanek i zbuduj na tym;
 • nie spiesz się ;
 • chichot ;
 • nie zmieniaj swojego głosu;
 • odejść od rzeczywistości? puścić wodze fantazji;
 • przeczytaj historię erotyczną.

To dobry czas, aby partnerzy powiedzieli sobie nawzajem, czego chcą seksualnie i o czym chcą fantazjować. Zabawa dla wszystkich!

Wyślij pakiet opieki

Ten pakiet opieki nie jest dokładnie taki, jak ta, którą mama wysyłała na studia. Chociaż możesz umieścić w nim domowe ciasteczka, jeśli chcesz. Pakiet opieki mówi, że poszedłeś o krok dalej .

Wyślij paczkę z zabawnymi zabawkami. Dostarczenie własnych, osobistych instrukcji, jak z nich korzystać, jest jeszcze lepsze. Seksowna bielizna to zawsze hit.

Aby naprawdę sprawić, by Twój miód za Tobą tęsknił , noś swoje niewymienione rzeczy przez jeden dzień. Twój kochanek będzie zachwycony nie tylko twoimi smakołykami, ale i zapachem. On lub ona może użyć go później, gdy będziesz sprośnie rozmawiał przez telefon.

Ślimakowa poczta Twoje prezenty

Otrzymanie pudełka pocztą i zastanawianie się, co w nim jest, to ekscytujący moment. Kiedy widzisz, że adres zwrotny należy do twojego kochanka, jest to jeszcze bardziej ekscytujące. Wyślij seksowną notatkę lub pocztówkę (jeśli wysyłasz pocztówkę, postaraj się nie zarumienić pocztówki).

Kwiaty, niezależnie od płci, są zawsze romantyczną opcją. Kupuj online i wysyłaj swojemu ukochanemu zabawne prezenty. To sprawi, że będzie się wydawać, że jesteś z nimi, a nie setki mil stąd.

Randki na odległość i ekskluzywność

Kiedy jesteś gotowy, aby przenieść swój związek na wyższy poziom, może to wydawać się wyzwaniem, gdy nie jesteś twarzą w twarz. Cóż, nawet w związku na odległość możesz znaleźć romantyczny sposób na wyrażenie pragnienia ekskluzywnego związku.

Jeśli twój partner mówi tak, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, jeśli chodzi o związek na odległość i wyłączność.

Lojalność

podziel się swoim życiem na randki na odległość

Gotowy, aby twój związek na odległość stał się monogamiczny? uważaj na to, co robisz w wolnym czasie, gdy nie ma ukochanej osoby.

To może być niewinne, ale ten drink po pracy z tą laseczką z biura może nie być najlepszym wyborem. Nie stawiaj się w tak niebezpiecznej sytuacji .

Możesz mieć przyjaciół, ale poinformuj swoją drugą połówkę, z kim się spotykasz. Nie musisz prosić o pozwolenie, po prostu komunikuj się. Jeśli nie poinformujesz swojego partnera z góry, a on się dowie, będzie musiał sobie wyobrazić najgorsze. Nie chcesz tego.

Oprócz uspokojenia lęków partnera, jest to również sposób na dalsze dzielenie się z nim swoim życiem.

Ustaw podstawowe zasady

Jasno wyjaśnij, jakie są oczekiwania wobec twojego związku. Omówcie, czego oboje od tego chcecie . Żadna ze stron nie chce zaskoczyć drugiej. Zadaj te pytania :

 • Czy randki poza domem są dopuszczalne?
 • Jaki jest poziom zaangażowania?
 • Czy jesteś ekskluzywny?

Ustalając te zasady z góry, możesz stworzyć podstawę dla całej relacji na odległość.

Dziesięć aplikacji randkowych na odległość

widok aplikacji randkowych na odległość

Dzięki smartfonom relacje na odległość stały się dużo łatwiejsze. Dostępnych jest wiele aplikacji do przesyłania wiadomości, ale są to jedne z najlepszych:

1- para

Ta aplikacja dla dwojga pozwala działać na tej samej osi czasu . Jedną z funkcji jest udostępniony kalendarz. Poczuj dotyk kciukiem. A funkcja szkicowania na żywo to kolejny ekscytujący sposób trzymania się za ręce.

2- Między

Tworzy to prywatny kanał dla par do przechowywania ulubionych wspomnień. Pozwala zaprojektować przestrzeń czatu. To bardziej intymne niż rozmowa telefoniczna.

3- Królik

Obejrzyjcie razem przedstawienie. Twój kochanek może do Ciebie dołączyć, a aplikacja się zsynchronizuje . Nawet kilometry od siebie można oglądać razem. I nie martw się o spoilery.

5- Bez

Ta aplikacja spełnia tęsknotę, ale wie, że oboje jesteście zajęci. Właśnie dlatego notatki z jednym dotknięciem są wspaniałe. Przypomina partnerowi, że o nim myślisz .

6- WhatsApp

Dzięki tej aplikacji związki na odległość doprowadzą do małżeństwa. Umożliwia rozmowy, wysyłanie wiadomości i pozostawianie nagrań głosowych. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie jesteś.

7- Dotknij Uwaga

To zamienia twoje osobiste zdjęcia w pocztówki i wysyła je do twojego kochanka . Ma też osobiste przesłanie. Dużo trwalszy niż tekst.

8- Rozkwitnij, że

Kto nie lubi dostawać kwiatów. Wystarczy wybrać ulubiony kwiat swojego kochanka i dotknąć ekranu . To takie proste.

9- Lok Lok

Dla użytkowników Androida, potrzebujesz tego. Pozwala to Twojemu kochankowi na wysyłanie wiadomości za pomocą szkiców utworzonych na ekranie blokady . Gdy otworzysz telefon, pojawi się słodki doodle.

10- Łączymy się

Kiedy potrzebujesz intymności, wykracza to poza FaceTime, rozmowy telefoniczne i brudne SMS-y. To ma wibracje. Po połączeniu Twój kochanek może kontrolować wibracje .

Baw się dobrze!

Utrzymywanie kontaktu jest niezbędne, gdy jesteś w związku na odległość. Te aplikacje nie tylko pomogą Ci pozostać w kontakcie, ale także sprawią, że będziesz się z nimi dobrze bawić.

Kreatywne randki na odległość

Teraz znasz wiele zasad dotyczących relacji na odległość i wyłączności, a także masz mnóstwo niesamowitych wskazówek i pomysłów, jak sprawić, by związek na odległość działał. Ale co powiesz na trochę więcej kreatywności ?

Tych 5 pomysłów na kreatywne randki na odległość utrzyma iskrę przy życiu, bez względu na to, jak daleko od siebie jesteś.

1- Twórz sztukę z daleka

Twój mężczyzna może nie jest najsprytniejszym człowiekiem w historii , ale możesz mu coś pokazać. Dodatkowo, kiedy skończysz z dziełem sztuki, możesz wysłać je sobie nawzajem pocztą i zachować jako token.

To świetna zabawa , aby być kreatywnym ze swoim partnerem , a oboje dostaniecie z tego zabawny (lub piękny) prezent. Zwycięski!

2- Zaplanuj przyszłe daty

Nie ma absolutnie nic złego w mówieniu o przyszłości. Wymyśl realistyczne pomysły na przyszłe randki , które utrzymają was oboje na szpilkach, aż w końcu nadejdzie dzień.

Może lot balonem w Napa? Przedzierasz się przez ocean z fajką? Chcesz obejrzeć najnowszy film o Gwiezdnych Wojnach? Możliwości są nieskończone.

3- Wybierz się na wirtualne wakacje

wirtualne wakacje randki na odległość

Kto ma czas (lub pieniądze), aby cały czas jeździć na wakacje? Jeśli chodzi o relaks pod słońcem na plaży z bratnią duszą, nie musi to być rzeczywistość; może to być rzeczywistość wirtualna.

Witryny takie jak Wideo 360 oferują widoki różnych obszarów, które zapewniają rzeczywiste wrażenia, których szybko nie zapomnisz.

4- Graj w nostalgiczne gry telefoniczne

Nie udawaj, że nigdy nie grałeś w 20 pytań lub prawdy ani nie odważysz się przez telefon! Poczuj nostalgię w związku na odległość i wyrzuć dobre, staromodne gry telefoniczne, które sprawiały, że chichotaliśmy godzinami.

5- Spójrzcie razem na gwiazdy

Jest wiele rzeczy, które będziesz robić na czacie wideo, gdy jesteś w związku na odległość. Większość ludzi zdecyduje się na oglądanie filmów, robienie kolacji, a nawet chodzenie po mieście z otwartym Skype’em, ale jest jedna naprawdę romantyczna rzecz, o której możesz zapomnieć: obserwowanie gwiazd.

Wypróbuj to! Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

Kiedy partnerzy randkowi na odległość stają się geograficznie blisko

Więc twój kochanek będzie się przeprowadzał w pobliżu? To niesamowita wiadomość i jestem pewien, że wyrywasz się z szwów z podekscytowania. To zawsze dobra wiadomość, że osoba, którą kochasz, nie będzie tak daleko i możesz wreszcie cieszyć się czasem twarzą w twarz.

Cóż, nawet jeśli byłeś w związku na odległość z kimś poza internetem przez 6 miesięcy lub dłużej, nadal musisz podjąć środki ostrożności. Czy będzie cudownie? Tak. Czy powinieneś nadal mieć się na baczności przy pierwszym spotkaniu? Tak.

Pierwsza randka na odległość

widok pierwszej randki z dużej odległości

Kiedy spotykasz się z kimś po raz pierwszy, masz nerwy skołowane i może się wydawać, że całe twoje ciało jest pokryte potem. To nie tylko jeden z najbardziej ekscytujących okresów w twoim życiu, ale także najbardziej denerwujący! Więc co powinieneś zrobić? Gdzie powinieneś się udać?

Zachowaj spokój

Pamiętaj, ty i ta druga osoba przeżyliście niesamowite chwile na długich dystansach, więc prawie na pewno będą cieszyć się twoją obecnością twarzą w twarz. Zrelaksuj się i kontynuuj rozmowę tak, jakbyś nadal rozmawiał przez FaceTime.

Wybierz coś, o czym wiesz, że im się spodoba

Każdy ma swoje interesy. Niektóre pary mogą zacząć od romantycznej kolacji , podczas gdy inne udają się na jarmark renesansowy, aby pobawić się w staromodny sposób. Tylko upewnij się, że wybierzesz coś, co jest dla nich spersonalizowane i na pewno spodoba im się.

Zawsze bądź bezpieczny

To, że myślisz, że je znasz, nie oznacza, że ​​naprawdę (czasami). Najlepszą rzeczą do zrobienia jest zawsze być bezpiecznym . Spotykaj się w miejscu publicznym, nie jedź razem do domu i nie pozwól im zobaczyć samochodu, którym prowadzisz. Powinieneś także poinformować kogoś, gdzie będziesz z tobą, na wypadek, gdyby coś się wydarzyło.

Czy randki na odległość mogą działać?

Prawda jest taka, że ​​randkowanie na odległość może być czasami trudne. Chociaż możesz się dobrze bawić, wykonywać czynności, a nawet wyrażać pragnienia seksualne przez telefon , wciąż wyzwaniem jest bycie samotnym każdego wieczoru.

Biorąc to pod uwagę, tak, duże odległości mogą działać. Jednak dwie zaangażowane osoby muszą być oddane i chętne do przejścia przez walkę o związek na odległość, aby pracować.

Jeśli jest wystarczająco dużo pasji i zapału z obu stron, może to być spory sukces – do czasu, gdy będziesz mógł spotkać się osobiście i żyć długo i szczęśliwie .

Wniosek

Relacje na odległość, które zaczynają się od strony randkowej , stają się coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach.

Tak długo, jak masz po swojej stronie odpowiednie wskazówki i triki , możesz sprawić, że relacje na odległość będą działać sprawnie, dopóki nie będziesz w stanie zabrać rzeczy z życia.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *