Lovense Hyphy Review: najlepszy wibrator wysokiej częstotliwości?

lovense hyphy recenzja

Ponieważ uważam, że jest dla mnie za dużo, a czasem za mało, nie mam wielu zabawek z łechtaczką. Więc zwykle używam palców, a potem czegoś w rodzaju zabawki penetrującej.

Ale zmieniłem zdanie po tym, jak kupiłem nowy wibrator wysokiej częstotliwości Hyphy Dual-End od Lovense, ponieważ jest to najlepsza zabawka stymulująca łechtaczkę, jakiej kiedykolwiek używałem, a także działa cuda na pobudzenie punktu G.

Sprawdź cenę

Jak wygląda Hyphy

hyfia

Hyphy ma kształt banana, z jednym końcem wkładanym do gry w punkcie G, a drugim zwężającym się do małego, okrągłego punktu do użycia na łechtaczce.

Na górze znajdują się przyciski do przyspieszania lub spowalniania wibracji i wybierania, którego z czterech wstępnie ustawionych typów wibracji chcesz użyć. Ponieważ Hyphy ma silnik na każdym końcu, uważam, że jest bardzo wydajny na wszystkie właściwe sposoby.

To dlatego mi się podobało i dlaczego nie lubiłem innych zabawek z łechtaczką, ponieważ mogłem łatwo zmieniać ich częstotliwości? a kiedy chciałem mocniej lub mniej, łatwo było to dostosować. Ma też dwie dodatkowe końcówki do łechtaczki, a jedna z nich jest jak język, a kiedy ją założyłem i włączyłem część łechtaczki Hyphy, poczułem się jak szybki język.

Druga dodatkowa wskazówka jest trochę jak mały widelec i według strony internetowej Lovense służy do zabawy sutkami. Wypróbowałem go i bardzo mi się podobał, ponieważ mogłem go dopasować do jednego z moich lub użyć go bezpośrednio i stwierdziłem, że jest bardzo pobudzający i stymulujący.

Hyphy jest dostarczany w zakrzywionym etui z przezroczystą pokrywką, w którym można go przechowywać i przechowywać dwie dodatkowe końcówki. Możesz go również naładować, co znajduje się w wydaniu, za pomocą kabla magnetycznego, do którego dołączona jest zabawka. Podoba mi się ta funkcja, ponieważ sprawia, że ​​Hyphy jest ładny i czysty, a kabel ładujący nie zostaje poluzowany.

Główne cechy Hyphy

wskazówki dotyczące miłosnych hyphy

Hyphy Lovense jest bardzo wygodny w trzymaniu. Nigdy nie czułem się niezręcznie podczas korzystania z niego, a kiedy używałem obu końców, nie miałem żadnych problemów z ustawieniem go w pozycji, w której czułem się najlepiej.

Ma trzy poziomy mocy dla części stymulującej łechtaczkę i dla punktu G. I ma wbudowane cztery unikalne wzory, które podobały mi się, ponieważ czułem, że Lovense wiedział, co robi, kiedy je zaprogramował.

Hyphy działa bardzo dobrze z aplikacją Lovense Remote , a połączenie było łatwe, a po jej zakończeniu doskonale nadaje się do sterowania zabawką. Dzięki niemu mogłem dostosować siłę wibracji, a jeśli chciałem, mogłem tworzyć własne wzory lub wypróbować te, które stworzyły i przesłały inne osoby.

Obudowa jest solidna i wysokiej jakości, więc nigdy nie martwiłem się, że może się zepsuć, i jak już powiedziałem, myślę, że Lovense jest fantastyczny, jeśli chodzi o to, abym mógł ładować Hyphy, gdy był w nim. Etui jest również ładnie zaprojektowane, więc nigdy nie zgubię dwóch dodatkowych końcówek.

Jak duży jest Hyphy?

lovense hyphy rozmiar

The length of the toy is 8.5 inches, and the end that goes into a vagina for G-spot stimulation is 4.53 of that. That is also the thickest part of the Hyphy at 1.38 inches. The clit-vibrating tip is .24, and the narrowest the toy gets in the middle is 1.02 inches.

The toy weighs 125.4 grams, and it is made of ABS Plastic/Body-Safe Silicone, and it feels well-made and never feels too cold or hot however long I used it and or for how many hours I kept it in its storage case.

Charging the Hyphy

Lovense says you should fully charge the Hyphy’s Li-Ion Rechargeable battery for 75 minutes before playing with it. After it’s charged, you can use it for 310 minutes, or you can keep it ready on standby for 120 hours.

Ponieważ lubię używać seks-zabawki przez długi czas, najpierw martwiłem się, że bateria się wyczerpie, zanim skończę bawić się Hyphy. Ale po półtorej godzinie zaczęło się kręcić, więc nie myśl, że ktokolwiek powinien się martwić, że zostawi cię na haju i suchym. Chyba że zostawisz to włączone lub coś w tym stylu.

Jak zapakowany jest Hyphy

Hyphy unboxing

Podobnie jak w przypadku, pudełko Lovense zastosowane w Hyphy jest trwałe i również dobrze wygląda. Chociaż ma specjalny futerał, pudełko jest tak atrakcyjne, że czułem, że mogę go użyć, aby zapewnić bezpieczeństwo i czystość Hyphy.

Hyphy jest dostarczany z etui, magnetycznym kablem ładującym, dwoma dodatkowymi końcówkami do stymulacji łechtaczki, instrukcją szybkiej konfiguracji i instrukcją obsługi zabawki. Wszystko o zabawce i o tym, jak ją skonfigurować za pomocą aplikacji Lovense Remote, jest również na ich stronie internetowej, co moim zdaniem jest świetne, ponieważ jest łatwiejsze do odczytania i przydałoby się, gdybym zgubił papierowe.

Jeśli coś stanie się z zabawką, ponieważ nie została dobrze zbudowana, Lovense ma na nią roczną gwarancję. Ale nigdy nie miałem żadnych problemów z żadną z ich zabawek erotycznych, więc nie sądzę, aby Hyphy kiedykolwiek wyglądały inaczej.

Korzystanie z Hyphy z aplikacją Lovense Remote

recenzja

Mam stary komputer PC, który nie ma Bluetootha, więc wolę wersję aplikacji Lovense Remote stworzoną na smartfony, takie jak mój iPhone. Ale jeśli masz bardziej zaktualizowany komputer PC lub komputer stacjonarny Apple, prawdopodobnie nie będziesz mieć problemów z jego instalacją lub używaniem.

Wygląda na to, że firma Lovense wprowadziła wiele ulepszeń w aplikacji Lovense Remote. Uruchomienie go do pracy z jedną z ich zabawek erotycznych było trochę trudne, ale teraz, kiedy otworzyłem aplikację i poszukałem mojego nowego Hyphy, znalazł zabawkę i połączył się z nią bez problemu.

Aplikacja jest teraz znacznie atrakcyjniejsza i łatwiejsza w użyciu. Pozwoliło mi to zmienić wszystko, co chciałem, jeśli chodzi o intensywność wibracji Hyphy, i mogłem stworzyć i zachować dowolne wzory, które stworzyłem. A gdybym chciał, mógłbym zobaczyć, co ułożyli inni użytkownicy lub wysłać własne do znajomego lub udostępnić to innym, aby mogli sami wypróbować.

Kolejną zmianą w aplikacji jest to, że po jej otwarciu Twoja muzyka jest natychmiast dostępna do pracy z Hyphy lub innymi zabawkami Lovense, aby wibrowały wraz z Twoją ulubioną piosenką.

Jeśli masz partnera seksualnego, który mieszka w innym miejscu na świecie, możesz użyć aplikacji, aby jego zabawka reagowała na wszystko, co robisz z Hyphy lub tak samo, gdy używa jej z zabawką Lovense. Zrobiłem to z przyjacielem mieszkającym w Anglii, który ma Lovense Max 2 , i działał bardzo dobrze, chociaż czasami było trochę opóźnienia, ale nie na tyle, że nie bawiliśmy się dobrze z obiema zabawkami i każdym inny.

Czyszczenie i konserwacja Hyphy

lovense hyphy wibrator wysokiej częstotliwości

Hyphy jest łatwy do utrzymania w czystości dzięki atrakcyjnej obudowie. Po użyciu należy zawsze umyć go łagodnym, antybakteryjnym płynem do naczyń w ciepłej wodzie i użyć niestrzępiącej się szmatki do późniejszego wysuszenia.

Jego silikonowe części mogą ulec uszkodzeniu, jeśli użyjesz wrzącej wody lub pochodzi z czegokolwiek oprócz wanny lub prysznica.

Ponieważ Hyphy jest wodoodporny IPX7, nie musisz się martwić o zniszczenie go podczas czyszczenia lub zabawy pod prysznicem lub w wannie. W ten sposób lubię go używać i gdyby nigdy nie przyszło mi to do głowy, byłoby to złe dla mojego Hyphy. Nie jestem pewien, czy używać go w miejscu takim jak basen, ale ponieważ firmy takie jak Lovense nie polecają wanny z hydromasażem lub oceanu do zabawek silikonowych, nie zrobiłbym tego.

Plusy:

  • Bardzo dobrze wykonana zabawka erotyczna
  • Przyjemny, gdy jest używany na łechtaczkę i do stymulacji punktu G
  • Dwa silniki wytwarzają wibracje o dużej intensywności
  • Dobrze wykonany futerał może służyć jako stacja ładująca
  • Długa żywotność baterii
  • Działa wspaniale z aplikacją Lovense Remote

Cons:

  • Trzymanie się go, aby zagrać w punkt G, wydawało się trochę niezręczne
  • Sprawa wygląda trochę nietypowo, ale nie nieatrakcyjnie
lovense hyphy heads

Werdykt

Świetnie się bawiłem z nowym wibratorem wysokiej częstotliwości Hyphy Dual-End firmy Lovense, który zmienił moje zdanie na temat zabawek erotycznych stymulujących łechtaczkę. I nie sądzę, że będę kupować więcej tych typów, ponieważ Hyphy ma zbyt wiele, aby spróbować konkurować z nimi.

Silniki są świetnym połączeniem mocy i intensywności i są idealne, jeśli lubisz korzystać z łechtaczki zabawki lub punktu G. Jest wygodny w użyciu, chociaż może wymagać przyzwyczajenia się do zakładania go na łechtaczkę, ponieważ na początku może wydawać się dość silny. Przydarzyło mi się to, chociaż po kilku minutach zacząłem się tym cieszyć.

Futerał Hyphy to coś, co chciałbym mieć z innymi zabawkami Lovense. Utrzymuje wibrator w czystości, przechowuje dwa dodatkowe nasadki do jego części łechtaczki, a także ładuje Hyphy, gdy jest w nim.

Jeśli lubisz stymulację punktu G i łechtaczki, nie ma nic takiego jak wibrator Hyphy firmy Lovense i jak bardzo uwielbiałem się nim bawić, może to również zmienić twoje zdanie na temat tego rodzaju zabawek erotycznych!

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *