4 rzeczy, które MUSISZ wiedzieć o seksie przez Skype’a w przypadku związków na odległość

ldr skype seks

Choć mogłoby się wydawać, że seks przez Skype jest tylko dla nielicznych, okazuje się, że bierze w nim udział zdecydowana większość par będących w związku na odległość .

Czemu?

Tylko dlatego, że dziś jest to najbliższa intymna i fizyczna relacja seksualna.

Jeśli nie jesteście jeszcze zwolennikami tego sposobu na zabawę na odległość ze swoim partnerem, powiem wam, że nie jest to bardzo skomplikowane. W końcu wszystko, czego potrzebujesz, to kamera internetowa, partner i odpowiednie nastawienie.

( Możesz też dodać kilka zabawek erotycznych LDR , ale porozmawiamy o tym innym razem .)

Jeśli czytasz ten artykuł, to zdecydowanie dlatego, że chcesz dowiedzieć się więcej o postawie przed, w trakcie i po wirtualnej randce.

To pytanie jest całkowicie słuszne, ponieważ wiele osób po raz pierwszy czuje się nieśmiałych i zawstydzonych.

Ponieważ wirtualny seks jest niezbędny w związku na odległość i nie ma absolutnie nic złego w zaspokajaniu potrzeb naszego kochającego partnera, oto kilka wskazówek, które warto poznać, aby spędzić ze sobą jak najlepiej czas.

1. Bądź świadomy ryzyka

Prawdopodobnie słyszałeś te historie o złych byłych chłopakach/dziewczynach, które po zerwaniu zamieszczają w Internecie prywatne zdjęcia lub filmy swojego partnera.

Bardzo często nie da się cofnąć i wymazać wszystkich dowodów.

Faktem jest, że wirtualny seks wiąże się z ryzykiem, ponieważ twoje igraszki mogą skończyć, dobrowolnie lub nie, online.

Biorąc pod uwagę, że przez większość czasu jest to świadome działanie partnera, ważne jest, aby wspólnie ustanowić silne zaufanie i niezachwiane zasady.

Być może, nie mówiąc ci o tym, twój partner filmuje cię podczas twoich igraszek przez kamerę internetową, nie po to, by opublikować to w Internecie, ale na własny użytek. Może te intencje są niewinne , ale nikt nie jest odporny na bolesną przerwę, kradzież telefonu czy haker.

Więc idź po „zero tolerancji”? polityka: nikt niczego nie nagrywa.

Bez wyjątku.

seks przez skype

2. Zrozum, że jest to o wiele bardziej intymne, niż mogłoby się wydawać

Jeśli uważasz, że sexting, wysyłanie aktów, a nawet seks przez telefon lub seks przez Skype nie jest czymś intymnym ze względu na technologię, powinieneś się nad tym dobrze zastanowić

Chociaż nie ma tu kontaktu fizycznego, każda aktywność seksualna, czy to odległa, czy nie, wiąże się z intymnością, a zatem potrzebą romansu i wzajemnego szacunku.

Z tego powodu nie lekceważ wirtualnego seksu:

  • Jeśli nie jesteś gotowy na seks ze swoim partnerem, nie próbuj seksu na odległość i nie rób czegoś, czego byś żałował
  • Jeśli uważasz seks na odległość jako alternatywę dla filmów dla dorosłych i nie chcesz dłużej angażować się emocjonalnie, zadaj sobie pytanie, co tak naprawdę oznacza dla ciebie ten związek

Tak jak w prawdziwym życiu, seks na odległość przez Skype wymaga zaufania, słuchania i miłości z obu stron.

3. Nie martw się i zrelaksuj

Okazuje się, że za pierwszym razem kochanie się przez Skype może wydawać się bardzo… dziwne .

Nawet jeśli twój związek jest zdrowy i zdrowy, jest coś, co może powstrzymać cię od bycia całkowicie spokojnym, a zatem naturalnym.

Nie martw się.

Najpierw ustalcie razem chwilę, kiedy będziecie mieć czas i kiedy nie będziecie przeszkadzać. Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz najlepsze warunki do korzystania ze Skype’a.

Aby się nawzajem uspokoić, skomplementuj swojego partnera i powiedz mu/jej, co byś zrobił, gdybyś był oboje razem. Postaraj się być opisowy, wyjaśniając, gdzie i jak byś się zachował. Opisz także, jak bardzo jesteś podniecony.

Jeśli sytuacja wydaje się zbyt napięta, nie wahaj się śmiać z tego tematu i oddramatyzować sytuację.

Kiedy temperatura zaczyna rosnąć, możecie oboje zdjąć ubranie, mając pewność, że drugiemu nie będzie przeszkadzało . Skomplementuj swoją drugą połówkę i zachęć ją do relaksu.

Aby to zrobić, uważnie go wysłuchaj, idź spokojnie i krok po kroku.

seksowny skype

4. Wejdź w nastrój i baw się dobrze

Wszystko, co musisz zrobić, to zabrać się do pracy.

Jeśli chcesz, możesz dodać seksowną muzykę w tle, świece i dostosować oświetlenie.

W tym momencie możesz bawić się ze sobą i obserwować, jak gra twój partner, jednocześnie wyrażając to, co czujesz i włączając się do siebie. Komunikuj się dobrze na swojej przyjemności , ponieważ jest to jedna z najważniejszych rzeczy dla twojego partnera.

Im bardziej jesteś zadowolony, tym bardziej zadowolona będzie Twoja druga połowa z tej sesji Skype.

Po zakończeniu wirtualnych igraszek ponownie skomplementuj swojego partnera i przypomnij mu, jak bardzo jesteś podekscytowany, aby pójść dalej w prawdziwym życiu.

Następnie pamiętaj, aby przed wyjściem odbyć swobodną rozmowę przez co najmniej kilka minut, aby druga osoba nie poczuła, że ​​to wszystko jest tylko seksualne.

Wniosek

Wirtualny seks przez Skype jest bardziej aktem miłości niż zaspokojeniem osobistych potrzeb. Zawsze miej to na uwadze i rób tylko to, czego chcesz spróbować.

Stamtąd możesz wtedy rzeczywiście dzielić się spełnioną seksualnością pomimo kilometrów.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *