[Recenzja] Rozmowa na poduszce Little Riot: Czy ta poduszka na odległość jest tego warta?

Recenzja rozmowy o poduszce Little Riot

Czy jesteś w związku na odległość?

Ogólny pogląd jest taki, że relacje na odległość są nie do zniesienia. Nie chodzi o to, że nie są warte poświęcenia, ale samotne pójście do łóżka sprawia, że ​​jest to kwaśne . Prawidłowy?

Rozmowy wideo i czaty łączą Cię z bliskimi, ale nie zapewniają intymności.

Jest jeszcze gorzej, gdy twój partner ma długi dzień pracy i nie może prowadzić nocnych rozmów…

Związek jest bliski zerwania z powodu wielu nieprzespanych nocy spowodowanych samotnością .

A samotność często prowadzi do rozstań z powodu niewierności i spekulacji.

Dobrą wiadomością jest to, że londyński startup o nazwie Little Riot wypełnia lukę w relacjach na odległość dzięki super innowacyjnemu Pillow Talk .

Pillow Talk sprawi, że pora snu jest niesamowita, nawet jeśli jesteś w związku na odległość! Ten zaawansowany technologicznie gadżet przywraca intymność w Twoim związku na odległość, przesyłając bicie serca do ukochanej osoby i na odwrót.

Chociaż urządzenie może nie w pełni przywrócić wszystkie wyjątkowe chwile, które dzieliłeś razem, poczujesz więcej intymności, jaką miałeś podczas dzielenia łóżka ze swoim partnerem .

Ukochana osoba usłyszy bicie twojego serca w jego poduszce, a ty usłyszysz jego. Czy to nie niesamowite? Dowiedzmy się więcej o tym produkcie w tej recenzji Pillow Talk!

Czym jest „Little Riot Pillow Talk” i jak działa?

Pillow Talk to po prostu to, czego szukałeś. Pozwala partnerom na odległość doświadczyć intymnego dotyku podczas snu .

Pillow Talk jest dostarczany w dwóch pudełkach, po jednym dla każdego partnera. Obaj partnerzy zamiejscowi będą mieli opaskę z czujnikiem (nadajnik) i mały głośnik (odbiornik).

Opaskę należy założyć przed snem, a mały głośnik należy umieścić pod poduszką .

Opaska wykonana jest z miękkiej tkaniny, dzięki czemu nie będzie boleć i nie przeszkadzać podczas snu. Przeżyjesz komfortowy i intymny moment w łóżku.

Głośnik można umieścić w pobliżu poduszki lub pod poduszką. Zawsze, gdy chcesz cieszyć się głośnym biciem serca partnera, zdejmij osłonę głośnika .

Dwie opaski są połączone z aplikacją Little Riot na smartfonie. Aplikacja umożliwia również słuchanie bicia serca partnera w czasie rzeczywistym za pomocą słuchawek.

rozmowa na poduszkę

Pillow Talk zapewnia angażującą i realistyczną więź między partnerami na odległość. Bicie serca wykracza poza prosty dotyk, co sprawia, że ​​Pillow Talks są idealne i znaczące dla miłośników długich dystansów.

Dźwięk bicia serca twojego partnera jest spersonalizowany i bardziej kochający, gdy usłyszysz go przez miękką poduszkę. To sprawia, że ​​Pillow Talk jest wyjątkowy i przytulny.

Warto zauważyć, że Pillow Talk to gadżet komunikacyjny, ale nie monitor snu . Nie możesz śledzić snu swojego ani swojego partnera, jednak gwarantuje to bardzo zdrowy sen.

Czujnik bicia serca wysuwa się z łatwością, aby umożliwić łatwe mycie opaski lub ładowanie. Gadżety dostępne są w kolorach czerwonym i niebieskim.

Podsumowując, Pillow Talk oferuje specjalny sposób interakcji z partnerem, dzięki któremu poczuje się kochany z daleka .

poduszkowe rozmowy przez małe zamieszki

Kto powinien korzystać z rozmowy na poduszce Little Riot?

Jest to istotna część recenzji, ponieważ podkreśli oczekiwanych użytkowników Little Riot Pillow Talk.

Właściwie opis i powody powstania tego gadżetu odpowiadają już na pytanie, kto powinien z niego korzystać.

Przywrócenie intymnej więzi między kochankami na długich dystansach było jedną z głównych inspiracji dla tej innowacji . W związku z tym najlepszymi potencjalnymi użytkownikami są partnerzy na odległość.

Dzięki technologii pary długodystansowe nie powinny dalej cierpieć z powodu frustracji i samotności.

Little Riot Pillow Talk pozwala na spersonalizowaną i ciepłą interakcję między partnerami. Gadżet przesyła bicie serca w czasie rzeczywistym między urządzeniami i aplikacjami, dzięki czemu można je usłyszeć na poduszce lub w słuchawkach .

Nie musisz być daleko od swoich bliskich. Od czasu do czasu istnieje również potrzeba zabawnego połączenia między członkami rodziny lub przyjaciółmi. Pillow Talk bardzo pomoże w utrzymaniu takiej więzi w angażujący sposób.

poduszka_talk_recenzja

Jako bonus, Pillow Talk jest świetnym lekarstwem dla osób cierpiących na bezsenność. Dźwięk bicia serca ukochanej osoby to najbardziej kojący dźwięk, dzięki któremu będziesz spać jak dziecko .

Taki kojący hałas pozwala użytkownikom na lepszy sen. Bicie serca ukochanej osoby uwalnia Cię od wszelkiego strachu i niepokoju.

Jeśli opiekujesz się chorą osobą, może to być również dobre urządzenie. Ilekroć masz pod opieką pacjenta, prawdopodobnie będziesz spędzać bezsenne noce .

Nie powinno już tak być, ponieważ Pillow Talk pozwala poczuć bicie ich serca podczas snu. Możesz łatwo stwierdzić, kiedy mają do czynienia z wyzwaniem, które wymaga Twojej uwagi.

Wreszcie, jest to świetne urządzenie dla rodziców, którzy chcą utrzymywać fizyczny kontakt ze swoimi niemowlętami lub małymi dziećmi . Pillow Talk pozwala dzieciom usłyszeć bicie serca rodziców w ich sypialni. Takie bicie serca zapewnia im bezpieczeństwo i uspokaja podczas snu.

Plusy: zalety Little Riot Pillow Talk

Oprócz cieszenia się biciem serca ukochanej osoby, Pillow Talk ma wiele zalet. Zawierają:

 • Partnerzy długodystansowi mają poczucie bezpieczeństwa . Pillow Talk zapewnia, że ​​Twój partner jest bezpieczny w łóżku.
 • Pozwala na ciągłą więź między bliskimi. Połączenia i czaty mogą nie mieć tego przepisu. Pillow Talk pozwala pozostać w kontakcie z partnerem nawet wtedy, gdy śpisz.
 • Będziesz miał lepszy sen . Pillow Talk wykopuje samotność i frustracje, które niesie ze sobą związek na odległość. Uwolnisz się od niepokoju i spekulacji. Bicie serca uspokaja cię do snu.
 • Pozwala na łatwe przejście, gdy rodzice szkolą dzieci do spania we własnym pokoju.
 • Wyjmowany czujnik bicia serca ułatwia czyszczenie opaski i ładowanie urządzenia.
 • Opaska posiada miękką tkaninę, dzięki czemu jest wygodna w noszeniu i spaniu.
 • Sprawia idealny prezent dla miłośników długich dystansów
 • Łatwy w podróży i łatwy w konfiguracji
aplikacja do rozmów o poduszce

Minusy: Czego możesz nie lubić w Little Riot Pillow Talk

 • Little Riot zapewnia tylko dwa kolory. Różowo-niebieskie Pillow Talks mogą nie być Twoim ulubionym.
 • Nie świeci i nie świeci . Kampania crowdfundingowa nie osiągnęła dodatkowego celu 150 000 funtów, aby poduszka zaczęła świecić, gdy bicie serca ukochanej osoby.
 • Dostawa Twojego zamówienia może się opóźnić, ponieważ w Little Riot wystąpiły poważne problemy z wysyłką.
 • Częste problemy z łącznością między urządzeniami a aplikacją.
 • Gadżet wyczuje tylko bicie serca. Nie pozwala na komunikację dotykową ani dźwiękową.
 • Mieszane recenzje na Facebooku . Ostatnie 3 recenzje zaczynają się odpowiednio od „Ten produkt jest gówniany”, „Straszna, straszna obsługa”? i „Bardzo niezadowolony z tego”. Wciąż można ulepszyć obsługę klienta, metody dostawy, aplikację i sam produkt.

Wniosek

Co za wspaniały pomysł! Little Riot Pillow Talk przywraca ciepłą miłość i przyjemność w twoim związku na odległość, aby ułatwić przetrwanie. Możesz poczuć obecność ukochanej osoby, bez względu na to, gdzie się znajduje.

Gadżet jest źródłem nadziei dla długodystansowych partnerów i mam nadzieję, że Little Riot będzie go nadal ulepszać, ponieważ obecnie daleko mu do ideału .

Jeśli podoba Ci się pomysł spania obok siebie pomimo odległości i nie chcesz czekać na kolejną wersję lub poprawkę, zdobądź zestaw duetu i poczuj bicie serca swojego partnera z daleka.

Jeśli jednak szukasz głębszego poziomu związku na odległość ze swoim kochankiem, zdecydowanie sugeruję, abyś sprawdził inne gadżety na odległość (takie jak bransoletki do związków na odległość), a nawet zabawki erotyczne teledildonic .

Google Translate

Original text

However, if you’re looking for a deeper level of long-distance connection with your lover, I strongly suggest you check out other long distance gadgets (such as long distance relationship bracelets) or even teledildonic sex toys.

Contribute a better translation

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *