Jak się dowiedzieć, czy Twój związek na odległość Chłopak Cię zdradza?

ldr-chłopak-oszukiwanie

„Nawet z daleka prawda zawsze wychodzi na jaw”.

Skąd wiedzieć, czy twój chłopak zdradza cię w związku na odległość, to umiejętność, którą każda dziewczyna musi wyostrzyć. Skąd wiesz, że robi to z inną dziewczyną? Czy istnieją znaki , na które trzeba uważać?

Powszechna wiedza mówi, że sukces każdego związku zależy od powagi i zaangażowania obu stron, aby działał bez względu na wyzwania, które mogą się pojawić.

Jeśli jesteś w związku na odległość, są szanse, że myśl o tym, że twój chłopak cię zdradza, przeszła ci przez głowę.

Cóż, mam dla ciebie zarówno dobre, jak i złe wieści.

Dobra wiadomość… Chociaż nie uznałbym tego za prawdę ewangeliczną, przeprowadzone badania wykazały najmniejsze prawdopodobieństwo zdrady w związku na odległość, ponieważ zdrada zależy od zaangażowanych osobowości i jakości związku.

Przygotuj się na najgorsze … To nie jest przyjemne uczucie, że ten, którego kochasz, może się wygłupiać. Jednak tak się dzieje, a duże odległości utrudniają znalezienie odpowiedzi.

Poniżej znajduje się kilka wskazówek, na które należy zwrócić uwagę, które zadzwonią w twoje wewnętrzne dzwony i sprawią, że dojdziesz do smutnej sytuacji, której naprawdę się boisz.

Wyzwania komunikacyjne

chłopak ldr się nie komunikuje

Jako niezbędny składnik relacji, warto przyjrzeć się wyzwaniom w takim obszarze, aby odkryć potencjalne problemy leżące u podstaw.

Twój chłopak może doświadczać pewnych trudności, takich jak osobisty kryzys i wcale nie zdradza.

Lepiej to sprawdzić ze względu na was obojga. Poniżej przedstawiono niektóre z komunikatów ostrzegawczych, których można się spodziewać.

Sposób, w jaki komunikują się z Tobą, jest poza normą

Otrzymywanie „Kocham cię”? SMS lub poczta głosowa nie stanowi problemu. Jednak częste otrzymywanie takich wiadomości może na coś wskazywać.

Takie słowa mogą pochodzić z wyrzutów sumienia. Wiadomo, że ludzie z wyrzutami sumienia zachowują się bardziej potulnie lub życzliwiej wobec osoby, której krzywdzą.

Co więcej, spadek liczby takich wiadomości może również świadczyć o tym, że nie mogą już być przywiązani, ponieważ łączą się z innymi ludźmi.

Trudno się powstrzymać

Chociaż to normalne, że ktoś czasami nie jest dostępny z powodu zajęć lub zaangażowania w pracę, oczywiście wiesz, że później spróbują nawiązać połączenie.

Jeśli jednak przez wiele dni nie komunikuje się pomimo twoich prób usprawnienia komunikacji, to wyraźnie coś jest nie w porządku.

Omijanie regularnie zaplanowanych rozmów

Nie jesteś już priorytetem dla swojego chłopaka, jeśli anuluje twoje regularne rozmowy wideo lub czaty. Możesz już nie być dla niego priorytetem, ponieważ może być zajęty kimś innym.

Działając defensywnie

oznaki związku na odległość chłopak oszukuje

Nadmierna reakcja to cecha, która oznacza, że ​​dana osoba coś ukrywa. Zadawanie pozornie niewinnego pytania i otrzymanie gwałtownej lub negatywnej odpowiedzi często wskazuje na zdradę małżonka. Mogą nawet przesadzać z wyjaśnieniami.

Wolą kontaktować się z Tobą niż na odwrót

Oszukujący partner zawsze stara się kontrolować, kiedy cię angażować. Mają tendencję do kontrolowania, jak, kiedy i gdzie zadzwonić, aby uniknąć przyłapania . Często tłumaczą, że są zajęci i zadzwonią, gdy będą dostępne lub kiedy będą mieli czas.

Zmiany stylu życia

Kiedy coś wyjątkowego pojawi się w Twoim życiu, Twój styl życia nieuchronnie się zmieni. Posiadanie nowego zwierzaka lub zmiana miejsca zmusi cię do zmiany czasu, aby zająć się swoim zwierzakiem lub wybrać inne trasy podczas podróży do pracy.

To samo dotyczy relacji, a szczególnie obowiązuje, gdy partner zdradza. Następująca zmiana stylu życia daje o sobie znać oszukującemu małżonkowi.

Rutynowa zmiana

Jeśli zameldowali się u ciebie później niż zwykle lub bez wyraźnego powodu, istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś ich zajęty.

To samo dotyczy sytuacji, gdy przyjęli raczej niezwykłą rutynę i nie wyszli na jaw, na przykład jedząc w określone dni tygodnia, zamiast zostawać i sprawdzać cię w nieregularnych lub nieokreślonych godzinach .

Zawsze zajęty

Zawsze ważne jest, aby znaleźć czas dla swojej ukochanej osoby, pomimo wyzwań lub gorączkowego stylu życia.

Jeśli są zbyt zajęci, aby znaleźć dla ciebie czas, oznacza to niestety, że przesunęli priorytet na kogoś innego i postrzegają cię jako kłopot.

Posiadanie innych nowych ludzi lub znajomości w ich życiu

Ldr chłopak mnie ignoruje

Relacje na odległość mogą być trudne; w związku z tym nie jest szokujące, gdy twój małżonek ma tendencję do dostosowywania się do innych ludzi.

Jeśli jednak tacy znajomi zabierają mu znaczną część czasu lub nie ma nic innego, o czym wolałby rozmawiać poza nowymi przyjaciółmi, to trzeba być podejrzliwym.

Nabyte nowe zainteresowania

Spędzając dużo czasu ze współmałżonkiem, poznajesz jego hobby i upodobania. Wypróbowanie lub posiadanie wyjątkowych zainteresowań jest w porządku.

Jednak w przypadku związku na odległość , jeśli twój współmałżonek ma tendencję do rozwijania zainteresowania innymi zajęciami kosztem wcześniejszych hobby, nadszedł czas, abyś się zagłębił i zdobył sensację. Są szanse, że jego ostatnie hobby należy do kogoś innego.

Za bardzo staram się wyglądać jak najlepiej

Ponownie, nie ma nic złego w zwracaniu uwagi na siebie i poprawianiu swojego wyglądu. Jeśli jednak wyczujesz, że to już daleko poza linią, istnieje szansa, że ​​próbuje zaimponować komuś innemu.

Wyzwania finansowe zawsze charakteryzują takie etapy związku, że małżonek ma tendencję do ignorowania lub naruszania ustalonych ustaleń finansowych.

Minimalny lub żaden wysiłek w pielęgnowaniu związku

Częstym znakiem, że twój partner lub współmałżonek nie jest już zainteresowany związkiem, jest to, że starasz się jak najlepiej powstrzymać płomień przed śmiercią , ale nie odwzajemniają się.

Może nadszedł czas, abyś się spakował i ruszył dalej, ponieważ stracił zainteresowanie tobą . Oto znaki, na które należy uważać;

Zestrzeliwuję każdą twoją sugestię

To jeden z głównych powodów, dla których możesz wiedzieć, czy twój chłopak zdradza cię w związku na odległość. Twój partner wpadłby na myśl, że wpadnie do niego bez zapowiedzi.

Wyszliby na całość, znając szczegóły twojego przyjazdu , takie jak godzina i dzień. Będziesz wiedział, że coś się dzieje, jeśli powiedzą, że czas nie jest dla nich odpowiedni.

Rozmowy o przyszłości ustępują miejsca

Nic tak nie skleja pary jak myśl o wspólnym spędzeniu przyszłości. Być może intensywnie rozmawiałeś ze współmałżonkiem w sprawie przyszłości, ale w ostatnich dniach rozmowy wciąż zanikają .

Tematy takie jak, między innymi, gdzie mieszkasz, kiedy założyć rodzinę, wskażą, czy twój małżonek jest w niej na dłuższą metę. Jeśli twój partner nie może zaangażować cię w takie tematy, jest wysoce prawdopodobne, że odszedł, i ty też powinieneś.

Nie podoba im się już pomysł planowania wydarzeń z tobą

chłopak nigdy nie odwiedza

Posiadanie kogoś nowego w swoim życiu jest wprawdzie ekscytujące i czasochłonne. Może byłeś przyzwyczajony do tradycyjnych wyjazdów na narty w Alpy Szwajcarskie lub wycieczek do Wietnamu i innych miejsc, ale tym razem po prostu nie czuje atmosfery .

Nie wymyśla też alternatywnych eskapad dla was dwojga. Szczuć psy! Jego zainteresowanie zdecydowanie się zmieniło, a kopanie nieco głębiej może narazić cię na najgorszy koszmar.

Jest zdenerwowany, gdy mówisz, że jesteś w tym momencie w pobliżu

To oczywiste, gdy twój mężczyzna zaczyna się dziwnie zachowywać , kiedy dzwonisz, by go zaskoczyć i powiedzieć, że jesteś w tym momencie w pobliżu.

Zdecydowanie coś się dzieje, kiedy wydaje się, że jest nie w porządku. Po prostu bądź szczery i zapytaj go wprost. Da ci dowód, którego potrzebujesz .

Rzadko rozmawiają z domu

Jeśli Twój partner zawsze dzwoni do Ciebie w godzinach pracy, w samochodzie lub rzadko dzwoni z domu , może to wskazywać, że nie czuje się komfortowo dzwoniąc do Ciebie z domu, ponieważ przez większość czasu może być tam ktoś inny.

Dostrzeganie niespójności w jego opowieściach

Czy on karmi cię historiami, a potem wydaje się, że zapomniał, kiedy później o tym wspomnisz? Czy potykają się o szczegóły dotyczące tego, gdzie byli, co robili i z kim?

Takie wpadki mogą być autentyczne lub wskazywać, że trudno im ukryć pierwotne kłamstwa.

Wniosek

Relacje mogą być dość skomplikowane. Skąd wiedzieć, czy twój chłopak zdradza cię w związku na odległość, nie jest tak trudne, jak się wydaje.

Jeśli dojdziesz do smutnej ewentualności, że twój partner jest niewierny, weź głęboki oddech i oceń sytuację .

Zbyt wiele osób ignoruje takie czerwone flagi i ma nadzieję, że wszystko wróci do normy. Czas się obudzić i poczuć zapach kawy.

Nie zmienią się. Nadszedł czas, abyś pozbierał kawałki ze względu na swoje zdrowie psychiczne.

Przejdź do następnego rozdziału swojego życia. Zainwestuj w siebie i kochaj siebie bardziej. Podziękujesz mi później.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *