Kiedy nazwać to ZAMKNIĘCIE w twoim związku na odległość?

kiedy pracować lub zakończyć związek na odległość?

Związek na odległość jest często balansowaniem między dwiema różnymi osobami i ich harmonogramami . Są chwile, kiedy odległość między parą jest sytuacją krótkotrwałą.

Są też inne doświadczenia, kiedy para właśnie zdecydowała, że ​​długi dystans w związku jest rzeczywistym elementem ich związku. Kiedy więc warto popracować nad relacją na odległość? I kiedy nadszedł czas, aby to zakończyć?

Relacja na odległość jest warta pracy, jeśli obie osoby w związku są zaangażowane w utrzymanie związku przy życiu.

Czas na zakończenie związku na odległość jest wtedy, gdy osoby w związku nie są w równym stopniu zainwestowane i zaangażowane w podtrzymywanie pożarów na odległość.

Jeśli zastanawiasz się nad zakończeniem związku na odległość, będziesz chciał kontynuować czytanie, ponieważ mam wszystko, czego potrzebujesz, aby podjąć właściwą decyzję, a jeśli rozstanie się okaże się najlepszym wyborem, będziesz chciał wiedzieć jak to zrobić.

Czy relacje na odległość są tego warte?

praca rzucić widok relacji na odległość

Relacje na odległość są warte wysiłku, którego utrzymanie wymaga czasu i zaangażowania dla obu osób . Związek na odległość może być bogatym, kochającym i dającym doświadczeniem, które może trwać całe życie.

Wiele osób w związkach na odległość twierdzi, że korzyści płynące z relacji znacznie przewyższają upadki.

Według artykułu w Psychology Today stwierdzono, że związki na odległość mają 58% sukcesu. Badanie wykazało również, że wiele nowych relacji na odległość w rzeczywistości zaczęło się od spotkania z innymi osobami poza miastem lub online. W artykule stwierdzono, że 27% ankietowanych nigdy nie mieszkało w pobliżu swojego partnera.

Większość ludzi, którzy twierdzą, że są w związku na odległość, twierdzi, że chociaż związek na odległość wymaga przezwyciężenia wyjątkowych wyzwań, uważają, że ich związek jest wart wysiłku.

Są to ludzie, którzy wydają się szczęśliwi, niezależnie od tego, czy w pobliżu znajduje się ich druga połówka . Zaakceptowali sytuację bycia w związku na odległość iz jakiegoś powodu to działa dla tych ludzi.

Jak działają długodystansowe związki?

Relacje na odległość wymagają innego rodzaju komunikacji i elastyczności w pracy. Pary, które spotkały się z powodu technologii, twierdzą również, że technologia pomaga utrzymać związek przy życiu .

Osoby pozostające w związku na odległość zgłaszają, że wysyłają tam i z powrotem w ciągu tygodnia średnio blisko 400 SMS-ów tygodniowo.

Pary pozostające w związkach na odległość również twierdzą, że rozmowa przez telefon średnio 8 godzin tygodniowo jest całkiem normalna. Mimo że żyją osobno, pary pozostające w związkach na odległość wydają się robić wiele różnych rzeczy, aby związek działał .

Te rzeczy są zarówno osobiście, jak i w ich dalekosiężnych lokalizacjach:

Technologia jest numerem jeden

pozostań w kontakcie technologia widok relacji na odległość

Tak wiele relacji jest w codziennej rutynie. Korzystając z technologii takich jak Facetime , Skype , Snapchat i innych technologii komunikacyjnych , pary na odległość są w stanie pozostać w kontakcie i spełnić się w swoim związku.

Komunikacja w czasie rzeczywistym i twarzą w twarz pozwala na głębsze połączenie w porównaniu z listami lub rozmowami telefonicznymi zamiejscowymi.

A ponieważ ludzie w związkach na odległość w większym stopniu polegają na technologii, aby pozostać w kontakcie, pozwala im to komunikować się werbalnie nawet częściej niż pary, które widzą się w tym samym miejscu.

Nie to, ale ludzie, którzy mieszkają daleko, są bardziej pracowici i mają tendencję do cięższej pracy i utrzymywania częstych i otwartych linii komunikacyjnych. Nawet korzystając z technologii, pary te mają tendencję do omawiania spraw od serca do serca w otwarty i uczciwy sposób .

Zaangażowanie w związek na odległość

Wydaje się, że zostałoby to stwierdzone bez wyjaśnienia. Ale związek na odległość wymaga innego rodzaju zaangażowania niż związek w bliższej bliskości.

Jak wspomniano wcześniej, konieczne jest zapewnienie innego rodzaju staranności , aby upewnić się, że każda osoba ma zaspokojone potrzeby emocjonalne i fizyczne .

Fizyczny aspekt związku na odległość jest trudny i znowu w grę wchodzi zaangażowanie. Czy pary mają czas i planują być razem? Czy obie osoby rozumieją, czego ich partner potrzebuje od tej miłości na odległość?

Ważne jest, aby wiedzieć, że jesteś naprawdę oddany osobie, zanim poświęcisz cenny czas . Jest to szczególnie ważne, jeśli para jest młodsza lub studiuje . „Jeśli jesteś na studiach, naprawdę musisz pomyśleć o tym, czy kochasz tę osobę i czy warto zrezygnować z bycia singlem na studiach?” mówi Bela Gandhi, założyciel The Smart Dating Academy.

Postrzegaj związek na odległość jako szansę na rozwój

Potraktuj to jako czas nauki i rozwoju dla każdej osoby. Chociaż możesz być w związku, przez większość czasu nadal jesteś sam.

Osoby pozostające w związkach na odległość mówią, że często wykorzystują ten czas do pracy nad innymi czynnościami, takimi jak:

 • Nauka nowego języka ;
 • założenie klubu książki ;
 • nauka nowej umiejętności;
 • ukończyć stopień ;
 • nadgodziny w pracy ;
 • wolontariat ;
 • aktywizm.

Planuj spotkania

Często posiadanie czegoś namacalnego, na co możesz czekać, pomoże ci przejść przez trudne czasy rozłąki. Zaplanuj spotkanie w jednym lub drugim miejscu . Pary często spotykają się w zupełnie innym mieście lub hrabstwie.

Posiadanie długoterminowego planu spotkania i bycia razem jest często tym, co niektórzy mówią, że jest jednym z fundamentów tego, jak sprawić, by związek na odległość działał.

Kiedy ludzie mają coś fajnego, na co mogą czekać, często sprawia to, że tu i teraz jest o wiele łatwiejsze.

Zwłaszcza w związkach na odległość, jeśli znasz określony czas, aby się spotkać, daje to nową nadzieję na rozłąkę . Myślenie o radości z zobaczenia partnera i wizualizacji tego, wywołuje prawie takie same uczucia jak akt.

zaplanuj razem pracę w związku na odległość

Porozmawiaj o wszystkim

To inna kategoria niż komunikacja. Wypowiadanie wszystkiego na głos przenosi komunikację na głębszy poziom. Możliwość dzielenia się, gdy jesteś sfrustrowany lub zdenerwowany, jest ważna, aby związek nadal przechodził przez te same rzeczy, których doświadcza związek w pobliżu.

Jeśli partner na odległość widzi tylko Twoją wakacyjną stronę, to nie jest to prawdziwy Ty. Musisz dzielić wzloty i upadki, aby związek na odległość działał na dłuższą metę.

Jeśli związek rzeczywiście zmierza w kierunku długoterminowego zaangażowania, każdy partner powinien znać różne aspekty indywidualnych osobowości.

Sygnalizuje, że Twój związek na odległość zmaga się

Chociaż związki na odległość są bardzo satysfakcjonujące dla wielu par, zdarzają się sytuacje, w których związek na odległość może nie działać. Istnieją pewne subtelne oznaki, które mogą pomóc ci określić, czy twój związek na odległość może być trudny.

Tylko dlatego, że twój partner wykazuje jeden znak, który powoduje, że się martwisz, nie oznacza to, że martwienie się jest ugruntowane. Komunikacja jest koniecznością .

Kiedy pojawia się martwienie się o związek lub zaczyna się lęk o stabilność związku, wtedy otwarta komunikacja jest kluczowa. Jeśli widzisz znak, który budzi Twój niepokój, musisz porozmawiać z drugą połówką .

Oto kilka rzeczy, które możesz chcieć omówić:

Jedna lub obie osoby usprawiedliwiają się, by się nie komunikować

Według badań, jeśli „komunikujesz się bez względu na wszystko”? obietnica zaczyna zanikać, twój związek może być w tarapatach.

Partner może mieć różne wymówki, dlaczego nie może rozmawiać ani Facetime. To może być wymówka, od załatwiania spraw do pracy ; w zasadzie jest to wskazówka, że ​​zainteresowanie i zaangażowanie mogą nie być tak silne, jak na początku.

nie komunikować się zrezygnować z relacji na odległość

Kiedy związek wydaje się inny

Zwróć uwagę na swoje wnętrzności. Częściej niż nie, wiedza tkwi głęboko w środku, gdy związek zaczyna tracić część swojego blasku . Nie oznacza to, że osiedliłeś się w wygodniejszej rutynie, ale raczej związek nie idzie naprzód.

Twój partner jest mniej dostępny

Teksty nie przychodzą tak często jak wcześniej. Rozmowy telefoniczne są pozbawione blasku lub nie odbywają się z powodu wymówek, a wcześniej ustalone harmonogramy rozmów nie są dotrzymywane.

Kilka razy jest to wybaczalne, ale kiedy zauważysz , że większość wysiłku wkładasz w bycie dostępnym i obecnym, a twój partner nie robi tego samego , może to być silny znak, że ten związek ma problemy.

Nie planujesz czasu, aby zobaczyć się jak wcześniej

Bycie w związku na odległość jest często trudniejsze niż związek w pobliżu. Jeśli jeden lub oboje partnerzy mniej się starają, aby się spotkać , może to oznaczać, że związek nie idzie naprzód.

Właściwie nie wiesz, gdzie mieszka twój partner

Jest to bardziej powszechne w przypadku relacji, które spotykają się online . To duża czerwona flaga, jeśli nie znasz adresu osoby, z którą się spotykasz. Adres domowy nigdy nie powinien być tajemnicą .

adres domowy sekret rzucić związek na odległość

Twój partner planuje robić różne rzeczy, a ty nie jesteś uwzględniony

Pary przez cały czas wykonują zajęcia osobno, ale kiedy twój partner na odległość planuje spotkać się z rodziną i przyjaciółmi, a ty masz możliwość uczestniczenia w tych wydarzeniach, twój partner powinien chcieć, abyś był częścią tych wydarzeń .

Oczywiście nie jest to pewny znak, że musisz coś zakończyć, ale jest to znak, że coś się dzieje, o czym musisz porozmawiać .

Nigdy nie spotkałeś żadnej rodziny ani przyjaciół z przeszłości

To kolejna czerwona flaga. Są chwile, kiedy spotykasz się online i wszystko jest w górę i w górę. A potem są chwile, kiedy powinieneś być ostrożny.

Istnieje niebezpieczeństwo, jeśli ta osoba nie jest tym, za kogo się podaje, a może faktycznie być oszustem . Z całą dostępną technologią. Powinieneś poznać przynajmniej jednego członka rodziny lub przyjaciela , nawet jeśli spotkanie odbywa się tylko za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sumy, jak się je nazywa, specjalizują się w wyszukiwaniu ludzi online, na których można polować. Sprawiają, że ludzie im ufają i wchodzą z nimi w relacje na odległość, ale sprawy szybko się psują.

W końcu osoba ta zaczyna mieć nagłe wypadki lub inne problemy i potrzebuje natychmiastowej gotówki . Istnieją historie na temat tego typu relacji na odległość.

Twój partner na odległość może wykazywać oznaki zanikania uczuć

słabnące uczucie rzucić związek na odległość

Niezależnie od tego, czy spotykasz się osobiście, czy komunikujesz się na odległość, zauważasz, że twój partner po prostu nie wydaje się kochający ani uważny. Poważna zmiana w typowej ilości uczuć jest możliwym sygnałem ostrzegawczym, że związek może być w tarapatach.

Jakakolwiek zmiana poziomu zainteresowania, chęć nawiązania kontaktu — mówi, że ktoś nie jest tak w tobie jak kiedyś. Jeśli znasz znaki, możesz spróbować otworzyć linie komunikacji i spróbować dowiedzieć się, co się dzieje. Przygotuj się na odpowiedź.

Komunikacja nie dzieje się już na co dzień

Jeśli codzienna komunikacja była czymś, co ty i twój partner robiliście, a teraz nie jesteście, może to oznaczać, że jedno lub oboje nie jesteście tak zainteresowani jak wcześniej .

Zmieniły się pomysły twojego partnera w związku na odległość

Może to być wszystko, od małżeństwa po politykę. Ludzie się zmieniają i rosną, a czasami zmiany te są nie do pokonania.

Różnice w poglądach i opiniach mogą obejmować wszystko, od przyszłych planów małżeńskich po religię ewentualnych dzieci w przyszłości. Możesz kochać programy takie jak The Walking Dead, a twój partner chce tylko oglądać filmy animowane Disneya.

Nie ma w nich nic złego, ale ta ogromna różnica wskazuje, że nastąpiła zmiana w jednej lub drugiej osobie . Niezależnie od przypadku, coś w związku musi zostać omówione.

Kiedy zadzwonić do związku na odległość?

związek na odległość opuszcza widok

Jedna z wyżej wymienionych sytuacji może się nie zepsuć, ale gdy kilka rzeczy się nie zgadza, może nadszedł czas, aby zakończyć związek.

Trudno jest zakończyć jakikolwiek związek, ponieważ jest to trudne. Zaangażowane osoby mogą po drugie zgadywać, jak się czują. Osoba może myśleć, że wyobraża sobie różne rzeczy ze względu na odległość.

Brak uwagi lub słaba komunikacja może wynikać po prostu z okoliczności czasu i przestrzeni między parą.

Relacje na odległość są pod wieloma względami takie same, jak każdy romantyczny związek w mieście. Bliskość zaangażowanych partnerów nie jest tak bliska, ale inne rzeczy pozostają takie same.

Jednak to brak bliskości wymaga od samego początku innego zestawu umiejętności komunikacyjnych .

Większość ludzi, którzy mają relacje na odległość, zdaje sobie sprawę z faktów i nadal zobowiązuje się do poświęcenia, jakiego potrzeba, aby utrzymać je przy życiu.

Biorąc pod uwagę wszystkie te rozważania, nadal mogą istnieć oznaki lub poczucie, że związek wydaje się nie pasować tak, jak na początku. Łatwość, jaką ma mieć związek, gdy dwoje ludzi dorasta razem , zaczyna być nieco niezręczna lub niepewna.

Te uczucia wskazują, że powinieneś ponownie przyjrzeć się związkowi i upewnić się, że chcesz pozostać zaangażowany.

Po namyśle, jeśli nadal wydaje się, że coś jest nie tak, może nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na niektóre znaki. Jeśli związek zaczyna się po prostu rozpędzać , a może nawet przesuwa się w tył, być może nadszedł czas, aby zakończyć związek na odległość.

Jak zakończyć związek na odległość?

jak zakończyć widok relacji na odległość

Relacja na odległość ma unikalny zestaw wymagań , aby związek działał. Ale jeśli związek na odległość się kończy, jak należy sobie z tym poradzić?

Czy dzwonisz do swojego partnera przez telefon? Czy kończysz związek w tekście? A co z wykorzystaniem facetime do zakończenia związku? Jak najlepiej to zakończyć, gdy masz pewność, że to kierunek, w którym zmierzasz?

Jeśli jesteś osobą, która prowadzi do końca związku na odległość, jakie kroki powinieneś podjąć, aby ta smutna sytuacja stała się dla was obojga bardziej ustaloną decyzją?

 1. Upewnij się, że twoje uczucia są jasne i wiesz, dlaczego kończysz związek. Może to być z prostego powodu odległość jest po prostu zbyt bolesna i wydaje się, że w najbliższej przyszłości nie będzie bliskości dla was jako pary.
 2. Porozmawiaj o tym z przyjacielem i uzyskaj informację zwrotną . Możliwe, że twój najdroższy przyjaciel od dawna zauważył, że coś po prostu nie „wydaje się w porządku”. z Tobą. Często uświadomienie sobie, że ludzie, którzy znają cię najdłużej, zgadzają się z twoimi odkryciami, da ci dodatkową siłę, by zakończyć miłość na odległość.
 3. Zastanów się ponownie, co naprawdę chcesz zrobić i powiedzieć, kiedy w końcu spotkasz się ze swoją drugą połówką. Upewnienie się, że wszystko jest jasne, znacznie ułatwi spotkanie i rozmowę.
 4. Upewnij się, że zanim się spotkasz, użyjesz słów o tym, czego ?potrzebujesz? zamiast obwiniać . Dojrzała rozmowa w związku zawsze idzie lepiej, gdy każdy partner może porozmawiać o tym, czego oboje jako jednostki potrzebują. Znowu może być kilka powodów zerwania. Zachowaj język na temat tego, co zauważyłeś, jak się z tym czujesz i dokąd musisz iść od tego momentu.

Kiedy już zbierzesz myśli, ta rozmowa powinna odbyć się osobiście lub przynajmniej twarzą w twarz w czasie rzeczywistym przy użyciu technologii. Zerwanie nigdy nie powinno być w SMS-ie do byłego partnera ani w e-mailu .

Jeśli byłeś w bliskim związku z kimś, zarówno fizycznym, jak i emocjonalnym, najlepiej, co powinieneś zrobić, to osobiście poradzić sobie z rozstaniem. A przynajmniej powinieneś upewnić się, że rozmowa odbędzie się twarzą w twarz. Czy to będzie niewygodne?

Możesz być zaskoczony lub nie zaskoczony wiedząc, że twój partner czuje to samo . Jeśli obie osoby zauważyły ​​zmniejszenie pierwotnego ognia związku na odległość, to prawdopodobnie jest to najlepszy możliwy wynik końcowy.

Jest to sposób, w jaki oboje ludzie są w stanie iść dalej bez uczucia niechęci do siebie.

Jak iść do przodu po zakończeniu związku na odległość?

Mniej rzeczy jest trudniejszych niż odejście od związku na odległość, który trwał dłużej niż kilka miesięcy lub nawet dłużej.

Może to być długi proces, zwłaszcza jeśli wszyscy w twoim mieście są przyzwyczajeni do tego, że jesteś zajęty kimś spoza miasta. Przyjaciele mogą zapomnieć o włączeniu ciebie, jeśli uważają, że jesteś zajęty kimś innym, ale daj mu trochę czasu, a przetrwasz to rozstanie.

Oto kilka sugestii, jak poradzić sobie z niektórymi bólami:

Śmiało i wypłacz to

jak zakończyć widok relacji na odległość

To strata i potwierdza smutek. To nie koniec, może się tak wydawać na początku. Jesteś człowiekiem, więc pozwól sobie wyrazić ból, który czujesz . Nie pozwól jednak, aby depresja spowodowana opuszczeniem związku spowodowała, że ​​przegapisz możliwość dalszego rozwoju. Ponowne bycie singlem może być świetną zabawą!

Czekamy w przyszłość

Przenieś koncentrację na myślenie o utracie bliskiego związku z przeszłością i zacznij koncentrować się na możliwościach przyszłości. Bądź swoją najlepszą cheerleaderką, aby stać się jeszcze lepszą niż wcześniej .

Upewnij się, że masz zamknięcie, którego potrzebujesz, aby iść do przodu

Ważne jest zamknięcie jakiegokolwiek związku. A zamknięcie się miłością na odległość może pomóc ci rozwiązać problemy, przeprosić i rozstać się w cywilny sposób.

Możesz nie wrócić do siebie i to z dobrych powodów, ale przynajmniej kiedy myślisz o swojej przeszłości lub kiedy przypadkowo się gdzieś spotkasz, przeszłość nie będzie nadal trzymać żadnego z was w dół .

Być zajętym!

Zamiast dać się pochłonąć depresji, wyjdź z domu lub mieszkania. Idź do szkoły lub pracy i zaangażuj się w ruch. Włóż nowy wysiłek , abyś mógł robić postępy we wszystkim, co robisz.

Bądź z ludźmi, którzy rozumieją, przez co przechodzisz

być z przyjaciółmi rodziny zerwał związek na odległość

Nie oznacza to, że za każdym razem, gdy jesteś z tymi ludźmi, dominujesz nad czasem mówiąc o swoich kłopotach. Tylko upewnij się, że ludzie, z którymi jesteś, rozumieją Twoją stratę .

Wszyscy potrzebujemy naszych ludzi, gdy życie toczy się na południe. Niezależnie od tego, czy chodzi o związek, czy o pracę, twoja bliska rodzina i przyjaciele, którzy są twoją podstawą, są tymi, do których zwykle zwracasz się, gdy życie obiera kierunek, który cię zasmuca.

Związek na odległość może być niesamowicie bolesny. Potrzebujesz, aby twoi ludzie stali obok ciebie.

Wykorzystaj ten czas na skupienie się i wyznaczenie sobie nowych priorytetów

Skoncentruj się na tym, czego naprawdę chcesz. Niektórzy ludzie kończą długotrwały związek i zdają sobie sprawę, że nie są nawet pewni, czego chcą od życia. Czy jest marzenie, które chcesz spełnić? Czy chcesz odkryć jakieś duże zmiany w życiu?

To może być czas , aby zdobyć ten stopień lub spróbować całkowitej zmiany kariery. Możesz zdecydować się dowiedzieć się więcej o sobie poprzez odosobnienie lub praktykę duchową. A może masz jakieś zdrowe nawyki, których chcesz się nauczyć.

Wyrobienie nawyku nowej rutyny zajmuje tylko 21 dni. Teraz może nadszedł czas na pozytywne zmiany, które są łatwiejsze do przeprowadzenia, gdy jesteś singlem.

Rozstanie na odległość dla wielu ludzi jest tak samo trudne, jak koniec związku, gdy dwoje ludzi mieszka razem. Uczucia i emocje mogą być bardzo podobne. Ale tak jak w przypadku kończenia każdego innego związku, im szybciej poradzisz sobie ze wszystkimi problemami i ruszysz naprzód, tym lepiej.

Czy związek na odległość jest dla Ciebie?

zaangażowanie w opiekę praca na odległość związek

Po przeczytaniu wszystkich zalet i wad związku na odległość. Możesz dostrzec podobieństwa w sukcesie, a może nawet niektóre negatywy tego sposobu nawiązywania relacji z partnerem.

Są chwile, kiedy związek na odległość jest wart pracy, a czasem trzeba się z tym skończyć.

Z jakichkolwiek powodów jeden lub oboje partnerzy zdecydowali, że nadszedł czas, aby zrezygnować.

Każdy związek, czy to na odległość, czy tuż obok, wymaga elementu troski i zaangażowania. Nawet jeśli dana osoba jest zaangażowana w związek, zmierza to w kierunku zobowiązania na całe życie.

To bardzo ważne, aby nie zatracić się całkowicie w drugiej osobie.

Zachowanie poczucia siebie pomoże ci być szczerym w kwestii tego, czego chcesz, i to samo dotyczy twojego partnera. Jeśli dana osoba nie może być otwarta i być sobą wobec jedynej osoby, z którą zamierza się zaangażować, związek wymaga ponownej oceny.

Zbyt często ludzie gubią się w innych , zanim faktycznie ocenią, kim są jako jednostki.

Zdrowe relacje, niezależnie od tego, czy odbywają się na odległość, czy w tym samym mieście, wymagają otwartych linii komunikacyjnych i chęci bycia elastycznymi.

Każda osoba w zdrowym związku może się rozwijać. A kiedy twój partner świętuje z tobą twój rozwój i odwrotnie, wiesz, że możesz mieć coś wyjątkowego.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *