10 powodów, dla których faceci boją się związków na odległość

Faceci boją się związków na odległość

To nie jest wspaniałe uczucie, gdy faceci odmawiają ci, bo boją się związków na odległość lub po prostu ich nie lubią.

Zawsze jest powód, dla którego faceci boją się związków na odległość, co nie boli i czasami może być dla ciebie mylące. Kolejną trudną rzeczą do zrobienia po odrzuceniu jest spojrzenie na to z męskiego punktu widzenia .

Jest to trudne, ponieważ jeśli jesteś gotowy na związek na odległość lub jesteś gotów podjąć ryzyko związku na odległość, nie zawsze możesz to zobaczyć z punktu widzenia kogoś, kto nie jest na to gotowy .

Problemy z ustaleniem są powodem, dla którego niektórzy faceci boją się związków na odległość. Oprócz problemów z zobaczeniem tego z ich punktu widzenia, oto kilka powodów锟 , dla których faceci czasami boją się związku na odległość .

1. Samotność jest trudna do pokonania

samotność przestraszony człowiek długodystansowy związek widok

Samotność to jedna z najtrudniejszych rzeczy w związku na odległość. Nawet jeśli oboje nadal jesteście w stanie komunikować się za pomocą wiadomości lub dzwoniąc , nadal nie czujecie, że nie jesteście sami.

Może to być trudne dla faceta lub kogokolwiek w związku, z którym trzeba sobie poradzić.

Długi dystans jest głównym powodem, dla którego faceci czasami boją się lub denerwują wejściem w związek.

Istnieje kilka sposobów, aby poradzić sobie z samotnością , na przykład za pomocą aplikacji takiej jak FaceTime lub Skype , abyście mogli rozmawiać twarzą w twarz najlepiej, jak potraficie. Problem polega na tym, że często po odłożeniu telefonu możesz poczuć się, jakbyś był znowu sam.

Bycie w związku, ale poczucie bycia samotnym może być naprawdę trudne do zniesienia.

Dzieje się tak dlatego, że kiedy jesteś w związku, powinieneś móc polegać na tej osobie, gdy przeżywasz ciężkie chwile w życiu , a uzyskanie tego samego rodzaju wsparcia w związku na odległość może być trudne.

Bycie w związku, a jednocześnie poczucie, że jesteś sam, to duży powód, dla którego faceci boją się związków na odległość.

2. Niepewny związek na odległość

Niepewność dotycząca związku na odległość może oznaczać kilka rzeczy. Może to oznaczać, że nie jesteś pewien, czy związek na odległość jest dla Ciebie odpowiedni . Może to również oznaczać, że nie jesteś pewien, czy nadal chciałbyś swoją drugą połówką na odległość, gdyby oboje byli w stałym związku.

Kiedy faceci nie są pewni czegoś, może to zaognić się w ich umysłach, a zatem zrujnować już wspólny związek lub zrujnować szanse na to, że kiedykolwiek zechcesz być w związku na odległość.

Brak odpowiedzi na takie pytania może sprawić, że faceci będą się bać związku na odległość. Nieznane jest zwykle przerażające dla większości ludzi, a podjęcie ryzyka związanego z nieznanym może być jeszcze bardziej przerażające .

Czasami zdarzają się faceci, którzy po prostu nie są gotowi na podjęcie ryzyka związanego z niewiadomymi, które pojawiają się w związku na odległość.

Największym ryzykiem jest to, że nie mogą być pewni, czy nadal będą cię lubić i chcą być z tobą, gdy oboje nie byliście w związku na odległość, ale w normalnym związku.

3. Możliwość oszukiwania

oszukiwanie powodów, dla których faceci przestraszyli się związek na odległość

W każdym związku istnieje bardzo realna możliwość zdrady. Mając to na uwadze, w związku, który jest na odległość, szanse mogą być czasami większe.

To tylko kolejne ryzyko, które pojawia się w związku na odległość i znowu niektórzy faceci po prostu nie są gotowi lub nie chcą zaryzykować takiego ryzyka.

Powodem, dla którego prawdopodobieństwo zdrady w związku na odległość jest mniejsze, jest to, że ludzie czują się samotni.

Wiele razy, gdy ludzie czują się samotni, szukają uwagi kogoś innego, ponieważ nie ma w pobliżu ich znaczącej drugiej osoby, aby pomóc z tym uczuciem. Nie ma usprawiedliwienia dla oszukiwania, ale wiele osób ma ku temu powód.

Powiedziawszy to, jest to zwykle duży powód, dla którego faceci boją się związków na odległość.

4. Kontakt fizyczny jest ważny

kontakty fizyczne ograniczeni faceci przestraszeni związek na odległość

Kontakt fizyczny jest ważną częścią związku. Kontakt fizyczny jest zwykle bardzo ograniczony w związku na odległość.

Może to stanowić ogromną barierę, którą ludzie muszą pokonać i często ludzie nie chcą jej pokonywać.

Ludzie chcą fizycznego kontaktu, który pojawia się w związku, a wchodzenie w związek na odległość powstrzymuje ludzi przed nawiązywaniem wielu z nich. To może odstraszyć facetów od myśli o związku na odległość.

Kontakt fizyczny pomaga w samotności i wiele osób potrzebuje tego rodzaju wsparcia od swojej drugiej połówki. Dlatego wielu facetów nie chce nawet próbować związków na odległość lub boi się tego.

To może być wielka rzecz do pokonania dla faceta, a niektórzy faceci nie chcą tego przezwyciężyć ze względu na związek, który jest na odległość.

5. Musisz składać ofiary

składać ofiary przestraszonych facetów w związku na odległość

W każdym związku należy składać ofiary, ale zwykle jest ich więcej w związku na odległość. Musi być zaangażowanie i chęć do poświęceń.

Niektóre poświęcenia to rezygnacja z intymności seksualnej na długi czas, możliwość poruszania się jednego z was, niemożność przebywania ze sobą. Te poświęcenia są trudne dla każdego, a wiele osób po prostu nie chce nawet ryzykować.

Dlatego wielu facetów boi się związków na odległość. Są po prostu twardzi i potrzebują dużo zaangażowania i poświęcenia , aby odnieść sukces i warto . Niektórzy faceci nie mają chęci lub zdolności do zaangażowania się i poświęcenia w ten sposób .

6. Brak intymności seksualnej

brak intymności seksualnej przestraszony

Intymność seksualna różni się od kontaktu fizycznego: treści fizyczne są bardziej związane z przytulaniem, trzymaniem za rękę i fizycznym ciepłem drugiej osoby. Intymność seksualna jest w innym miejscu.

Jest to najczęstszy powód, dla którego nie chcesz być w związku na odległość. Brak intymności seksualnej jest również największym wyzwaniem do pokonania, gdy wchodzi się w związek na odległość.

Wielu facetów boi się wchodzić w związek na odległość z powodu braku intymności seksualnej. Nie jest to łatwe do pokonania i wielu facetów obawia się, że poniosą porażkę lub że nie są w stanie wytrzymać tak długo bez intymności seksualnej.

Kiedy słyszysz o tym, dlaczego faceci nie chcą być w związku na odległość, zwykle pojawia się to jako pierwsze.

Dobrą rzeczą jest jednak to, że w dzisiejszych czasach zdalnie sterowane wibratory i zabawki erotyczne na odległość umożliwiają uprawianie seksu „DR” .

Oczywiście to nie jest prawdziwa okazja, ale lepsze to niż nic. Więc zdecydowanie powinieneś to sprawdzić!

7. Mogą bać się marnowania czasu

boją się marnować czas chłopaki w związku na odległość

Możliwość nietrwania jest możliwa w każdym związku. W związku, który jest na odległość, zwykle słyszysz, że zawodzą o wiele bardziej niż zwykłe związki. Dzieje się tak dlatego, że istnieje wiele ryzyk i wiele poświęceń, które ludzie muszą lub muszą być skłonni do podjęcia .

Wielu facetów zwykle nie chce podejmować takiego ryzyka, a także nie chce ryzykować marnowania czasu. Nie chcą za nic mieć do czynienia ze złamanym sercem i wszystkim, co się z tym wiąże.

Złamane serce to przerażająca i trudna rzecz do pokonania. Większość facetów stara się unikać złamanego serca, kiedy tylko jest to możliwe . Tak więc ogromny jest powód, dla którego faceci boją się związku na odległość. Trudno jest postawić się w sytuacji, w której istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostaniesz zraniony.

8. Może być emocjonalnie niespełniony

emocjonalnie niespełniony związek przerażonych facetów na odległość

Niektórym osobom rozmowa przez telefon to za mało dla ich zdrowia emocjonalnego.

Potrzebują rozmów i kontaktu twarzą w twarz, a także kontaktu fizycznego i nie być fizycznie osamotnionym. Relacje dają ludziom nowy system wsparcia i nowy poziom komfortu.

Kiedy ktoś jest w związku na odległość, nie zawsze jest w stanie uzyskać to emocjonalne połączenie, aby móc mieć ten system wsparcia poprzez swoją drugą połówkę i komfort, którego potrzebuje w związku.

Brak spełnienia emocjonalnego może być dla niektórych przerażający. Dzieje się tak, ponieważ może postawić siebie i swoją drugą połówkę w potencjalnie dość niezręcznej i rozdzierającej serce sytuacji.

Związki są zdrowe tylko wtedy, gdy obie strony są naprawdę szczęśliwe, a ty nie możesz być naprawdę szczęśliwy bez emocjonalnego spełnienia. To także powód, dla którego faceci boją się związku na odległość.

9. Poznanie się może być trudne

ciężko poznać każdego z przerażonych facetów w związku na odległość

W związku, który jest na odległość, czasami może być trudno naprawdę się poznać. Dowiadujesz się, kim są przez telefon, ale tak naprawdę nie poznajesz ich zabawnych małych nawyków i dziwactw , a także innych ważnych elementów, które nadają czyjejś osobowości i byciu.

To może być trudne dla faceta w związku, aby tak naprawdę nie poznać i zrozumieć osoby, z którą jest w związku.

Związek składa się ze wspomnień i prawdziwej zdolności do zrozumienia swojej znaczącej drugiej osoby, a kiedy tak naprawdę nie masz szansy dowiedzieć się, kim są , może to być trochę przerażające.

Wielu facetów boi się nawiązać z kimś związku i nie jest w stanie naprawdę się z nimi dogadać lub nie wiedzieć dokładnie, z kim są w związku.

Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, jakie są te małe dziwactwa i jakie naprawdę są na co dzień, jest bycie z nimi fizycznie. Ta niewiadoma i ryzyko, które musieliby podjąć, to kolejny powód, dla którego faceci boją się związku na odległość.

10. Niektórzy ludzie nie są wyposażeni

nie wyposażeni przestraszeni faceci związek na odległość

W końcu jest tylko kilku facetów, którzy wiedzą, że nie są przygotowani do radzenia sobie w związku na odległość.

Z jakiegoś powodu boją się związków na odległość i najprawdopodobniej zaangażowania, poświęcenia i ciężkiej pracy, która wiąże się ze związkiem na odległość.

Czasami tak naprawdę nawet nie wiedzą, która część związku, która jest na odległość, jest dla nich najbardziej onieśmielająca i to jest w porządku.

Czasami może być trudno dokładnie określić, która część związku, która jest na odległość, cię przeraża. Może się również zdarzyć, że więcej niż jedna część związku Cię przeraża.

Po prostu nie są gotowi, wyposażeni ani chętni do radzenia sobie z jednym, co jest głównym powodem, dla którego obawiają się związku międzyludzkiego.https://www.youtube.com/watch?v=NwSELNfzOsY
Film z YouTube

Wniosek

W związku na odległość jest wiele trudności . Relacje na odległość mogą być tego warte, jeśli dwie osoby są sobie oddane i oddane.

Z wielu powodów, dla których facet boi się związku na odległość, problem polega na tym, że wielu facetów nie ma zdolności do poświęcenia się i zaangażowania w ten sposób lub po prostu boi się ryzyka związanego z przebywaniem w nim.

Może być tak, że boją się możliwości zdrady i braku kontaktu fizycznego, a nawet, że nie chcą próbować walczyć z samotnością.

Bez względu na przyczynę, największym powodem jest to, że nie chcą postawić się w niepewnej sytuacji i zaryzykować nieznanego ryzyka , które wiąże się ze związkiem na odległość.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *