Jak uprawiać seks Facetime ze swoim partnerem w związku na odległość?

seks na twarzy

Bycie częścią intymnej relacji, w której masz z kimś związek i naprawdę czujesz się i troszczysz o tę drugą osobę, może być niezwykle satysfakcjonującym uczuciem.

W takich związkach czujesz się bardziej żywy, radośniejszy, słońce wydaje się świecić jaśniej, bryzy są o wiele bardziej orzeźwiające, po prostu czujesz się bardziej żywy. W tak intymnych związkach będziesz chciał wyrażać się swojemu partnerowi w każdy możliwy sposób .

Będziesz chciał dzielić się wieloma myślami w najgłębszych częściach swojego umysłu i emocjami w najgłębszych częściach swojego serca, a także będziesz chciał wyrazić siebie fizycznie – w sposób, który powie partnerowi, jak bardzo podziwiasz, uwielbiasz i dbać o nich .

Ale w niektórych przypadkach nie przychodzi to tak łatwo, w niektórych przypadkach twój partner nie jest wystarczająco blisko ciebie, abyś mógł wydobyć całą tę pozytywną energię – Czasami jesteś w związku na odległość, gdzie twój partner jest kilka stanów dalej lub w połowie świata na innym kontynencie.

Jak wyrażasz się fizycznie swojemu partnerowi, gdy oboje jesteście w związku na odległość?

Każdy z was może wysłać swojemu partnerowi niegrzeczne zdjęcia, możesz wysłać wyraźne prezenty, możesz prowadzić podniecające rozmowy za pomocą wiadomości tekstowych ( Sexting ) lub możesz zrobić to, co wiele par w związkach na odległość odniosło sukces w… Seks na twarzy.

Seks Facetime pozwala Ci doświadczyć swojego partnera w prawie każdy sposób, w jaki byś był, gdyby fizycznie znajdował się w tym samym pomieszczeniu co Ty. Poprzez seks Facetime możesz pokazać swojemu partnerowi, ile dla ciebie znaczą i naprawdę pozwolić sobie odejść.

Ale dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tą koncepcją, omówimy dla Ciebie wszystkie jej różne aspekty, od najlepszych usług czatu wideo, z których możesz korzystać, po sposoby komunikowania się ze swoim partnerem poprzez seks Facetime, różne sposoby, na jakie możesz urozmaicić seks Facetime i jak okazywać empatię swojemu partnerowi podczas seksu Facetime.

Programy do rozmów wideo

filmy czat program facetime seks związek na odległość

Czat wideo na Facebooku

Facebook był kiedyś serwisem społecznościowym numer jeden (ale zsunął się z tego tronu w ciągu ostatnich 5 lat), ale chociaż nie jest już tak wysoko na liście mediów społecznościowych, nadal oferuje wiele wspaniałych funkcji, takich jak jak jego „Facebook Video Chat”.

Facebook Video Chat to bezpłatna funkcja rozmów wideo na Facebooku. Ta funkcja działa na „wszystkich”? urządzenia komputerowe z połączeniem internetowym.

Jeśli jesteś na Facebooku, gdy twój partner jest w nastroju na seks Facetime, może to być duże ułatwienie, ale może trochę kłopotać.

Jeśli cieszysz się jedną z tych niesamowitych intymnych chwil ze swoim partnerem i zaczynasz otrzymywać połączenia na Facebooku i wyskakujące wiadomości od grona znajomych z Facebooka, którzy próbują zwrócić Twoją uwagę.

Kolejną niesamowitą opcją wideorozmów, którą oferuje Facebook, jest „Portal Facebooka”. Jest to lepsza usługa wideorozmów niż „Czat wideo” Facebooka. ale powodem, dla którego wahałem się, czy dodać tę niesamowitą usługę wideorozmów, jest to, że nie jest ona darmowa, tak jak czat wideo na Facebooku.

Chociaż obie te opcje rozmów wideo na Facebooku oferują świetne filmy podczas rozmów, filmy na portalu Facebook wyglądają prawie jak coś z filmu – wyjątkowa jakość.

Spotkania Google

google hangouts facetime seks związek na odległość

Następna na naszej liście popularnych usług rozmów wideo i czatów jest „Google Hangouts”? która jest drugą najpopularniejszą usługą wideorozmów na naszej liście.

Ponieważ Google jest wyszukiwarką numer 1 na świecie, bardzo łatwo jest zrozumieć, dlaczego wiele osób zwraca się do Google Hangouts, gdy chcieliby spędzić trochę „wysokiej jakości czasu”? ze swoją drugą połówką. Połączenia przychodzą, gdy tylko osoba odbiera połączenie z drugiej linii i są one bardzo wyraźne.

Miliony par korzystają z tej usługi „codziennie”? ze względu na łatwość użytkowania i dostępność. Jest to jedna z tych usług wideorozmów i czatów, które są dostępne na każdym urządzeniu komputerowym z możliwością połączenia z Internetem.

ALE, ta usługa wideorozmów i czatów ma jedną ogromną wadę (mimo że nadal jest BARDZO popularna): „innym osobom łatwo jest znaleźć drogę do Twojego połączenia”? – co może być OGROMNYM negatywem, jeśli Twoja rozmowa wideo ma być intymna, między Tobą a Twoim partnerem.

Dlatego przed wybraniem Google Hangouts warto pomyśleć o tym.

Skype

Najpopularniejszą (i dobrze rozpoznawaną na całym świecie) usługą wideorozmów i czatów jest „Skype”. Ta dobrze znana usługa wideorozmów i czatów jest bezpłatna i „niezwykle”? łatwy w użyciu.

Innym powodem, dla którego Skype jest tak popularny, jest to, że można z niego korzystać „każdy”? komputer i urządzenie z systemem Android, które ma możliwość korzystania z Internetu. Rozmowy wideo Skype’a przychodzą natychmiast, gdy tylko osoba na drugiej linii odbierze telefon.

Wiele par POCHWALA Skype’a jako usługę wideorozmów, gdy mają ochotę na seks Facetime.

Jedynym minusem jest to, że jakość obrazu nie zawsze jest krystalicznie czysta (nawet jeśli Twój komputer lub telefon z Androidem ma kamerę HD).

Komunikacja jest kluczowa podczas seksu na twarz

klucz komunikacji facetime seks związek na odległość

Teraz, gdy omówiliśmy wiele różnych popularnych opcji połączeń wideo i czatów, porozmawiajmy o komunikacji podczas seksu Facetime.

W każdej intymnej relacji „kluczem jest komunikacja”. Dobra komunikacja z partnerem tylko wzmocni więź między wami . Jeśli chodzi o seks Facetime, komunikacja jest jeszcze ważniejsza.

Dzięki seksowi Facetime nie masz luksusu posiadania partnera fizycznie blisko siebie, gdzie możesz fizycznie wziąć go za ręce i poprowadzić go przez to, co lubisz („a co ci się nie podoba”?) – Wyjaśnienie te rzeczy podczas seksu Facetime mogą być wyzwaniem.

Jeśli jeszcze nie miałeś “żadnegoâ€?? seks z partnerem , potem po pierwszym seksie Facetime z nim (pierwszy raz „w większości przypadków” (według wielu par w związkach na odległość) będzie spontaniczny), może poczekaj kilka dni lub tydzień później, a potem udaj się do nich i uprzejmie przedyskutuj z nimi, co lubisz i czego nie lubisz (nie byłoby mądrze zakładać, że twój partner będzie wiedział â „dokładnie”, co wywołuje uśmiech na twarzy w tych najbardziej intymnych czasach).

Jeśli naprawdę ci zależy i szanują cię, będą słuchać twoich myśli z otwartym umysłem. A ponieważ troszczą się o ciebie, będą chętne, aby sprawić ci przyjemność w sposób, którego najbardziej pragniesz.

Jeśli uprawiałeś już seks ze swoją drugą połówką, najprawdopodobniej będziesz wiedział, jak lubią być seksualnie zadowoleni.

Ale skoro wciąż jesteście „z daleka”? to będzie świetny pomysł , aby porozmawiać z nimi o tym, co każdy z was chciałby zrobić w tych chwilach i co każdy z was uważa, że ​​oboje powinniście trzymać się z daleka.

Ten rodzaj rozmowy jeszcze bardziej zbliży was do siebie, ponieważ pokaże, jak bardzo zależy wam na sobie i szanujecie się nawzajem.

Bądź szczery co do tego, co lubisz, a co nie

bądź szczery, seks na odległość, seks na odległość

Bycie uczciwym w każdym intymnym związku jest ważne, ale w związku na odległość (gdzie uprawiasz seks Facetime, a następnie mówisz o swoich upodobaniach i niechęciach), bycie szczerym to „o wiele więcej”? ważny.

Kiedy po raz pierwszy zaczniesz uprawiać seks Facetime ze swoim towarzyszem, sprawy mogą być trochę trudne i każdy z was będzie musiał dowiedzieć się, co jest dla ciebie odpowiednie, a co nie.

„Ale”? przez cały czas, jeśli szczerze mówisz o swoich uczuciach do partnera, „zaufanie”? zacznie rosnąć w siłę , co da każdemu z was powód, aby zechcieć bardziej opuścić swoją czujność, a także sprawi, że każdy z was będzie chciał spróbować więcej rzeczy, gdy straż będzie opadać.

Nie oceniaj i nie krytykuj ciała partnera ani jego upodobań i niechęci podczas Facetime Sex

Osądzanie w jakimkolwiek związku może spowodować „dużo”? bólu, w osobie, która jest oceniana, ale będąc w intymnym związku, gdzie twoja czujność jest naturalnie bardzo niska, osąd może boleć 10 razy bardziej.

Więc kiedy uprawiasz seks Facetime ze swoim partnerem, bądź empatyczny wobec jego myśli i uczuć; co im się podoba, a czego nie, a zwłaszcza „swoje ciało”.

Będąc w pełni odsłoniętym, jesteś podatny na zranienie i będziesz chciał wiedzieć, że twój partner nie będzie cię osądzał ani nie krytykował za twój kształt , rozmiar lub konkretną bliznę, którą możesz mieć.

Bądź miły, pełen szacunku, empatyczny i otwarty, ponieważ Twój partner otwiera się na Ciebie w taki sposób (robi to, ponieważ ufają Ci i troszczą się o Ciebie).

Niech wiedzą, jak niesamowicie wyglądają. Powiedz im, jak piękne jest ich ciało . Jeśli są skrępowani i wydają się niezdecydowani, gdy każdy z was zaczyna się rozbierać – „bądź miły dla ich niepewności i wahań”? – daj im do zrozumienia, że ​​jeśli nie czują się komfortowo lub nie są gotowi do podjęcia tego kroku, to wszystko jest w porządku, a wy dwoje możecie dojść do tego momentu później.

Bardzo ważne jest , aby pokazać, że nie masz problemów z cierpliwością i empatią w takich momentach. To sprawi, że uczucia między wami wzrosną na znacznie wyższy poziom.

Wskazówki dotyczące seksu Facetime dla kobiet wobec mężczyzn

wskazówki facetime seks kobiety związek na odległość

Teraz, gdy omówiliśmy kilka ogólnych zasad, których należy przestrzegać, podczas seksu Facetime, oto kilka wskazówek dla pań, jak uprawiać seks Facetime z tobą, człowieku. W przypadku mężczyzn mają tendencję do odczuwania większej stymulacji seksualnej od tego, co widzą, niż tego, co słyszą.

Oznacza to, że podczas seksu Facetime będziesz musiał być kreatywny, może trochę drażnić ich, gdy zaczniesz się rozbierać i zdejmować, coraz więcej . Używanie słów jest w porządku, ale jeśli nie ujawniasz niczego, gdy te słowa są wypowiadane, łatwo można je zgubić wśród niego.

Uwodzicielskie słowa są miłe na początek , ale bez ujawniania czegokolwiek, twoja seksualna gra może stracić z nim swoją moc, a to, co zaczęło się jako zabawna gra między wami, może zakończyć się zirytowaniem go (tj. sfrustrowany).

Nie musisz pokazywać mu wszystkiego na raz, ale gdy zaczniesz mówić w jego kierunku kilka uwodzicielskich słów, może powoli spuść jeden pasek stanika (lub sukni lub koronki).

Następnie możesz powoli masować tę stronę ciała, wypowiadając jego imię, tak jakby to on cię masował . Następnie możesz zrobić to samo po drugiej stronie ciała, za pomocą drugiego paska stanika (lub sukni lub paska z koronki).

Kiedy już odsłonisz obie piersi, może spójrz w kamerę, na swoje skomputeryzowane urządzenie, kiedy się masujesz, jak gdyby był nim, i powoli wypowiadaj jego imię w kółko.

To naprawdę może podnieść temperaturę dla was obojga, sprawiając, że dostroi wszystko inne w swoim umyśle , więc w tym momencie wszystko, co się liczy „jesteś ty”.

Kiedy masujesz górną część ciała, wymawiając jego imię, powoli, uwodzicielsko, w kółko, możesz wpatrywać się w kamerę, dając mu znać, wzrokiem, że nikt inny się nie liczy oprócz niego (jeśli czuje, że twój wygląd jest prawdziwy, odwzajemni się i wróci z powrotem, ten sam autentyczny wygląd).

Kiedy masujesz górną część ciała, wypowiadając jego imię (i czujesz, że to uczucie i atmosfera są właściwe, i czujesz się komfortowo, idąc dalej), powoli przesuń rękę w dół w kierunku swojej pięknej kobiety … I pozwól swojej wyobraźni poprowadzić Cię jak o ile czujesz się komfortowo .

Co kobiety powinny nosić podczas Facetime Sex

kobiety noszą facetime seks na odległość?

Podczas seksu Facetime ważne jest, aby stworzyć fantazję dla swojego mężczyzny. Za każdym razem, gdy wasza dwójka uprawia seks Facetime, będziecie chcieli, aby zatracił się w waszej seksualnej aurze – sprawić, że będzie chciał was bardziej i bardziej. Świetnym sposobem na to jest wypróbowanie różnych rodzajów i stylów bielizny.

Możesz zapytać go, jakie rodzaje bielizny lubi, ale może to być niesamowity obszar do odkrycia między wami dwojgiem, ponieważ to, co mógł mocno nie lubić na jednym ze swoich byłych, może uwielbiać na was.

Więc zamiast pytać go, jakie rodzaje bielizny lubi, spróbuj przedstawić mu różne style, jako rodzaj fantazji o odkryciu, przyjemności i seksualnym związku między wami.

Zabawki dla kobiet do użytku podczas seksu Facetime

Podobnie jak odkrywanie, jakie rodzaje bielizny lubi, próbując różnych rodzajów i stylów, w różnych momentach, możesz stworzyć ten sam rodzaj zabawnych gier odkrywczych, wprowadzając seks-zabawki.

Możesz zacząć od przedstawiania różnych rodzajów zabawek erotycznych podczas tych prywatnych chwil między wami, jako niespodziankę dla niego, lub możesz powiedzieć mu, aby wysłał ci zabawkę erotyczną i po prostu wybierz coś, co według niego będziesz się dobrze bawić z.

Tak czy inaczej, niezależnie od tego, w którą stronę zdecydujecie się pójść, może okazać się niezłą zabawą w odkrywaniu. A połączenie seksownej bielizny z ciekawymi zabawkami erotycznymi może sprawić, że jego pożądanie seksualne dla Ciebie „przebije się przez dach”.

zabawki kobiety facetime seks związek na odległość

Wskazówki dotyczące seksu Facetime dla mężczyzn wobec kobiet

Teraz, gdy omówiliśmy kilka wskazówek dotyczących seksu Facetime dla kobiet z mężczyznami, nadszedł czas, aby zmienić sytuację i porozmawiać o wskazówkach dotyczących seksu Facetime dla mężczyzn z kobietami…

Gdy zagłębiliśmy się głęboko w szczyty, aby dowiedzieć się, co podnieca mężczyzn i co naprawdę ich podnieci (podczas seksu Facetime), zobaczyliśmy, że chodziło bardziej o wizualność niż cokolwiek innego.

Chociaż mężczyźni mają wysokiej jakości wyobraźnię, jeśli chodzi o spotkania seksualne, ich podniecenie jest bardziej nastawione na to, co widzą .

Dla kobiet chodzi o stymulację umysłu. Jeśli nie możesz pobudzić ich umysłu, to przyjemność seksualna będzie dla nich bardzo minimalna.

Tak więc, kiedy ty i twój partner (niezależnie od tego, czy ty i twoja kobieta macie zaplanowany moment seksualny Facetime, czy podczas rozmowy z nią Facetime, po prostu) poczujecie się podnieceni, będziecie musieli stymulować i pobudzać jej umysł przed jej ciałem nastąpi .

W zależności od swojej osobowości, podpowie rodzaj słów i ton głosu, które sprawią, że jej soki będą swobodnie płynąć.

Takie delikatne słowa, jak „Jesteś najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek spotkałem”? Masz najbardziej czarujące oczy, jakie kiedykolwiek widziałem.” lub „Twoja skóra jest gładsza i bardziej miękka niż jedwab”? może wystarczyć, by wprawiła ją w nastrój, podczas gdy inne kobiety będą potrzebowały „silniejszego”? język, aby rozpalić ich pasję.

Chłopaki, odkrywając jakie słowa ją podniecają, potrafią być „ogromnie”? satysfakcjonujące dla niej, więc (w zależności od jej osobowości) możesz albo porozmawiać z nią o tym, co lubi, a czego nie lubi, albo możesz wypróbować różne słowa i zobaczyć, które wywołują jej uśmiech , gdy ona obdarza cię wyrazistym wyrazem aprobaty, która mówi: „Chcę przeskoczyć przez kamerę i zerwać ci ubranie”.

Stroje do odgrywania ról podczas seksu na twarz

stroje do odgrywania ról facetimesex związek na odległość

Gra, która może być „wielką zabawą”? dla obu stron, podczas seksu Facetime, jest „odgrywaniem ról”.

Ponieważ każdy z was może znajdować się w dużej odległości od siebie i musi oglądać się na ekranie, tworząc sceny z odgrywaniem ról, doświadczenia mogą przypominać spersonalizowany film, dostosowany specjalnie do ciebie, od twojego kochanka .

Do odgrywania ról każdy z was może mieć tylko swoje zwykłe ubrania i może dodać akcenty, aby nadać tej chwili odrobinę smaczku, lub jeśli chcesz iść pełną parą i dodać „dużo smaku”? do tej pory każdy z Was może kupić kostiumy i stworzyć „stylizowaną fantazję”? dla twojego partnera. To może być NIEZWYKLE zabawne, satysfakcjonujące i bardzo satysfakcjonujące.

Muzyka w tle podczas seksu Facetime

Dla niektórych par, ich miłosne chwile są ciche, a jedyne dźwięki to te, które pochodzą od dwojga kochanków w różnym czasie podczas tego seksualnego doświadczenia. Podczas gdy dla innych par, mają swoje własne, „kochające się ścieżki dźwiękowe”.

Jest to obszar, w którym ty i twój partner możecie chcieć coś przeczuć. Jeśli oboje rozmawialiście o tym wcześniej (różne style muzyki, które każdy z was lubi, i każdy z waszych ulubionych artystów), to wprowadzenie muzyki, która najbardziej was interesuje podczas seksu Facetime, może być bardzo przyjemne.

Możecie spróbować, gdzie jedno z was gra muzykę do swojego spotkania seksualnego, a drugiemu po prostu się to podoba, albo oboje możecie spróbować zwrócić się do udostępnionej, ulubionej, internetowej, radiowej stacji radiowej (która gra w stylu muzycznym, który ty oboje kochają i utrzymają nastrój taki, jaki oboje chcecie, i pozwolą mu grać w obu środowiskach.

Tak czy inaczej, odkrycie, która metoda działa najlepiej dla was obojga, znacznie was zbliży.

Wniosek

Obecnie dostępnych jest wiele niesamowitych usług wideorozmów i czatów (niektóre świetne, a niektóre dość złe), a te, które pokazaliśmy tutaj dzisiaj, są wysoko oceniane i (oprócz portalu na Facebooku) są bezpłatne.

Jeśli nie wypróbowałeś jeszcze żadnej z tych usług, sugerujemy, aby najpierw znaleźć tę, która jest zgodna z Twoim aktualnym urządzeniem komputerowym . Po drugie, wybierz ten, który ma najłatwiejszą krzywą uczenia się.

Po trzecie, wybierz ten, który ma „najwyższą jakość”? obraz wideo, a co najważniejsze, upewnij się, że ten, który wybierzesz, ma duże bezpieczeństwo i prywatność…

Kiedy będziesz cieszyć się seksem Facetime ze swoim partnerem, twoja obecna komunikacja stanie się zupełnie inna.

Mężczyźni, dla swojej kobiety, będziecie musieli stymulować i pobudzać jej umysł, aby jej ciało podążało za nimi . Powiedz jej, co chce usłyszeć i jak chce to usłyszeć, a wpadnie w nastrój, w którym pragniesz, aby była.

Panie, dla swojego mężczyzny, drażnij go trochę, powiedz kilka uwodzicielskich słów, ale zrozum, że jest naturalnie bardziej podniecony przez bodźce wzrokowe, więc to, co mu pokażesz i fizycznie mu ujawnisz, wyostrzy jego zmysły i wprowadzi w nastrój łatwiejsze.

Im bardziej oboje czujecie się komfortowo podczas seksu Facetime, tym bardziej kreatywni i żądni przygód możecie chcieć się stać.

Możesz spróbować urozmaicić sytuację, grając w role. Pozwólcie sobie zatracić się we wzajemnych fantazjach, a gdy wasze rozmowy zaczną się zmieniać, „nie oceniaj”? lub krytykuj swojego partnera (spowoduje to, że poczuje się smutny, niepewny i (prawdopodobnie) zły), co nie pomoże żadnemu z was.

„Słuchaj”? do tego, co mają do powiedzenia, bądź miły, bądź pełen szacunku, bądź cierpliwy, a twoje seksualne doświadczenia Facetime będą rosły i rosły , aż oboje będziecie w stanie owinąć się w ramiona, aż pozwolicie, aby rozgwieżdżone niebo zgasło. całe noce.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *