Recenzja bransoletki Hej: idealna bransoletka na duże odległości?

hej recenzja bransoletki

Wraz ze stałym wzrostem społeczeństwa i świata, który staje się globalną wioską, związki na odległość stają się stopniowo normą .

Dystans powstaje w wyniku różnych miejsc pracy, szkoły lub gdy ukochana osoba wyjeżdża m.in. z powodów medycznych.

Relacje na odległość nie ograniczają się do romantycznych partnerów. Mamy rodziców, ich dzieci, przyjaciół i krewnych w separacji.

Relacje na odległość z romantycznymi partnerami mogą być trudne do opanowania. Mimo emocjonalnej pustki i samotności trzeba kłócić się z drobnymi spekulacjami, plany i inne obowiązki pozostają niespełnione .

Połączenia wideo i audio mogą nie wystarczyć. Udostępnianie zdjęć i filmów może nawet przyspieszyć samotność.

Pośród samotności i niepewności, dotyk lub ściskanie bransoletki Hey robi różnicę.

Recenzja bransoletki Hey pomoże ci pogodzić się z twoim długodystansowym związkiem. Recenzja Hey Bracelet ma na celu pomóc ci dowiedzieć się, jak działa ten długodystansowy gadżet.

Innowacyjne urządzenie pomaga przenieść ucisk na odległego partnera i zapewnia go, że mimo odległości wciąż jest w Twoim umyśle.

Sprawdź cenęhttps://www.youtube.com/watch?v=4gtccVMJNfs
Film z YouTube

Co to jest bransoletka Hey i jak to działa?

Bransoletka Hey to inteligentne i wyjątkowe urządzenie zaprojektowane z myślą o znośnym związku na odległość.

Jest tak wiele sposobów komunikowania się z ukochaną osobą, ale tylko bransoletka Hey bada dotyk .

Mark Rossem zbadał różne sposoby, w jakie partnerzy na odległość wysyłali sygnały dotykowe jako wskaźnik ich wzajemnej miłości i wymyślił bransoletkę Hey Smart Bracelet.

Bransoletka imituje ludzki dotyk i występuje w parze.

Urządzenie wykorzystuje Bluetooth i aplikację Hey do przesyłania sygnałów do drugiego partnera. Masz ścisnąć bransoletkę, a twój daleki partner otrzyma ściśnięcie i będzie wiedział, że o nich myślisz.

Bransoletka partnera delikatnie je ściska. Warto zauważyć, że nie jest to zabawka erotyczna. Nie wibruje, ale delikatnie ściska, aby zaoferować dotyk, co czyni go wyjątkowym.

Wrażenie imituje ludzki dotyk. Chociaż rozmowy wideo i czaty zbliżają twojego partnera, dotyk bransoletki Hey jest bardziej intymny i sprawi, że poczuje się lepiej.

hej bransoletka kickstarter

Kto powinien używać bransoletki Hey?

Jest to kluczowa część recenzji bransoletki Hey, ponieważ określa ona odpowiednich użytkowników bransoletki Hey. To jest dla ciebie?

Z opisu bransoletki Hey i motywu przewodniego jej innowacji łatwo jest stwierdzić, komu odpowiada dany gadżet.

Twój romantyczny partner może być zmuszony do wykonania zadania z dala od ciebie. Hey Bracelet to obowiązkowy gadżet do zaoferowania przed wyjazdem .

Bransoletka pomoże Ci pogodzić się ze zmianą. Będziesz mógł wysyłać sygnały dotykowe za każdym razem, gdy poczujesz się samotny i chcesz dać znać swojemu partnerowi, że o nich myślisz.

Przekaz jest intymny i prywatny i pokazuje, jak partnerzy cenią się nawzajem.

Ponieważ bransoletka Hey jest połączona z bransoletką twojego partnera, będziesz jedyną osobą, która zrozumie kluczową wiadomość dotykową wokół twojego nadgarstka .

Gdy poczujesz dotyk, wiesz, że wiadomość pochodzi od najważniejszej osoby specjalnie dla Ciebie.

Rodzice lub dzieci pozostające w związku na odległość również powinni mieć urządzenie.

Bransoletka Hey daje Ci nowy i znaczący sposób interakcji z ukochaną osobą . Bransoletka Hey tworzy wyjątkową więź.

Przyjaciele, którzy chcą utrzymać więź bez względu na ewentualność, która tworzy między nimi więź, powinni również mieć parę bransoletek.

Bransoletka Hey pomoże im pozostać w kontakcie z dotykiem. Osobisty akcent to mały gest wart tysiąca słów .

Prosty dotyk zmotywuje i pocieszy partnera na odległość.

hej cechy bransoletki

Korzyści z bransoletki Hej

Zalety bransoletki Hey przewyższają jej rozmiar i cenę. Poza osobistym i intymnym dotykiem, oto kilka innych korzyści.

  • Działa z łatwością . Rossem nie spieszył się z opracowaniem gadżetu. Bransoletka nie jest napięta ze względu na odległość między dwoma partnerami. Bransoletka Hey opiera się na zaawansowanej technologii wykorzystującej Bluetooth i aplikację Hey. Oznacza to, że możesz z łatwością komunikować się ze swoim partnerem, dopóki masz smartfon.
  • Bransoletka ma określone obszary, których możesz dotknąć, aby wysłać wiadomość . Przepis blokuje przypadki przypadkowego dotknięcia. Zachowuje to podstawową intencję urządzenia. Możesz wysłać sygnał tylko wtedy, gdy masz na myśli, ponieważ musisz dotknąć określonego obszaru. Gdy dotkniesz specjalnego obszaru, wiadomość zostanie później wysłana na telefon do bransoletki twojego partnera.
  • To idealny prezent na pożegnanie partnera . Bransoletka Hey pozwala zaoszczędzić na tym, co kupić ukochanej osobie. Został zaprojektowany z uczuciem miłości i jest stylowym prezentem. Bransoletka utrzyma Cię blisko pomimo odległości.
  • Bransoletki Hey są dostępne w dwóch kolorach . Daje to użytkownikom wyjątkową podstawę do wyboru pożądanych urządzeń. Żywi miłośnicy mogą sięgnąć po różowo-białą bransoletkę Hey. Osoby, które chcą łączyć bransoletkę z każdym strojem, mogą wybrać opcję czerń i antracyt.
  • Bransoletka jest odporna na warunki atmosferyczne . To sprawia, że ​​jest to wygodne, ponieważ nie musisz się martwić nieprzewidywalnymi zmianami pogody. Naładowanie bransoletki Hey zajmuje tylko 30 minut, a po pełnym naładowaniu może trwać około trzech tygodni. Dzięki temu będziesz mieć pewność stałego intymnego dotyku swoich bliskich o każdej porze roku.
  • Bransoletka Hey pozwala być bliżej partnerów na odległość . Pozwala dzielić się miłością z partnerem na odległość. To słodki sposób na powitanie rano, życząc im dobrego dnia i pokazując im, jak za nimi tęsknisz.
hej aplikacja bransoletka

Cons

Pomimo wspaniałych funkcji, które towarzyszą bransoletce Hey, nie jest ona wolna od krytyki.

  • Bransoletka wysyła tylko jedną formę dotyku . Ucisk na nadgarstku może nie być wystarczająco przekonujący, aby partnerzy długodystansowi mogli trzymać bransoletkę na nadgarstku przez cały dzień.
  • Hej, bransoletki występują tylko w dwóch kolorach . Użytkownicy powinni mieć różnorodność do wyboru, ponieważ ta dwójka może nie być idealnym wyborem dla partnerów.
hej bransoletka

Końcowa myśl

Bransoletka Hey to doskonały gadżet do okazywania miłości z daleka .

Dzięki temu będziesz w kontakcie z partnerem i uświadomisz sobie, jak bardzo jesteś kochany.

Nie wibruje ani nie brzęczy, ale wysyła delikatny dotyk, co czyni go wyjątkowym. Partnerzy długodystansowi powinni zdecydowanie rozważyć nabycie go, aby zachować intymny i ciepły kontakt .

Ale czy jest lepszy niż Bond Touch ? Możesz sprawdzić nasze pełne porównanie dwóch bransoletek z długim dystansem, klikając tutaj .Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *