Recenzja FriendLamps: przyzwoite lampy do przyjaźni na odległość?

przyjaciellamps-recenzja

Tak bardzo, jak umysł potrzebuje interakcji z innymi, wszyscy potrzebujemy połączenia z bliskimi, aby przetrwać. Kiedy odległość zaburza tę bliskość , stary frazes „nieobecność sprawia, że ​​serce staje się życzliwsze”? nie mógł brzmieć bardziej prawdziwie. Czy nie wolisz mieć bliskiego związku z bliskimi pomimo odległości?

Za pomocą kilku dotknięć lampki przyjaźni mogą wzmocnić to połączenie, nawet gdy jesteście od siebie wiele mil. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o technologii, która to umożliwia!

? Sprawdź cenę lamp przyjaźni

Prezentacja Lamp Przyjaźni autorstwa FriendLamps.com

Lampy przyjaźni na duże odległości

Z siedzibą w Australii marka Friendship Lamps jest bardzo skoncentrowana na pomaganiu każdemu w nawiązywaniu kontaktu z przyjacielem lub członkiem rodziny na odległość. Twórcy chcieli wnieść więcej piękna i bliskości do relacji , które obejmują cały kraj, co doprowadziło ich do uruchomienia swojej pierwszej partii w 2014 roku.

Dostępne w różnych kształtach i kolorach , Lampy Friendship pasują do każdego rodzaju wystroju. Podczas gdy niektóre lampy są oferowane w postaci długiej struktury przypominającej sześcian, inne są otoczone wzorem z połowy wieku. Ceny wszystkich modeli są dość zbliżone, a nawet możesz kupić ramkę przyjaźni, aby dodać zdjęcie osoby, z którą jesteś połączony.

Każdy produkt, który wychodzi, jest najpierw dokładnie sprawdzany, dzięki czemu klienci są w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Pomimo wielu starań, aby klienci byli zadowoleni, firma oferuje 12-miesięczną gwarancję na produkty.

Czym jest lampa przyjaźni?

Lampy Friendship mogą wyglądać jak każda inna lampa, ale mają wyraźną zaletę ? jednym dotknięciem możesz powiedzieć swoim bliskim, jak bardzo za nimi tęsknisz. Gdy tylko dotkniesz powierzchni, zapali się zarówno Twoja lampa, jak i lampa ukochanej osoby. To mały sposób na pokazanie komuś innemu: „Myślę o tobie”.

Chociaż mogą istnieć inne modele podobnych firm, Lampy Przyjaźni oferują inną funkcję dzięki komunikacji jednym dotknięciem ? możliwość wysyłania wiadomości.

Jakie są cechy lamp przyjaźni?

Kompatybilny z Wi-Fi

Korzystanie z tej lampy wcale nie jest trudne. Wystarczy podłączyć lampkę przyjaźni i nawiązać połączenie Wi-Fi w domu. Po podłączeniu jest gotowy do wysyłania wiadomości do Twoich bliskich.

Wysoka jakość

Jak wspomniano wcześniej, firma chwali się produktami wysokiej jakości, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o jakość produktu. Wszystkie modele zostały sprawdzone pod kątem funkcjonalności i wydajności.

Łatwy do podłączenia w dowolnym miejscu

Chociaż niektóre urządzenia komunikacyjne nie mogą znajdować się dalej niż kilka przecznic od domu, to samo nie dotyczy lamp przyjaźni. Lampy te mogą łączyć się również na arenie międzynarodowej, o ile użytkownik ma połączenie Wi-Fi w miejscu zamieszkania. Nie wymagają prawie żadnej konserwacji, co pozwala po prostu aktywować lampę, jeśli chcesz skontaktować się z ukochaną osobą.

Może być wysyłany na całym świecie

Mimo że firma ma siedzibę poza Australią, marka jest sprzedawana na całym świecie. Przyjaźń może rozciągać się na oceany i pustynie, dlatego połączenie musi rozciągać się na cały świat.

Piękne projekty

Firma może pochwalić się wyjątkowymi i pięknymi projektami , które bez trudu współgrają z każdym wystrojem. Dostępnych jest wiele ramek, które pasują do aktualnego wyglądu pomieszczenia, co zapewnia, że ​​ta oprawa może stać się normalną częścią pomieszczenia.

Jak działają lampy przyjaźni?

kod koloru lampy przyjaźni!

Jedną z zalet lamp Friendship jest ich prostota. Po włączeniu lampy za pomocą kabla USB (który można podłączyć do komputera), lampa najpierw zmieni kolor na niebieski, a następnie na czerwony. Zanim będzie mógł komunikować się z kimkolwiek, musisz skonfigurować go w swojej sieci .

Po włączeniu się lampki przyjaźni musisz podłączyć ją do Wi-Fi o nazwie FriendLamp_xxxxx. Po połączeniu lampy z Wi-Fi, otrzymasz wyskakujące okienko kierujące do strony, na której możesz się zarejestrować.

Nowa strona pokaże Ci wszystkie sieci Wi-Fi dostępne w Twojej okolicy, które powinny obejmować Twoją usługę internetową. Połącz się z Wi-Fi i wprowadź hasło.

Następnie wprowadź identyfikator grupy , który zostanie wysłany do Ciebie w wiadomości e-mail. Wszystkie lampy w Twojej sieci muszą używać tego samego identyfikatora grupy, ale można go zmienić na żądany identyfikator.

Jak włączyć lampę przyjaźni?

Aktywacja światła Lampy Przyjaźni jest łatwa, ponieważ wystarczy jedno dotknięcie. Lampa aktywuje się natychmiast, umożliwiając kontakt ze wszystkimi innymi lampami podłączonymi do tego identyfikatora grupy.

Jeśli chcesz zmienić kolory , użyj tego samego przycisku. Naciskaj przycisk, aż zaczną się zmieniać różne kolory i pojawi się preferowany kolor. Aby wybrać kolor, zwolnij przycisk.

Niebieski kolor lampki oznacza, że ​​się włącza, a czerwony oznacza, że ​​lampka przyjaźni nie może połączyć się z Wi-Fi i musi zostać skonfigurowana. Tymczasem fioletowy oznacza, że aktualizacja jest pobierana lub instalowana. Jeśli światło zmieni kolor na zielony, możesz jechać!

Dlaczego warto wybrać Friendship Lamps zamiast swoich konkurentów?

Zastanawiasz się, dlaczego warto kupować właśnie te lampy w porównaniu z konkurencją. Co jest takiego specjalnego w tych lampach przyjaźni, prawda? Jest kilka sposobów, dzięki którym ta lampa wyróżnia się na tle konkurencji.

Wysoka jakość

Lampy te wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co czyni je jeszcze bardziej pożądanymi i trwałymi .

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Zgadza się! Firma oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony z zalet i funkcji lampek Friendship, zawsze możesz je zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy.

Rekord doskonałości

Firma chwali się również tym, że do tej pory nie zawiodła ani jednego klienta i zawsze spełniała oczekiwania każdego klienta.

Gwarancja lokalna

Firma oferuje również 12-miesięczną lokalną gwarancję na sprzedawane przez siebie lampy Friends.

Ceny i plany

lampy przyjaźni tanie

Jeśli zastanawiasz się, jak i za jaką cenę możesz kupić te lampy, są dwa plany , w których możesz kupić lampy Friends ? jako pojedyncze opakowanie lub jako podwójne opakowanie. Istnieje jednak kilka modeli do rozważenia, w tym:

 • Nowoczesny design, już od 170
 • Klasyczny design, już od 170
 • Projekt z połowy wieku, 99 USD za jednego lub 198 USD za dwoje
 • Ramki przyjaźni, 99 USD dla jednego lub 198 USD dla dwojga

Jedna para może zaczynać się od 170 USD z projektami Modern i Classic. Ponieważ modele te mogą łączyć wiele lamp w ramach tej samej grupy, można kupić pojedyncze lampy, aby utworzyć większą grupę osób do połączenia.

W przypadku dwóch pierwszych opcji jedynym sposobem zamówienia pojedynczych lamp jest ich dodanie. Projekt Mid-Century i Friendship Frames można zamówić jako pojedyncze elementy, a nie jako część zestawu.

Jeśli cena jest zbyt wysoka, aby zapłacić od razu, witryna oferuje plany płatności , które dzielą koszt na raty.

Gdzie kupujesz lampy Friendship?

Aby zamówić Lampy Przyjaźni, wystarczyło udać się i zamówić w sklepie internetowym https://www.friendlamps.com/. Jak dotąd nie ma dostawców zewnętrznych, którzy są upoważnieni do sprzedaży lamp.

Jak sugeruje strona, możesz zapłacić za lampki przyjaźni za pomocą PayPal lub kartą debetową/kredytową .

Plusy

Oto kilka zalet lamp przyjaźni:

 • Łatwy w użyciu
 • Łączy ludzi na całym świecie
 • Kompatybilny z Wi-Fi
 • Estetycznie piękny
 • Oferuje lokalną gwarancję
 • Unikalne projekty

Cons

Oto kilka wad lamp przyjaźni:

 • Trochę drogi
 • Może być trudne dla osób, którym brakuje umiejętności technicznych
 • Zależy od jakości połączenia internetowego

Często zadawane pytania dotyczące lamp przyjaźni

Czy dostępna jest wysyłka międzynarodowa?

kod promocyjny lamp przyjaźni!

Odpowiedź brzmi: tak! Firma oferuje wysyłkę międzynarodową. Wystarczy przejść do ich sklepu internetowego, aby poznać szczegóły dotyczące międzynarodowej wysyłki do Twojej okolicy.

Czy lampa jest łatwa do skonfigurowania?

Tak, lampa jest łatwa w konfiguracji. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć go i podłączyć do Wi-Fi i powinieneś być gotowy. Jednak zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta firmy, jeśli napotkasz problemy.

Ile lamp można dodać do jednej grupy?

Nie ma ograniczeń. Gdy tylko Twoja ukochana otrzyma lampkę, może poprosić o dostęp do Twojej grupy przez połączenie Wi-Fi.

Do ilu grup można podłączyć jedną lampę?

Jedna lampa może być jednocześnie zaangażowana tylko w jedną grupę. Sieci są skonfigurowane w taki sposób, że dodanie lampy do jednej grupy spowoduje usunięcie jej z innej. Grupę można jednak zmieniać dowolną liczbę razy, nawet w ciągu tego samego dnia.

Czy lampy mogą pokryć i działać na odległość zagraniczną?

Tak, lampy działają na duże odległości za granicą. Wystarczy lekko stuknąć w lampę, włączając ją, aby połączyć się ze wszystkimi innymi lampami za pomocą identyfikatora grupy.

Czy lampy Friends mają gwarancję?

Lampy Friends są objęte 12-miesięczną gwarancją lokalnego producenta. Firma twierdzi, że naprawi lub wymieni lampę bez dodatkowych kosztów , jeśli lampa jest uszkodzona lub nie działa tak, jak powinna.

Ile czasu zajmuje dotarcie lamp do Ciebie?

Według strony internetowej firmy, dostawa w Australii powinna nastąpić od 2 do 5 dni roboczych, podczas gdy wszelkie dostawy międzynarodowe powinny nastąpić od 3 do 10 dni.

Co wchodzi w skład pakietu?

W każdym zamówieniu klienci otrzymują swoją lampę, przewód Ethernet, przewód zasilający microUSB, mostek Filimin, instrukcje konfiguracji oraz arkusz kodów kolorów błędów.

Ostateczny werdykt

Wyjątkowe , piękne i spersonalizowane lampy o przyjaźni to wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać kontakt z ludźmi, z którymi nie możesz być teraz blisko. Te lampy są niedrogie, kompatybilne z Wi-Fi i mogą łączyć się z każdym, kto ma lampę.

Chcesz nawiązać kontakt z bliskimi i dać im znać, że o nich myślisz? Po co czekać? Kliknij tutaj, aby kupić !

? Sprawdź cenę lamp przyjaźni

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *