Recenzja Lovense Gush: najlepszy męski wibrator?!

Lovense Gush recenzja

Popularna firma z branży zabawek erotycznych Lovense właśnie wypuściła na rynek zupełnie nową zabawkę o nazwie Gush , młodszy brat znanego na całym świecie Lush and Hush .

Tym razem Gush jest specjalnie zaprojektowany do męskiej masturbacji i skupia się na stymulowaniu żołędzi, aby doprowadzić użytkownika do orgazmu dzięki intensywnym wibracjom.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji ten wibrator może być używany jako popychacz lub może być używany bez użycia rąk, o czym dowiesz się w tej recenzji. Gush wykorzystuje silniki wibracyjne, ale nie stymuluje całego penisa, zamiast tego skupia się na docelowym obszarze, aby ułatwić proces oczyszczania i wzmocnić doznania.

Sprawdź cenę

O Lovense, Twórcach Gush

Lovense Gush inteligentna zabawka

Zabawki erotyczne Lovense reprezentują ponad dekadę badań. Firma Lovense została założona w 2009 roku z myślą o pomaganiu ludziom w związkach na odległość, aby były bardziej intymne ze sobą. Jej pierwszym produktem była zabawka, którą można było sterować na odległość, pozwalając użytkownikom na intymność ze sobą za pomocą technologii wideokonferencji.

Od tego czasu Lovense stworzyło szeroką gamę produktów zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wszystkie ich zabawki oferują wiele ustawień i inteligentne funkcje, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować swoje doświadczenia do swoich potrzeb, zwłaszcza dzięki aplikacji Lovense Remote (na iOS i Androida).

Podczas gdy zabawki przynoszą korzyści osobom w związkach na odległość, a nawet modelom z kamerkami, Lovense ma wiele zabawek do kochania siebie lub tradycyjnej zabawy w sypialni, w tym Lovense Gush.

Bliższe spojrzenie na Lovense Gush

Istnieje kilka ważnych cech i specyfikacji Lovense Gush, które każdy powinien znać. Obejmują one:

Ustawienia zasilania

Wiele zabawek Lovense jest wyposażonych w potężne silniki, a Gush nie jest wyjątkiem. Mimo że zabawka jest stosunkowo niewielka, nadal ma mocny silnik z szeroką gamą ustawień wibracji. Każde ustawienie ma nieco inny wzór i intensywność, co pozwala użytkownikom dostosować wibracje do swoich potrzeb.

Pierwsze ustawienie zapewnia stały, stały strumień wibracji, które stopniowo stają się silniejsze. Inne ustawienia obejmują wolne impulsy, długotrwałe impulsy i szybkie impulsy, które różnią się mocą, aby stworzyć dostosowywalne wrażenia.

tryskać przez lovense

Dyskretny

Another major benefit of Lovense Gush is that it is incredibly discreet. Even though a lot of other vibrators are noisy and loud when the motor gets going (such as the Pulse from Hot Octopuss), this is not an issue with this Gush toy from Lovense.

Because the product is small, it is incredibly private. Even at the maximum speed, the motor itself is not that loud, giving the user access to discreet use.

Charging Process

The charging process is relatively straightforward. The vibrator comes with a USB cable that can be easily plugged into any USB port or adapter. It takes just over an hour to charge the battery.

When it is charged, the charging light will turn off, letting the user know that the product is ready for use. With a full charge, it can last approximately 2 hours, depending on how high the motor is turned up.

Soft Materials

Wibrator wykonany jest z połączenia jedwabistego, gładkiego silikonu i tworzywa ABS (którego używa się tam, gdzie logo znajduje się na produkcie. Oczywiście, podobnie jak inne wibratory, urządzenie jest całkowicie wodoodporne. Można go zanurzać do 30 minut i wody bez utraty swoich możliwości.

Lovense skrzynka wytryskowa

Elastyczność

Każdy mężczyzna ma nieco inny kształt penisa, a wibrator jest wystarczająco elastyczny, aby zginać, kształtować i kształtować kształt każdego penisa z osobna. Wnętrze wibratora ma również różne wypukłości, które zwiększają wrażenia dostarczane przez wibrator.

Bez względu na to, jak duży lub mały może być penis, będzie idealnie pasował do Gush.

Kontrolowanie Lovense Gush

Proces kontroli jest stosunkowo prosty. Użytkownicy muszą nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania przez trzy sekundy, aby włączyć wibrator. Następnie przycisk zasilania można ponownie nacisnąć, aby przełączać się między różnymi zaprogramowanymi wzorcami. Na koniec, gdy nadejdzie czas wyłączenia zabawki, po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez trzy sekundy.

Proces oczyszczania

Nieuchronnie mężczyźni zaczną bałaganić Gush. Na szczęście proces czyszczenia również jest bardzo prosty. Wibrator należy myć w ciepłej wodzie z mydłem antybakteryjnym.

Nie należy używać gorącej wody na wibratorze, ponieważ kompozyt szybko się zużywa. Na koniec po prostu osusz wibrator ręcznikiem, który nie pozostawi żadnych włókien.

wibrator tryskający dla mężczyzn

Jak działa Gush ?

Tak więc, kiedy nadszedł czas, aby użyć wibratora, jakie są wymagane kroki? Pierwszym krokiem jest otwarcie opakowania i przyjrzenie się zabawce. Pocierając silikon przez palce widać, że produkt został wykonany z miękkich, wysokiej jakości materiałów, które będą komfortowe podczas użytkowania. Wibrator jest zaskakująco mały, co pokazuje, że ma być używany na żołędzi.

Gush wychodzi z opakowania już naładowanego, ale nadal rozsądnie jest umyć go przed pierwszym użyciem, aby usunąć wszelkie pozostałości z opakowania.

Przed użyciem Gush niektórzy mężczyźni mogą chcieć zastosować lubrykant; jest to jednak kwestia osobistych preferencji. Wibrator jest miękki, ponieważ jest wykonany z silikonu medycznego. Łatwo się pomylić, umieszczając wibrator wokół wału, ale ma on być używany na żołędzi.

Gush nie sprawdzi się dobrze na wiotkim penisie, ale podczas użytkowania mężczyźni powinni uzyskać erekcję, co ułatwi korzystanie z zabawki. Następnie po prostu poruszaj wibratorem w górę i w dół w miarę wibracji. Lub skup wibrator na czubku penisa.

Dostępna jest również wygodna aplikacja Bluetooth (Lovense Remote), która pozwala użytkownikom zmieniać ustawienia Gush, tworząc wygodną obsługę bez użycia rąk. Aplikacja jest wygodna, łatwa w użyciu i prosta. Daje to użytkownikom możliwość zmiany ustawień i eksperymentowania z różnymi wzorami i intensywnościami za pomocą wibratora.

Podczas orgazmu użytkownicy nie powinni się martwić strzelaniem do zabawki, ponieważ jest ona całkowicie wodoodporna. Na koniec po prostu weź Gush i umyj go ciepłą wodą z mydłem antybakteryjnym. Następnie wysusz zabawkę do następnego użycia.

tryskać aplikacja lovense

Plusy

Istnieje kilka znaczących korzyści związanych z tym wyjątkowym wibratorem. Zawierają:

 • Gush zapewnia szeroką gamę wzorców i ustawień, umożliwiając użytkownikom dostosowanie ich doświadczeń do własnych potrzeb.
 • Została wykonana z silikonu klasy medycznej, dzięki czemu jest trwała, miękka i łatwa w czyszczeniu.
 • Urządzenie jest w pełni wodoodporne, co ułatwia czyszczenie.
 • Jest wyposażony w wygodną aplikację na smartfona, która pozwala na masturbację bez użycia rąk.
 • Wibrator posiada wewnątrz rowki, które zwiększają intensywność doznania.
 • Gush może pomóc ludziom przedłużyć erekcję i zwiększyć doznania.
 • Nie potrzeba żadnych adapterów ani baterii. Jest w pełni ładowany przez USB.
 • Jest pasek, który zwiększa intensywność wibracji.
 • Gush jest niezwykle cichy.

To tylko kilka z wielu zalet wibratora Lovense Gush.

Cons

Ten wibrator nie ma wielu wad, ale niektóre z potencjalnych problemów to:

 • Gush nie działa dobrze u osób z wiotkim penisem.
 • To nie będzie działać dobrze dla osób z problemami z wrażliwością na żołądź lub trzon.
 • Może to być nieco mylące, ponieważ po wyjęciu z pudełka nie jest oczywiste, że zabawka jest przeznaczona dla żołędzi.

Ogólnie rzecz biorąc, korzyści powinny dość szybko przezwyciężyć wady, zapewniając użytkownikom wyjątkowe, przyjemne wrażenia, które przyniosą satysfakcję.

wymiary wytrysku

Często Zadawane Pytania

Istnieje kilka typowych pytań, które ludzie zadają na temat Lovense Gush. Obejmują one:

Czy mogę używać wibratora na trzonie mojego penisa?

Gush ma skoncentrować się na żołędzi prącia, gdzie wielu mężczyzn ma zwiększoną wrażliwość. Z drugiej strony możesz wziąć wibrator i poruszać nim w górę iw dół penisa, aby stworzyć inne wrażenia.

Czy mogę wytryskać do samego wibratora?

Tak, możesz wytryskać do wibratora. Po osiągnięciu orgazmu może być trudno kontrolować proces wytrysku. Na szczęście ten wibrator jest całkowicie wodoodporny, co oznacza, że ​​możesz wytryskać wewnątrz wibratora.

Dobrym pomysłem jest szybkie posprzątanie po użyciu, ponieważ ejakulat może stwardnieć, jeśli będziesz czekać zbyt długo. Może to sprawić, że proces czyszczenia stanie się partnerem.

Czy mogę używać tej zabawki pod prysznicem lub w wannie?

Tak, urządzenie jest całkowicie wodoodporne. Możesz zanurzyć wibrator do 30 minut w metrze wody bez szkody dla jego funkcjonalności.

Z drugiej strony nie warto celowo testować tej oceny. Jeśli chcesz go używać pod prysznicem lub w wannie, powinno być w porządku.

Jak mogę się stymulować bez używania rąk?

Do urządzenia dołączony jest pasek, który możesz przyczepić do swojego penisa! Następnie możesz nim sterować za pomocą aplikacji z urządzenia mobilnego. W ten sposób możesz stymulować siebie bez konieczności pocierania penisa.

Werdykt: wibrator Lovense Gush to solidny produkt

Ogólnie rzecz biorąc, ten wibrator jest jedną z najlepszych opcji dla mężczyzn, którzy szukają masturbacji bez użycia rąk.

Mimo że zabawka ma trochę niezręczny kształt, dobrze wykonuje swoją pracę. Wyposażony jest w potężny silnik i stymuluje czubek penisa oraz trzon. Ma nawet aplikację, która pozwala im się masturbować bez konieczności używania rąk.

Co więcej, ten jest trwały, łatwy do czyszczenia i wyposażony w różnorodne ustawienia, które zapewniają przyjemne wrażenia, dzięki czemu Lovense Gush jest jednym z najlepszych dostępnych obecnie produktów.

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *