Recenzja Lovebox: Zaawansowana technologicznie skrzynka pocztowa dla Twoich bliskich?

recenzja loveboxa

Czy wy dwoje jesteście odlegli, ale bardzo zakochani? To jest piękno prawdziwej miłości .

Bez względu na wyzwania, przed którymi stoisz, trzymasz się razem. Ale potrzebujesz połączenia, które utrzyma magię przy życiu.

Lovebox może być właśnie tym .

Nie ma nic piękniejszego niż staranie się, aby twój związek na odległość zadziałał. Nieobecność ukochanej staje się czasami naprawdę trudna.

Wywołuje jednak emocjonalną bliskość w związku. Ale aby to osiągnąć, musisz dołożyć starań, aby pozostać w kontakcie i wyrazić swoją miłość.

W tym miejscu wkracza Lovebox. Posłaniec z Wirującym Sercem może pomóc Ci wyrazić Twoją miłość w najcudowniejszy możliwy sposób. W jaki sposób? Dowiedzmy Się.

Sprawdź cenę

projekt lovebox

Co to jest Lovebox?

Lovebox to niesamowite narzędzie komunikacji dla odległych ludzi. To cyfrowe pudełko do wysyłania notatek miłosnych do kogoś, kogo kochasz, ale jesteś z dala od .

Urocze pudełko o wadze 600 g wykonane jest z francuskiego drewna i ma wymiary 90x90x80mm. Do jednej z jego twarzy przyklejone jest urocze serce, a na górze ekran.

Możesz zdjąć zdejmowaną górną pokrywę, aby uwolnić ekran. To ten ekran wita Cię wszystkimi wiadomościami od tej wyjątkowej osoby.

Lovebox powstał, gdy Jean Gregoire stworzył pudełko, aby wyrazić swoją miłość do Marie Poulle .

Studiował wtedy w Stanach Zjednoczonych i był z dala od narzeczonego.

Kiedy Marie otrzymała pudełko, była nim zachwycona.

Później oboje byli współzałożycielami Lovebox, startupu wykorzystującego technologię do tworzenia gadżetów komunikacyjnych dla gołąbków na duże odległości .

Jak działa Lovebox?

Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​zakochasz się w Loveboxie, jest jego prostota i łatwość obsługi . Aby go uruchomić, musisz najpierw położyć na nim serce po rozpakowaniu paczki.

Teraz podłącz go do gniazdka elektrycznego za pomocą zasilacza i przewodu. Twój ekran Loveboxa zostanie teraz podświetlony i wyświetli instrukcje dotyczące konfiguracji urządzenia.

Aby zakończyć konfigurację, zostaniesz poproszony o połączenie z Lovebox WiFi za pomocą smartfona .

Następnie musisz podać listę e-maili (maksymalnie 20) wszystkich, od których chcesz otrzymywać notatki.

Teraz wystarczy potwierdzić swoje wybory i gotowe. Po zakończeniu konfiguracji każda osoba na liście otrzyma wiadomość z instrukcjami konfiguracji. Teraz nawet oni mogą wysyłać Ci wiadomości Lovebox .

miłosna notatka

Kluczowe cechy Loveboxa

Lovebox jest pełen funkcji, które sprawiają, że kochasz ukochaną jeszcze bardziej. Może po prostu przenieść twoje sposoby wyrażania miłości na inny poziom.

Ciekawi Cię, w jaki sposób Lovebox może pomóc w Twoim romansie na odległość? Oto niesamowite cechy niesamowitego pudełka.

1. Projekt

Lovebox to urocze pudełeczko. Szczyci się niesamowicie gładkim wykończeniem z francuskiego drewna bukowego .

Pudełko 600g ma wymiary 90x90x90mm i jest ergonomicznie zaprojektowane, aby wygodnie dopasować się do dłoni. Można go również łatwo nosić, gdziekolwiek się wybierasz.

Lovebox posiada zdejmowaną pokrywę na górze, zakrywającą ekran wyświetlacza OLED . Na tym ekranie czytasz swoje wiadomości.

Możesz dostosować pokrywkę, grawerując dowolne ze swoich wyjątkowych rzeczy. Z boku Loveboxa znajduje się naprawdę urocze serce o wymiarach 43x47x12mm.

To serce kręci się, aby poinformować Cię o przychodzących wiadomościach.

recenzja pudełka miłosnego

2. Wyświetlacz

Lovebox jest również wyjątkowy pod względem wyświetlacza. Pudełko posiada wyświetlacz OLED z przyjemnym dotykiem vintage.

Jest to czarno-biały wyświetlacz i zawiera pikselowaną czcionkę. Ekran jest błyszczący, odblaskowy i wygląda prawie jak lustro w trybie czuwania .

Gdy otrzymasz wiadomość, wyświetlacz zapala się i wyświetla wiadomość w ostrym kontraście.

3. Unikalny styl wiadomości

Lovebox zawiera funkcje przesyłania wiadomości, które są wyjątkowe na swój sposób. Po pierwsze, otrzymasz powiadomienie o przychodzącej wiadomości z wirującym sercem.

Jeśli chcesz odpowiedzieć, musisz po prostu ponownie zakręcić tym sercem. Ponadto pudełko daje dużą swobodę w zakresie typów wiadomości .

Możesz wysyłać wiadomości tekstowe, wiadomości pisane odręcznie, odręczne szkice i GIF-y.

Cechy loveboxa

4. Wybierz spośród różnych serc

Twój Lovebox wygląda naprawdę uroczo z sercem. To, co sprawia, że ​​jest jeszcze ładniejszy, to wybór serc, które otrzymujesz.

Możesz spersonalizować swoje pudełko, wybierając swoje ulubione z trzech oferowanych serc. Twoje opcje obejmują Czerwone Pikselowe Serce, Drogocenne Serce i Papierowe Serce .

Czerwone Pikselowe Serce jest ciepłe w promiennej szkarłatnej czerwieni, podczas gdy Drogocenne Serce to złote serce w kształcie rombu.

Papierowe serce to piękne serce z białego papieru autorstwa paryskiej projektantki Maylis .

5. Połącz się z aplikacją Lovebox

Kolejną niesamowitą funkcją Lovebox jest to, że możesz połączyć go z aplikacją na iOS i Androida. Dzięki temu możesz wysyłać i odbierać wiadomości bezpośrednio ze smartfona.

Chociaż jest przeznaczony dla gołąbków, możesz również połączyć wielu użytkowników. Jedynym warunkiem jest to, że każdy połączony kontakt musi mieć aplikację.

Ponadto aplikacja działałaby na Androidzie 4.1 (i nowszych wersjach) oraz iOS 7.0 (i nowszych wersjach) .

smartfon lovebox

6. Nieograniczona odległość

I wreszcie Lovebox jest globalny. Nie ma ograniczeń co do odległości , na jaką możesz odbierać lub wysyłać wiadomości.

Niezależnie od tego, czy siedzą obok ciebie, czy w innym kraju, czy nawet na kontynencie, Lovebox działa dobrze.

Upewnij się tylko, że oboje jesteście połączeni z Internetem i możecie komunikować się za pomocą wiadomości błyskawicznych.

rodzina lovebox

Plusy

  1. Łatwy w użyciu
  2. Wygląda naprawdę uroczo i pięknie
  3. Umożliwia dostosowanie
  4. Posiada dedykowaną aplikację na Androida i iOS
  5. Brak ograniczeń na odległość

Cons

  1. Przydałoby się więcej wariantów kolorystycznych
prezentacja lovebox

Werdykt

Chcesz być połączony ze swoją odległą miłością? Lovebox to droga do zrobienia .

Wysyłanie wiadomości miłosnych istnieje od zawsze. Jednak z biegiem czasu metody wysyłania wiadomości bardzo się zmieniły.

Lovebox to najlepsze narzędzie, które sprawi, że gołąbki będą świergotać, niezależnie od odległości między nimi .

Pozwala najlepiej wykorzystać technologię, aby wspierać pozytywną komunikację. A sposób, w jaki to wygląda i działa, sprawia, że ​​trudno znaleźć ładniejszy sposób wyrażania swojej miłości.

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *