Porównanie We-Vibe Unite vs We-Vibe Match vs We-Vibe Sync

WITAMY RECENZJĘ

Obecnie seks i akt aktywnego poszukiwania przyjemności seksualnej zostały w dużej mierze zdemistyfikowane. Tabu, które otaczało ten temat zaledwie kilka lat temu, w dużej mierze zanikło. A teraz świat nie może być przez to lepszym miejscem. To piękna rzecz mieć swobodę swobodnego odkrywania swojej seksualności i odkrywania, co cię kręci, a co nie.

Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku kobiet, ponieważ niestety istnieją kobiety, które praktycznie przez całe życie przeżywają bez prawdziwego orgazmu . Jakie to jest smutne?

Mówiąc o orgazmach, jednym z najlepszych sposobów, aby je sobie dać lub zdobyć od partnera, jest użycie zabawki erotycznej . Zabawki erotyczne dały kobietom na całym świecie możliwość decydowania, kiedy i jak chcą się wyszaleć. To tylko jedna z wielu zalet życia w tych cudownych czasach.

Mając odpowiednią zabawkę seksualną jako swojego partnera życiowego, będziesz mogła z pewnością zamawiać codzienne orgazmy . I po prostu wiesz, że twoja ulubiona zabawka nigdy nie będzie samolubna ani zbyt szybka, by to zrobić. Możesz nie spieszyć się i zbadać każdy zakamarek i zakamarki na dole, i upewnić się, że za każdym razem doznasz jednego z tych podkręcających palce orgazmów .

Wśród najpopularniejszych rodzajów zabawek erotycznych w dzisiejszych czasach są wibratory z możliwością ładowania . A We-Vibe to firma, która jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie wibratorów wielokrotnego ładowania.

Od 2019 roku We-Vibe jest najpopularniejszą na świecie marką wibratorów z możliwością ładowania . A We-Vibe Unite, We-Vibe Match i We-Vibe Sync to jedne z ich najlepiej sprzedających się produktów. Jaka jest więc różnica między tymi trzema? Właśnie tego dowiemy się w tym artykule.

Sprawdź ceny

Zjednoczcie się we-Vibbe

The We-Vibe Unite is a couples vibrator that has been specifically designed to allow couples to enjoy a new level of passion together by intensifying shared pleasure. It is a purple U-shaped vibrator with two arms and a motor on each end. On the inside of each arm, there are grooves that further increase the intensity of its pleasure sensations.

The We-Vibe Unite is a hands-free toy that is worn during sex to stimulate both the G-spot and the clitoris at the same time. It is unobtrusive for both you and your partner, so you both can enjoy sex with that added level of pleasure.

It has a slim and flexible design. This allows it to be adjusted to fit several different body types while still functioning perfectly. Plus, it will stay put even as you and your partner switch between sex positions.

It comes with a remote control that allows you to easily change vibration modes during sex. The remote is very easy to use, featuring only one button that can be pushed and pressed in a variety of ways. Either partner can control it while in play, as long as they are within 3 meters of the toy. be

It is powerful, compact, and discreet. It is whisper quiet and comes with 10 unique preset vibration modes in 3 speeds, which means you will be sure to find one that suits you.

Po jednym naładowaniu We-Vibe Unite może zapewnić do godziny nieprzerwanego odtwarzania.

Recenzja We-vibe Unite

Plusy

 1. Wykonany jest w 100% z materiałów bezpiecznych dla ciała
 2. Można go ładować
 3. Jest objęty 2-letnią gwarancją od We-Vibe
 4. W zestawie wygodna jedwabna torba do przechowywania

Cons

 1. Ładowanie trwa bardzo długo, pełne naładowanie trwa do 6 godzin
 2. Jest bryzgoszczelny, ale nie wodoodporny
 3. Jego wibracje są nieco słabsze niż u konkurentów
 4. Nie jest kompatybilny z aplikacją, co oznacza, że ​​musisz całkowicie polegać na pilocie, aby nim sterować
We-vibe Unite w pudełku

Werdykt

We -Vibe Unite to mała zabawka, która ma niezły cios. Jest potężny, kompaktowy i dyskretny . Ma jednak pewne ograniczenia, a dwa najważniejsze to fakt, że ma nieco słabsze wibracje niż jego odpowiedniki i brakuje mu towarzyszącej aplikacji, więc nie można go w ogromnym stopniu dostosować.

Jeśli możesz przeoczyć te dwa fakty, Unite będzie idealnym partnerem seksualnym, urozmaicając twoje sesje zabaw pod każdym względem.

Sprawdź cenę

Mecz We-Wibe

We-Vibe Match to zdalnie sterowany wibrator dla par . Występuje w kolorze barwinka i ma smukły krój, który idealnie dopasuje się do większości kobiecych ciał. Posiada dwa silniki w każdym ramieniu, którymi można sterować za pomocą przycisku zabawki lub za pomocą dołączonego pilota.

Aby z niego skorzystać, należy go nosić podczas seksu, aby uzyskać dodatkową stymulację łechtaczki i punktu G. Mniejsze ramię ściśle przylega do pochwy i delikatnie spoczywa na punkcie G, podczas gdy większa część pozostaje na zewnątrz i leży nad łechtaczką, stymulując ją zmysłowo podczas zabawy.

Kiedy twój partner cię penetruje, oboje poczujecie niskie, dudniące wibracje We-Vibe Match i w ten sposób oboje będziecie cieszyć się wyższym poziomem stymulacji seksualnej. Najlepsze jest to, że pozostaje na swoim miejscu i pasuje bezproblemowo bez względu na to, jaką pozycję wybierzesz, dzięki czemu możesz cieszyć się sesjami bez żadnych problemów.

Mecz We-Vibe jest sterowany zdalnie. Posiada 10 trybów wibracji na 10 poziomach intensywności . Jest również wodoodporny, ładowalny i wykonany z materiałów w 100% bezpiecznych dla ciała, wolnych od ftalanów i BPA. Fakt, że jest wodoodporny , oznacza, że ​​możesz się nim cieszyć niemal wszędzie, a także bardzo ułatwia czyszczenie.

Każde pełne 90-minutowe ładowanie wystarcza na dwie godziny gry.

Recenzja We-Vibe Match

Plusy

 1. Jest wyposażony w piękną bazę ładującą
 2. Jest również wyposażony w wygodną jedwabną torbę do przechowywania
 3. Posiada dwuletnią gwarancję od We-Vibe
 4. Jest wodoodporny i kompatybilny ze wszystkimi lubrykantami na bazie wody

Cons

 1. Nie jest kompatybilny z aplikacją We-Connect , co oznacza, że ​​musisz całkowicie polegać na pilocie, aby nim sterować
 2. Wibracje są mniej intensywne niż w przypadku We-Vibe Sync
 3. Pilot ma kilka przycisków, których sterowanie może być dość frustrujące, zwłaszcza gdy wszystkie palce są nasmarowane
 4. Ma tendencję do wyślizgiwania się, gdy jest używany samodzielnie , więc potrzebujesz partnera, który cię przeniknie i utrzyma w miejscu
We-Vibe Match w pudełku

Werdykt

We -Vibe Match to świetny wibrator do noszenia, który zapewnia intensywne wibracje za każdym razem , gdy go używasz. Chociaż został pozbawiony kilku kluczowych funkcji, aby upewnić się, że nie stanie się zbyt drogi , We-Vibe zachował wszystkie swoje najlepsze funkcje, co oznacza, że ​​nadal ma sporo ciosu. Dzięki We-Vibe Match ty i twój partner z pewnością przeniesiecie swoje życie seksualne na wyższy poziom.

Sprawdź cenę

Synchronizacja We-Vibe

We-Vibe Sync to wibrator dla par firmy We-Vibe. Jest wyposażony w bezprzewodowy pilot i można nim sterować również za pomocą smartfona. Działa poprzez oferowanie obojgu partnerom intensywnych stymulacji wibracyjnych podczas seksu.

We-Vibe Sync ma kształt litery C, z cieńszym i szerszym końcem. Jest również całkowicie elastyczny, dzięki czemu kąt między jego dwoma ramionami można regulować, aby dopasować go do dowolnego typu ciała.

Aby to wyregulować, po prostu zastosuj lekki nacisk w dowolnym z dwóch regulowanych punktów i przesuń ramię do dowolnej pozycji. Kiedy zwolnisz nacisk, We-Vibe Sync pozostanie w ustawionej pozycji.

Aby go użyć, po prostu obficie nałóż trochę lubrykantu na cieńszy koniec. Następnie delikatnie wsuń go do pochwy. Ustaw go tak, aby spoczywał na punkcie G, podczas gdy większa strona pozostała na zewnątrz. Mniejszy koniec służy do masowania punktu G, podczas gdy większy ma silniejszy silnik, który ma stymulować łechtaczkę .

Obszar pomiędzy tymi dwoma częściami jest wystarczająco wąski, aby nie przeszkadzać podczas seksu , więc Twój partner może wygodnie Cię penetrować, gdy We-Vibe Sync jest w Tobie. Gdy to zrobi, oboje poczujecie niskie, intensywne wibracje zabawki, przenosząc wasze doznania seksualne na zupełnie inny poziom.

We-Vibe Sync został zaprojektowany tak, aby pozostać na swoim miejscu bez względu na to, jaką pozycję seksualną wybierzesz ty i twój partner. Oznacza to, że możesz mieć tyle radości, ile chcesz, nie martwiąc się, że wypadnie.

We-Vibe Sync jest dostarczany w plastikowej obudowie, która służy dwóm celom: służy do przechowywania i ładowania . Aby to zrobić, po prostu delikatnie umieść zabawkę i pilota w etui. Gdy jest bezpiecznie zamknięty, możesz z nim łatwo podróżować, a także możesz jednocześnie ładować zarówno pilota, jak i Sync. Z tyłu obudowy znajduje się małe gniazdo USB.

Pilot będzie działał z odległości do 3 metrów. Jednak dzięki aplikacji możesz kontrolować We-Vibe Sync z dowolnego miejsca na świecie. Aby sterować synchronizacją za pomocą telefonu, masz do dyspozycji różne opcje.

Możesz użyć dowolnego z gotowych wzorców wibracji, skonfigurować własny, pozwolić mu wibrować w rytm muzyki lub po prostu przesunąć palcem po ekranie i poczuć, jak reaguje w czasie rzeczywistym. A najlepsze jest to, że zarówno silnik punktu G, jak i silnik łechtaczki można dostosować bezpośrednio w aplikacji.

We-Vibe Sync działa około 90 minut na jednym ładowaniu , a pełne naładowanie zajmuje około 2 godzin.

Ładowanie We-Vibe Sync

Plusy

 1. Posiada 12 zaprogramowanych trybów wibracji
 2. Korzystając z aplikacji, możesz stworzyć dowolną liczbę wzorów wibracji
 3. Posiada potężny bezprzewodowy pilot , którym można sterować z odległości do 3 metrów
 4. Możesz sterować każdym silnikiem niezależnie dla maksymalnej przyjemności
 5. Wykonany jest z silikonu w 100% wolnego od ftalanów
 6. Jest w 100% wodoodporny
 7. Wytwarza niskie, dudniące, mocne i dyskretne wibracje

Cons

 1. Ma bardzo krótki czas pracy na baterii, wynoszący zaledwie 90 minut
 2. Jeśli używasz go samodzielnie, często wypadnie, zmuszając Cię do trzymania go w miejscu
 3. Aplikacja nie jest kompatybilna ze wszystkimi telefonami . Działa tylko na nowszych modelach telefonów i często aktualizowanych
 4. Aplikacja nadal wymaga trochę pracy. Często przestaje odpowiadać w najbardziej niewygodnych momentach
 5. Noszenie kilku części garderoby nad zabawką utrudnia zarówno aplikacji, jak i pilota, sterowanie nią z większej odległości
Recenzja We-Vibe Sync

Werdykt

We -Vibe Sync to niesamowita zabawka dla par. Może dosłownie przenieść Twój związek na inny poziom , zarówno dosłownie, jak i w przenośni. To naprawdę może sprawić, że seks znów będzie ekscytujący, tak jak obiecuje ich slogan. A najlepsze jest to, że działa świetnie również dla par na odległość , ponieważ dzięki aplikacji We-Connect nikt nie jest zbyt daleko, aby Cię zadowolić.

Sprawdź cenę

Końcowe przemyślenia

Więc który z trzech jest najlepszy?

Cóż, nie ma na to prawdziwej odpowiedzi. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb jako kobiety. Bo w końcu każda kobieta jest inna. Dzięki tym produktom WeVibe zaspokoiło potrzeby każdej kobiety.

Przyjrzyj się więc temu porównaniu i sam zdecyduj, która zabawka naprawdę się dla Ciebie wyróżnia i odpowiada Twoim potrzebom.

Następnie idź na to, ponieważ dzięki temu odkryjesz zupełnie nowy świat we własnym ciele.

Sprawdź ceny

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *