Jak sprawić, by Twój związek na odległość działał? Przewodnik ULTIMATE

jak sprawić, by związek na odległość zadziałał

Relacje na odległość z pewnością mogą być trudne, ale dzisiaj, wraz z pojawieniem się technologii, stają się one bardziej powszechne niż kiedykolwiek .

Niezależnie od tego, czy chodzi o pary, które muszą tymczasowo się rozstać, ponieważ muszą przenieść się do pracy, czy też pojawiają się nowe sposoby poznawania ludzi, takie jak serwisy randkowe online lub wyjazdy za granicę, związki na odległość są tutaj, aby pozostać.

Jak sprawić, by relacje na odległość działały, może wydawać się wyzwaniem , ale sama technologia, która sprawiła, że ​​są one bardziej powszechne, może również ułatwić ich utrzymanie.

Bez względu na to, czy jest to Twój pierwszy raz w związku na odległość, czy też masz z tym duże doświadczenie, prawdopodobnie myślisz, że istnieją pewne sekrety, jak sprawić, by działały.

Właściwie, jeśli będziesz uważnie przestrzegać następnych rad, zapewnisz swojemu związkowi największą możliwą szansę .

Rzeczywiście, moja miłość i ja przetrwaliśmy 3-letni międzynarodowy związek na odległość i to są właśnie klucze, które sprawiły, że to zadziałało dla nas!

1) Nie masz tajemnic

Tak jak każdy związek, związek na odległość musi cechować się lojalnością, zaufaniem, miłością i szacunkiem.

Oboje muszą być bardzo otwarci na to, jakie są oczekiwania od samego początku i szanować je przez cały czas trwania związku .

Musisz być otwarty i bezpośredni, jeśli chodzi o to, czego obie strony oczekują od związku, jeśli chodzi o pozostawanie sobie wiernymi. Co zaskakujące, nie wszyscy ludzie myślą o tym tak samo.

Więc jaki jest najlepszy sekret, jak sprawić, by związek na odległość działał? Nie mając żadnych tajemnic .

Podziel się wszystkim i nie ukrywaj niczego przed swoim partnerem.

Najlepszą praktyką jest komunikowanie myśli lub wydarzeń, które mogą powodować problemy w związku, nawet jeśli mieszkasz w tym samym domu, i tak samo jest w związku na odległość .

spraw, aby związek na odległość działał?

2) Niech twoje uczucia będą znane

It does you no good to bottle all of your feelings up. If you are unhappy with your partner, let them know. Don’t keep it all inside for fear of hurting their feelings.

They are supposed to be there for you, and a relationship is something that you both have to be working on.

You’re not alone in this.

The steps we advise taking are to address the problem, understand the problem, then both agree on the best way to overcome the problem.

3) Connect

Except that, how do you go about making a long distance relationship work?

How can you show your lover that you’re thinking about them, even if you’re in different countries?

It doesn’t have to take a huge chunk out of your day; nobody is asking you to compose a poem extolling the virtues of your loved one’s eyes or other body parts! It’s about sharing the little things that happen each and every day.

Maybe you’re having a turkey sandwich for lunch and you know how much he/she loves turkey ? you could send a quick text (or even a photo if they REALLY like turkey!). Something along the lines of ?Know how much you love turkey; wish you were here to share my sandwich?.

Now maybe you think that’s lame, but that’s exactly the kind of thing that will send a warm glow down your significant other’s spine.

Sprawienie, by związek na odległość działał, sprowadza się do połączenia. Nie musisz znajdować się w tym samym pokoju, aby poczuć tę wyjątkową intymność i naprawdę możesz dzielić swoje życie, nawet jeśli nie mieszkasz razem.

Sprawienie, by związek na odległość działał, nie jest tak trudny, po prostu trzeba tego chcieć .

praca nad ldr

4) Komunikuj się

Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś upewnić się, że ułatwiasz obojgu codzienną komunikację. Pobierz Skype i aplikację na telefon dla par na przykład.

Następnie upewnij się, że dzwonicie do siebie co drugi dzień, jeśli nie codziennie . Zadzwoń, napisz i spraw, aby Twój partner stał się częścią Twojego życia.

Komunikacja jest kluczem!

Z tego powodu Skype jest zdecydowanie najlepszym narzędziem do relacji na odległość, biorąc pod uwagę fakt, że możesz rozpoczynać rozmowy wideo. To dodaje kolejny poziom intymności (i zabawy w LDR ?) , ponieważ teraz możecie się widzieć podczas rozmowy.

Używam Skype’a w związku na odległość i działa świetnie. Czasami połączenie nie jest najlepsze, ale wykonuje zadanie.

Jeśli komputer nie jest zawsze dostępny dla jednego z was, można dokupić doładowanie Skype, dzięki czemu dzwonienie na telefony stacjonarne lub komórkowe z komputera lub smartfona jest bardzo tanie.

Komunikacja jest jedną z najważniejszych części tego, jak sprawić, by relacje na odległość działały .

W zależności od harmonogramu musisz zdecydować, z czym oboje jesteście w porządku. Czasami rozmowa tylko przez komputer może być trudna i trudna, ale musisz zachować większy obraz w swojej głowie i rozmawiać o codziennych rzeczach tak, jakbyś osobiście.

Musicie komunikować swoją miłość do siebie często, a czasem częściej niż osobiście, ponieważ duża część intymności jest tracona z powodu odległości od siebie .

5) Zaufaj swojemu kochankowi

Być może najważniejszą zasadą (poza komunikacją) w związku na odległość jest zaufanie.

Zanim podejmiesz zobowiązanie, powinieneś ocenić, jak bardzo ufasz swojemu partnerowi i określić parametry związku .

Jeśli jesteś w związku małżeńskim, powinieneś już mieć solidny fundament zaufania, więc budowanie na tym zaufaniu poprzez zdrową komunikację tylko je wzmocni.

Ale związek na odległość, który zaczyna się bez zaufania, powoli, ale z pewnością zamieni się w chaos .

jak sprawić, by relacje na odległość działały?

6) Twórz długoterminowe plany

Odkryliśmy, że zaplanowanie kolejnej wizyty przed zakończeniem bieżącej naprawdę pomogło parom dać coś, na co mogą czekać.

Teraz masz dwa razy więcej powodów, by ekscytować się tym, co będzie dalej!

Biorąc to pod uwagę, powinniście również bardzo intensywnie myśleć o swojej wspólnej przyszłości. Kiedy zakończy się związek na odległość? Jak to się stanie?

Jeśli oboje nie planujecie związku na dłuższą metę, bardzo szybko się rozrzedzi .

O ile zarówno tobie, jak i twojej drugiej osobie podoba ci się idea bycia na stałe w swoim związku, powinieneś zmierzać w kierunku posiadania tego „długiego dystansu”? czynnik koniec, abyś mógł być razem na stałe.

Prawda jest taka, że po prostu nie możesz sprawić, by twój związek na odległość działał na stałe ; ze swej natury mają być tymczasowe.

Dlatego zróbcie konkretne plany (i ustalcie ostateczny termin), aby zmienić tę długodystansową relację na „bez dystansu”. jeden.

7) Organizuj częste randki na odległość

Planowanie kilku randek na odległość może być szczególnie przyjemne i zabawne podczas tych długich okresów oddzielonych od siebie .

Może to być wszystko, od romantycznej randki na Skypie po obserwowanie gwiazd przez telefon.

Pamiętaj, aby być pomysłowym, a partner będzie zawsze zainteresowany .

Nawiasem mówiąc, to idealny moment, aby spróbować ponownie zbliżyć się pomimo mil…

spraw, aby związek na odległość działał?

8) Nie zapomnij o swoim kochanku w związku na odległość

Niestety, może to być bardzo, bardzo łatwe, jeśli próbujesz utrzymywać związek na odległość, aby pozwolić sobie na resztę swojego życia? wchodzić w drogę .

Ponieważ Twojej drugiej połówki nie ma obok Ciebie na co dzień, bardzo łatwo jest zapomnieć o utrzymywaniu kontaktu.

Na szczęście poczta e-mail, telefon, usługi takie jak Skype i SMS-y to świetne sposoby na natychmiastowe utrzymywanie kontaktu .

Upewnij się, że kontaktujesz się ze swoją drugą połówką (lub on lub ona kontaktuje się z tobą) przynajmniej raz dziennie.

9) Niech prawda i uczciwość są najważniejsze

Kiedy spotykasz się z kimś w staromodny sposób, nie masz innego wyjścia, jak tylko poznać tę osobę.

To prawda, że ​​można założyć ?dobry front? przez krótki okres czasu, ale są szanse, że gdy zaczniesz spędzać ze sobą więcej czasu, zobaczysz prawdziwą osobę, która wyjdzie .

Jeśli nie dbasz o to, związek na odległość można zbudować na sztuczności i udawanie, po prostu dlatego, że tak łatwo jest udawać kogoś innego.

Innymi słowy, możesz na stałe udawać, że jesteś osobą, o której myślisz, że twoja druga osoba chce, abyś był , zamiast tego, kim naprawdę jesteś? i wzajemnie.

I oczywiście, jeśli twój małżonek lub długoletnia partnerka musiała przenieść się w inne miejsce z powodu pracy lub z innego powodu (albo ty musiałeś dla siebie), upewnij się, że nadal jesteś uczciwy w swoim związku, zawsze.

W pewnym momencie nie chcecie wrócić do siebie, tylko po to, by odkryć, że już się nie znacie .

Nie okłamuj swojego partnera, ale też nie okłamuj siebie.

jak sprawić, by związek na odległość zadziałał

10) Spędzać czas razem fizycznie tak często, jak to możliwe

Będziesz także chciał ustalić czasy, kiedy możecie się wzajemnie odwiedzać .

Aby relacje na odległość działały , obie strony muszą od czasu do czasu spotykać się ze sobą.

W moim przypadku spotykaliśmy się w miastach całej Europy co 2-3 miesiące, kiedy mogliśmy wziąć tygodniowy urlop .

Decydowanie o czasie, w którym możesz się spotkać i decydowanie, czego oczekuje się od związku, jest jednym z pierwszych kroków, jak sprawić, by relacje na odległość działały.

Przynajmniej raz w miesiącu, jeśli to możliwe częściej, upewnij się, że spędzasz czas razem fizycznie .

Chociaż wcześniej wspomniane sposoby utrzymywania kontaktu są z pewnością ważne dla zdrowego związku na odległość, jeśli chodzi o to, jak sprawić, by relacje na odległość działały, nic nie zastąpi zobowiązania, które podejmiecie wobec siebie, jeśli zgodzicie się regularnie spędzać czas razem w tym samym miejscu.

Podtrzymuje tę iskrę między wami.

Wniosek

Za każdym razem, gdy zaczyna się związek na odległość, żaden z partnerów nie ma żadnego realnego pomysłu na to, jak sprawić, by ten związek działał.

Być może zaczynają od wyznania nieśmiertelnej miłości i obietnicy codziennego rozmawiania przez telefon , mówiąc sobie nawzajem, że odległość nie jest problemem.

Ale jeśli kiedykolwiek byłeś w związku na odległość, wiesz, że to nie jest takie proste.

Nikt nie jest w pełni przygotowany na samotność i tęsknotę, które są częścią pakietu relacji na odległość i bez względu na to, jak bardzo myślimy, że znamy naszego partnera, prawda jest taka, że nie wiemy dokładnie, jak sobie poradzi z emocje wywołane wymuszoną separacją lub czy naprawdę mają to, czego potrzeba, aby to zadziałało.

Pomimo naszych najlepszych intencji, wyobraźnia ma tendencję do szaleństwa.

Wyobrażamy sobie naszą drugą poważną imprezę do wczesnych godzin rannych (oczywiście z przynajmniej jednym członkiem płci przeciwnej!).

Jeśli nie otrzymamy od nich wiadomości w wyznaczonym czasie lub nie możemy się z nimi skontaktować, gdy naprawdę czujemy potrzebę porozmawiania, to z pewnością zostali porwani przez kolegę z pracy lub zatrzymani dla okupu przez sprzątaczkę !

Naprawdę nie ma łatwego rozwiązania tego problemu.

Ale zanim mądrze skiniesz głową i zadzwonisz do telefonu, żeby to wszystko zakończyć, powinieneś rozważyć najważniejsze pytanie ze wszystkich:

Kochasz swojego partnera?

Jeśli twoja odpowiedź na to pytanie brzmi tak, to twój związek na odległość naprawdę może się udać? tak jak każdy inny związek .

Po prostu musicie być sobie oddani i rozumieć jedną rzecz: komunikacja jest niezbędna.

Jest siłą napędową twojego związku.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *