Recenzja We Vibe Nova 2: nowy i ulepszony wibrator dla królików?

my-vibe-nova-2-recenzja

Jeśli szukasz niezawodnego, dobrze wykonanego i zabawnego wibratora, to We-Vibe Nova 2 to coś, co warto sprawdzić.

Ta recenzja We-Vibe Nova 2 obejmuje wszystko, a nawet kilka; czego można się spodziewać po tym maślanym miękkim wibratorze , co jest w pudełku, jak to działa, plusy, minusy i mój ostateczny werdykt. Przeczytaj sam, dlaczego ten wibrator dla królików za każdym razem dostaje marchewkę.

Sprawdź cenę

Recenzja We Vibe Nova 2: Co to jest?

Vibe nova się nie łączy

Najlepszy wibrator dla królików na rynku . Jest elastyczny i regulowany oraz posiada podwójną stymulację dzięki dwóm silnikom, zapewniając maksymalną stymulację łechtaczki i punktu G ; bez względu na to, jak bardzo się poruszasz. We-Vibe Nova 2 to poważny krok naprzód w stosunku do We-Vibe Nova pierwszej generacji, ze 120 minutami (2 godziny !!!) ciągłych wibracji, które zmieniają intensywność z 3 do 5!

Co sprawia, że ​​jest wyjątkowy

Szybkie i brudne kluczowe funkcje , które składają się na We-Vibe Nova 2 i dlaczego ten wibrator dla królików wyróżnia się spośród wszystkich innych wibratorów.

  • Wodoodporny
  • 2 godziny czasu pracy
  • 10+ trybów wibracji
  • Możliwość kontrolowania aplikacji
  • Silikon bezpieczny dla ciała
  • Akumulator
  • Blokada podróżna
  • Ostrzeżenie o niskim poborze mocy
  • Bezlateksowy, bezpieczny dla ciała silikon

Co jest w pudełku

When you first open up the box the We-Vibe Nova 2 is laying delicately on top, it’s smooth and sleek looking pink exterior is irresistible, I had to pick it up! When in hand, the We-Vibe Nova 2, felt like it was made for me, it feels durable but delicate. I immediately was impressed by the smooth and gentle feel thanks to the body-safe, soft-touch silicone.

It’s made with bodies in mind so you can take comfort in knowing it’s latex-free and contains no phthalates or BPA. The ergonomic handle also provides users with the perfect grip, ensuring you can focus on what really matters – your pleasure – no matter how wet it gets.

Also included in the box is the magnetic USB charging cable, I liked that you didn’t need to actually plug it into the vibrator. Just get the USB cable close to the charging spot and the magnet takes a hold of the We-Vibe Nova 2; almost like the vibrator took a hold of me! The charge lasts 2 hours and takes 90 minutes (1.5 hours) to fully charge from dead, I found the charge to be perfect in that it lasted a couple of uses before needing charging.

my vibe nova podręcznik

The addition of a silky smooth satin storage bag, made it feel like my vibrator had a special place to go that was just as soft as it was inside of me.

A sample pack of We-Vibe lube, this water-based lube was a nice little addition in the box and felt surprisingly nice when used with the We-Vibe Nova 2. It was just the right amount to get me through my irresistible urge to use the vibrator immediately after opening.

Finally, a paper copy of instruction. Call me old fashioned but I always enjoy having a paper copy of the instructions for quick reference; just remember these are not waterproof! It was a nice and compact booklet to keep in the drawer should I need them.

How it Works

Right out of the box the We-Vibe Nova 2 comes with 10 pre-set vibration modes, all manually controllable with the exterior buttons, you can easily control the intensity, the vibration pattern, and toggle the two vibration motors. This was a big plus for me as I couldn’t wait to try it out and love that it was ready to go right out of the box.

The free We-Connect companion app is also a great addition to the pleasure that the We-Vibe Nova 2 provides. It allows you to control your playtime exactly how you want to, it’s not complicated and easily accessible.

Co więcej, możesz również sprawić, by Twój partner kontrolował Nova 2, nawet jeśli nie znajduje się w tym samym pokoju, co oznacza, że ​​w końcu możesz cieszyć się tym związkiem na odległość… fizycznie. Aplikacja umożliwia również tworzenie niestandardowych wibracji i łączenie się z innymi produktami We-Vibe, ponieważ wszyscy wiemy, że jeden nigdy nie wystarczy!

Jakie to uczucie

my vibe nova osobisty masażer

Gładki silikon i delikatny ergonomiczny kształt sprawiły, że wkładanie było bardzo łatwe, szczególnie przyjemna była możliwość przełączania między silnikami i zmiany trybu wibracji. Wiele poziomów i trybów trzymało mnie na palcach (dosłownie) i cieszyłem się każdym ruchem.

Nie byłem pewien praktyczności elastycznego stymulatora łechtaczki, ale po wypróbowaniu go mogę powiedzieć, że zapewnił mi stały kontakt , który zawsze był satysfakcjonujący. Czasami nie wiedziałem, na czym się skupić, ponieważ stymulator punktu G również przykuwał moją uwagę i wydawał się idealnie dopasowany do mojego ciała, dzięki regulowanej funkcji.

Hałas We-Vibe Nova 2 był nieco cichszy, niż się spodziewałem, biorąc pod uwagę podwójny silnik, który spodziewałem się, że będzie wytwarzał przyzwoitą ilość hałasu, gdy mruczał. To nie jest dyskretny wibrator , więc nie jest cichy, ale jeśli chodzi o podwójne silniki, które mają moc, byłem pod wrażeniem.

Profesjonaliści:

Regulowany krój

Stymulator punktu G można umieścić dokładnie tam, gdzie powinien, dzięki czemu We-Vibe Nova 2 wydaje się, że został stworzony specjalnie dla mnie! Konstrukcja żarówki G-Spot jest również idealna, nie jest zbyt duża, aby powodować dyskomfort, ale jest po prostu wystarczająco duża, aby zapewnić idealną siłę nacisku .

Elastyczne ramię dostosowywało się do mnie, gdy się poruszałem, zapewniając, że wibrator zawsze znajdował się na mojej łechtaczce. Bardzo łatwo było go zginać i czułem się wytrzymały, wyginając go tak, aby trwał w kółko i w kółko!

Wodoodporny

wprawiamy w wibracje kontrolę wibracji łechtaczki

100% wodoodporny oznacza, że ​​można go używać nie tylko w dowolnym miejscu (np. w wannie), bez obawy, że woda może przypadkowo przeciekać.

Ułatwia również czyszczenie , wystarczy umyć ciepłą wodą i łagodnym mydłem.

Konfigurowalne wibracje

Po dodaniu aplikacji We-Connect możesz tworzyć niestandardowe tryby wibracji, dodając do i tak już świetnych 10 ustawień wstępnych.

Dostosowane wibracje w połączeniu z podwójnym silnikiem wniosły potężną moc wibracji zarówno do stymulatorów łechtaczki, jak i punktu G. Uznałem więc, że bardzo przydatna jest możliwość dostosowania idealnych kombinacji każdego z nich.

Dostosowanie aplikacji pozwoliło również upewnić się, że podwójne silniki są zsynchronizowane i wibrują tak, jak chciałem.

Łatwy w użyciu

Od razu po wyjęciu z pudełka We-Vibe Nova 2 działał, zarówno ręcznie, jak i podczas korzystania z aplikacji. Wszystko było intuicyjne i nie wymagało wcześniejszej znajomości obsługi, co pozwoliło mi szybko przejść do dobrej części; pauza w szkole.

Niektóre dodatkowe funkcje , które nie sądziłem, że docenię tak bardzo jak ja, to ostrzeżenie o niskim poborze mocy i blokada podróżna. Projekt i łatwość użytkowania We-Vibe Nova 2 oznaczały, że używałem go i zabierałem ze sobą o wiele więcej niż jakikolwiek inny wibrator, który posiadałem. Alert o niskim poborze mocy uratował mnie przed zakończeniem mojej zabawy w nagły, nagły i niesatysfakcjonujący sposób.

Zamiast tego zawsze był naładowany i gotowy do pracy. Wszyscy widzieliśmy te zawstydzające sceny w filmach, w których ktoś przynosi swój wibrator, który przypadkowo włącza się i wibruje torbę ze stołu. Cóż, blokada podróżna WE Vibe Nova 2 oznaczała, że ​​miałem o wiele więcej pewności siebie, wprowadzając go w miejsca, o których wcześniej nawet nie brałem pod uwagę, a nawet dodało to ekscytacji.

Cons

Szczerze mówiąc, nie było żadnych wad w moim doświadczeniu z We-Vibe Nova 2, działała tak, jak powinna, czuła się lepiej, niż myślałem, i była używana codziennie od czasu jej otrzymania.

Wszystko, co można powiedzieć, że gdybym mógł żyć w jeszcze doskonalszym świecie, byłby nieco krótszy, ponieważ uchwyt wystaje trochę bardziej niż potrzebuję. Pozostaje jednak tam, gdzie powinien, a uchwyt w żaden sposób nie przeszkadza.

Werdykt

Miękka, a jednocześnie regulowana konstrukcja, w połączeniu z nieskończenie konfigurowalnymi funkcjami, oznacza, że ​​We-Vibe Nova 2 jest doskonałym dodatkiem do codziennej rutyny. Nawet początkujący uznają tę zabawkę za idealną, ponieważ pozwala znaleźć punkt G i cieszyć się stymulacją łechtaczki . Pozwala także kontrolować tobie lub partnerowi, dzięki czemu możesz naprawdę skupić się na tym, co lubisz, i pominąć to, czego nie.

Ogólnie rzecz biorąc, We-Vibe Nova 2 to najlepszy wibrator dla królików, jakiego doświadczyłem, jest wszechstronny, elegancki, mocny i wszechstronny sprawia wrażenie, jakby został stworzony jako jeden rozmiar dla wszystkich wibratorów dla królików. Ze względu na wszystkie zalety prawdopodobnie jest to oczywiste, ale We-Vibe Nova 2 zasłużyła na stałe miejsce na moim stoliku nocnym!

Nie słuchaj tylko mojej recenzji We Vibe Nova 2, wypróbuj ją sam i przekonaj się, że jest ona nawet objęta 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy !

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *