Czy nowy związek może przetrwać na długich dystansach?

Nowy związek przetrwać na długich dystansach

Relacje na odległość są przedmiotem wielu spekulacji.

Czy są zdrowe dla pary ? Czy działają długoterminowo? Czy należy ich za wszelką cenę unikać?

Z pewnością nie jest tajemnicą, że relacje na odległość mogą być nieco trudne i mogą wymagać wielu kompromisów, ale co z nowym, początkującym związkiem?

Czy nowe związki przetrwają na odległość, czy też ich przeznaczeniem jest złamanie serca?

Prawie każdy widział, jak przyjaciel lub znajomy kończy się złamanym sercem z powodu nieudanego związku na odległość. Na szczęście, jeśli myślisz o pokonywaniu długich dystansów z nowym zainteresowaniem miłosnym , istnieją sposoby, aby przechylić szanse na swoją korzyść.

Nikt nie mówi, że to będzie łatwe – relacje na odległość wymagają dużo poświęcenia i komunikacji, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz – ale czasami dystans sprawia, że ​​serce staje się życzliwsze , a jeśli połączenie jest silne, nie ma rzeczy niemożliwych.

1. Unikaj nadmiernej komunikacji

unikaj nadmiernej komunikacji nowy związek przetrwaj związek na odległość

Czasami ludzie pozostający w związkach na odległość próbują nadrobić straty, dochodząc do wniosku, że to, czego im brakuje w rozmowie na żywo. Mogą nadrobić nadmierne rozmowy telefoniczne, SMS-y i komunikację w mediach społecznościowych. Ale nigdy nie jest zdrowe, aby związek stał się zbyt czepliwy lub zaborczy .

Nie musicie ze sobą rozmawiać przez cały dzień, aby utrzymać chemię przy życiu. W rzeczywistości nadmierna komunikacja może spowodować szybsze wypalenie nowego związku.

Czasami w związkach mniej znaczy więcej . Jedna znacząca rozmowa dziennie może być bardziej wartościowa niż powierzchowna rozmowa przez 12 godzin.

Zarezerwuj czas dla swojej drugiej połówki, a następnie bądź w pełni dla niej obecny w tym czasie.

Następnie żyj przez resztę dnia, co oznacza bycie w pełni obecnym w pracy, rodzinie, przyjaciołach i współpracownikach, którzy są tuż przed tobą. Jest to normalna równowaga, która pomoże twojemu związkowi na odległość uniknąć nadmiernego przywiązania i wypalenia.

2. Ustal podstawowe zasady i granice

grandrules granice nowy związek przetrwać związek na odległość

W związku na odległość niezwykle ważne jest, aby jasno określić oczekiwania i upewnić się, że oboje jesteście na tej samej stronie.

Oboje musicie być wobec siebie bezpośredni w kwestii tego, czego oczekujecie od związku. Niektóre pytania, które należy zadać z góry, mogą obejmować:

  • Czy jesteś ekskluzywny, czy dopuszczalne jest umawianie się na randki z innymi ludźmi?
  • Jaki jest poziom zaangażowania ?
  • Jak często spodziewacie się komunikować ze sobą?

Choć mogą wydawać się to duże, zastraszające pytania dotyczące nowego związku. Uzyskanie odpowiedzi z góry może pomóc uniknąć zranienia w przyszłości .

Później trudno będzie zarządzać emocjami i oczekiwaniami. Czasami najlepiej jest od razu zadać te ważne pytania na stole.

3. Spędźcie razem czas wirtualnie

spędzać czas razem praktycznie przeżyć związek na odległość

Kto powiedział, że rozmowa musi odbywać się tylko przez telefon lub SMS-a? Jeśli lubisz grać w gry, spróbuj razem zagrać w grę online. Lub jeśli lubisz filmy, obejrzyj film lub dokument w tym samym czasie na Netflix lub YouTube.

Jeśli oboje kochacie muzykę, śpiewajcie lub śpiewajcie sobie nawzajem przez Skype. Idźcie razem na zakupy online lub Facetime ze sobą podczas spaceru na zewnątrz.

Sukces w związku na odległość polega na kreatywności i utrzymywaniu interesujących rzeczy.

To prawda, że ​​może to być nieco trudniejsze niż w typowym związku, ponieważ nie spędzasz razem tak dużo czasu osobiście. Ale kreatywność nie zna granic, a wymyślanie zabawnych sposobów na nawiązanie więzi w czasie rozłąki tylko wzmocni twój związek i sprawi, że będzie on bardziej znaczący na dłuższą metę.

4. Odwiedzajcie się nawzajem

odwiedzić nowy związek przetrwać związek na odległość

Wizyty są punktem kulminacyjnym relacji na odległość. Więc włóż wysiłek, aby się liczyły. Jeśli planujesz wizytę, porozmawiaj o tym z wyprzedzeniem, omawiając rzeczy, które będziesz robić, gdy będziesz razem:

  • W jakich ulubionych restauracjach będziesz jadł?
  • W jakich wydarzeniach będziecie razem uczestniczyć w mieście?
  • Co możesz zrobić , aby Twoja następna wizyta była ekscytująca i niezapomniana?

Porozmawiaj o tych rzeczach i spraw, aby każda wizyta była przedsięwzięciem zespołowym, które zbliża Cię zarówno podczas planowania, jak i podczas samej wizyty.

Nie pozwól, aby te ukochane chwile razem poszły na marne i nie czekaj do ostatniej chwili, aby zaplanować wspólny czas.

5. Bądź wobec siebie szczery

bądź szczery, przetrwaj widok relacji na odległość

Nie bój się rozmawiać o uczuciach – także tych trudnych, jak zazdrość, strach, niepewność czy samotność. Jeśli ukrywasz rzeczy przed partnerem, spowoduje to podział w związku i sprawi, że się rozwiniesz. oprócz.

Otwarcie się jest ogromną częścią rozwoju w związku na odległość .

Bądź wrażliwy i pozwól swojemu partnerowi zapewnić miłość i wsparcie, których potrzebujesz. Uczciwość buduje zaufanie, a nie ma nic ważniejszego w jakimkolwiek związku niż silny fundament zaufania.

6. Wyślij im prezent

wyślij prezent przetrwaj widok relacji na odległość

Czy Twoja druga połówka wspomniała o czymś, co chce kupić, lub o nowej książce, którą chcieliby przeczytać, ale jeszcze nie zamówiła? Dlaczego nie kupić go online i wysłać do nich?

Poinformuje ich, że słuchasz i myślisz o nich. Mały gest może sprawić, że poczują się z Tobą związani .

Jeśli jesteś w podróży, weź pocztówkę z dowolnego miejsca i wyślij ją do nich z miłosną , przemyślaną notatką. To kolejny świetny sposób na pokazanie, że myślisz o nich, nawet jeśli nie możesz być razem osobiście.

7. Ciesz się czasem z przyjaciółmi i rodziną

ciesz się czasem spędzonym z przyjaciółmi, przetrwaj związek na odległość

Kiedy jesteś w związku z kimś, kto mieszka daleko i ciągle za nim tęsknisz, łatwo jest skupić się tylko na związku i zapomnieć o ludziach i rzeczach, które są tuż przed tobą.

Oprócz dokładania wszelkich starań, aby poświęcić swojemu związkowi na odległość uwagę, której potrzebuje, aby się rozwijać.

Upewnij się, że cieszysz się również z przyjaciółmi i rodziną , a także z czasem spędzonym w samotności, ponieważ wkrótce ta pora życia minie i nie zawsze będziesz mieć takie same okazje do spędzania czasu z najlepszym przyjacielem lub kolacji z mamą lub wrócić do pustego domu i odpocząć.

Chociaż może być naturalne, że popadniesz w samotność lub tęsknisz za drugą połówką. Nie zapomnij maksymalnie wykorzystać czasu, który masz teraz przed sobą, bez względu na to, jak to wygląda.

Wniosek

Podsumowując, nowe związki na odległość z pewnością przetrwają.

Chociaż może to wymagać pewnego szczególnego wysiłku i uwagi , zwłaszcza na wczesnych etapach zakochiwania się. Nie jest to niemożliwe.

Dzięki silnemu połączeniu i dobrej komunikacji Twój związek na odległość może rozwijać się tak samo, jak gdybyś był razem osobiście.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *