Recenzja OhmiBod Esca 2: Naprawdę wszechstronny masażer do noszenia?

ohmibod esca 2 recenzja

Pary w związkach na odległość wiedzą, że to nie jest zabawne.

Nawet przebywanie z dala od swojego kochanka lub partnera seksualnego przez kilka kolejnych dni lub naprzemiennie przez długi czas jest torturą .

Czasami agonia tęsknoty za fizycznym dotykiem partnera może być zbyt przytłaczająca, że ​​przytulanie poduszek i pluszowych misiów lub całowanie zdjęć tylko potęguje ból przebywania z dala od niego. Domniemany komfort jest w najlepszym razie powierzchowny.

Oczywiście wszyscy potrzebujemy i tęsknimy za regularnym uczuciem szczególnego towarzysza .

Co więc robisz, gdy musisz pobawić się lub połączyć z odległym partnerem?

Trzy słowa? ? Ohmibod Esca 2 â €? (czy są to dwa słowa i liczba…?)

Partnerzy lub pary na odległość mogą teraz dzielić się tym elementem dotyku towarzysza poprzez Ohmibod Esca 2 zasilany przez Kiiroo . Ciesząca się dużym uznaniem luksusowa zabawka erotyczna umożliwia partnerom w związkach na odległość intymne łączenie się pomimo dzielącej ich odległości.

Poniższa recenzja Ohmibod Esca 2 naprawdę obejmuje dobre i złe strony z odrobiną powściągliwej osobistej opinii z doświadczenia.

Sprawdź cenę

Co to jest Ohmibod Esca 2?

Krótko mówiąc, Esca 2 od Kiiroo to luksusowa zabawka erotyczna, lepiej opisana jako urządzenie teledildonic do noszenia .

Podwójny masażer punktu G i łechtaczki może być używany w domu lub w dowolnym miejscu, w którym czujesz się komfortowo ze względu na jego wygodną przenośność.

Zasadniczo bycie do noszenia oznacza, że ​​możesz włożyć tam zabawkę erotyczną i zostawić ją w domu, gdy wykonujesz codzienne obowiązki w domu, a następnie aktywować ją prywatnie za pomocą urządzenia (urządzeń) z obsługą Bluetooth / Wi-Fi, kiedy tylko będziesz masz na to ochotę lub gdy twój podstępny partner (bliski lub daleki) czuje się złośliwy.

Niesamowite, prawda?

ohmibod esca 2

Co sprawia, że ​​Esca 2 jest wyjątkowy?

Oprócz tego, że jest bardzo przenośny i bardzo dyskretny (niewielki rozmiar i mocny cichy silnik), Esca 2 ma wiele unikalnych funkcji, z których każdy użytkownik solo lub podłączony do sieci może się cieszyć, niezależnie od odległości między nimi.

Kluczowe cechy

Łączność Bluetooth i Wi-Fi

Łączność z Ohmibod Esca 2 jest obsługiwana przez:-

 1. Bluetooth – do zabawy sterowanej przez aplikację w bliskiej odległości .
 2. Wi-Fi — do gry na duże odległości z partnerem.

Dzięki połączeniu Bluetooth użytkownicy Esca 2 mogą kontrolować luksusową zabawkę erotyczną za pomocą dwóch głównych aplikacji; aplikację FeelConnect lub aplikację Ohmibod Remote.

Możesz wybierać spośród 3 wstępnie zdefiniowanych wzorów wibracji i oświetlenia lub tworzyć unikalne wzory, które można zapisać i uzyskać do nich dostęp w przyszłych sesjach.

Aplikacja OhmiBod Remote jest szczególnie niesamowita do tworzenia wzorów.

Połączenia Wi-Fi pozwalają parom w związkach na odległość cieszyć się intymnymi chwilami, niezależnie od dzielącej ich odległości. Posiadanie partnera, który kontroluje Esca 2, a twój orgazm(-y) pomaga parom w związkach na odległość poczuć się znacznie bliższymi.

Połączenie Wi-Fi powinno być niezawodnie szybkie na obu końcach , aby połączenie międzymiastowe i zdalne sterowanie działały bezproblemowo .

Twój partner na odległość może następnie użyć gotowych wzorców lub stworzyć nowe wzorce za pomocą dowolnej z dostępnych opcji (w zależności od preferowanej aplikacji), aby zapewnić Ci orgazmy.

kiiroo esca2

Pojedynczy przycisk wielofunkcyjny

Pomimo ograniczenia liczby dostępnych wzorów w trybie ręcznym, pojedynczy przycisk pozostaje świetnym pomysłem , który uzupełnia uproszczoną konstrukcję.

Z drugiej strony, pojedynczy wielofunkcyjny przycisk eliminuje komplikacje związane z obsługą wielu elementów sterujących podczas wybierania różnych rytmów lub wzorów wibracji.

Kompaktowy futurystyczny projekt i budowa przy użyciu materiałów bezpiecznych dla człowieka

Ohmibod Esca 2 jest zbudowany z klinicznie bezpiecznego tworzywa ABS na bazie silikonu . Został zaprojektowany ergonomicznie, aby jednocześnie spoczywać na punkcie G i łechtaczce.

Jedną z głównych różnic między Lovesense Lush a Esca 2 jest interaktywne światło LED na mniejszej głowie Esca 2, które wizualnie zapewnia sprzężenie zwrotne zgodnie z rytmicznymi wibracjami.

Co więcej, ogon Esca 2 jest wzmocniony, aby nie tylko zachować elastyczną krzywiznę, która zapewnia maksymalny kontakt z łechtaczką i punktem G przez cały czas, ale także wzmocnić połączenia Bluetooth do 25 stóp.

Włączenie cichego, mocnego silnika , który przenosi wystarczającą ilość wibracji zarówno do punktu G, jak i łechtaczki, to również kolejny kluczowy punkt sprzedaży, który odróżnia Esca 2 od konkurencji.

Co jest w pudełku?

esca 2 rozpakowywanie

Standardowy masażer do noszenia OhmiBod Esca 2 jest dostarczany w małym, pięknie oznakowanym pudełku, które zawiera:

 1. Urządzenie Esca 2
 2. Instrukcja obsługi w wielu językach
 3. Satynowe etui do przenoszenia/przechowywania
 4. Kabel do ładowania USB
 5. Certyfikat autentyczności

Uwaga: końcówkę USB należy podłączyć do adaptera ściennego lub komputera. Adapter ścienny nie jest jednak częścią opakowania.

Jak działa Ohmibod Esca 2?

Obsługa Esca 2 nie różni się tak bardzo od większości urządzeń teledildonic produkowanych przez Kiiroo, których celem są partnerzy seksualni lub pary pozostające w związkach na odległość lub interaktywna zabawa kontrolowana przez aplikację.

Jak krótko wspomniano wcześniej, możesz połączyć się z masażerem do noszenia Esca 2 za pomocą dwóch popularnych aplikacji dostępnych w App Store na iOS i Google Play na Androida. Są to aplikacja FeelConnect i aplikacja OhmiBod Remote.

Jednak większość użytkowników (a przez większość naprawdę mam na myśli mnie?) preferuje aplikację FeelConnect ze względu na jej wszechstronność , ponieważ jest nie tylko łatwa do nauczenia i obsługi, ale może być również używana do parowania z tak wieloma innymi urządzeniami teledildonicznymi zasilanymi przez holenderski- Zaprojektowana dziwaczna technologia zabawek erotycznych.

https://www.youtube.com/watch?v=6fvO0EHx5ek

Konfigurowanie i używanie Esca 2

Krok 1 ? Przed pierwszym użyciem naładuj Esca 2 , aż się zapełni. Trwa to od 90 do 120 minut lub do momentu, gdy dioda LED przestanie migać.

Krok 2 ? Pobierz i zainstaluj aplikację zdalną OhmiBod lub aplikację FeelConnect , gdy zabawka erotyczna zakończy proces ładowania.
Powinno to zająć kilka minut przy stałym połączeniu Wi-Fi.

Krok 3 ? Naciśnij przycisk ON znajdujący się na mniejszej głowicy i przytrzymaj przez 3-4 sekundy, aż dioda LED zaświeci się i zacznie migać. Urządzenie automatycznie przełącza się w tryb Bluetooth, gdy jest włączone.

Krok 4 ? Połącz Esca 2 z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth za pomocą wybranej aplikacji, a następnie wybierz wzór i przejdź do kroku 7.

Krok 5 ? Podłącz urządzenie partnera Wi-Fi, wysyłając zaproszenie do zabawy na odległość, a następnie przejdź do kroku 7 i pozwól partnerowi wybrać dla Ciebie wzory.

Krok 6 ? Przełącz na tryb ręczny, aby uzyskać bardziej osobistą kontrolę, naciskając 3 razy przycisk zasilania.

Krok 7 ? Usiądź wygodnie [lub połóż się] i ciesz się jazdą .

Praca w trybie Bluetooth/WiFi

Esca 2 działa świetnie przez połączenie Bluetooth, niezależnie od tego, czy masz prywatną sesję w samotności, czy z „przyjacielem”.

Nawiązywanie i utrzymywanie połączeń Bluetooth jest łatwe w zależności od wersji i zasięgu Bluetooth na Twoich urządzeniach. W trybie Bluetooth dostępne są 3 rytmy lub schematy odtwarzania:

 1. Tryb Bluetooth 1 : Pełne podświetlenie LED i pełna wibracja do szybkich szybkich lub wielokrotnych orgazmów w krótkich odstępach czasu.
 2. Tryb Bluetooth 2 : Pełne oświetlenie LED i pół wibracji dla tych stosunkowo dłuższych sesji, kiedy chcesz powoli budować orgazmy.
 3. Tryb Bluetooth 3 : Zero podświetlenia LED i pełne wibracje dla całkowitej prywatności. Ten wzór jest zalecany, gdy nie chcesz, aby zsynchronizowane światło LED zwracało jakąkolwiek uwagę na pokaz świateł dyskotekowych w twoich majtkach.

Z drugiej strony połączenia Wi-Fi służą do zdalnego łączenia urządzeń partnerów z Esca 2 na duże odległości.

Po wysłaniu i zaakceptowaniu zaproszenia w celu nawiązania połączenia urządzenia partnerów można wykorzystać do bezproblemowego sterowania Esca 2 z drugiej strony ulicy, miasta, kraju lub kontynentu .

Poza tym możesz urozmaicić swoją grę na odległość kontrolowaną przez aplikację, korzystając z modułów czatu, aby łatwo udostępniać niegrzeczne obrazy lub gify, seksowne wiadomości tekstowe lub emotikony oraz filmy wśród innych erotycznych materiałów multimedialnych.

Jest to dodatek do tworzenia własnych niestandardowych wzorów rytmicznych za pomocą obu aplikacji.

aplikacja połączona ohmibod

Zazwyczaj wszystko, co musisz zrobić, aby stworzyć własne wzory, to przesunąć palcem po ekranie smartfona lub tabletu za pomocą kilku przesunięć i stuknięć, które Esca 2 natychmiast przekłada na niesamowite wzory wibracji, które możesz łatwo zapisać na później, niezależnie od aplikacji, której używasz.

Światło LED po prostu synchronizuje się z wibracjami wytwarzanymi przez zapisane rytmy .

Dodatkowa wskazówka: Oprócz połączenia Esca 2 z dwoma lub więcej urządzeniami w zasięgu Bluetooth i Wi-Fi, aplikacja FeelConnect może być używana do łączenia Esca 2 z interaktywnymi stronami internetowymi, grami i filmami VR w celu uzyskania dodatkowej zabawy.

Esca 2 reaguje różnymi rytmicznymi wibracjami w zależności od materiałów interaktywnych, z którymi jesteś połączony. Możesz także użyć aplikacji OhmiBod Remote, aby śledzić swoje orgazmy za pomocą narzędzia Oh!dometer .

Możliwości są nieskończone.

Praca w trybie ręcznym

Esca 2 jest zawsze w trybie Bluetooth, gdy jest włączony. Aby przejść do trybu ręcznego, należy 3 razy nacisnąć przycisk ON .

Trzy kolejne lekkie stuknięcia przycisku zasilania to w zasadzie przeglądanie wyżej wymienionych rytmów/wzorów trybu Bluetooth.

Tryb ręczny jest prosty i łatwy w nawigacji. Ostrożne jednokrotne naciśnięcie przycisku ON powoduje przejście do następnego zaprogramowanego rytmu i tak dalej. Masz do wyboru 4 niesamowite wzory wibracji lub impulsy w trybie ręcznym .

Piąte dotknięcie automatycznie przeniesie Cię z powrotem do trybu Bluetooth.

Jak się czuje Esca 2?

Esca 2 napędzany przez Kiiroo wygląda jak skrzyżowanie Lush z Lovense z wibratorem w kształcie litery U G-Spot, chociaż działa i czuje się zupełnie inaczej niż oba.

Chociaż wibracje mogą nie brzmieć ani nie czuć się niczym nowym dla zapalonych użytkowników zabawek erotycznych, fakt, że możesz jednocześnie zadowolić swoją łechtaczkę i punkt G, używając własnego urządzenia lub urządzenia partnera, jest tylko marzeniem wszystkich kobiet i na długo pary relacji na odległość.

Medycznie zatwierdzony termoplastyczny polimer ABS na bazie silikonu sprawia, że ​​Esca 2 jest nie tylko super lekki (56 g), ale także jedwabiście miękkie wykończenie jest niesamowite na wrażliwej skórze na dole, nie powodując siniaków ani podrażnień nawet po długotrwałym użytkowaniu.

W razie potrzeby można stosować niekorozyjne smary na bazie wody.

esca 2 zasilany przez kiiroo

Plusy

 1. Łatwe do czyszczenia ? używaj łagodnego mydła i dużej ilości wody
 2. Łatwość użytkowania ? w trybie ręcznym lub w trybie Bluetooth/WiFi
 3. Rozbudowane opcje łączności ? bliskie połączenia Bluetooth na duże odległości (georozproszone) połączenia Bluetooth/WiFi
 4. Mnóstwo niesamowitych wibrujących rytmów w trybie Bluetooth/WiFi
 5. Cichy silnik nawet przy maksymalnych wibracjach
 6. Bardzo przenośny , a satynowe etui jest stylowe
 7. Trzy godziny odtwarzania na jednym pełnym naładowaniu

Cons

 1. Pojedynczy przycisk ogranicza opcje wzorców wibracji w trybie ręcznym
 2. Odporny na zachlapanie, nie w pełni wodoodporny
 3. Światło LED może rozpraszać w ciemności lub może zapalić się w niewłaściwym czasie/miejscu.

Werdykt

Ohmibod Esca 2 zasilany przez Kiiroo jest nie tylko idealną zabawką seksualną sterowaną przez aplikację do samotnej zabawy, ale także dla par w związkach na odległość.

Jeśli teraz zmagasz się w związku na odległość, Esca 2 może pomóc ci ponownie rozpalić płomienie, niezależnie od długości separacji lub odległości między wami.

Podobnie, jeśli jedno lub oboje z was regularnie podróżuje poza miasto (lub za granicę) z różnych powodów, sugeruję wypróbowanie tej seks-zabawki na odległość , aby utrzymać płonącą namiętność i pragnienie do siebie nawzajem , niezależnie od odległości między tobą a twoją. partner .

Podsumowując, Ohmibod Esca 2 działa jak urok i zdecydowanie spełnia swoją obietnicę dla samotnych użytkowników, partnerów z bliskiej odległości (takich jak razem w łóżku lub pokoju, czy przy stole w restauracji lub po drugiej stronie ulicy) i nie tylko zadziwiająco, pary w związkach na odległość (np. w mieście, stanie lub na kontynencie).

Ostateczny werdykt? Ta recenzja Ohmibod Esca 2 potwierdza, że ​​ten „ Ohmibod Lush ”? to luksusowa zabawka erotyczna dla par w związkach na odległość. Również fajny prezent dla par w związkach na odległość.

Ale czy jest lepszy niż „oryginalny”? Lovense Lush 2 ? Jeszcze nie…

Sprawdź cenę

Przy okazji, oto mały prezent dla Ciebie: możesz uzyskać -10% zniżki, korzystając ze specjalnego kodu rabatowego ?SEXTECH? ! ?

– Emily

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *