Czy mężczyzna może być wierny w związku na odległość?

wierny mężczyzna związek na odległość

Poznałeś mężczyznę swoich marzeń! Co za uczucie!

Myślałeś, że to się nigdy nie zdarzy. Tuż przed tym, jak pozwolisz sobie zgubić się w ?Cloud Nine? wracasz do rzeczywistości , uświadamiając sobie, że ten związek będzie musiał przetrwać sytuację na odległość.

Od razu myślisz: „czy będzie mi wierny?” Całkowicie zrozumiałem troskę. Nawet w związkach, w których ludzie są blisko siebie, wierność to wciąż wielka sprawa. Jeśli chodzi o wierność mężczyzn, niezależnie od tego, czy są blisko, czy daleko, wierność tak naprawdę zależy od ich charakteru.

Jeśli człowiek ma wspaniały charakter i rozumie wierność (jest to część jego charakteru), to tak, absolutnie. Mężczyzna może być wierny w związku na odległość. Tak więc to, co naprawdę musi się wydarzyć, to sprawdzić, czy ma charakter.

Dlaczego któryś z jego poprzednich związków się nie powiódł?

poznaj poprzednie relacje mężczyzna wiara związek na odległość

Oczywiście przy założeniu, że miał przed tobą wcześniejsze związki!

Wiedza, że ​​może to być dobry znak, czy będzie wierny w związku na odległość? Czy znasz jego historię z którymś z jego partnerów? Czy widziałeś lub wiedziałeś, że przechodzi przez wielu partnerów? Jeśli tak, możesz spróbować dowiedzieć się, dlaczego.

Jeśli był im niewierny będąc blisko, to prawdopodobnie będzie niewierny tobie będąc na odległość.

Jego odpowiedź na twoje pierwsze zapytanie może ci coś powiedzieć! Powiedzmy, że postanawiasz zapytać go o poprzednie związki, czy przyjmuje postawę obronną? A może rozmowa płynie łatwo. Człowiek, który nie ma nic do ukrycia, nie będzie się bronił.

Szukaj tęsknoty

Kiedy mężczyzna tęskni za tobą, będziesz o tym wiedział! ŻADNA inna kobieta nie pasuje do jego świata tak jak ty.

Sytuacja wokół twojego związku, czy jesteś blisko czy daleko, nie ugasi jego tęsknoty za tobą. Jeśli naprawdę za tobą tęskni, prawdopodobnie nie będzie jednocześnie tęsknił za inną kobietą.

Kiedy mężczyzna jest oczarowany przez kobietę od środka, zwykle żadna inna kobieta nie może się do niego dostać na tym poziomie. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli wyczujesz od niego głęboką tęsknotę, jest to prawdopodobnie doskonały znak, że będzie wierny w twoim związku na odległość.

Tęsknota za nim to coś więcej niż motyle w brzuchu! To tęsknota, która pobudza go do działania. Pobudza go do odzyskania swojego życia, aby na stałe wprowadzić cię do swojego życia.

Jeśli nie wyczuwasz tęsknoty za tobą i wydaje ci się, że jesteś w pewnym sensie refleksją w jego harmonogramie, zwróć uwagę. W takim razie uważaj na to, co przykuwa jego uwagę, czy to inni ?przyjaciele? Każdy może znaleźć czas na to, czego naprawdę chce!

Czy składa ofiary, aby cię zobaczyć?

ofiary do zobaczenia człowieku wierny związek na odległość?

Relacje na odległość są kosztowne na wielu poziomach. To wymaga od Ciebie lub kogokolwiek dodatkowego wysiłku. Szczególnie w sferze finansów. Musisz wydać pieniądze, żeby się zobaczyć ! Czy jest to coś, co jest gotów zrobić?

Oczywiście w granicach rozsądku może nie być realistyczne, żeby raz w miesiącu poleciał do ciebie. Ale czy naprawdę stara się wyjść i cię zobaczyć? A może wydaje swoje pieniądze gdzie indziej i wszędzie? Czy dla niego priorytetem jest przyjście i spotkanie z tobą?

Z drugiej strony, kiedy próbujesz się z nim zobaczyć, czy oczyszcza swój harmonogram, aby spędzić z tobą czas? A może ciągle cię zniechęca? Czy wymyśla wymówki, dlaczego to nie jest dobry czas, żeby go zobaczyć? Jeśli zdarza się to często, może to być czerwona flaga.

Czy jesteś w jego przyszłości?

Kiedy mówi o planach kariery, powrocie do szkoły lub budowaniu biznesu , czy włącza ciebie? Czy w tych rozmowach widzi, że angażujesz się w jego plany na przyszłość? A może, kiedy mówi ci o swoich planach na przyszłość, wydaje ci się to bardzo wyjątkowe? Czy wydaje się, że tak naprawdę nie myśli o tym, że jesteś zaangażowany we wszystkie jego przyszłe przedsięwzięcia?

Chcesz wiedzieć, że jesteś w jego długoterminowych planach. W przeciwnym razie możesz ryzykować, że zostaniesz zastąpiony przez kogoś, kto jest w jego pobliżu.

Twoje przeczucie może wiedzieć

instynkt może wiedzieć, że człowiek wierny związek na odległość

Wreszcie, co czujesz we wnętrznościach? Masz zmysły, które cię ostrzegają. Czasami stają się przytłumione z powodu stresu, stymulacji mediów , nadmiernej pracy i wielu innych rzeczy. Czasami łatwo jest zignorować to, co naprawdę uważamy za prawdziwe.

Co mówi twoje przeczucie, kiedy myślisz o tym mężczyźnie i związku na odległość? Czy naprawdę czujesz, że on jest w tym wszystkim? A może intuicja mówi ci coś innego? Zwróć uwagę na to, co mówią ci twoje zmysły . Kiedy to robisz, zewnętrzne okoliczności zwykle potwierdzą to, co czujesz.

Posłuchaj także, co mówią ci przyjaciele. Jeśli zaczną potwierdzać to, co czujesz, może to być wskazówka, czy twój mężczyzna będzie wierny! Nie uciekaj i nie podejmuj pochopnych decyzji, ale potraktuj to jako ostrzeżenie. Potraktuj to jako sygnał do potencjalnego problemu w bliskiej lub dalekiej przyszłości!

Wniosek

Kończąc, ustalenie, czy mężczyzna może być wierny w związku na odległość, ponownie opiera się na jego charakterze.

Osoba o dobrym charakterze jest prawdomówna, za wszelką cenę chce czynić dobro . Człowiek o dobrym charakterze nigdy nie chciałby cię celowo skrzywdzić. Będzie chciał ci powiedzieć prawdę, nawet jeśli zawiedzie. On nigdy by cię nie zwodził. Człowiek bez charakteru będzie przeciwieństwem.

Jeśli chcesz widzieć rzeczy takimi, jakimi są naprawdę (czy to dobre, czy złe), wokół zawsze pojawią się oznaki i symptomy , które powiedzą Ci, czy idziesz we właściwym kierunku.

Jego postać pokaże Ci, czy mężczyzna może być wierny w związku na odległość!

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *