[Recenzja] Lovense Max i Nora (zabawki erotyczne w związku na odległość)

lovense max nora recenzja

To prawda, że ​​dzielenie życia seksualnego pomimo odległości może być nie lada wyzwaniem. Możesz to zrobić, wysyłając SMS-y, dzwoniąc, a nawet przez Skype’a, ale nic nie może się równać z prawdziwym dotykiem . Fizyczny dotyk.

W tym miejscu Lovense i jego zabawki erotyczne na duże odległości mogą pomóc Tobie i Twojej parze. Zwłaszcza Max i Nora .

Dzięki tym fantastycznym zabawkom dla dorosłych może istnieć sposób, aby twoja para w związku na odległość mogła zapomnieć o kilometrach i wreszcie cieszyć się wspólnym seksem…

Zainteresowany? Przejrzyjmy je!

??Aby upewnić się, że nie otrzymasz fałszywych lub uszkodzonych produktów, NIE kupuj żadnych zabawek erotycznych z Amazon lub Ebay . Gorąco sugeruję zamawianie tylko u zaufanych i autoryzowanych dealerów i oficjalnych sklepów , takich jak te, o których wspomniałem w tym artykule. Cieszyć się ! ?

*** UPDATE – Najlepsza oferta online na zakup Lovense Max & Nora ***

Wskazówka dla profesjonalistów : sprawdź dostępne promocje na oficjalnej stronie Lovense .

Nie wiem, jak długo to potrwa , ale jeśli myślisz o zdobyciu zabawki Lovense w dzisiejszych czasach, nie chcesz przegapić słodkiej okazji (czasem nawet do 50%).

Sprawdź cenę

1. Zabawki erotyczne do… związków na odległość!

Lovense rozwinęło i ulepszyło z czasem zestaw zaawansowanych technologicznie zabawek erotycznych na duże odległości: Max (masturbator) i Nora (wibrator w stylu królika).

Główną ideą tych wyjątkowych zabawek dla par jest to, że wchodzą ze sobą w interakcje, aby wytworzyć uczucie dotyku i intymności dla obojga partnerów , niezależnie od tego, czy znajdujesz się w różnych pokojach, w różnych miastach, w różnych stanach czy w różnych krajach.

Tak, możesz być oddalony o oceany i nadal czuć się nawzajem…

Jak to działa? Zabawki mają porywacze, które wykrywają, odbierają i odtwarzają ruchy, gdy jedna jest sparowana z innym produktem Lovense.

Jeśli twój partner bawi się swoją zabawką erotyczną, poczujesz to i tak dalej .

Technicznie rzecz biorąc, wszystko dzieje się za pośrednictwem Lovense „Body Chat”? aplikacja, która jest naprawdę łatwa w użyciu. W mniej niż 5 minut możesz zacząć zabawę na długich dystansach .

  1. Pobierz aplikację na smartfona ( iOS lub Android ) lub komputer (Windows lub Mac)
  2. Połącz aplikację ze swoją zabawką erotyczną przez Bluetooth (zabawki są dostarczane z kluczem Bluetooth)
  3. Zaproś swojego partnera

Gdy to zrobisz, możesz przejąć kontrolę nad jego produktem i zacząć grać! Aplikacja umożliwia również czatowanie lub czat wideo, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie.

W końcu będziesz miał wrażenie, że między wami nie ma już dystansu .

Jeśli Max się porusza, Nora reaguje. Jeśli Nora się porusza, Max reaguje.

Jeśli korzystasz z czatu wideo w tym samym czasie, w krótkim czasie może on stać się niesamowicie seksowny. Oczywiście nie jest tak potężny jak w prawdziwym życiu, ale jesteśmy coraz bliżej!

Nawiasem mówiąc, Max i Nora mogą być używane zarówno solo, jak i w duecie (mężczyzna/kobieta, mężczyzna/mężczyzna lub kobieta/kobieta, nawet z innymi produktami Lovense, takimi jak Lush (wibrujące jajko) lub Hush (korek analny)).

Bez względu na sytuację, te teledildonics natychmiast zareagują i zmniejszą odległość między twoimi ciałami a umysłami.

2. Lovense Nora Review, dla niej

Nora to zdalnie sterowany wibrator , który łączy wibracje (punkt G) i rotację (łechtaczka) dla maksymalnej przyjemności.

Jakość produktu jest doskonała ; jest naprawdę miękka , łatwa do czyszczenia i całkowicie wodoodporna .

Wynik jest uderzający i możemy docenić możliwość zmiany prędkości obrotu i wibracji (4 poziomy), zarówno w produkcie, jak i w aplikacji.

Możesz nawet pozwolić swojemu partnerowi decydować…

Możesz także zsynchronizować wibracje z wybraną piosenką. Przyznam, że wibracje Nory mogłyby być mocniejsze, ale obroty aktywnie kompensują .

Ale bądź ostrożny! Jeśli używasz tylko wibracji, Nora jest naprawdę cicha. Ale kiedy zaczniesz używać rotacji, dość trudno jest ukryć mechaniczny dźwięk, jeśli mieszkasz z innymi ludźmi.

Sprawdź cenę Maxa i Nora

3. Lovense Max Review, dla niego

Max to najwyższej jakości masturbator , przeznaczony do odtworzenia wnętrza pochwy.

Tarcie jest wytwarzane przez technologię pompy powietrza, a wibracje można kontrolować podobnie jak Nora, naciskając przyciski na produkcie lub aplikacji.

Możesz osobno zdefiniować poziom nacisku lub wibracji solo (4 poziomy) , pozwól, aby muzyka Cię poprowadziła lub przekaż kontrolę swojemu partnerowi.

Wibracje nie są zbyt silne, ale są przyjemne, biorąc pod uwagę fakt, że tylko nieliczni konkurenci na rynku oferują taką opcję. Pompa powietrza może jednak stać się dość głośna, więc unikaj jej, jeśli w pobliżu znajdują się ludzie.

Ogólna jakość jest doskonała. Silikon jest przyjemny i miękki, produkt wodoodporny i łatwy w czyszczeniu przed i po użyciu.

4. Ostatnie przemyślenia na temat Maxa i Nora

Tańsze niż produkty Kiiroo, Nora i Max wcale nie są mniej atrakcyjne.

Te zabawki erotyczne dla par są potężne; ich projekt jest sukcesem, poziom interakcji zapiera dech w piersiach, a dostępne opcje sprawiają, że produkty Lovense są niezbędne dla każdej pary w związku na odległość .

Oczywiście nie wszystko jest idealne. Kilka szczegółów można by poprawić: wibracje, akcesoria, hałas, rozmiar i więcej.

Ale w końcu Lovense dostarcza doskonały zestaw dla par, łączący inteligentny design, zaawansowane technologicznie funkcje i doskonałą jakość.

Wynik jest niesamowity.

Nawet jeśli może być jeszcze lepiej, muszę przyznać, że każda para w związku na odległość powinna mieć zestaw tych produktów Lovense . W szczególności dlatego, że są znacznie tańsze od konkurencji.

Rzeczywiście, Lovense dostarcza rozwiązanie podobne do tego, co robi Kiiroo, ale o ponad 40% tańsze. Dlatego tutaj jest łatwy wybór dla relacji na odległość.

Co inni klienci naprawdę myślą o zestawie Lovense Long Distance Set?

max nora recenzja użytkownika
lovense max nora opinie klientów

>> Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej opinii użytkowników o Max and Nora od Lovense

Wniosek

Bez względu na kilometry, wystarczy kilka minut, aby połączyć się i „kochać się”? z Twoim partnerem. Co jest lepsze niż to?

Wiem, że na początku może to być dziwne, ale jest to wyjątkowe doświadczenie, którego naprawdę powinieneś spróbować z ukochaną osobą.

Z Maxem i Norą z Lovense urozmaicisz swoją długodystansową miłość na dobre!

Mam nadzieję, że ta recenzja pomoże Ci w podjęciu decyzji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zabawek, skontaktuj się ze mną bezpośrednio, a chętnie Ci odpowiem!

Ponadto nasi przyjaciele z Teledildonics.co również zrecenzowali Maxa i Norę , więc możesz sprawdzić ich recenzję, jeśli chcesz!

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *