Recenzja Lovense Lush 3: naprawdę NAJLEPSZY zdalny wibrator? (2022)

lovense-lush-3-recenzja

Czy szukałeś wibratora, który urzeczywistni Twoje fantazje? Lovense Lush 3 zapewnia szereg funkcji , które czynią go uosobieniem wysokiej klasy wibratorów: Bluetooth i funkcje aplikacji do zdalnego i internetowego użytkowania, wygodne ładowanie i przechowywanie, wyprofilowana konstrukcja, aby idealnie dopasować i stymulować pochwę i łechtaczkę oraz cicha i wydajna praca, dzięki której możesz cieszyć się przyjemnością w dowolnym miejscu.

Wniesienie maksymalnej satysfakcji w erę cyfrową jest tym, co stara się osiągnąć ta zabawka erotyczna. Poniżej przedstawiamy recenzję Lovense Lush 3, aby pomóc Ci docenić to, co Lush 3 może Ci zrobić.

Sprawdź cenę

Trochę historii Lovense

Wibrator zdalnego sterowania bluetooth

Lovense jest pionierem w rozwoju zabawek erotycznych na odległość. Od 2010 roku ta firma na nowo zdefiniowała rynek zabawek erotycznych: najpierw wprowadzając „smart”? wibratory sterowane za pomocą Skype, następnie za pomocą urządzeń komputerowych, sterowanych przez Internet, a teraz za pomocą wibratorów Bluetooth i aplikacji Lush z serii Lush.

Bluetooth oferuje szereg wygodnych i zmysłowych możliwości. Dla tych, którzy lubią romanse na odległość , zabawki erotyczne Lovense są oparte na aplikacjach i działają zdalnie, co pozwala cieszyć się pragnieniami partnera z tej samej sypialni lub mil dalej.

Co więcej, aplikacja pozwala wygodnie regulować intensywność, co pozwala osiągnąć idealne doznania i zmaksymalizować satysfakcję. Dzięki fanom na całym świecie, od par po dziewczyny z kamerkami i wszystkich pomiędzy, Lovense pomaga zapoczątkować nową erę przyjemności.

Projekt Lovense Lush 3

Lovense Lush 3 ulepsza technologię, dzięki której dwie pierwsze wersje Lush stały się popularne. Oferuje dyskretną wydajność przy maksymalnej głośności 43 decybeli, która pozwala cieszyć się w miejscach publicznych lub prywatnych, sam lub z preferowaną firmą.

Unikalna konstrukcja Lush 3 ma bardziej zakrzywioną konstrukcję z ogonem, który wystaje poza pochwę i spoczywa na łechtaczce, utrzymując ją na miejscu podczas pracy i pozwalając w pełni cieszyć się wytwarzaną przyjemnością i pozostawiając wolne ręce , aby cieszyć się partnerem lub partnerem się. Dzięki do 4 razy większej mocy niż porównywalne wibratory jajeczne, a także dzięki unikalnej konstrukcji, jest w stanie lepiej stymulować punkt G i pomóc w osiągnięciu idealnego orgazmu.

lovense bujna konfiguracja długodystansowa

Kluczowe dla jego wydajności są magnetyczne porty ładowania i przeprojektowane obwody, umożliwiające lepszą łączność i działanie. Ma do 5 godzin pracy na baterii , co pozwala na pełne pasji sesje maratonów lub korzystanie z niego przez cały dzień.

Ten wibrator ma wyjątkowy zasięg działania w porównaniu do innych operatorów Bluetooth. Użytkownicy mogą korzystać z tego urządzenia od 20 do 25 stóp, jeśli użytkownik siedzi do 43 stóp, jeśli użytkownik stoi; dzięki kontroli przez aplikację internetową można go również obsługiwać z dowolnego miejsca na świecie.

Ten wibrator to także różnorodność. Różne wzorce wibracji obejmują puls, falę i trzęsienie ziemi ; dzięki konfiguracji aplikacji możesz zsynchronizować wibrator z muzyką i innymi dźwiękami, aby tworzyć nieograniczone wzory i nieograniczone możliwości przyjemności. Biorąc pod uwagę te możliwości, nie jest zaskoczeniem, że ten wibrator rozszerzył możliwości przyjemności.

Jak to działa

Na szczęście ta zabawka erotyczna jest tak wygodna i wszechstronna , jak wywołująca przyjemność. Aby rozpocząć, wystarczy nacisnąć przycisk zasilania znajdujący się na węższym końcu wibratora przez 3-5 sekund.

Aby wyłączyć wibrator, naciśnij ten sam przycisk i przytrzymaj przez kolejne 3-5 sekund. Wibrator należy ładować w pozycji wyłączonej, ale można go podłączyć do dowolnego portu USB lub zasilacza USB/AC w celu naładowania, dzięki czemu jest wygodnym i popularnym towarzyszem podróży .

Aby osiągnąć pełne naładowanie, pozostaw Lush 3 podłączony na 85 minut, po czym kontrolka przestanie migać i wyłączy się; możesz zmierzyć pojemność ładowania za pomocą aplikacji na telefonie lub urządzeniu. Jeśli masz problemy z ładowaniem urządzenia, obróć kabel o 180 stopni, aby zapewnić prawidłowe połączenie z ładowarką magnetyczną .

Co najważniejsze, nigdy nie używaj urządzenia podczas ładowania; to nie jest rodzaj iskry, którą chcesz dodać do swojego związku…

Jak dbać o Lush 3

miłosne bujne połączenie

Jak każda zabawka erotyczna, chcesz mieć pewność, że jest rutynowo czyszczona, aby zapewnić higienę, funkcjonalność i konsekwentnie maksymalizować przyjemność. Jest łatwy w czyszczeniu, ciepłą wodą i mydłem zapewnia wystarczającą sterylność. Możesz również użyć środka do czyszczenia wibratorów , jeśli wolisz.

Po praniu należy go dokładnie wysuszyć, aby zapewnić prawidłowe połączenie elektryczne i trzymać go z dala od skrajnych upałów i zimna, tak jak w przypadku każdego innego urządzenia elektrycznego.

Chociaż zewnętrzna powłoka silikonowa jest gładka i zmysłowa, możesz preferować stosowanie lubrykantów . Na szczęście ten wibrator oferuje dużą wszechstronność, ponieważ może być używany z lubrykantami na bazie wody; smary na bazie silikonu lub oleju uszkodzą silikon.

Ponadto, biorąc pod uwagę czułość materiałów i komponentów elektrycznych, nie gotuj Lush 3, ponieważ ma on tylko dodać ciepła do twojego życia seksualnego.

Jak zsynchronizować urządzenie z komputerem lub telefonem?

Ze względu na kompatybilność opartą na aplikacji, Lush 3 jest łatwy w użyciu w dowolnym miejscu na świecie. Ta zabawka erotyczna działa na systemach iOS 9.0 lub nowszym albo na systemach Android 4.3 lub nowszych. Jest doskonale kompatybilny z systemami Apple lub PC, chociaż użytkownicy komputerów PC będą potrzebować adaptera Bluetooth Lovense do obsługi swojego urządzenia.

Dzięki połączeniom iOS, Android i Mac parowanie i aktywacja Lush 3 wymaga jednorazowego połączenia w celu sparowania urządzeń, tak jak w przypadku każdego zewnętrznego urządzenia podłączonego przez USB. W przypadku użytkowników komputerów PC adapter Bluetooth umożliwia podobny format w nawiązywaniu połączenia między urządzeniami.

miłosne bujne wzory

Po nawiązaniu połączenia i sparowaniu urządzenia możesz nawiązać połączenie na duże odległości do użytku przez siebie lub swojego partnera, możesz dostosować ustawienia i oświetlenie LED, a także możesz zaprogramować to urządzenie, aby zapewniało wzorce i intensywność jęki i nie tylko.

Kupując Lush 3, oprócz wibratora, przewodu ładującego USB i czarnego etui, otrzymujesz instrukcję konfiguracji, która wyjaśnia te funkcje i różne sugestie dotyczące rozwiązywania problemów. Są to jedne z wielu cech, które sprawiają, że to erotyczne urządzenie jest niezwykle łatwe w użyciu i łatwe do osiągnięcia upragnionej satysfakcji .

Bujne 3 Plusy

Ten wibrator oferuje wiele korzyści w porównaniu do innych wibratorów i systemów zdalnie sterowanych:

 • wyjątkowa łączność, która jest łatwa do nawiązania, dzięki czemu można z niej korzystać zdalnie lub za pomocą aplikacji w dowolnym miejscu na świecie
 • gładka, wodoodporna kompozycja silikonowa ułatwia czyszczenie
 • może być stosowany z lub bez lubrykantów na bazie wody
 • wyprofilowany kształt z „ogonem” lepiej dopasowuje się do kształtu pochwy, pozwalając na maksymalną stymulację łechtaczki i pochwy
 • mały rozmiar (około 3 x 4 cale o średnicy 1,5 cala dla komponentu pochwy) sprawia, że ​​jest przenośny i łatwy w użyciu
 • cicha podczas pracy, pozwalająca na dyskretne użytkowanie w pomieszczeniach prywatnych lub publicznych
 • łatwy do ładowania i utrzymuje ładunek do 5 godzin
 • 4 wzory wibracji, które można dostosować do intensywności i zsynchronizować z dźwiękiem lub muzyką

Bujne 3 Wady

 • Lush 3 występuje tylko w jaskrawym różu, który może nie pasować do każdej palety lub preferencji estetycznych
 • jest to jeden z droższych wibratorów na rynku
 • Lush 3 nie jest przeznaczony do stymulacji analnej ani do użytku męskiego, więc można go używać tylko dopochwowo
 • nie może być stosowany z lubrykantami na bazie silikonu lub oleju
 • Jeśli wolisz używać go z komputerem, będziesz potrzebować adaptera Bluetooth
 • Lush 3 to wibrator do jajek , który stymuluje wibracjami , a nie wielokrotnym wkładaniem, co może ograniczać aktywność seksualną

Pozwól Lush 3 urzeczywistnić twoje fantazje

Powiedzmy sobie szczerze: ile można operować wibratorami z całego świata, które dostarczają wibracje tak skutecznie, że mogą stymulować każdą strefę erogenną? Lovense Lush 3 to taki wibrator. Lovense na nowo definiuje rynek zabawek erotycznych od 2009 roku, a Lush 3 to najnowsza innowacja wykorzystująca technologię Bluetooth , aby Twoje życie miłosne było jeszcze bardziej soczyste.

Dzięki eleganckiej, ergonomicznej konstrukcji, która przylega do warg sromowych podczas pracy, może zapewniać jednocześnie stymulację łechtaczki i pochwy, zapewniając maksymalny potencjał orgazmu. Jest łatwy w użyciu i łatwy w czyszczeniu, dzięki czemu jest łatwy w pielęgnacji i obsłudze; jego kompaktowy rozmiar ułatwia przenoszenie w dowolne miejsce.

Pomimo swoich rozmiarów ma mocny, ale cichy silnik, który może pomóc Ci cieszyć się tym wibratorem, gdziekolwiek jesteś, pozwalając zaspokoić Twoje prywatne i publiczne fantazje.

Dzięki połączeniu Bluetooth możesz osiągnąć różnorodną satysfakcję seksualną ze swoim partnerem, zarówno zdalnie, jak i na całym świecie. Połączenie z aplikacją pozwala na maksymalną kontrolę nad jego przyjemnością, wywołując wrażenia i wzorce. Trudno dorównać urządzeniu, które ma taką wszechstronność i pojemność ładowania 5 godzin.

Jeśli szukałeś wibratora, który zapewni nieograniczoną satysfakcję seksualną z możliwością dostosowania, Lovense Lush 3 jest tym urządzeniem. Aby uzyskać satysfakcję o każdej porze, dla przyjemności w dowolnym miejscu na świecie, dla ostatecznego orgazmu , wypróbuj Lovense Lush 3 .

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *