10 najlepszych książek i powieści o relacjach na odległość

książki o relacjach na odległość

Związek na odległość to intensywna i wyjątkowa przygoda, więc dlaczego nie spróbujesz książek lub powieści na ten temat?

Może to być świetny sposób, aby uczyć się na doświadczeniach innych (prawdziwych lub fikcyjnych) par oraz znaleźć pomysły i inspiracje do codziennego życia.

Oto 10 najlepszych książek i powieści o relacjach na odległość !

1. „ Drogi Johnie ” autorstwa Nicholasa Sparksa

Wściekły buntownik, John porzucił szkołę i zaciągnął się do wojska, nie wiedząc, co jeszcze zrobić ze swoim życiem – dopóki nie poznał dziewczyny swoich marzeń, Savannah. Ich wzajemny pociąg szybko przeradza się w rodzaj miłości, która sprawia, że ​​Savannah czeka, aż John zakończy swoją służbę, a John chce ustatkować się z kobietą, która podbiła jego serce. Ale 11 września zmienia wszystko. John uważa, że ​​jego obowiązkiem jest ponowne zaciągnięcie się. I niestety, długa rozłąka sprawia, że ​​Savannah zakochuje się w kimś innym.

„Drogi Johnie,â€?? list przeczytał… i tymi dwoma słowami złamano serce i dwa życia odmieniły się na zawsze. Wracając do domu, John musi pogodzić się z faktem, że Savannah, już po ślubie, nadal jest jego prawdziwą miłością – i musi stawić czoła najtrudniejszej decyzji w swoim życiu.

Możesz także obejrzeć zwiastun filmu opartego na tej książce, klikając tutaj .

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *