Recenzja LoveBookOnline: najlepsze spersonalizowane książki o miłości?

recenzja lovebooka

Kiedy jesteś w związku na odległość, istnieje tęsknota, której nie można powstrzymać. Wydaje się, że wystrzeliwuje z wielu stron.

Nie ma liczby połączeń telefonicznych, wiadomości tekstowych, wiadomości na Facebooku, e-maili, które mogłyby w pełni oddać to, jak się czujesz, gdy jesteś w związku na odległość ! W tej recenzji LoveBook możesz znaleźć inne narzędzie do rozwiązania tego problemu!

Dlatego uważam, że LoveBook to genialny produkt. Pozwala włożyć swoje serce w skrojoną na miarę książeczkę dla ukochanej osoby. Cóż za niesamowity prezent od kochanka na odległość .

Chociaż styl ogólnych szablonów po stronie kreatywnej jest bardzo podobny, nadal jest to monumentalny prezent.

Nie ma zbyt wielu różnych stylów do wyboru (wszystkie szablony są jednego typu kreskówek), ale możesz je dostosować, aby ton był trochę bardziej poważny lub możesz sprawić, że będzie zabawny . Możesz dostosować go do tego, jak odbiorca najlepiej na to zareaguje, zgodnie z jego osobowością.

Piękno całej koncepcji polega na tym, że pasuje do wielu kategorii i okazji. Okazje, takie jak urodziny, święta, ukończenia studiów i inne wydarzenia.

Zanim zaczniesz tworzyć, wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć kroplę, aby zobaczyć różne dostępne szablony okazji. Istnieje wiele opcji rozrywki i odkrywania.

Twoja wyjątkowa historia miłosna do kochanka jest umieszczana w książce w twardej lub miękkiej oprawie ! Gdzie masz okazję sprawić, by postacie wyglądały jak wy oboje.

Możesz wybrać, ile stron chcesz i spersonalizować je. Będziesz także mógł wybrać własną okładkę i całkowicie ją edytować oraz tytuł. Jak niesamowite jest to?

Jak to działa

Lovebook online spersonalizowany prezent

Czas zagłębić się w głębiny swoich kreatywnych soków i wydobyć fabułę, która poruszy serce Twojej ukochanej.

Jeśli kiedykolwiek w twoim związku na odległość był czas, kiedy trudno było ci przekazać głębię tego, co czujesz, nie martw się więcej! Teraz możesz umieścić w historii wszystko, co jest w twoim sercu, bez presji na miejscu.

Można podejść do tego pod wieloma względami! Oznacza to, że możesz komunikować różne punkty widzenia na temat swojego związku na odległość w formie opowieści . Jeśli twoja historia miłosna musi zostać upamiętniona w szczególny sposób, możesz dostosować swoją książkę, aby stworzyć oś czasu, w której doszło do twojego związku.

Jeśli chcesz wykorzystać tę książkę, aby oświadczyć się swojemu kochankowi na odległość, również możesz to zrobić! Chodzi o to, że przed rozpoczęciem kreatywnego, dostosowywalnego projektu chcesz podążać w jasnym kierunku .

Teraz, jeśli zmagasz się z aktualnym kierunkiem książki, na pewno nie wszystko jest stracone! Istnieją gotowe „wiadomości miłosne”? które mogą ci pomóc w doskonaleniu tego, co chcesz powiedzieć. Te szablony mogą być świetną iskrą, która prowadzi do własnych pomysłów.

Tak czy inaczej, Twój wybór zakończy się tym samym doskonałym wynikiem! Prezent wysokiej jakości, wymowny i namacalny.

Następnie możesz udać się na stronę lovebookonline.com i zacząć rozwijać SWOJĄ postać. Gdy już tam będziesz, kliknij i utwórz siebie i umieść swoje imię w polu! Robi się jeszcze fajniej! Możesz wybrać swój kształt ciała.

Nie podniecaj się, nie znajdziesz takiego z rzeźbionym brzuchem! Następnie wybierasz kolor skóry i rysy twarzy. Jak zabawnie!

Potem możesz nawet dostosować włosy, oczy i wszystko inne, co ma związek z twoim wyglądem fizycznym. Kiedy mówię wszystko inne, ma to związek z twoim wyglądem fizycznym.

Obejmuje to strój, który nosisz, buty i wszelkie akcesoria. Wtedy możesz zrobić to samo dla swojego kochanka. Możesz wybrać wszystko tak, jak zrobiłeś dla siebie.

Następnie zapisz wszystko i przejdź do następnej rzeczy.

Utwórz swoje konto

Lovebook konto online prezent związek na odległość

LoveBook ma ciekawy sposób na założenie konta (według mojej osobistej opinii). Sposób, w jaki to robią, jest trochę gwałtowny, ale zajmuje to tylko kilka minut. Następnie wracasz do procesu tworzenia swojej książki.

Więc w zasadzie po tym, jak zaprojektujesz siebie i swojego kochanka, nagle założysz konto. Po zarejestrowaniu konta możesz przejść do następnej rzeczy. Możesz rozpocząć edycję swojej okładki i wszystkich innych stron, które chcesz do niej dodać.

Następnie możesz wybrać zawartość swojej książki. Możesz zdecydować, czy chcesz być szczery, zabawny, poważny, czy kombinacją.

Pomocnym narzędziem są fabuły oparte na szablonach lub możesz je stworzyć od podstaw, jeśli naprawdę chcesz, aby historia / wiadomość była całkowicie osobista.

Kiedy skończysz tworzyć swoją historię lub dodawać pomysły na zawartość szablonu, możesz napisać do nich osobistą, dodatkową wiadomość. Po napisaniu osobistej wiadomości możesz obejrzeć swój LoveBook, kupić go i wysłać !

Możesz wybrać żądany rodzaj książki (twarda lub miękka). Możesz to zrobić w kolorze lub w czerni i bieli. Oczywiście z kolorem jest trochę droższy, ale całkowicie tego wart!

W tej chwili promocja na kolorową książkę w twardej oprawie kosztuje 50,96 USD, wcale nieźle!

Funkcje

Lovebook spersonalizowane prezenty związek na odległość!

W przypadku Lovebooka wiem, że ludzie prawdopodobnie najbardziej uzależniają się od sposobu, w jaki można dostosować historie, co jest niesamowitą funkcją. Nie zapominajmy jednak o postaciach.

Sposób, w jaki możesz dostosować swoją postać i charakter swojego kochanka, może być bardzo znaczący.

Czemu?

Ponieważ dodali tak wiele funkcji i dostosowań, które pozwalają ci uzyskać twoją postać i charakter twojego kochanka, tak jak najbardziej ich i siebie.

Im bardziej postacie odzwierciedlają ciebie i twojego partnera, tym bardziej czują się związani z ogólną historią.

Opcje na okładkę książki wydawały się prawie nieograniczone. Byłem pod wrażeniem. Pod wrażeniem tego, ile opcji okładek książek jest generowanych z dodanego tekstu, wraz ze znakami.

Tak więc na pewno nie brakuje opcji. Jeśli jesteś kimś, kto ma trudności z wyborem, na początku może wydawać się trochę przytłaczające, aby zdecydować, która okładka najbardziej Ci się podoba! Hej, ale przynajmniej masz kilka fajnych opcji.

Możliwość dodawania dowolnej liczby stron to wspaniała funkcja! Niektórzy z nas mają wiele do powiedzenia!

Kiedy masz mało miejsca na wyrażanie siebie, czujesz się prawie pod presją i kaleką. Możliwość dodania tylu stron, ile potrzebujesz, daje pełną możliwość powiedzenia tego, co należy powiedzieć.

Na samym końcu jesteś w stanie napisać spersonalizowaną wiadomość, która w pełni zwiąże i zamknie tworzoną właśnie historię. Możesz to wykorzystać na wiele specjalnych okazji. Więc jeśli chcesz wysłać coś swojej ukochanej na urodziny, możesz to zrobić lub cokolwiek innego!

W zależności od wydarzenia, święta lub specjalnej okazji, które wybierzesz, wygeneruje opcje okładki książki , które uzupełnią temat.

W przypadku wakacji lub specjalnych osiągnięć jakość jest nie do pobicia, ponieważ gotowy produkt wygląda jak książka, którą można kupić w Barnes & Nobles. Wreszcie, jeśli spieszysz się, aby dotarł do Twojej osoby w określonym terminie, wysyłany jest bardzo szybko.

Moje osobiste doświadczenie

lovebook spersonalizowany prezent związek na odległość!

Moje ogólne doświadczenie z tym było świetne! Podobało mi się, jak ładnie prowadzi cię od kroku do kroku . To nie jest tak, że musimy zastanawiać się, gdzie iść i co robić dalej. Jest to bardzo prowadzony proces.

Jedną rzeczą, której chciałbym, aby mieli, to możliwość przeskoczenia do przodu i zobaczenia, jakie były inne kroki, ale tak naprawdę nie jesteś w stanie tego zrobić. Musisz zapisać i przejść do następnego kroku w kolejności sekwencyjnej.

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, jest budowanie postaci do historii. Naprawdę uwielbiam funkcje i fajne modyfikacje związane z budowaniem postaci . Zauważyłem, że czasami ekran przejścia do kolejnych opcji dostosowywania może się zamrozić. Po prostu odświeżałem swoją stronę za każdym razem, gdy to się działo i wydawało się, że działa.

Kiedy moje postacie zostały wygenerowane i stworzyłem konto osobiste, mogłem przejść do tworzenia okładki mojej książki. Nie możesz dokończyć książki, chyba że wykonasz ten krok!

Naprawdę fajnie było patrzeć na różne opcje okładek książek. Niektóre z nich mnie rozśmieszały, a inne sprawiły, że poczułem się trochę sentymentalny.

Inną rzeczą, jaką chciałbym mieć, była możliwość wyboru własnego schematu kolorów. Sporo kombinacji kolorystycznych, jakie oferują na okładki książek, nigdy bym sam nie wybrał.

To jest dla mnie trochę mniej ważne. Jest to bardziej umowa typu osobiste preferencje, ale nie zmienia to, jak epicki jest ten pomysł LoveBooka!

Plusy

kreatywna okładka książki lovebook związek na odległość
 • Istnieje ponad 200 naprawdę kreatywnych okładek książek , z których możesz wybierać. Możesz ich używać bez zmian (kiedy są generowane) lub możesz je zmieniać i dostosowywać, aby nadać im bardziej osobisty i kreatywny charakter!
 • Cały system jest bardzo łatwy w użyciu. Nie musisz się martwić, jaka jest kolejna część procesu, poprowadzi Cię przez kolejne etapy tworzenia w prosty i płynny sposób.
 • Do wyboru jest wiele szablonów treści . Możesz ubrać go na zamówienie, aby pasował do Twojego stylu i stylu Twojej osoby.
 • Istnieje wiele gotowych treści , które pomogą Ci stworzyć swoją historię, aby pomóc Ci się uwolnić (w przypadku, gdy trochę splątasz język).
 • Edycja na wszystkich stronach jest niezwykle łatwa i usprawniona.
 • Możesz dostosować książkę do tego, jak odbiorca najlepiej na nią zareaguje, zgodnie z jego osobowością.
 • Piękno całej koncepcji polega na tym, że pasuje do wielu kategorii i okazji. Możesz nawet stworzyć kolekcję tych LoveBooks opartą na specjalnych okazjach .

Cons

 • Brak możliwości tworzenia własnych postaci od zera, co może być trochę irytujące dla tych, którzy mają pewne umiejętności artystyczne, które chcieliby dodać do projektu.
 • Brak możliwości przesyłania własnych zdjęć .
 • Brak różnych stylów szablonów.
 • Nie ma możliwości dostosowania schematu kolorów.
 • Nie ma możliwości pominięcia kroków, aby zorientować się, co nas czeka w procesie.

Werdykt odpadł

Lovebook to niezapomniana opcja prezentu dla relacji na odległość . Jest łatwy w użyciu i pozwala wyrazić swoje serce w sposób, który Twoja miłość może zachować i pielęgnować przez wiele lat. Myślę, że to idealny pomysł na prezent .

Nie sądzę, że istnieje lepszy sposób na uchwycenie was obu w formie książki , która wyraża szczególne wspomnienie lub sposób, w jaki czujecie się w swoim sercu. Fakt, że możesz dostosować książkę do osobowości odbiorcy, to dodatkowa korzyść, która będzie mówić głośno.

W świecie, w którym teraz zapisujemy nasze najlepsze wspomnienia i wiadomości na Instagramie, Facebooku, Twitterze lub jakiejkolwiek innej platformie, jest to niezwykły prezent, ponieważ jest namacalny. To cenny przedmiot, na który można patrzeć ze względu na pamięć, przez długie lata.

Czuję, że jedyny prawdziwy minus może dotknąć tych, którzy sprawdzają umiejętności kreatywnego rysowania lub projektowania.
Niestety nie ma możliwości dodania dostosowania poza tym, co jest zaprogramowane w systemie.

Jeśli artysta lub projektant chciał przesłać własny projekt lub szkice, nie jest to obecnie dostępna opcja. Tak więc, dla artysty, który chciałby dodać trochę dodatkowej flary, przepraszam, ale nie masz szczęścia!

Kto wie, może się to zmienić w przyszłości. Poza tym dobrze jest prezentować prezent, który jest głęboko niezapomniany!

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *