17 znaków, że Twój partner na odległość traktuje to poważnie

Poważny partner na odległość

W związku na odległość istnieje wiele niewiadomych i czasami może być trudno rozszyfrować niektóre kluczowe elementy związku na odległość.

Spędzasz czas zastanawiając się , co dzieje się w umyśle Twoich bliskich i czy ten związek jest dla nich naprawdę ważny.

Zastanawianie się, czy twój związek jest ważny dla twojej znaczącej drugiej osoby lub czy twój partner naprawdę poważnie podchodzi do twojego związku na odległość, może spowodować, że zaczniesz za dużo myśleć.

Problem polega na tym, że zadawanie im takich pytań może być przerażające lub onieśmielające. Rozwiązaniem tego problemu jest szukanie znaków . Twój partner na odległość powie ci, jak naprawdę się czuje, bez konieczności wychodzenia i powiedzenia tego.

Oto niektóre oznaki, że twoja część na odległość naprawdę poważnie podchodzi do związku.

1. Chcą spędzić z tobą czas

chcesz spędzić czas razem podpisuje związek na odległość

Dużym znakiem, że poważnie podchodzą do związku, jest to, że znajdują dla ciebie czas. Nie tylko znajdują dla Ciebie czas, ale są też podekscytowani i zmotywowani do spędzenia z Tobą tego wartościowego czasu.

Czasami, gdy zaczynają spędzać z tobą mniej czasu i poświęcać ci mniej czasu, może to być spowodowane tym, że odsuwają się od ciebie. Dlatego ważne jest, aby chętnie spędzali z Tobą czas.

If you aren’t sure whether or not your long distance partner is eager to spend time with you one of the ways you can tell is if your partner contacts you first.

If you are normally the one who contacts your significant other and plans quality time for the both of you, then try for the day not contacting them first.

You do this to see if they contact you first so that you can tell if they are eager to spend time with you. It is a good indication whether or not your long distance partner is serious and eager about your relationship.

2.They Talk About Future Long Term Plans for Your Relationship

porozmawiaj o planach na przyszłość, znakach, relacjach na odległość

Another sign that your long distance partner is serious about your relationship is that they talk about the future with you or long term plans for the relationship.

This can show up in your relationship in several different ways. One of the ways that this can show up in your relationship is in the form of your partner talking about trips or vacations. You can know that your partner is serious if they talk about wanting to book a trip with you a couple of months or even a couple of years in the future.

This means that they are forward thinking or thinking about a long term relationship with you and aren’t really thinking about how long the relationship will last until it ends.

Another way that you can see if your long distance partner is thinking about the future is that they will mention wanting to either have to move to be with you or have you move to be with them.

Jeśli są chętni do rozmowy o przyszłości w ten sposób i chcą podjąć ten krok, możesz być pewien, że poważnie traktują Ciebie i związek.

Mówienie o przyszłości może objawiać się na wiele różnych sposobów, ale te kilka przykładów to dobra podstawa, aby przejść przez.

3. Masz te same cele

mieć te same cele, oznacza związek na odległość

Jestem pewien, że w trakcie swojego związku na odległość rozmawiałeś o celach. Niektóre z nich to cele krótkoterminowe, a inne długoterminowe.

Tak czy inaczej ważne jest, aby w jakiś sposób pasowały do ​​siebie. Nie muszą idealnie do siebie pasować ani być całkowicie podobni, ale muszą prowadzić w tym samym kierunku.

Możesz powiedzieć, że twój partner na odległość jest poważny, gdy ich własne cele podążają tą samą ścieżką, co twoje. Oznacza to, że chcą kontynuować z tobą i rozwijać się razem z tobą w życiu.

Cele są ważne dla rozwoju każdego, więc kiedy cele twojego partnera pokrywają się z twoimi, oznacza to, że chcą znacząco rozwijać się z tobą i stać się lepszą osobą z tobą.

W związku na odległość ważne jest, aby cele szły ze sobą, a nie rozdzielały się. Niektóre cele idą inną ścieżką lub są uważane za przeciwieństwa.

Aby sprawdzić, czy twój partner poważnie podchodzi do związku, poświęć trochę czasu na rozmowę o przyszłych celach i tym, gdzie oboje chcecie skończyć w życiu.

4. Oboje jesteście szczęśliwi

oba szczęśliwe znaki są poważnym partnerem

Największą częścią każdego związku jest to, że oboje członkowie są szczęśliwi, że są zaangażowani w ten związek. Nie możesz oczekiwać, że związek będzie kontynuowany, jeśli jedno lub oboje będziecie nieszczęśliwi.

Możesz powiedzieć, jak ktoś się czuje , wyczuwając jego drobne nawyki lub zmiany w jego nawykach . Jeśli twoja ukochana osoba zaczyna się od ciebie oddalać, nie odpowiadając ci lub celowo spędzając z tobą mniej czasu, zwykle oznacza to, że jest nieszczęśliwa.

Z drugiej strony możesz powiedzieć, że ktoś jest szczęśliwy w ten sam sposób. Jeśli Twój partner wysyła Ci prezent, a nawet serdeczną wiadomość lub list , zwykle oznacza to, że jest szczęśliwy i zakochany.

Jeśli twój partner chce spędzać z tobą więcej czasu lub wydaje się być bardziej niż zwykle chętny do rozmowy z tobą, może to być również oznaką bycia szczęśliwym i zakochanym. Wszystko, co musisz zrobić, aby spróbować rozszyfrować, czy twój partner mówi poważnie, to zobaczyć, jak bardzo są szczęśliwi .

5. Ufasz sobie nawzajem

zaufaj każdemu z partnerów poważnie

Zaufanie jest ważne w związku na odległość. Jeśli twój partner poważnie traktuje ciebie i związek, jedną z rzeczy, które pokaże, jest zaufanie.

Gdy twój partner na odległość pokazuje ci, że ci ufają, oznacza to, że jest gotowy na dodatkowe ryzyko i pracę w związku.

Ufając tobie, otworzyli się na możliwość zranienia i rozczarowania, co zrobiliby tylko wtedy, gdyby zobaczyli z tobą przyszłość.

6. Opowiadają o swoich uczuciach i sekretach

powiedz swoim uczuciom, sekrety, oznaki poważnego związku na odległość

Kiedy ktoś jest poważny w związku, otwiera się na swoją drugą połówkę. Oznacza to, że opowiadają Ci o swojej przeszłości, marzeniach, tym, jak się czują, oraz o wszelkich sekretach, którymi chcą się z Tobą podzielić .

Kiedy twój partner na odległość otwiera się przed tobą na takie osobiste sprawy, zwykle oznacza to, że poważnie traktuje ciebie i związek. Tylko osoby, które poważnie podchodzą do związku, opowiadają swojej drugiej osobie o swoich osobistych uczuciach i przeszłości.

Powodem, dla którego jest to tak ważne, aby dowiedzieć się, czy twój partner na odległość poważnie traktuje związek, jest to, że potrzeba dużo zaufania, aby powiedzieć komuś coś osobistego o sobie.

Więc jeśli zauważysz, że twoja druga osoba otwiera się i mówi ci osobiste rzeczy o nich, zwykle jest to świetna wskazówka, że ​​poważnie podchodzą do związku i widzą, jak ten związek na odległość trwa przez jakiś czas.

7. Docierają do Ciebie

dotrzeć do ciebie podpisuje poważny związek na odległość?

Innym świetnym sposobem, aby powiedzieć, czy podchodzą do ciebie poważnie, jest to, że zwracają się do ciebie w potrzebie lub smutku.

Każdy ma ciężkie chwile i jeśli twoja znacząca osoba nie rozmawia z tobą lub ignoruje cię w potrzebie, może to czasami wskazywać, że nie traktują poważnie ciebie ani związku.

Z drugiej strony, jeśli zwierzają się Tobie i zwracają się do Ciebie, oznacza to, że Ci ufają i postrzegają Cię jako kogoś, komu mogą się zwierzyć . Jeśli czują, że mogą ci się zwierzyć, najprawdopodobniej oznacza to, że poważnie podchodzą do ciebie i związku na odległość.

8. Możesz rozmawiać o wszystkim

mówić o czymkolwiek, co oznacza związek na odległość

Oznaką tego, że podchodzą do ciebie poważnie i czują się dobrze w twoim towarzystwie, jest to, że możecie rozmawiać o wszystkim. Nie musi to być nawet poważny temat.

Jeśli wy dwoje potraficie się śmiać z wszystkiego i żartujecie ze sobą, jest to całkiem dobra wskazówka, że ​​poważnie podchodzą do związku na odległość.

Bycie bliskim i wygodnym ze sobą jest ważne, aby twój partner na odległość był poważny w stosunku do ciebie i związku.

9. Nie wymyślają wymówek

nie wymyślaj wymówek oznacza związek na odległość

Jeśli w życiu dzieje się coś, w którym oboje nie możecie rozmawiać tak często lub spędzać razem czasu, twoja ukochana osoba nie wymyśla wymówek, dlaczego ich nie ma.

W życiu sprawy mogą się komplikować, a to oznacza, że ​​Twoja druga połówka nie może tak często podchodzić do telefonu, aby z Tobą porozmawiać.

W porządku, ale jeśli zaczyna się to często dziać, a oni dają ci niejasne wymówki dotyczące tego, gdzie byli lub co robili, może to być spowodowane tym, że nie są tak poważni w związku, jak mogłoby się wydawać.

Twoja ukochana osoba musi być z tobą szczera w kwestii tego, co się dzieje. Jeśli są poważni w związku, są w stanie ci zaufać i zwierzyć się z tego, co dzieje się w ich życiu , że tak bardzo ich nie ma.

Czasami może to być trudne, ale jest niezbędne do budowania zaufania i powagi w związku. Jeśli nie wymyślą wymówek, zwykle oznacza to, że poważnie podchodzą do ciebie i związku.

10. Sprawiają, że chcą ci powiedzieć dobranoc

powiedz dobranoc znaki partnerowi poważny związek na odległość

Poświęcenie ci dobrej nocy jest ważne, aby czuć się kochanym i pamiętać. Kiedy ktoś robi coś tak małego, ale ważnego, abyś poczuł się kochany i pamiętał , może to oznaczać, że naprawdę mu na tobie zależy.

Ludzie, którzy naprawdę troszczą się o swoją drugą połówkę na odległość, zwykle chcą być poważni w swoim związku.

Więc jeśli twoja partnerka z dalekiego dystansu troszczy się o ciebie na tyle, aby upewnić się, że powie ci dobranoc , to najprawdopodobniej są całkiem poważne, jeśli chodzi o kochanie ciebie i związek na odległość.

11. Pokłóciłeś się, a związek jest nadal nienaruszony

miał duże oznaki walki, partner poważny związek na odległość?

Jeśli związek jest słaby, przez większość czasu nie przetrwa wielkiej walki.

Więc jeśli ty i twoja partnerka z dalekiego dystansu pokłóciliście się dość poważnie, a związek nadal działa , to jest to całkiem dobra wskazówka, że ​​twój partner poważnie myśli o byciu w związku z tobą.

Walki mogą być szczególnie ostre w związku na odległość, ponieważ nie jesteście blisko siebie fizycznie, aby spróbować złagodzić cios. To dlatego, kiedy toczysz wielką kłótnię i przetrwasz, oznacza to, że twój związek jest dość solidny i poważny.

12. Oni cię dopingują

dopingować cię na znakach partnera poważnego związku na odległość

Twoja największa cheerleaderka powinna być twoją drugą połówką. Jeśli twoja partnerka z dalekiego dystansu stale cię dopinguje, wtedy troszczą się o ciebie, twoje dobre samopoczucie i twoją przyszłość.

Moim zdaniem jest to całkiem dobra wskazówka, że ​​jesteście blisko i poważnie podchodzicie do związku na odległość. Możliwość kibicowania sobie nawzajem jest ważna dla zdrowego i poważnego związku .

13. Ciężko pracują, aby Cię zaskoczyć

ciężka praca zaskakuje cię znakami związku na odległość

Możliwość zaskoczenia ukochanej osoby w związku na odległość jest ważna sama w sobie. Pamiętaj o tym, jeśli twoja ukochana osoba ciężko pracuje, aby nadal próbować zaskakiwać ciebie niż kogoś , kto jest dla niego ważny.

Kiedy jesteś ważny dla swojej znaczącej drugiej osoby, a oni robią wszystko dla ciebie, to często oznacza to, że poważnie podchodzą do ciebie i związku na odległość.

Jeśli są gotowi ciężko dla ciebie pracować lub coś dla ciebie , jest to całkiem duża wskazówka, że ​​podchodzą do ciebie poważnie.

14. Nie zapominają ważnych dat

nie zapomnij o ważnych znakach dnia w związku na odległość

Pamiętanie o ważnych datach, takich jak rocznica czy urodziny oznacza, że ​​im na tym zależy.

In turn, if they remember the relationships anniversary and if they remember your birthday that means that your significant other cares about you and thinks of you as someone important in their lives.

When they think about you as someone important and as someone that they deeply care about that usually means that you and your guys relationship is something that your partner is serious about.

15.They Miss You During the Day

tęsknię za tobą w ciągu dnia, oznaki związku na odległość

Missing someone is a normal part of any relationship.

Although, for a long distance relationship the couple tends to miss each other more because they do not get the personal and physical contact to help with the feeling of missing the other person in the relationship.

Jeśli twoja partnerka na odległość wspomina dość często, że tęskni za tobą , to dość bezpiecznie jest powiedzieć, że poważnie podchodzą do ciebie i związku na odległość.

16. Starają się odwiedzać Cię tak często, jak to możliwe

odwiedź jak to możliwe znaki związek na odległość

W związku na odległość odwiedziny są kluczowe dla przetrwania związku na odległość. Kiedy twoja znacząca osoba chce cię odwiedzać tak często, jak to możliwe, może to oznaczać, że traktuje cię dość poważnie.

Dzieje się tak dlatego, że podróże mogą być drogie i na pewno nigdy nie są darmowe, więc są gotowi wydać pieniądze i czas, aby dotrzeć tam, gdzie jesteś. Oprócz tego, że są gotowi wydać pieniądze, aby dotrzeć do miejsca, w którym się znajdują.

Innym powodem, dla którego może to oznaczać, że podchodzą do ciebie poważnie, jest to, że chcą cię widzieć i chętnie zrobią, co trzeba, aby to zrobić .

Nie każdy chce podróżować, aby się z kimś spotkać, więc jeśli twój partner jest, oznacza to, że bardzo poważnie podchodzi do kochania cię i bycia w związku z tobą.

17. Wysłali Ci osobisty przedmiot, abyś je zapamiętał

wyślij osobiste znaki obiektów związek na odległość

Posiadanie czegoś osobistego, czego możesz się trzymać od swojej znaczącej drugiej osoby, może naprawdę pomóc w związku na odległość.

W związku na odległość możesz czasami czuć się samotny, więc kiedy wysyłają ci coś osobistego, na przykład ukochaną bluzę lub coś podobnego , może to pomóc twojemu znaczącemu drugiemu poczuć się mniej samotnym.

Dlatego jeśli twój partner wysłał ci coś, aby ci o nim przypomnieć, może to oznaczać, że bardzo poważnie podchodzi do związku na odległość.

Końcowe przemyślenia

Istnieje wiele różnych sposobów, dzięki którym możesz stwierdzić, że twoja partnerka na odległość poważnie traktuje ciebie i związek.

Pomiędzy robieniem czegoś małego , jak np . mówienie sobie dobranoc każdego wieczoru , po robienie czegoś większego , jak zwierzanie się z czegoś osobistego i tak ważnego , może naprawdę pokazać , że twoja ukochana osoba poważnie traktuje związek , który może dać masz spokój ducha o swoim związku na odległość.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *