[Recenzja] Esthesia: Przeczytaj to, zanim kupisz wibrator punktu G Vibease

przegląd estetyki

Od czasu pojawienia się różnego rodzaju technologii mających na celu poprawę wielu różnych aspektów życia, typowy zestaw cech niektórych z tych rzeczy rozwinął się i jest obecnie niesamowity.

Doskonałym przykładem może być wibrator Esthesia firmy Vibease , który zapewnia różne korzyści dla Twoich potrzeb i Twojego związku.

Mówiąc najprościej, jest to wibrator dla królików o wysokiej wydajności, który jest wyposażony w dodatkową aplikację i funkcję Bluetooth dla zwiększenia wydajności.

Dla tych, którzy szukali innowacyjnego rozwiązania, aby urozmaicić swoją konwencjonalną relację, ten pakiet jest idealnym uzupełnieniem Twoich potrzeb.

W rezultacie ta aplikacja nie tylko zapewni Twoim bliskim wstrząsające orgazmy, ale także zapewni Ci najlepszą wartość za Twoją inwestycję .

Wibrator można łatwo umieścić w ciele użytkownika, a aplikacja jest również prosta w instalacji. Poniżej znajduje się spójna recenzja wibratora Esthesia!

Sprawdź cenę

test estetyczny

(Nawiasem mówiąc, nasi dobrzy przyjaciele z Teledildonics.co również zrecenzowali Esthesia , więc możesz sprawdzić ich recenzję, jeśli chcesz!)

1. Funkcje Vibease Esthesia

Klasyczny zakrzywiony projekt

Być może jedną z głównych cech tego wibratora dla królików jest fakt, że ma charakterystyczny zakrzywiony kształt zapewniający optymalny efekt orgazmu .

Ta zaokrąglona konstrukcja ma na celu przyleganie do unikalnego kształtu pochwy twojej kobiety, tak aby wibracje mogły zapewnić idealne rezultaty.

Zapewnia podwójną przyjemność i dzięki starannie uformowanym końcówkom masującym punkt G i łechtaczkę .

Użytkownicy z przyjemnością dowiedzą się, że jest to ekskluzywny, opatentowany projekt, który zapewnia różne korzyści.

W rzeczywistości celuje we wszystkie strefy erogenne narządów twojej kobiety, w tym łechtaczkę i punkt G, aby uzyskać wstrząsające orgazmy, których nigdy nie zapomni.

Doskonała konstrukcja materiału

Dodatkowym atutem doskonałej jakości konstrukcji tego wibratora jest to, że jest on wyposażony w silikonową konstrukcję całego ciała, która jest nie tylko łatwa do czyszczenia, ale także bezpieczna dla ciała .

Vibease zrobił również dobrze, aby zapewnić wodoodporną konstrukcję, dzięki czemu możesz cieszyć się niezrównanymi orgazmami nawet pod prysznicem.

Podczas gdy większość konwencjonalnych wibratorów jest wyposażona w materiał BPA, który może zagrażać zdrowiu, szczególnie podczas długotrwałego użytkowania, ten wibrator został zaprojektowany, aby pomóc Ci uniknąć takich skutków ubocznych.

Mocny silnik

Dodatkowo wibrator Esthesia firmy Vibease ma również mocny silnik, który również jest cichy podczas pracy.

Silnik został dostosowany tak, aby zapewniał unikalne dostarczanie orgazmicznych wibracji, które działają dobrze, zwiększając poziom przyjemności seksualnej .

Silnik zapewnia niewielkie korzyści w utrzymaniu, a także jest łatwy w użyciu w pochwie.

przegląd estetyki vibease

2. Funkcje aplikacji Vibease

Wibrator Esthesia firmy Vibease jest również dostępny z aplikacją mobilną, która jest kompatybilna zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Oto niektóre z jego głównych cech i zalet:

Niestandardowe wzorce wibracji

Jedną z głównych zalet korzystania z aplikacji Vibease jest to, że umożliwia ona użytkownikom dostosowanie ich unikalnych wzorców wibracji .

W rzeczywistości znacznie łatwiej jest skalibrować wibracje tak, aby odpowiadały Twoim wyjątkowym potrzebom orgazmicznym i uczuciowym. Użytkownicy nie są już ograniczeni tylko do pięciu ustawień wibracji, ponieważ wibracje można łatwo dostosować.

W tym przypadku aplikacja składa się z inteligentnych funkcji, które działają dobrze, aby poprawić jakość wibracji dostarczanych do partnera, a także przechowuje te dostosowania dla dodatkowej wygody.

Inteligentna funkcjonalność

Oprócz tego wibrator Esthesia jest również wyposażony w inteligentne funkcje, które pozwalają użytkownikom zintegrować urządzenie z audiobookami.

Na przykład aplikacja może być używana do odtwarzania książek audio, takich jak „Pięćdziesiąt odcieni szarości” lub dowolnej innej książki audio z czujnikami, którą wolisz.

Dzieje się tak, ponieważ aplikacja ma inteligentną funkcjonalność i reaguje na frazy akcji, takie jak „poczuj intensywność”, za pomocą dostosowanych wibracji .

W szczególności ten rodzaj funkcji działa dobrze, aby poprawić poziom dostarczanych wibracji, a także poprawić ogólne wrażenia z aplikacji.

Połącz się ze swoim partnerem z niemal dowolnego miejsca

Vibease umożliwia Twojemu partnerowi wysyłanie dostosowanych wibracji z niemal każdego regionu świata.

Nie ma znaczenia, czy Twój partner jest w biurze, czy może w innym regionie, nadal możesz dzielić intymne chwile .

W rzeczywistości użytkownicy mogą dzielić się słodkimi chwilami i wysyłać SMS-y ze swoim partnerem, a może drażnić się i bawić dzięki stworzonej specjalnej wibracji.

Co więcej, użytkownicy mogą również łączyć się ze swoimi partnerami z biura do domu lub dowolnego regionu w kraju lub prawie dowolnego miejsca na świecie .

Kompatybilny z różnymi typami urządzeń

Ta aplikacja jest również kompatybilna z wieloma typami urządzeń, w tym iPhone’ami i urządzeniami z Androidem. Jest prosty w instalacji i jest również dostępny do bezpłatnego pobierania.

Wszystko, co musisz zrobić, to mieć kompatybilne urządzenie pasujące do funkcjonalności urządzenia.

Mając to na uwadze, po pobraniu aplikacji wymagane jest dodatkowe dostosowanie za pomocą wibratora, zanim osiągniesz optymalną funkcjonalność .

Dodatkową korzyścią jest to, że aplikacja jest łatwa do dostosowania i zapewnia różne rodzaje funkcji dla Twoich potrzeb.

estetyka przez vibease

3. Plusy

  • Ten wibrator pozwala drażnić się i bawić z partnerem z niemal każdego miejsca na świecie
  • Jest również wyposażony w całkowicie silikonową konstrukcję, która jest bezpieczna i wygodna dla ciała
  • Aplikacja mobilna jest kompatybilna z różnymi typami urządzeń
  • Wibrator ma również solidną konstrukcję, która zapewnia lata gwarantowanej wydajności
  • Wibrator ma mocny silnik, który pracuje cicho

4. Wady

  • Pobieranie i dostosowywanie wszystkich funkcji aplikacji zajmuje dużo czasu

Wniosek

Biorąc wszystko pod uwagę, obecnie dostępne są różne innowacje, które można wykorzystać do poprawy jakości twojego związku.

Ta Vibease Esthesia jest prawdopodobnie jedną z nich i została zaprojektowana tak, aby zapewnić szereg wyjątkowych korzyści.

Producenci zrobili dobrze, aby zapewnić kompatybilność z różnymi typami urządzeń i silikonową konstrukcją całego ciała, która jest wygodna dla prawie każdego użytkownika.

Sprawdź cenę

– Emily

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *