Lush 2 kontra Esca 2: Pełne porównanie i recenzja

bujny 2 vs esca 2

Najtrudniejszym wyzwaniem w każdym związku jest zawsze znalezienie sposobu na podtrzymanie seksualnego ognia.

Niezależnie od tego, czy jesteś w związku na odległość, czy masz ochotę na zabawę solo, Lovense Lush 2 i OhMiBod Esca 2 to konkurencyjne wibratory dopochwowe, które możesz wypróbować. Oba są modelami drugiej generacji i można nimi sterować zdalnie za pomocą odpowiednich aplikacji z łącznością Bluetooth.

Być może widziałeś Lovense Lush 2 używany przez większość wykonawców kamer internetowych jako „klimat z różowym ogonem”? ponieważ istnieje już od dłuższego czasu. Z drugiej strony fioletowy OhMiBod Esca 2 o nieco podobnym wyglądzie również przemawia do niektórych użytkowników.

To powiedziawszy, oto pełne porównanie Lovense Lush 2 i OhMiBod Esca 2, które pomogą Ci w podróży do przyjemności.

Sprawdź cenę Lovense Lush 2

Sprawdź cenę Ohmibod Esca 2

Na co zwrócić uwagę

Każda zabawka erotyczna jest dostosowana do stymulowania określonych stref erogennych.

Ponieważ mamy do czynienia z wibratorami dopochwowymi, które często celują w trudny do znalezienia punkt G, zmienne, które należy sprawdzić, obejmują cenę, wygląd, skuteczność, komfort, żywotność baterii i ciszę.

Ponieważ jednak zarówno Lovense Lush 2 , jak i OhMiBod Esca 2 są wyceniane podobnie, na 119 USD, Twoja decyzja o zakupie będzie zależeć wyłącznie od ich specyfikacji technicznych i wydajności.

Lovense Lush 2 recenzja

Design i ergonomia

Od samego początku, Lovense Lush 2 został zaprojektowany tak, aby osiągnąć głębokość 4,8 cala dzięki długiej elastycznej antenie, która zakrzywia się na zewnątrz w kierunku anteny na jednym końcu. Z drugiej strony jest jego głowa w kształcie żarówki, która ma około 1,4 cala grubości i 3,1 cala długości.

Głowa jest lekko wyszczerbiona z jednej strony w celu uderzenia w punkt G i otaczające ściany pochwy. Jeśli chodzi o drugi koniec, znajdziesz przycisk, który pozwala kontrolować wzorce wibracji.

Co więcej, zawiera również odbiornik do połączenia Bluetooth lub Wi-Fi, aby zsynchronizować się z aplikacją na smartfona, aby uzyskać więcej kontroli rytmu. Jest w kolorze różowym, kompaktowy, wodoodporny i wykonany z silikonu, materiału bezpiecznego dla ciała, zalecanego przez większość ginekologów.

Z drugiej strony, OhMiBod Esca 2 kopiuje również projekt Lush 2 z głową w kształcie jajka i ogonem, który kończy się anteną. Jednak nie ustępuje Lush 2 z nieco krótszym ogonem, który zapewnia głębokość penetracji zaledwie 4,5 cala. Co więcej, jego głowa jest również mniejsza, ma 1,3 cala grubości i 2,8 cala długości. Nie znajdziesz wyszczerbionego wzoru na głowie, jak w przypadku Lush 2.

Nowością w Esca 2 jest dioda LED znajdująca się na końcu anteny, która jest zdecydowanie zauważalna w przypadku niektórych urządzeń do noszenia. Ponieważ reszta wibratora jest pokryta silikonem, koniec z diodą LED nie jest, co sprawia, że ​​OhMiBod Esca 2 nie jest wodoodporny.

Wydajność i skuteczność

Lush 2 zapewnia swoją wartość dzięki głębszym, potężnym wibracjom pochwy. Co więcej, możesz również stymulować łechtaczkę, przyklejając drugi koniec anteny i odczuwać podniecenie przepływające przez receptory.

Jego sztywny ogon jest wystarczająco twardy, aby przenosić wibracje i wystarczająco elastyczny, aby dobrze wsunąć go do majtek. Jednak może być konieczne użycie bielizny podtrzymującej, aby zapewnić bezpieczniejsze dopasowanie.

Ma trzy stałe prędkości i cztery zaprogramowane wzorce kontrolowane za pomocą przycisku podczas gry solo. Lush 2 pozwala również tworzyć i wybierać spośród niestandardowych wzorów o absurdalnych nazwach, takich jak „Running juices”? „niesamowicie intensywnyâ€?? i „ranną przejażdżkę przed pracą”.

Kiedy porównamy go do OhMiBod Esca 2, wibracje Lush 2 są znacznie potężniejsze. Co więcej, Esca 2 ma tylko trzy stałe prędkości i dwa wzorce wibracji.

Chociaż jakość wibracji jest świetna, krótsza głębokość penetracji i brak wyszczerbionej głowicy utrudniają dotarcie do wielkiego Oh! Co więcej, migające diody LED sprawiają, że jest to okropny wybór do zabawy poza domem, ponieważ jest bardziej widoczny.

ohmibod esca2 walentynki seks-zabawka związek na odległość

Żywotność baterii i ładowanie

Kiedy zestawiasz żywotność baterii Lovense Lush 2 w porównaniu z OhMiBod Esca 2, ta ostatnia wypada całkiem nieźle z 3 godzinami ciągłego użytkowania.

Jednak prawdopodobnie nie będziesz potrzebować tak dużo baterii, ponieważ większość sesji trwa około godziny. Bateria Lush 2 rozładowuje się po około 2 godzinach użytkowania, czyli więcej niż potrzebujesz, chyba że planujesz używać go z grupą przyjaciół.

Niemniej jednak, gdy zabraknie im soku, wyłącz je i podłącz do ładowania. Jeśli po wyczerpaniu baterii nadal masz ochotę na więcej zabawy, to właśnie docenisz Lovense Lush 2.

Ładowanie zajmuje tylko około godziny w porównaniu z Esca 2, co może zająć od 90 minut do 2 godzin na pełne naładowanie. Pamiętaj, nigdy nie używaj żadnego z wibratorów, gdy są podłączone i ładowane.

Komfort i wyczucie

Większość użytkowników uznała, że ​​zarówno Lovense Lush 2, jak i OhMiBod Esca 2 są wygodne w użyciu. Po prostu wsuń jeden lub użyj lubrykantu na bazie wody/żelu, aby ułatwić penetrację. Po wejściu na miejsce zajmą pozycje i możesz zacząć prawie natychmiast. Wyszczerbiona głowa Lovense 2 ma jednak tendencję do uderzania w punkt G, podczas gdy Esca 2 prawdopodobnie chybi o kilka cali.

Nie to, że czasami Lush 2 może się wykręcać, zwłaszcza gdy tańczysz lub wchodzisz po schodach. Wynika to głównie z nieco cięższej głowy. Większość użytkowników stwierdziła, że ​​łatwiej jest z niego korzystać podczas leżenia lub siedzenia w pozycji prawie pionowej. Ponadto zalecane są również majtki podtrzymujące, aby zapewnić bezpieczniejsze dopasowanie.

Cichość

Niektórzy mogą wykluczyć żarówkę Esca 2, która zakłóca dyskretną zabawę w ciemno oświetlonych restauracjach. Jak jednak wypada w eleganckich, cichych restauracjach? Cóż, Lovense 2 sprawi, że ludzie będą się gapić, zwłaszcza jeśli rozkręcisz go do maksymalnych wibracji.

Te potężne wibracje mają swoją cenę! Jednak niektórzy użytkownicy z zadowoleniem przyjęli ten pomysł i uznali, że kąpiel w skupieniu jest aktywna, jednocześnie ciesząc się każdą cząstką spazmów radości.

Z drugiej strony Esca 2 ma mniej wzorów wibracji i prędkości, które sprawiają, że jest cichy, nawet przy maksymalnych wibracjach.

Jaki jest jednak sens milczenia, gdy masz światło LED, które przypina tarczę w dziesiątkę w twoich prywatnych regionach? Równie dobrze możesz zostać w domu i używać go w środku.

Łączność i funkcje aplikacji

Nie ma zacięć, jeśli chodzi o łączność Bluetooth i Wi-Fi w obu modelach. Oba są kompatybilne z większością urządzeń i doskonale utrzymują łączność nawet z dużych odległości.

Po sparowaniu go raz przez Bluetooth wszystko jest gotowe i gotowe do pracy. Różnica polega na funkcjonalności aplikacji.

Łączenie się z telefonem partnera za pośrednictwem wyznaczonej aplikacji Lovense Lush 2 jest tak proste, jak dodanie nowego kontaktu. Wyślesz im prośbę za pośrednictwem ich nazwy użytkownika i poczekasz, aż ją zaakceptują. Gdy to zrobisz, zauważysz ich profil na karcie administratora, dając im możliwość kontrolowania twoich wibracji.

Dostępne są sexting, czat z opcją wysyłania zdjęć oraz opcje wideorozmów. Nie tylko może zsynchronizować swoje wibracje z muzyką płynącą z telefonu, ale ma również tryb otoczenia. Ta funkcja umożliwia synchronizację z dźwiękami w tle. Pamiętaj, że jako użytkownik wibracji nie możesz inicjować połączeń wideo ani sterować wibracją za pomocą telefonu ? tylko twój partner może. Dlatego jest to bardziej gra w dominację, gdy jest używana, co jest świetnym włączeniem.

Z drugiej strony Esca 2 ma również swoje zalety i wady. Posiada sterowanie dotykowe, które pozwala tworzyć własne, niestandardowe wzory, takie jak szybkie stukanie w celu naśladowania efektu walenia.

Oprócz udostępniania zdjęć, połączeń głosowych i wideo, aplikacja umożliwia także łączenie się z interaktywnymi treściami, takimi jak rzeczywistość wirtualna i gry wideo 18+. Masz również możliwość synchronizacji z inteligentnymi urządzeniami domowymi, takimi jak urządzenia do noszenia i asystenci sterowani głosem.

Opakowanie i gwarancja

Lush 2 jest zapakowany w pudełko premium z kablem ładującym USB i instrukcją. W przypadku awarii masz możliwość odesłania go w ramach 12-miesięcznej gwarancji.

Z drugiej strony Esca 2 jest dostarczany z kartą gwarancyjną obejmującą do 1 roku, instrukcją i kablem do ładowania USB. Na pewno docenisz opakowanie na obu, ponieważ płacisz za nie najwyższą cenę.

bujny długi dystans

Werdykt

Każdy model wykorzystuje swoje mocne strony i wykorzystuje konkurencję? Słabości. Lovense Lush 2 jest doskonały pod względem ogólnej wytrzymałości i potężnych wibracji.

Oprócz funkcji zapewnia również tworzenie niestandardowych wzorów wibracji w aplikacji, hałas otoczenia i funkcje połączeń wideo. Jego ogon jest dłuższy dla głębszych penetracji, podczas gdy głowa jest wyszczerbiona dla lepszej stymulacji punktu G.

Podsumowując, zdobądź Lovense Lush 2, jeśli chcesz mocny wodoodporny wibrator do dyskretnej zabawy na świeżym powietrzu na niskich ustawieniach. Polecamy go zamiast OhMiBod Esca 2 , zwłaszcza jeśli zależy Ci na krótszym czasie ładowania, synchronizacji otoczenia z muzyką w telefonie, a także otoczeniem. Wreszcie, kto nie lubi koloru różowego?!

– Emily

Sprawdź cenę Lovense Lush 2

Sprawdź cenę Ohmibod Esca 2

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *