Lovense Review: najlepsze zdalnie sterowane zabawki erotyczne do każdej sypialni?

lovense recenzja

Najbardziej przerażającym pomysłem, jaki miałem, będąc daleko od mojej ukochanej, było prawdopodobieństwo rozdzielenia z powodu braku fizycznego połączenia .

Im bardziej jesteś odizolowany przez odległość, tym głębsza potrzeba dociera do każdej komórki twojego ciała.

Co więcej, naprawdę rozwijasz oddzielne życie we własnych miastach , nawiązując znajomości, spotykając się w towarzystwie i tak dalej.

Trudno jest utrzymać bliskość w związku na odległość, a brak seksu nie pomaga w żadnym przebłysku wyobraźni!

Dlatego otrzymuję odpowiedzi na temat „online”? intymność jest kołem ratunkowym . Szansa zobaczenia twarzy partnera, możliwość osobistego odczucia tego, co czuje druga osoba, rzeczywiście popycha cię do ponownego nawiązania kontaktu na głębszym poziomie.

Mamy szczęście żyć w świecie, w którym możemy mieć coś bardziej istotnego niż ślimacza poczta.

W tym artykule odkryjesz moją recenzję pięciu niesamowitych zdalnie sterowanych zabawek erotycznych (Max i Nora, Hush, Ambi i Lush ) z punktu widzenia relacji na odległość.

>> Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej lub zamówić zabawki Lovense (Max & Nora, Lush, Hush i Ambi)!

1) Recenzja Lovense: Max i Nora

Lovense Max Recenzja

Powinienem zacząć od stwierdzenia, że ​​wszystkie produkty Lovense są pakowane w solidne i dyskretne pudełka w brązowym kolorze.

Po rozpakowaniu znajdziesz pakiet Max , który zawiera: męski masturbator, przewód ładujący USB, instrukcję obsługi i klucz sprzętowy Bluetooth .

To, co wyróżnia Maxa spośród innych męskich zabawek, to fakt, że ma w sobie chip Bluetooth. Dzięki temu można go połączyć z aplikacją Body Chat, która działa na iOS, Android, Mac i PC. W przypadku, gdy Twój laptop nie posiada Bluetooth, możesz skorzystać z adaptera Bluetooth dołączonego do zestawu.

Po połączeniu jest to aplikacja Body Chat, która pozwala Tobie i Twojemu partnerowi docenić nagłą intymność pomimo dystansu między wami (więcej o tym za kilka sekund).

Zewnętrzna strona Maxa jest bardzo prosta, co jest dobrą rzeczą, ponieważ nie ujawnia swojego ostatecznego celu.

Tak czy inaczej, po otwarciu bluzki czeka Cię niespodzianka, ponieważ znajdziesz bardzo praktyczną i delikatną, przypominającą skórę reprodukcję pochwy . Rękaw jest produkowany z bezpiecznego dla ciała, gładkiego i miękkiego TPR.

Posiada dwa przyciski sterujące dla trzech poziomów wibracji i trzech poziomów funkcji pompy powietrza, jeśli potrzebujesz sterować nią ręcznie.

Max ma około 6,5 cala głębokości, a najsilniej wibrująca część znajduje się w górnej części penisa, więc wibracje będą odczuwalne głównie w najwyższym punkcie rękawa .

Oczywiście, podobnie jak w przypadku każdego innego męskiego masturbatora, oczekuje się, że zastosujesz lubrykant, aby swobodnie się tam dostać.

Obecna aktualizacja przedmiotu ma otwór wentylacyjny, który można pozostawić otwarty, aby rozładować trochę siły pneumatycznej i sprawić, że wejście jest wygodniejsze .

Pompy powietrza wytwarzają silne napięcia i wytwarzają uczucie ssania, które w połączeniu z wibracjami i uderzeniami zabawki Lovense daje niesamowity efekt końcowy.

Zauważyliśmy jednak, że Max jest naprawdę głośny , więc nie powinieneś o tym zapominać, w przeciwnym razie dźwięk może być słyszalny, gdy Twoi współlokatorzy lub rodzice są w innym pokoju?

Mimo to Max ma naprawdę niezwykłe funkcje, na przykład możliwość synchronizacji z muzyką lub inną zabawką Lovense, a nawet reagowanie na porno VR!

>> Więcej informacji o Lovense Max znajdziesz na oficjalnej stronie Lovense!

Lovense Nora Recenzja

miłosna zabawka

Opakowanie zawiera: delikatny różowy wibrator punktowy królika wykonany z silikonu i plastiku ABS , przewód ładujący USB, dongle Bluetooth oraz instrukcję obsługi.

Podobnie jak w przypadku Maxa, Nora ma chip Bluetooth i można ją łączyć z tymi samymi aplikacjami Lovense (które działają z systemami iOS, Android, Mac i PC).

Nora ma na celu stymulowanie Twojego punktu C i punktu G, razem lub niezależnie . Zabawka posiada dwa przyciski umieszczone u podstawy zabawki na wypadek konieczności ręcznego sterowania.

Wibrujące ramię stymuluje łechtaczkę (trzy wzory), podczas gdy obracająca się głowa daje przyjemne odczucia w punkcie G (trzy prędkości).

I really love using only the Lovense Nora, and for that, I usually just use the manual buttons on the toy.

However, lately, I began enjoying the Lovense Body Chat application’s interface so much that I start to prefer pairing the toy and have fun with the app, especially with my long distance relationship lover, when I am separated from him.

I can likewise synchronize it to the music I have on my phone or merely surrender the control to my beau even if he is away.

Nora is totally waterproof so on the off chance that you do appreciate bathroom fun times, don’t hesitate to do as such!

I think the shape of Nora was really intended for my type of body, as the delicate silicone fits and feels perfectly well.

Główną zmianą, którą z radością przyznam w następnej aktualizacji przedmiotów, jest dodanie większej liczby poziomów wibracji, ponieważ czułem, że muszę zastosować dodatkowy nacisk ręką na wibrujące ramię lub użyć dodatkowego wibratora.

Ale to już niesamowita zabawka!

>> Więcej informacji na temat Lovense Nora znajdziesz na stronie Lovense!

Synchronizowanie obu zabawek z aplikacją Lovense

Jedną z doskonałych funkcji aplikacji Body Chat jest to, że obie zabawki mogą łączyć się z urządzeniami iOS, Android, PC lub Mac . Lovense to wiodąca firma, o której wiem, że może pasować do prawie każdego urządzenia!

Konfiguracja jest łatwa. Pobraliśmy aplikację, włączyliśmy Bluetooth i sparowaliśmy nasze zabawki z dwoma telefonami w ciągu kilku sekund.

Jak powiedziałem wcześniej, nawet jeśli jest wbudowany Bluetooth, klucz sprzętowy Bluetooth dołączony do zabawki rozwiąże ten problem!

Wspaniałą rzeczą jest również to, że po sparowaniu zabawki Lovense nie musisz jej ponownie konfigurować za każdym razem, gdy zamierzasz jej użyć. W naturalny sposób pojawia się jako powiązane urządzenie, gdy zalogujesz się do aplikacji i włączysz zabawkę.

Oznacza to, że Ty i Twój partner możecie łatwo łączyć się ze sobą na co dzień , o ile oboje korzystacie z tej samej aplikacji!

Nawiasem mówiąc, niesamowita wiadomość dla par tej samej płci, ponieważ połączenie dwóch zabawek Lovense razem jest możliwe, jeśli oboje macie powiązane zabawki Nora lub Max.

Więc co dokładnie robi aplikacja?

Możesz zdalnie sterować własną zabawką, korzystając z aplikacji i wybierając różne kombinacje poziomów intensywności wibracji i możliwości wychylenia dla Nora lub pompy powietrza i poziomów wibracji dla Max .

Kolejna funkcja, na którą oboje chcieliśmy znaleźć, ponieważ jesteśmy miłośnikami muzyki: zabawki synchronizują się z muzyką, którą masz w telefonie!

Wreszcie najbardziej ekscytująca część: łączenie się z partnerem za pośrednictwem aplikacji jest możliwe na dowolną odległość . Jeden z was może się poddać lub przejąć kontrolę nad zabawką Lovense, o ile oboje macie połączenie z Internetem.

Wysyłasz polecenia do zabawki partnera w aplikacji, a aplikacja przekazuje je do zabawki za pomocą Bluetootha, który wprawia w ruch zabawkę partnera?

Czy to nie fantastyczne ?

Możesz również sprawić, że zabawki będą się razem bawić i reagować na swoje ruchy, a także mieć okazję docenić prawdziwy seks na odległość! Nora zarejestruje twoje ruchy i wyśle ​​sygnały do ​​Maxa twojego partnera , co wpłynie na wibracje i pompę powietrza.

Łączenie się ze swoim partnerem niezależnie od odległości jest możliwe z wideo lub bez, ponieważ aplikacja zawiera nawet opcję czatu wideo.

Ale zawsze możesz użyć Facetime lub Skype, jeśli wolisz. W każdym razie aplikacja Lovense umożliwia również wysyłanie wiadomości błyskawicznych do swojego kochanka podczas seksu na odległość .

Nawet jeśli nie możesz dotknąć i poczuć swojego kochanka w prawdziwym życiu, dzieląc coś tak zabawnego z Lovense Norą i Maxem, nawet odległe oceany naprawdę pokonują dystans. W końcu!

>> Kliknij tutaj, aby przeczytać pełną recenzję Max + Nora

2) Recenzja Lovense: Lush

Pudełko Lush zawiera różowy wibrator pociskowy, który wygląda bardzo nienormalnie, biorąc pod uwagę długą antenę, kabel ładujący i instrukcję obsługi.

Wibrator Lush ma na celu stymulację punktu G i podobnie jak inne testowane tutaj zabawki, posiada wewnątrz chip Bluetooth, który pozwala połączyć Lush z aplikacją Lovense Remote (dostępną na urządzenia z systemem iOS lub Android).

Oprócz tego, najważniejszą cechą tej zabawki Lovense jest to, że jest wyciszona, całkowicie wodoodporna i wykonana w 100% z czystego silikonu.

Ponieważ cała zabawka jest w tobie, gdy używasz jej do wyzwalania twojego punktu G (poza cienką anteną odbiorczą), możesz nosić ją pod obcisłymi ubraniami na świeżym powietrzu bez stresu, że ktoś ją zobaczy? hmm? wibruje.

Omawiając użycie samego Lush, ta zabawka jest czymś, co prawdopodobnie nie doprowadzi cię do najlepszego orgazmu w historii, jeśli potrzebujesz dodatkowej stymulacji łechtaczki. Warto również wspomnieć, że jest zbyt masywny, aby nosić go podczas seksu , gdy jesteś jednością ze swoim mężczyzną.

W każdym razie testując go, nosiłem go wygodnie, nie stresując się, że może się wyślizgnąć lub że widać na nim bieliznę.

Jak chciałabym myśleć, jest to najbardziej pomocne podczas otwartej zabawy lub gry wstępnej z partnerem , gdy jesteście blisko lub nawet daleko od siebie, ponieważ dzięki aplikacji może on z łatwością nad tym zapanować.

Jeśli chcesz zamówić swój Lush, po prostu kliknij tutaj, aby rozpocząć (oficjalny sklep).

>> Kliknij tutaj, aby przeczytać pełną recenzję Lush

3) Recenzja Lovense: Hush

miłość

Pudełko Hush zawiera czarną wtyczkę 1,5 cala lub 1,75 cala, kabel do ładowania i instrukcję obsługi.

Rzeczywiście, Hush jest dostępny w dwóch rozmiarach zarówno dla amatorów, jak i ekspertów od przyjemności analnych i ma te same podstawowe cechy, podobnie jak Lovense Lush: cichy, całkowicie wodoodporny i wyprodukowany z bezpiecznego dla ciała i delikatnego 100% silikonu (bez lateksu, gumy). -wolny i wolny od ftalanów).

Łączy się również z tą samą aplikacją, co Lush (aplikacja Lovense Remote na urządzenia z systemem iOS lub Android).

Jest przeznaczony do noszenia przez dłuższy czas i pozwala na swobodne poruszanie się (spanie, siedzenie, chodzenie itd.) z nim.

Podczas korzystania z Hush zachęcamy do stosowania lubrykantu na bazie wody. Dobrą wiadomością jest to, że spirale na szyjce korka analnego smarują w pobliżu zwieracza – co ułatwia usunięcie po dłuższej sesji!

Dzięki temu przyjemniej jest go wyjąć. Podczas użytkowania szyja jest starannie projektowana i testowana, aby upewnić się, że pozostaje na swoim miejscu .

Jeśli chodzi o wibracje… to zadziwiające!

W zależności od długości sesji nakładasz na siebie odpowiednią ilość lubrykantu , a zabawka szybko zaczyna czuć się w środku naprawdę dobrze.

Wibracje są potężne i nikt nie może ich usłyszeć, gdy w środku jest Cisza. Podobnie jak Lush, może być idealnym towarzyszem do gry publicznej!

Dodatkowo, ponieważ aplikacja steruje nim, możesz stopniowo zwiększać intensywność wibracji przesuwając palcem po ekranie , zamiast korzystać z tradycyjnych poziomów.

Znacznie przyjemniej jest uświadomić sobie, że zostało jeszcze miejsce na mocniejsze fale!

Możesz użyć Ciszy podczas stosunku dla jakiejś poważnej rozkoszy, lub pozwolić swojemu kochankowi kontrolować cię, gdy dostają od ciebie ustnie?

Jest to niezwykłe, gdy jesteś ze swoim partnerem i grasz publicznie, ponieważ Hush wydaje się mieć świetne połączenie sieciowe , podobnie jak Lush, i nie porusza się w ogóle, gdy go nosisz.

Fajnym elementem dla par w związkach na odległość jest dopasowanie go do innego Lush, Ambi lub Hush. Jeśli obie strony mają zabawkę, jeden z was może sterować obydwoma, a następnie może zmieniać tury .

Brzmi fajnie, prawda? ?

Jeśli chcesz zamówić Hush, po prostu kliknij tutaj, aby rozpocząć (oficjalny sklep) .

>> Kliknij tutaj, aby przeczytać pełną recenzję Hush

4) Recenzja Lovense: Ambi

Podobnie jak inne, Lovense Ambi jest dostarczany dyskretnie, a w pudełku znajdziesz różową zabawkę, kabel do ładowania USB oraz instrukcję obsługi.

Lovense Ambi ma kilka poziomów wibracji, ale możesz zaprogramować te poziomy zgodnie ze swoimi potrzebami , a także dodać dziesięć spersonalizowanych wzorów. To sprytne, biorąc pod uwagę, że pochwa każdej kobiety jest inna.

Muszę powiedzieć, że po kilku zastosowaniach ta zabawka erotyczna była doskonałym dodatkiem do naszej sypialni.

Kształt Lovense Ambi pozwala na używanie go w wielu pozycjach i jest wygodny w trzymaniu .

Szersza strona głowy może zapewnić całkiem przyjemną stymulację punktową. Będziesz cieszyć się obfitymi wibracjami, trzymając czubek głowy między wargami sromowymi.

Cieszyłem się różnymi uczuciami, które dostarczyła mi ta mała zabawka erotyczna. Możemy go używać podczas seksu do gry wstępnej, a ja sam mogę go używać, gdy mojego partnera nie ma w domu!

Szczególnie podobało mi się, że proces parowania trzeba było wykonać tylko raz , a kiedy później otworzyłem aplikację, zobaczyłem Lovense Ambi w ?Moje zabawki? lista.

Aplikacja pozwala użytkownikowi zaprogramować dziesięć niestandardowych wzorów i kilka poziomów wibracji. Za pomocą przycisku na zabawce możesz zaprogramować każdą falę zgodnie z upodobaniami twojej pochwy!

Ponieważ posiadam już Lush and Hush, wiem, że dwie zabawki Lovense można połączyć jednocześnie . To zdecydowanie najbardziej wyjątkowa funkcja, jaką może zaoferować Lovense.

Teraz cieszę się jeszcze większą ilością Ambi, Lush i Hush podczas zabawy z moim partnerem!

Oczywiście, jeśli jesteś w związku na odległość, spodoba ci się możliwość kontrolowania przez partnera twojej zabawki i sprawiania ci przyjemności , gdziekolwiek na świecie jest twój kochanek!

Podsumowując uważam, że Lovense Ambi to piękny produkt dla par i do użytku solo. Podobało mi się używanie go z moim partnerem podczas seksu i gry wstępnej.

To powiedziawszy, wybory dotyczące korzystania z Lovense Ambi, gdy partnera nie ma w domu, są nieco restrykcyjne. Lubię tę małą, ale silną atmosferę jako dodatkową stymulację podczas korzystania z Hush lub Lush na odległość (poprzez jednoczesne podłączenie pary zabawek).

Jednakże, jeśli chodzi o samo używanie Ambi, myślę, że może to wystarczyć tylko wtedy, gdy nie potrzebujesz stymulacji punktu G podczas sesji seksualnej na odległość.

Jeśli chcesz zamówić Ambi, po prostu kliknij tutaj, aby rozpocząć (oficjalny sklep) .

>> Kliknij tutaj, aby przeczytać pełną recenzję Ambi

Synchronizowanie Lush, Hush lub Ambi z aplikacją Lovense Remote

Jak powiedziałem, zarówno Ty, jak i Twój partner potrzebujecie urządzeń z systemem iOS lub Android, aby mieć możliwość pobrania aplikacji Lovense Remote i łączenia się ze sobą. Lush, Ambi i Hush również mogą być synchronizowane na różne sposoby, więc jest to również dobra opcja dla par osób tej samej płci.

Konfiguracja zajmuje tylko kilka minut, nawet jeśli nie jesteś zbyt dobry w sprawach technicznych. Wystarczy pobrać aplikację Lovense, założyć konto, włączyć Bluetooth, a aplikacja odnajdzie Twoją zabawkę.

Gdy to zrobisz, możesz rozpocząć badanie kluczowych funkcji oferowanych przez aplikację (a jest ich tak wiele).

Podobnie jak w przypadku aplikacji Body Chat, po podłączeniu zabawki nie musisz robić tego ponownie następnym razem, ponieważ zabawka jest automatycznie rozpoznawana, gdy tylko ją włączysz i zalogujesz się do aplikacji Lovense Remote.

Szczerze mówiąc, aplikację Lovense Remote podoba mi się znacznie bardziej niż aplikację Body Chat ze względu na oferowane przez nią funkcje.

Rzeczywiście, ten miał inteligentną opcję touchpada, która pozwala kontrolować wibracje po prostu przesuwając palcem po ekranie.

Ta opcja jest przyjemniejsza niż zaprogramowane poziomy, ponieważ masz pełną kontrolę i wiesz, czy zostało więcej miejsca na dodatkowe wibracje , więc zmiana intensywności jest bardzo płynna.

Aplikacja umożliwia również tworzenie i udostępnianie wzorów, synchronizowanie wibracji z melodiami, które są na Twoim urządzeniu lub aktywowanie ich własnym głosem (lub innym dźwiękiem wokół Ciebie).

Jeśli chodzi o relacje na odległość, możesz kontrolować na żywo zabawkę swojego partnera, nawet jeśli tylko jedno z was ma zabawkę w parze. Jedyne, czego oboje potrzebujecie, to połączenie z Internetem.

Niestety, Lush, Hush i Ambi nie łączą się ze sobą tak bardzo, jak Max i Nora, ale jeden kochanek nadal może kontrolować obie zabawki jednocześnie.

Podsumowanie przeglądu Lovense

Lovense Max i Nora są bardziej odpowiednie do odtworzenia prawdziwego aktu seksualnego i przeniesienia romantycznych randek na Skype na niespotykane dotąd poziomy .

W międzyczasie Hush, Ambi i Lush są bardziej przeznaczone do swobodnej zabawy, aby Twój partner mógł Cię zadziwić, gdziekolwiek jesteś (publiczny, związek na odległość lub gra wstępna).

Mam nadzieję, że ta pełna recenzja Lovense pomoże Ci wybrać najlepszą zabawkę Lovense dla Ciebie i Twojego partnera .

Daj mi znać, jeśli masz jakieś pytania w komentarzach poniżej!

>> Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej lub zamówić zabawki Lovense (Max & Nora, Lush, Hush i Ambi)!

– Emily

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *