Lovense Lush kontra Lovense Lush 2: Co jest lepsze?

bujny 2 vs bujny

AKTUALIZACJA: Lush 3 jest już dostępny! Sprawdź jego cenę lub sprawdź naszą recenzję .

Zaopatrzenie się w wibrator pomaga oderwać się od stresu po długim dniu. Masturbacja to sprawdzony sposób na złagodzenie stresu i ma wiele korzyści zdrowotnych.

Z drugiej strony użycie wibratora nie powinno ograniczać się tylko do gry solo. Możesz go użyć, aby urozmaicić rzeczy w sypialni lub pomóc w utrzymaniu związku na odległość.

W dzisiejszych czasach mamy tak wiele modeli, wyposażonych w więcej funkcji i ustawień, niż wiesz, co zrobić. Dlatego wybranie jednego może wydawać się zadaniem niewykonalnym. Dzisiaj przyjrzymy się dwóm konkretnym modelom – Lovense Lush i Lovense Lush 2 .

Zagłębimy się w charakterystykę tych produktów, przeanalizujemy zalety i wady, a na koniec przedstawimy Ci rekomendację. W ten sposób będziesz mógł dokonać świadomego wyboru i być zadowolonym z zakupu.

Sprawdź cenę

Lovense Lush

lovense bujna recenzja

Najpierw porozmawiamy o Lovense Lush . To naprawdę przełom w branży zabawek erotycznych. Lovense Lush to zakrzywiony wibrator, którym można sterować zdalnie. Jeden koniec jest większy od drugiego i wchodzi do pochwy. Nie jest jednak za duży.

W przeciwieństwie do wielu innych wibratorów jest niezwykle wygodny i można go używać praktycznie wszędzie! Krzywizna dużej żarówki jest specjalnie zaprojektowana, aby trafić w punkt G i zmaksymalizować przyjemność.

Drugi koniec jest długi i cienki, sięgający do łechtaczki. Zawiera antenę do funkcji zdalnego sterowania, jednocześnie stymulując łechtaczkę.

Plusy

Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się niektórym ważniejszym funkcjom.

 • Moc. Nie daj się zwieść małym rozmiarom tej zabawki. Silnik jest niezwykle wydajny i wytwarza potężne wibracje, które mogą wywołać dreszcze w całym ciele.
 • Cichy. Co ciekawe, Lovense Lush jest zaskakująco cichy jak na wibrator o takiej mocy. To czyni go idealnym dla bardziej niegrzecznych i żądnych przygód typów, które lubią eksperymentować z różnymi lokalizacjami, w tym z przestrzeniami publicznymi. To zależy od Ciebie – po prostu bądź kreatywny!
 • Wibrator jest całkowicie bezprzewodowy, co czyni go niezwykle łatwym w użyciu.
 • Jest fabrycznie wyposażony w 7 różnych trybów wibracji. Ale niech cię to nie powstrzyma. Zapraszam do eksperymentowania i tworzenia własnych, niepowtarzalnych wzorów za pomocą aplikacji mobilnej. Możliwości są nieograniczone.
 • Jest wodoodporny i bardzo wytrzymały.
 • Bezpieczny dla ciała. Zastosowane materiały są starannie dobrane, aby zapewnić jej trwałość, a jednocześnie – zapewnić tak potrzebne bezpieczeństwo.
 • Lovense Lush można ładować przez USB. Jedno pełne ładowanie zajmuje około 90 minut i zapewnia od 3,5 do 4 godzin ciągłego użytkowania, niezależnie od tego, czy będzie to gra solo, publiczna, czy też na duże odległości za pośrednictwem aplikacji mobilnej i połączenia internetowego.

Cons

Istnieje jednak kilka wad tego modelu zgłaszanego przez niektórych klientów:

 • Często rozłącza się. Urządzenie ma tendencję do utraty połączenia. Kiedy dzieje się to w środku sesji, może łatwo zabić nastrój.
 • Trudne do sparowania. Niektóre osoby mają trudności ze sparowaniem urządzenia ze smartfonami.
 • Zdarzały się przypadki śmierci Lush po miesiącu użytkowania.

Lovense Lush 2

lovense bujna 2 recenzja

Obecny model – Lovense Lush 2 to wibrator drugiej generacji, który został przeprojektowany i uczyniony jeszcze lepszym niż jego odnoszący sukcesy poprzednik.

Od razu zauważysz niezaprzeczalne wrażenie premium i solidność. Daje Ci jeszcze większą moc i mocniejsze wibracje, co oznacza jedno – więcej przyjemności.

Nowy silnik jest wystarczająco mocniejszy. Zadziwiające jest to, że udało im się przeprowadzić tę aktualizację i nadal utrzymywać żywotność baterii przy atrakcyjnych 4 godzinach ciągłego użytkowania. Pomimo znacznego wzrostu mocy, nowy Lovense Lush 2 jest jeszcze cichszy od oryginału.

Wykonany jest z bezpiecznego dla ciała, matowego silikonu, który zapewnia fantastyczne odczucie, i jest anatomicznie zaprojektowany, aby stymulować każdą część pochwy. Rozmiar nie jest zbyt duży, ale specjalne krzywizny w projekcie sprawiają, że jest to więcej niż wystarczające do pracy. Posiadanie go w sobie nie jest niewygodne, możesz nawet z nim chodzić, bez problemu. Nikt by się nie dowiedział.

Antena (która zawiera również przycisk) łatwo wygina się w dowolny sposób, w zależności od pozycji, w której jej używasz. Jest niesamowicie wytrzymała i dobrze zbudowana. W przeciwieństwie do innych wibratorów, ten nie pęka po kilku użyciach. Uszczęśliwi cię przez długi czas.

Podobnie jak oryginał, Lush 2 jest wodoodporny. Nie musisz się martwić, że zmoczysz – używaj w dowolnym miejscu – w wannie, pod prysznicem, na basenach, a nawet w oceanie! Czyszczenie to bułka z masłem – wystarczy trochę wody i mydła i gotowe!

Wibratory Lovense Lush zawsze stawiały na dyskrecję, a nowy nie zawodzi. Jest cichszy, wygodniejszy i kompatybilny z Apple Watch. Na domiar wszystkiego — ma najdłuższy zasięg sterowania spośród wszystkich zabawek erotycznych sterowanych przez Bluetooth.

Funkcje związane z aplikacją

Wszystkie funkcje związane z aplikacją są obsługiwane zarówno przez oryginalny Lovense Lush, jak i Lush 2.

Aby w pełni wykorzystać wszystkie fajne dodatki, pobierz aplikację Lush Remote. Jest niezwykle łatwy w użyciu, a konfiguracja to kwestia minut.

Wystarczy zarejestrować się i sparować telefon z urządzeniem. Możesz dodać swojego partnera do kontrolek urządzenia, po prostu wyszukując jego nazwę użytkownika i gotowe. Twoja konfiguracja gry na długich dystansach jest gotowa w mgnieniu oka!

Dostępna jest również aplikacja komputerowa dla systemu Windows. Wymaga adaptera Bluetooth Lovense USB, ale działa jak urok z każdym laptopem lub komputerem osobistym.

 • Jedną z naprawdę fajnych funkcji jest synchronizacja muzyki. Pozwala to zsynchronizować wibracje z rytmem wybranej piosenki. Fizyczna stymulacja w połączeniu z dźwiękiem zapewnia ekscytujące i niezapomniane wrażenia.
 • Wibracje aktywowane dźwiękiem to kolejna niesamowita funkcja, która jest dość oczywista — dźwięki pochodzące z otoczenia są wykrywane przez Lovense Lush, w wyniku czego aktywowane są wibracje. To otwiera tak wiele nowych możliwości. Od Ciebie zależy, czy będziesz odkrywać dźwięki świata i zamieniać je w słodką przyjemność. Wibracje aktywowane dźwiękiem będą działać jeszcze lepiej z nowym modelem ze względu na zwiększoną moc. Zapewnia to jeszcze bardziej ekstatyczne doznania.
 • Obsługuje tryb Synchronizuj razem, co oznacza, że ​​możesz sterować więcej niż jedną zabawką za pomocą tego samego telefonu. Jeśli ty i twój partner macie Lovense Lush, możecie przejąć oba i spędzić niezwykły czas.

Pamiętaj, że nie musisz koniecznie używać Lush 2 z aplikacją. Istnieje również opcja ręcznego użycia, która wykorzystuje ten przycisk, o którym mówiliśmy w górnej części urządzenia, dzięki czemu możesz przejść do niego w trybie offline.

Na pierwszy rzut oka oba modele mogą wyglądać dość podobnie, ale zapewniamy, że istnieją znaczne różnice. Oba urządzenia mają wiele takich samych funkcji, ale nowszy model ma lepszy sprzęt, co zwiększa przyjemność i znacznie poprawia wydajność.

bujny 2 vs oryginalny bujny

Plusy

Lovense Lush 2 jest znacznie lepszy od swojego poprzednika – oto dlaczego.

 • Potężny. Nowy silnik jest znacznie mocniejszy niż oryginał.
 • Cichy. Mimo ogromnego silnika wibrator jest cichy – ok. 45 decybeli. Dla porównania, to mniej niż zwykła rozmowa!
 • Lepsze połączenie. Nigdy więcej irytujących przerw w sesjach.
 • Zwiększony zasięg Bluetooth. Do 45 stóp zasięgu stojącego i 30 zasięgu siedzącego.
 • Trwała bateria. Użytkownicy zgłaszają, że bateria zachowuje swoją pojemność nawet po wielu użyciach.

Cons

Recenzje klientów Lovense Lush 2 wyraźnie pokazują, że jest to znaczna poprawa w stosunku do oryginalnego modelu, a wady poprzedniego modelu zostały rozwiązane.

(Oczywisty) Zwycięzca

Biorąc to wszystko pod uwagę, oto nasz ostateczny werdykt.

Absolutnym zwycięzcą jest Lovense Lush 2 . Nowa wersja została przerobiona i ma zauważalnie ulepszone funkcje i wydajność, dzięki czemu jest lepsza od oryginału i warta zakupu. Za każdą wydaną złotówkę dostajesz znacznie więcej, niż w przypadku pierwszego modelu.

Używanie wibratora to świetny sposób na utrzymanie romansu w związku na odległość, urozmaicenie rzeczy w łóżku ze swoim partnerem lub po prostu uszczęśliwienie siebie. Zabawka taka jak Lovense Lush 2 zaspokoi każdą Twoją potrzebę.

Użyj go samodzielnie, gdy się obudzisz lub zakończysz długi dzień z hukiem. Ożyw grę wstępną, utrzymuj silny związek na odległość. Jest idealny dla bardziej odważnych, którzy lubią gry publiczne. To jest bez wątpienia (spodnie) najlepszy zdalnie sterowany wibrator na rynku. Nie pożałujesz, że go dostaniesz.

Ze względu na istotę tego typu produktów, należy zdać sobie sprawę, że jakość jest kluczowa. Chcesz uzyskać najlepszą możliwą jakość i nie iść na kompromisy, ponieważ służy to bardzo intymnemu celowi.

To coś, co wkładasz w siebie, więc miej na uwadze bezpieczeństwo i kupuj produkty tylko od szanowanych, znanych producentów i sprzedawców.

– Emily

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *