Lovense Dolce Recenzja: Lepsza niż Lush 3?! (Wcześniej trzęsienie)

lovense dolce recenzja

Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Lovense za przesłanie mi ich zupełnie nowego Dolce Bluetooth Regulowany podwójny wibrator do przeglądu!

(Aktualizacja: w momencie wydania ten produkt nosił nazwę Quake , ale wkrótce potem się zmienił. To wyjaśnia, dlaczego wszystkie poniższe zdjęcia odnoszą się do Lovense Dolce. I żeby potwierdzić, tak, to dokładnie ten sam produkt.)

Szczerze mówiąc, mam już pół tuzina zabawek Lovense i wszystkie są dobrze wykonane i tak podniecające seksualnie w użyciu. Z ich Dolce wiązałam wielkie nadzieje i… nie zawiodłam się!

Najlepszą cechą Dolce’a jest to, że mogłem go dostosować tak, jak chciałem. Bardzo go wyginałem i zawsze byłem zadowolony z tego, jak jednocześnie osiągam i pobudzam mój punkt G i łechtaczkę. Nie mogłem tego zrobić z innymi zabawkami erotycznymi z taką intensywnością. Nawet niektóre kupiłem od Lovense!

Sprawdź cenę

Lovense pudełko po trzęsieniu ziemi

Co to jest Lovense Dolce?

Dolce ma kształt litery U z większym końcem do wchodzenia do pochwy i wibrowania w punkcie G osoby. Drugi koniec jest dłuższy i cieńszy i służy do łechtaczki. Elementy sterujące są również wbudowane w mniejszą część.

Jest pokryty niereaktywnym jasnoróżowym silikonem, który jest przyjemnie gładki w użyciu. Na końcu punktu G znajduje się mały, pofałdowany obszar, który pomaga w stymulacji, a drugi jest również teksturowany, aby zadowolić łechtaczkę.

Podobnie jak produkty Lovense, wcale nie wygląda tak, jak myślisz, że zabawka erotyczna. Możesz to pominąć, a ludzie nie zdadzą sobie sprawy, że tak właśnie jest.

Na zewnątrz Dolce ma coś, co chciałbym, żeby Lovense się zmienili. Kontrolki na większym końcu Dolce są tego samego koloru i co zabawka i mają tendencję do mieszania się. Kilka razy musiałem włączyć światła, aby zobaczyć, który przycisk jest który.

Po kilku godzinach z Dolce nauczyłem się ich rozróżniać dotykiem, więc myślę, że to nic wielkiego. Ale Dolce jest znacznie łatwiejszy do kontrolowania dzięki aplikacji Lovense Remote , więc używałem go przez większość czasu.

Środkowa część Dolce jest wyjątkowo wygięta. Ale broszura dołączona do niego mówi, że nie powinieneś prostować tego do końca, więc tego nie zrobiłem. Nie powinieneś tak dobrze, jak w instrukcji, to zepsuje Dolce.

Kiedy go użyłem, od razu poczułem, że to zabawna zabawka. Przed Dolce te, z którymi grałem, były czasami frustrujące, ponieważ wiele razy musiałem walczyć o utrzymanie ich na miejscu.

Zabawki zbudowane tak, aby wibrowały w dwóch różnych miejscach na ciele człowieka, takie jak Lush 3 Lovense, były wyjątkowo trudne, więc byłem zadowolony z tego, jak giętki był Dolce. Mogłem wygodnie ustawić punkt G po raz pierwszy i nie musiałem go przesuwać, aby umieścić drugi koniec na mojej łechtaczce.

Te dwie wibrujące części razem pozwalają mi również mieć wyjątkowo dobre oddzielne orgazmy i łączony przy więcej niż jednej okazji. Lovense Dolce jest teraz moją ulubioną zabawką erotyczną do użytku samodzielnie lub z partnerem.

To było również fantastyczne, ponieważ zginanie lub obracanie Dolce pozwoliło mi złagodzić, jak bardzo koniec łechtaczki wibrował przy mnie, jeśli robił się zbyt intensywny. Lub, jeśli chciałem, mogłem go dostosować, aby uzyskać więcej kontaktu, gdy chciałem dodatkowej stymulacji.

trzęsienie przez lovense

Dlaczego zabawa z Lovense Dolce jest tak fajna…

Dolce ma dwa silniki, jeden wbudowany w każdy koniec, dzięki czemu możesz dostosować jeden lub drugi tak, jak chcesz. Oba mają osiem różnych wibracji, które możesz wybrać za pomocą elementów sterujących zabawki erotycznej. W ten sposób możesz dostosować jedno lub drugie, jak chcesz. Łatwiej jest z aplikacją na smartfona Lovense Remote, więc myślę, że powinieneś próbować jej używać tak często, jak to możliwe.

Instalacja pilota Lovense na moim telefonie nie była wcale trudna, a podłączenie go do mojego Lovense Dolce było prostsze. Wszystko, co musiałem zrobić, aby połączyć moje Dolce z aplikacją, to nacisnąć znak plus u góry aplikacji, a następnie „Dodaj zabawkę”,? i wszystko było gotowe do użycia.

Aplikacja ma różowo-niebieskie kółko, które steruje silnikami. Jeśli poruszałem się w górę lub w dół, wibrator na każdym końcu Dolce reagował.

Bawiąc się aplikacją, szybko sprawiłem, że silniki powtarzały swoje wibracje w nieskończoność w pętli lub pętli lub tylko na chwilę. Jeśli zalogowałem się do Lovense z poziomu aplikacji, mogłem zapisać wszystkie wykonane przeze mnie wzory. Ta część aplikacji pozwala mi również zobaczyć, co stworzyli inni, a jeśli mi się spodobało, mogłem ją pobrać i używać do woli.

Zabawa z częścią muzyczną aplikacji była również świetną zabawą. Musiałem tylko wybrać piosenkę, która natychmiast zaczęła grać, podczas gdy Dolce wibrowało razem z nią!

Mam przyjaciela, który pomógł mi wypróbować funkcję Lovense Remote Long Distance. Aby to skonfigurować, musisz zalogować się do Lovense, a następnie poszukać nazwy użytkownika swojego partnera.

Jeśli go nie mają, najpierw muszą się zarejestrować. Kiedy to zrobią, łatwo się z nimi połączyć, aby móc kontrolować ich zabawkę erotyczną Lovense, lub mogą zrobić to samo z każdym z twoich.

Po zabawie z tą funkcją i cieszeniu się każdą minutą, postanowiliśmy zrobić to regularnie. Sprawdziłem z kilkoma przyjaciółmi i partnerami, z którymi kiedyś grałem, ale teraz mieszkam zbyt daleko, i wszyscy powiedzieli, że to też brzmiało fajnie.

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jakie gry wszyscy możemy wymyślić. Powiedziałem wszystkim, żeby jak najszybciej kupili zabawkę Lovense, abyśmy mogli zacząć!

Kontrolowanie trzęsienia ziemi Lovense

Górny przycisk na Dolce włącza lub wyłącza część punktu G Dolce i pozwala wybrać dowolne z jego wstępnie wyposażonych wibracji.

Dół kontroluje część łechtaczki Dolce i może również przejść przez wbudowane ustawienia. Możesz używać obu silników razem lub osobno, tak jak możesz sterować nimi za pomocą pilota Lovense.

Byłem zbyt surowy narzekając, że przyciski Dolce mają ten sam kolor. Po pewnym czasie przyzwyczaiłem się do nich, co bardzo pomogło, ponieważ każdy przycisk ma inną teksturę.

Pilot Lovense jest jeszcze lepszy do obsługi Dolce. Jest więcej rzeczy, które możesz z nim zrobić i jest mniej niewygodny w użyciu niż przyzwyczajenie się do wbudowanych przycisków zabawki erotycznej.

Jeśli nie masz smartfona, Lovense ma wersję komputerową Apple lub PC, która działa równie dobrze.

Regulowany podwójny wibrator Bluetooth

O pomiarach Lovense Dolce

Zabawka ma prawie siedem cali od jednego końca do drugiego. Stymulujący łechtaczkę koniec ma jeden cal wysokości i jest szeroki na cal i ćwierć. Część punktu G ma półtora cala dookoła.

Dolce jest bardzo lekki, więc można go włożyć do torby i bez problemu nosić ze sobą. Broszura mówi, że waży 146 gramów, ale wydaje się mniej.

Jak naładować Lovense Dolce

Zabawka erotyczna jest dostarczana z dość krótkim kablem zasilającym, który łączy się z ładowarką USB i Dolce. Nie miałem żadnych problemów z używaniem zapasowego Apple, które leżałem.

Sposób, w jaki kabel magnetycznie łączy się z Dolce, jest bardzo dobrze zbudowany i pozostaje podłączony do kabla, nawet jeśli przypadkowo go poruszyłem. Nie powinieneś robić tego za dużo, ponieważ może się oderwać, ale nie musisz być z nim przesadnie delikatny.

Ładowanie Dolce zajęło mi siedemdziesiąt minut. Kiedy skończyłem, używałem go bez przerwy przez dwie godziny. To imponujące i wystarczająco dużo czasu, aby każdy mógł się nim cieszyć. Jeśli nie chcesz go używać od razu, Dolce pozostanie naładowany przez 240 godzin!

Czyszczenie i pielęgnacja Lovense Dolce

Wszystkie zabawki erotyczne mojego Lovense nie są trudne do czyszczenia. Można zamówić do tego specjalne rozwiązanie, ale najczęściej używam ciepłej wody z kranu z pompką mydła antybakteryjnego.

Aby wysuszyć Dolce, musisz użyć niestrzępiącej się szmatki, ponieważ silikonowa skóra przyciąga kurz i sierść kota. Dolce jest dostarczany z wysokiej jakości torbą do przechowywania, której powinieneś używać, ponieważ utrzyma ją w czystości, dopóki nie będziesz gotowa do użycia.

Lovense quake unboxing

Co zawiera Lovense Dolce?

Ta zabawka erotyczna Lovense jest zapakowana w torbę, w której można ją przechowywać, kabel magnetyczny do ładowania, skróconą instrukcję obsługi i dłuższą instrukcję obsługi.

Broszury są bardzo pouczające i odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące używania lub opieki nad Twoim Dolce.

Pudełko Dolce jest solidne i przyjemnie wygląda. To samo dotyczy wszystkich zabawek erotycznych Lovense, które mam, więc przez większość czasu trzymam je w oryginalnym opakowaniu i w dostarczonych torbach.

Plusy Lovense Dolce

  • Lovense robi doskonałe zabawki erotyczne, a Dolce jest jednym z ich najlepszych
  • Podobnie jak Lush 3, ale z 2 silnikami!
  • Regulowany jak żadna inna zabawka
  • Idealny do dotarcia do czyjegoś punktu G i łechtaczki w tym samym czasie
  • Gorąco polecam każdemu, kto chce łatwej i przyjemnej zabawki erotycznej
  • Lovense Remote doskonale nadaje się do sterowania Dolce!

Wady Lovense Dolce

  • Nie prostuj tego, bo zniszczy zabawkę
  • Sterowanie w Dolce może być trudne do zauważenia w ciemności, więc używaj pilota Lovense, kiedy tylko możesz
miłosne trzęsienie

Werdykt

Ze wszystkich zabawek erotycznych, które mam, te, których najczęściej używam, pochodzą z Lovense. Dlatego wiedziałem, że ich Dolce będzie tak samo przyjemne, jak inne, które pokochałem. Ale nie zdawałam sobie sprawy, że będzie to moja ulubiona seks zabawka Lovense.

Dolce to świetnie wykonany produkt z wieloma wspaniałymi funkcjami, którymi można się zachwycać. Lovense, dzięki któremu można go regulować, jest tym, za co chcę im najbardziej komplementować. Używając Dolce, dokonałem niewielkich korekt, takich jak odciągnięcie wibrującego końca łechtaczki ode mnie, gdy stało się zbyt intensywne lub zwiększenie go, przykładając do niego niewielką siłę.

Najlepsze jest to, że możesz dopasować Dolce do konturów swojego ciała. Często walczę z zabawkami, które mówią, że powinny być wygodne, kiedy nie są.

Dolce robi to bardzo dobrze i zawsze byłem zrelaksowany, kiedy się nim bawiłem i mogłem skoncentrować się na tym, jak dobrze się czuje i nie rozpraszać się, próbując utrzymać go na miejscu.

Lovense przeszło samych siebie dzięki Dolce i polecam kupić jeden, gdy się pojawi. Myślę, że będziesz miał dużo przyjemności z zabawy nim i może pomyśl o nim jako o swojej nowej ulubionej zabawce erotycznej, tak jak ja!

Sprawdź cenę

– Beth Greenwood

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *