Jak uprawiać seks w związku na odległość? Sexting w związku na odległość 101

sexting wiadomość o związku na odległość

Zastanawiasz się, jak seksować ze swoim chłopakiem lub dziewczyną? Seksting jest świetny dla par w związku na odległość, tak jak dla innych.

Ten sposób komunikowania swoich pragnień jest ekscytujący, intymny i doskonale przypomina, że ten związek to coś więcej niż tylko przyjaźń.

Jednak czasami pojawiają się problemy z sekstingiem.

Niektóre wiadomości mogą zostać źle zinterpretowane, wywołać dyskomfort w parze, a czasem nawet zostać upublicznione, dobrowolnie lub nie.

Kochanie się przez sms to przecież coś bardzo osobistego, niezwykłego i nikt nam nie wyjaśnia, jak to robić.

Czy seksting jest dobry w związku na odległość?

Kiedy słyszysz o związkach na odległość, jedną z pierwszych rzeczy, o których słyszysz, jest to, że nie działają . Wiele osób powie ci, że nie działają, ponieważ nie ma fizycznego i intymnego połączenia, a tylko mentalne połączenie.

Prawdą jest, że aby związek zadziałał, potrzebują fizycznego i intymnego połączenia, a także emocjonalnego i mentalnego połączenia. Dlatego wiele osób zastanawia się, czy seksting jest dobry dla związku na odległość. Moim zdaniem bardzo dobre i niezbędne jest, aby para na odległość uprawiała seks w związku .

To nie znaczy, że nie ma problemu z sekstingiem w związku na odległość. Wiele osób może mieć zastrzeżenia, jeśli chodzi o ideę sextingu. Dla jednych nie mają z tym żadnych problemów, a dla innych mają. Niektórzy ludzie po prostu nie chcą nawet ryzykować, jeśli chodzi o sexting.

Chociaż sexting może być niezwykle korzystny w związku , nie przychodzi bez problemów .

Oto dobre i złe rzeczy związane z sextingiem i jak zdecydować, czy jest on odpowiedni dla Ciebie.

https://www.youtube.com/watch?v=DSQyLUA-6Fc

1. Dobre rzeczy w sekstingu

W sekstingu jest wiele wspaniałych rzeczy. Niektóre z tych rzeczy to:

  1. Silniejsza więź : Jedną z najlepszych rzeczy w sekstingu jest więź, którą może stworzyć. W związku na odległość jest mniej sposobów na tworzenie takich więzi. Dlatego seksting jest tak ważny i tak korzystny dla związku na odległość.
  2. Zaufanie : przy sekstingu w związku na odległość zaufanie jest ogromnym czynnikiem. Musicie ufać sobie w 100 procentach. To kolejny powód, dla którego seksting jest tak korzystny w związku. Nie tylko tworzy więź, ale może budzić wzajemne zaufanie. To jest coś, co czasami trudno znaleźć w związku na odległość, ponieważ nie jesteście wystarczająco blisko siebie, aby naprawdę sobie ufać.
  3. Satysfakcja seksualna : w związku na odległość nie masz takiej satysfakcji seksualnej, jak w zwykłym związku. Może to prowadzić do napięć między wami i jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie nie chcą angażować się w związek na odległość. Sexting może dać poczucie satysfakcji seksualnej w związku na odległość.
ldr sexting

2. Złe rzeczy w sekstingu

Chociaż w sekstingu jest wiele wspaniałych rzeczy, są też pewne złe rzeczy. Złe rzeczy, które obejmują:

  1. Zagrożenia : Kiedy słyszysz o sextingu, zwykle słyszysz o związanym z nim ryzyku. Zagrożenia, takie jak łowienie sumów, wyciekanie zdjęć, a nawet wykorzystywanie wiadomości i zdjęć przeciwko tobie. Ponieważ takie rzeczy się zdarzają, istnieją sposoby, dzięki którym możesz się chronić. Nigdy nie możesz się całkowicie zabezpieczyć, ale jeśli korzystasz z bezpiecznych stron, naprawdę dowiedz się, z kim uprawiasz seks, i bądź wybredny, jeśli chodzi o to, co mówisz i wysyłasz, może pomóc Ci chronić się później.
  2. Zaufanie : tak samo jak sexting może pomóc stworzyć silną więź i zaufanie. Może również odebrać zaufanie. Inną rzeczą do zapamiętania jest to, że musisz mieć pewien poziom zaufania do swojego partnera na odległość, zanim zaczniesz rozważać seks z nimi. Musisz zawsze poznać swoją drugą połówkę najlepiej, jak potrafisz, zanim zaczniesz działać w ten określony sposób. Potraktuj to jak okres próbny, a kiedy oboje poczujecie się komfortowo, spróbujcie.
  3. Przeciekające zdjęcia : To ryzyko jest najczęstszym ryzykiem. Zdarza się wielu ludziom. Nie daj się odstraszyć, ale zawsze przypominaj sobie, że może się to zdarzyć. Najlepszym sposobem, aby się zabezpieczyć, jest wysyłanie tylko tego, z czym czujesz się komfortowo.

3. Jak zdecydować, czy jest to odpowiednie dla Ciebie?

Tylko Ty możesz podjąć decyzję, czy sexting jest dla Ciebie odpowiedni, czy nie. Czytasz złe rzeczy i czytasz dobre rzeczy, tylko teraz możesz je przemyśleć i dowiedzieć się, czy jest to ryzyko, które jesteś gotów podjąć.

Nie odczuwaj presji, aby powiedzieć „tak”, ponieważ uważasz, że jest to jedyny sposób, w jaki twój związek na odległość będzie dobrze prosperować, ponieważ tak nie jest. Istnieją inne sposoby na kontynuowanie związku na odległość, ale sexting jest korzystny na swój sposób .

Porozmawiaj ze swoją drugą połówką na odległość i zapytaj, z czym czuje się komfortowo. To jest decyzja pary, więc powinni się w to zaangażować. Porozmawiaj ze swoją drugą połówką o zagrożeniach i korzyściach związanych z sekstingiem i zobacz, co ma do powiedzenia:

  • Jeśli oboje poczujecie się z tym komfortowo, to świetna rzecz
  • Jeśli nie czujesz się z tym komfortowo lub na odwrót, to też jest w porządku

Jeśli tak jest, przeprowadź burzę mózgów, jak pomóc wam utrzymać bliską, intymną więź.

seks przykłady związek na odległość

Moja opinia o sekstingu w związku na odległość

Po przeczytaniu dobrych i złych rzeczy jestem pewien , że masz dużo do przemyślenia .

Musisz to zważyć i zastanowić się, zanim podejmiesz decyzję. Nie czuj się, jakbyś musiał się spieszyć. Chociaż jest to bardzo korzystne dla twojego związku na odległość, ma też pewne złe rzeczy.

Jeśli zdecydujesz się na seks ze swoją drugą połówką na odległość , upewnij się, że jej ufasz i że czujesz się tak, jakbyś znał ją od podszewki . Najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotów, jeśli chodzi o seks, jest upewnienie się, że przestrzegasz środków ostrożności, aby było mniej prawdopodobne, że znajdziesz się w niekomfortowej sytuacji.

Wreszcie, zawsze poświęć trochę czasu na zastanowienie . Nie mogę tego wystarczająco podkreślić, że poświęcenie kilku chwil na przemyślenie może ci ogromnie pomóc. Nie spiesz się i nie czuj presji. Poświęć cały czas, aby pomyśleć o okolicznościach i o tym, co jesteś gotów zaryzykować.

Przewodnik po sekstingu 101

Oto kilka wskazówek, jak urozmaicić seks , jeśli jesteś w związku na odległość, i zdobądź każdą z twoich gorących wiadomości .

1. Zminimalizuj ryzyko

Jestem pewien, że nie chcesz, aby Twoje seksowne i prywatne zdjęcia lub wiadomości trafiły do ​​sieci.

W tym celu najlepiej skorzystać z niezawodnej aplikacji, takiej jak aplikacje dedykowane parom w związkach na odległość (Between, Couple lub Avocado) lub WhatsApp, które szyfrują Twoje wiadomości (w przeciwieństwie do wiadomości z Twojego telefonu ).

Zalecany jest również Snapchat , ale tylko z osobami, którym naprawdę ufasz, ponieważ środki na odzyskanie zdjęć po konsultacji mnożą się w szybkim tempie.

Uważaj więc, do kogo wysyłasz swoją seksowną wiadomość , aby przez pomyłkę nie przekazać jej szefowi, matce lub sąsiadowi, ale także upewnij się, że twoja druga połowa jest tego warta, ponieważ cię kocha i jest godna zaufania.

seks na odległość

2. Chroń swoją tożsamość y

Jeśli mimo korzystania z bezpiecznego narzędzia nadal boisz się pozostawić dowody, rozważ ukrycie swojej tożsamości na zdjęciach lub filmach.

W tym celu wyślij „właściwe”? Twoje zdjęcia lub nagie zdjęcia, na których nie widać Twojej twarzy ani żadnego charakterystycznego znaku.

To drugie rozwiązanie może również okazać się bardzo seksowne, w tym sensie, że Twoja partnerka będzie niecierpliwie czekać na więcej.

Po swojej stronie zdobądź zaufanie partnera, wykonując swoją część pracy: nie nagrywaj wiadomości i zdjęć, które otrzymujesz i pamiętaj o tym.

3. Rozgość się

Każda para ma swoją intymność i zasady.

Jeśli nie podoba ci się pomysł wysyłania gorących SMS-ów do partnera, nie spiesz się. Nie ma sensu iść za szybko, zwłaszcza jeśli chodzi o seksualność.

Upewnij się, że zaufanie do pary jest u szczytu przed rozpoczęciem, aby nikt z was nie czuł się nieswojo.

Bądź także wrażliwy na strefę komfortu partnera i jego reakcje. Przełamanie monotonii jest często korzystne, ale nie wtedy, gdy przekracza się granice.

Co więcej, zapomnij o sextingu, jeśli wypiłeś alkohol. W przeciwnym razie może to spowodować znaczne zakłopotanie następnego dnia…

4. Bądź sobą

Nawet jeśli sexting może być dla ciebie czymś zupełnie nowym, zachowaj jak największą naturalność i nie zmieniaj się w inną osobę.

Jasne jest, że nie musisz przypominać aktora pornograficznego lub aktorki i hiperseksualizować swoje wiadomości bardziej niż to konieczne.

Jest całkiem prawdopodobne, że jeśli twoja druga połowa jest już z tobą i chce wymieniać teksty erotyczne, to jakoś jest już twoja.

Bądź oryginalny i wzbudzaj jego ciekawość , ale nie popadaj w karykaturę . Odkrywaj fantazje innych i wysyłaj tylko to, co powiedziałbyś również w prawdziwym życiu.

sexting

5. Posłuchaj swojego partnera

Tutaj mówimy o kochaniu się przez SMS-y. Oznacza to słuchanie partnera, tak jak w prawdziwym życiu.

Poinformuj swojego partnera, że ​​nie ma problemu z sekstingiem i nie musi czuć się zakłopotany. Poczujesz się bardziej komfortowo, co pozwoli Ci zajść dalej w swoich seksownych wiadomościach.

Jeśli chcesz postawić na swoją korzyść przed wysłaniem pierwszej wiadomości, zapytaj partnera, jakie są granice, a także co uważa za ekscytujące.

Wtedy musisz tylko grać zgodnie z zasadami!

Wniosek

Zdjęcia czy nie, romantyczne frazesy czy nie, kiedy twój partner jest w pracy czy nie… To TY decydujesz, zgodnie z pragnieniami twoimi i twojego partnera.

Pamiętaj, aby w swoich wiadomościach pozostać lekkim, seksownym i uwodzicielskim , aby uzyskać lepsze wyniki!

Seksting jest dziś koniecznością, ale nie jest całkowicie bezpieczny.

Porozmawiajcie o tym razem i idźcie do przodu stopniowo. Najpierw upewnij się, że wiesz, co robisz, a potem baw się dobrze !

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *