Jak oglądać filmy razem online – w związku na odległość?

Oglądaj filmy razem online

Wychodzenie z kimś wyjątkowym, aby obejrzeć najnowszy przebój kinowy, to nie tylko najbardziej klasyczna randka, ale prawdopodobnie również najbardziej uhonorowana tradycja (jeśli chodzi o intymne randki).

Wrzuć prawie każdy film z lat 60., 70. lub 80., a jest scena, w której para wychodzi na randkę, aby cieszyć się nawzajem swoim czasem oglądając film – nie ma bardziej klasycznego niż to.

oglądaj filmy online razem związek na odległość

Ale w dzisiejszym szybkim, cyfrowym świecie, rzeczy się zmieniły, „czasy się zmieniły”. Ludzie nadal chcą cieszyć się najnowszym filmem ze swoją drugą połówką , ale mogą nie mieć luksusu przytulania się do nich podczas odtwarzania filmu. Dla wszystkich, którzy wchodzą pod ten parasol, „bez zmartwień”? pomożemy ci.

Omówimy (i omówimy) niektóre z najlepszych sposobów, dzięki którym możesz oglądać filmy online ze swoim partnerem.

Niezależnie od tego, czy są w sąsiednim domu, czy w domu na innym kontynencie, pokażemy Ci, jak nadal możesz cieszyć się czasem spędzonym razem, oglądając razem film (o ile masz połączenie z Internetem) – Więc chodźmy.

Najlepsze aplikacje i oprogramowanie online do oglądania filmów z różnych lokalizacji

1- Synchronizacja

syncplay obejrzyj film razem związek na odległość

Pierwsza na naszej liście jest firma zlokalizowana we Francji. Nazwa tej firmy to „Syncplay”. Ten program jest darmowym programem do pobrania, który można pobrać ze strony Syncplay.

Ta niesamowita firma jest skrojona na miarę dla par w związkach na odległość. Jednym z powodów, dla których tak jest, jest to, że ma funkcję, która pozwala wybrać dowolny film , który znajduje się na komputerze (laptop, komputer stacjonarny, tablet lub telefon), odtworzyć film w programie Syncplay i obejrzeć to jednocześnie.

Powiedzmy więc, że masz na laptopie kilka filmów zapisanych, ale twój chłopak lub dziewczyna nie ma ich i nie chce (a może nie może sobie na to pozwolić) wykupić subskrypcję usługi przesyłania strumieniowego online.

Cóż, możecie oboje po prostu uruchomić swoje programy Syncplay na swoich urządzeniach , a wtedy ten z was, który ma filmy na swoim urządzeniu, po prostu wciśnie odtwarzanie, a wtedy każdy z was będzie mógł oglądać film w tym samym czasie.

Syncplay ma również funkcję, która pozwala każdemu z was rozmawiać ze sobą podczas oglądania wybranego filmu.

Funkcja czatu działa jak otwarty pokój rozmów, ale będzie między wami. Podczas odtwarzania filmu oboje będziecie mogli wstrzymywać, przewijać do przodu i przewijać wideo , co jest świetną funkcją w przypadku długich filmów, gdzie w przeciwieństwie do wyjścia na film, możesz wstać i skorzystać z toalety, nie martwiąc się, że przegapisz jakikolwiek ruch.

Syncplay działa na wszystkich głównych platformach komputerowych (Windows, Linux, BSD (Berkeley Software Distribution (fantastyczna nazwa systemu operacyjnego Unix), a także MacOS).

2- Oglądaj razem

watch2gether obejrzyj film razem związek na odległość

Watch2gether to niesamowity program do synchronizacji wideo, który jest dość łatwy w obsłudze i obsłudze. Nie wymaga żadnej rejestracji i pozwala swoim użytkownikom oglądać filmy i filmy z wielu różnych popularnych miejsc w sieci .

Wystarczy przejść na stronę watch2gether, utworzyć tymczasową nazwę tagu (nazwę użytkownika), a następnie kliknąć „stwórz pokój”? zakładka/przycisk na stronie głównej.

Gdy to zrobisz, będziesz mógł dodać swoją znaczącą osobę (po utworzeniu nazwy tagu (nazwy użytkownika) na swoim końcu).

Gdy oboje znajdziecie się w pokoju, możecie oglądać filmy na popularnych platformach, takich jak YouTube, Vimeo, Dailymotion, Amazon i Facebook , żeby wymienić tylko kilka. Watch2gether ma bardzo przydatną funkcję, która pozwala rozmawiać ze swoim partnerem podczas oglądania wybranego filmu.

Watch2gether to usługa bezpłatna, co czyni ją o wiele bardziej wartościową dla par będących w związku na odległość, które chciałyby oglądać filmy online ze swoim partnerem, ale mogą też chcieć zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Kolejnym wielkim plusem Watch2gether jest to, że obsługuje on kamerę internetową, co oznacza, że ​​masz możliwość zobaczenia swojej drugiej połówki, podczas gdy każdy z was ogląda i cieszy się wybranym filmem.

3- Kast

kast obejrzyj film razem związek na odległość

Jednym z najpopularniejszych programów do synchronizacji filmów na naszej liście jest… Kast.… Ten fenomenalny program to marzenie pary.

Chociaż może wymagać nieco więcej nauki, ze wszystkimi oferowanymi funkcjami „To jest tego warte”. Kast pozwala swoim użytkownikom oglądać filmy online z dowolnej popularnej internetowej platformy wideo (i filmów).

Oznacza to, że nie tylko będziecie mogli wspólnie oglądać filmy na popularnych serwisach, takich jak Vimeo i Youtube, ale także będziecie mieć możliwość korzystania z serwisów takich jak HBO i Netflix.

Teraz dla wszystkich, którzy mogą mówić, że nie mają abonamentu HBO lub Netflix, po raz kolejny – „bez obaw”? – ponieważ kolejna niesamowita funkcja, którą ma Kast, to możliwość udostępniania przeglądarki, którą masz, ze stroną internetową i filmem, który chcesz oglądać „na żywo”? ze swoim partnerem na drugim końcu.

Jeśli więc jeden z was ma abonament na HBO lub Netflix, to „oboje”? mogą (cieszyć się tym i) korzystać z dużej biblioteki świetnych filmów.

Podobnie jak Watch2gether, Kast oferuje swoim użytkownikom dostęp do kamery, co oznacza, że ​​(jeśli zdecydujesz) możesz zobaczyć swojego partnera podczas oglądania i cieszenia się filmem .

Podobnie jak w przypadku Syncplay, będziesz mieć możliwość czatowania ze swoją drugą połówką w prywatnym czacie, ale dodatkową funkcją jest to, że dzięki kamerze internetowej, wideo na żywo, dostępowi możesz również rozmawiać z nimi na żywo.

Kast pozwala również swoim użytkownikom mieć cztery ekrany jednocześnie, co oznacza (jeśli chcesz), możesz mieć inny film w czterech różnych przeglądarkach (na przykład Firefox, Chrome, Explorer i Avast) jednocześnie czasu i przełączaj się między filmami tak często, jak chcesz.

Dzięki temu programowi sterowanie oglądanymi filmami jest łatwo dostępne dla każdego z jego użytkowników.

4- Netflix Impreza

netflixparty obejrzyj film razem

Jednym z nowszych programów na naszej dzisiejszej liście jest „Netflix Party”. W przeciwieństwie do innych programów z naszej listy, takich jak Kast i Watch2gether, Netflix Party to:

1. Wyłącznie w przeglądarce Chrome.

2. Wyłącznie w programach Netflix (usługa). Teraz oba te „Ekskluzywne”? mają plusy i minusy.

Na swój pierwszy Exclusive, działający tylko z przeglądarką Chrome, jest to profesjonalista, ponieważ przeglądarka Chrome nie ma tylu „załamań”? podobnie jak inne przeglądarki (takie jak Explorer i Firefox), co czyni ją doskonałą przeglądarką do używania/przechodzenia, ale jest to wadą, jeśli urządzenie komputerowe ma problemy z (lub nawet nie pozwala na pobranie) Chrome.

Drugim Exclusive – działa tylko z programowaniem (usługa) Netflix – jest to profesjonalista, ponieważ Netflix ma OGROMNĄ bibliotekę filmów (a także programów (i oryginalnych programów)), więc nigdy nie brakuje rozrywki programy do korzystania.

Jest to oszustwo, jeśli istnieją filmy, które Ty i Twój partner naprawdę chcielibyście zobaczyć, a które są polecane/odtwarzane w innych witrynach do strumieniowego przesyłania filmów online, ale nie w Netflix.

Jeśli Ty i Twój towarzysz jesteście wielkimi fanami Netflix i macie urządzenia komputerowe, które dobrze współpracują z Chrome, może to być program do synchronizacji dla Ciebie — ze wszystkich programów na naszej dzisiejszej liście, Netflix Party jest prawdopodobnie jednym z nich. z najłatwiejszych do skonfigurowania (a kolejnym plusem jest to, że program musi być dostępny tylko na jednym z twoich komputerów).

Ale jeśli którykolwiek z tych powodów nie działa w Twoim przypadku, zdecydowanie zaleca się wypróbowanie jednego z innych programów do synchronizacji, które oferują znacznie więcej opcji na stronie internetowej.

Korzystając z Netflix Party, będziesz musiał wysłać swojemu partnerowi link do swojego programu Netflix Party, który będziesz musiał otworzyć w Chrome.

Netflix Party nie oferuje żadnych opcji czatu na żywo z kamerą, ale oferuje swoim użytkownikom możliwość własnego czatu na żywo, podczas gdy ich film jest odtwarzany.

Netflix Party to rozszerzenie przeglądarki, co oznacza, że ​​każdy musiałby:

  1. Mieć możliwość posiadania Chrome na swoim komputerze.
  2. Otwórz go, aby cieszyć się programem do synchronizacji i filmować ze swoim partnerem.

Główną atrakcją (pozytywną) programu do synchronizacji Netflix Party jest to, że „tylko jeden z was”? musi mieć abonament Netflix dla „oboje”? by cieszyć się ogromną biblioteką filmów.

To jeden z tych programów, w których (jeśli oboje jesteście miłośnikami Netflixa, ale) jeśli jako para staracie się zaoszczędzić pieniądze, naprawdę się przyda.

5- Synchronizuj wideo

synchronizuj wideo oglądaj film razem

Teraz usługa synchronizacji filmów, która zyskuje na popularności, to „Sync Video”. Sync video to bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego filmów, która umożliwia użytkownikom synchronizowanie filmów z wielu lokalizacji za pośrednictwem dwóch różnych przeglądarek (Chrome i Firefox).

W przypadku Sync Video nie musisz tworzyć żadnego rodzaju nazwy tagu (nazwy użytkownika), ale musisz zarejestrować się w usłudze.

Ale plusem tego jest to, że po zarejestrowaniu się (musisz to zrobić tylko przy pierwszym użyciu usługi), Sync Video ma styl wirtualnego pokoju, który jest wyłącznie dla Ciebie i dla kogo wybierzesz zaproś do swojego pokoju (który jest również zarejestrowany w Sync Video).

Kolejnym plusem Sync Video jest to, że działa ze wszystkimi głównymi platformami do strumieniowego przesyłania wideo (i filmów). Ale największym plusem Sync Video jest to, że pozwala zapisywać filmy w osobistym wirtualnym pokoju .

Zaletą tego jest to, że, powiedzmy, ty i twój partner oglądacie razem film online, przechodzicie w połowie filmu, a potem twój partner decyduje, że jest zmęczony i kładzie się spać i chce iść spać, i prześpij się, cóż, możesz po prostu zapisać film w swoim wirtualnym pokoju, a potem wrócić następnego dnia i zacząć od miejsca, w którym skończyłeś.

Zaletą tego jest to, że nie musisz spędzać czasu w Internecie, za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego filmów, szukając ostatniego filmu , który oglądałeś ty i twój towarzysz, ponieważ wciąż znajduje się on w twoim wirtualnym pokoju online i czeka… To całkiem niesamowita funkcja (która szanuje Twój czas).

6- Plex VR

plex vr obejrzyj film razem

Teraz jedyną usługą przesyłania strumieniowego filmów, która jest niezwykle popularna (ale też jest najdroższa), jest „Plex VR”.

Plex VR to futurystyczna usługa przesyłania strumieniowego filmów, która wyprzedza swoje czasy, dzięki czemu naprawdę czujesz się, jakbyś „przybył w XXI wieku”. Ta usługa przesyłania strumieniowego wymaga posiadania zestawu słuchawkowego wirtualnej rzeczywistości.

Jedną z najbardziej niesamowitych (i całkiem zabawnych) funkcji Plex VR jest to, że po skonfigurowaniu ty i twój partner możecie nie tylko oglądać razem film z różnych lokalizacji, ale Plex VR umieszcza was oboje w pokoju wirtualnej rzeczywistości (z kanapą, salonem, telewizorem z dużym ekranem i wszystkim – całkiem niesamowite rzeczy).

Dzięki tej usłudze będziesz mógł werbalnie rozmawiać, żyć ze swoim partnerem, podczas gdy oboje siedzicie na kanapie, w swoim wirtualnym pokoju, oglądając razem wybrany film (więc nawet jeśli fizycznie nie jesteś w tym samym pokoju, Plex VR (spośród wszystkich programów do synchronizacji filmów) daje Ci wrażenie, że „jesteś” faktycznie w tej samej lokalizacji – oferują nawet opcję zaprojektowania swojego awatara (który będzie siedział na kanapie, w wirtualnym pokoju, reprezentującym Ciebie) – to całkiem fajne (i sprawia, że ​​cena jest tego warta)).

Każdy z Was będzie mógł wybrać filmy do obejrzenia z własnej biblioteki, które oboje będziecie mogli udostępnić.

To, co sprawia, że ​​jest to takie fajne, to to, że, powiedzmy, jeden z was ma tylko filmy akcji, a drugi tylko filmy romantyczne, ale wszystkie filmy, które każdy z was posiada, są zupełnie inne , „no cóż”? tak długo, jak film, który chciałbyś obejrzeć, znajduje się w jednej z twoich bibliotek, wtedy „wy oboje”? będą mogli oglądać i cieszyć się nim. Kolejną niesamowitą funkcją Plex VR jest regulacja ekranu.

Powiedzmy, że telewizor z Twojego widoku w wirtualnym pokoju jest wyświetlany jako ekran 42-calowy, ale chcesz, aby był wyświetlany jako „ekran 60-calowy”. będziesz mógł dostosować go do swoich preferencji, bez konieczności dostosowywania go w pokoju partnera , który może czuć się doskonale, przy rozmiarze ekranu telewizora wyświetlanym w pokoju wirtualnej rzeczywistości.

Dla tych z was, którzy chcą prostego programu do synchronizacji filmów, Plex VR może nie być dla ciebie, ponieważ stanowi dość krzywą uczenia się (ale jest „warty tego”).

Aby skorzystać z tej fenomenalnej, futurystycznej usługi, musisz mieć Google Daydream lub Oculus VR (który jest jednym z droższych urządzeń VR).

Wniosek

W dzisiejszym cyfrowym świecie istnieje sporo programów do synchronizacji filmów, ale tutaj daliśmy ci to, co najlepsze.

Każdy z nich jest dostosowany do potrzeb osób o różnych preferencjach, do tego, jak chcą oglądać, i synchronizować filmy ze swoim partnerem . Syncplay może być dobrym rozwiązaniem, jeśli masz kilka filmów na swoim urządzeniu komputerowym i chcesz po prostu oglądać je i udostępniać swojemu towarzyszowi.

Możesz skorzystać z Watch2gether lub Kast, jeśli chcesz oglądać filmy online z jednej z wielu popularnych usług przesyłania strumieniowego filmów , synchronizować je i oglądać razem ze swoim partnerem.

Jeśli jesteś w jednym z tych intymnych związków, gdzie oboje jesteście „zakochani”? z Netflix, to może impreza Netflix może być najlepszą opcją.

Teraz, jeśli jesteś w jednym z tych długodystansowych, intymnych związków, w których oboje macie się dobrze finansowo, a pieniądze nie są dla żadnego z was problemem i (nawet jeśli jesteście daleko od siebie) chcesz czuć się tak blisko swojego partnera, jak to tylko możliwe, podczas oglądania i C, cóż, Plex VR może być programem, który wywoła ogromny uśmiech na twoich twarzach (ponieważ oboje siedzicie, oglądacie i cieszycie się niesamowitym filmem, ponieważ oboje dzielicie się kanapie, w salonie, w wirtualnej rzeczywistości).

Wybranie którejkolwiek z tych opcji synchronizacji filmów nie zaszkodzi ci, a bardziej chodzi o osobiste preferencje, ponieważ wszystkie oferują niesamowite funkcje, które pozwolą ci na zabawę, bliższą, zabawną i rozrywkę ze swoim partnerem , a to jest najważniejsze .

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *