Dlaczego Lovense Remote to najlepsza aplikacja wibracyjna na Twój telefon?

Recenzja aplikacji Lovense Remote

Relacja na odległość wymaga dużo pracy i zaangażowania , aby się udało. Uczciwość, komunikacja i zaufanie to tylko niektóre z czynników, które należy wziąć pod uwagę, próbując nawigować w związku na odległość.

Dla większości par seks jest również bardzo ważnym aspektem ich związku , ale jak osiągnąć fizyczną intymność, gdy twój partner jest setki mil stąd?

Na szczęście postęp w technologii pozwolił na zastosowanie teledildonics dla par w związkach na odległość. Mówiąc najprościej, teledildonics to połączenie zabawek erotycznych i technologii , a jednym z najbardziej znanych pionierów jest Lovense. Oto bezstronna recenzja zdalnej aplikacji Lovense i jej działania.

? KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O APLIKACJI LOVENSE REMOTE!

Co to jest?

Lovense Remote App to pilot używany do wszystkich zabawek Lovense ( Max , Nora , Lush , Ambi , Edge , Domi i Osci ). Jest przeznaczony do użytku w grach solo, dyskretnych grach publicznych i grach na duże odległości.

Możesz używać smartfona do sterowania z bliskiej odległości, wibracji aktywowanych dźwiękiem (wykorzystuje to mikrofon telefonu) i synchronizowania wibracji z muzyką. Gdy masz bezpośrednią linię wzroku, zasięg kontroli z bliskiej odległości może osiągnąć maksymalnie 30 stóp . W zależności od otoczenia, zakres 360 wynosi od 5 do 10 stóp .

Możesz użyć dwóch smartfonów, aby znacznie zwiększyć zasięg kontroli swojego partnera. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się dyskretną zabawą publiczną w większych przestrzeniach.

Aplikacja Lovense Remote umożliwia również tworzenie własnych, unikalnych wzorców wibracji, które można udostępniać innym osobom. Inne godne uwagi funkcje aplikacji to wibracje oparte na muzyce i wibracje aktywowane dźwiękiem .

Graj w aplikację Lovense Remote

Kluczowe cechy

Lokalne zdalne sterowanie

Pozwól swojemu partnerowi kontrolować przyjemność z bliskiej odległości za pomocą funkcji lokalnego pilota, która jest włączona przez Bluetooth. Zasięg lokalnego pilota zdalnego sterowania może sięgać nawet 30 stóp, jeśli Twój partner ma bezpośrednią linię wzroku. Zasięg 360 przy użyciu aplikacji wynosi od 5 do 10 stóp w zależności od otoczenia.

Kontrola dalekobieżna

Korzystając z dwóch smartfonów, możesz znacznie zwiększyć zasięg kontroli partnera . Po prostu połącz się z telefonem partnera za pomocą aplikacji Lovense Remote i pozwól mu kontrolować Ciebie.

Osoba, która ma zabawkę, powinna w dowolnym momencie trzymać telefon w odległości 3-5 stóp od siebie, aby to zadziałało. Aplikacja działa w tle, więc możesz mieć telefon w kieszeni lub torebce, podczas gdy Twój partner ma pełną kontrolę za pośrednictwem swojego smartfona.

Wibracje oparte na muzyce

Podczas gry solo możesz podłączyć wybraną zabawkę erotyczną do urządzenia z systemem Apple lub Windows, a za pomocą oprogramowania pobranego ze strony internetowej Lovense możesz zdecydować się na słuchanie muzyki , która również wywołuje reakcję zabawki w trakcie jej używania.

Aplikacja Lovense Remote

Tworzenie i udostępnianie wzorców

Masz możliwość wymyślenia własnych wzorców wibracji za pomocą aplikacji Lovense Remote. Zastosowany interfejs sterowania dotknij i przesuń ułatwia wymyślanie unikalnych wzorów. Po utworzeniu wzoru możesz zdecydować się na udostępnienie go anonimowo światu.

Wyślij wzory, aby zsynchronizować dwie zabawki razem

Jeśli chcesz bawić się ze swoim partnerem, możesz wysłać do niego wzorce wibracji, aby połączyć dwie kompatybilne zabawki. Na przykład, jeśli oboje macie połączenie Nora lub Max, możecie zsynchronizować je ze sobą i czuć nawzajem swoje ruchy, nawet gdy jesteście daleko od siebie.

Wibracje aktywowane dźwiękiem

Niektóre dźwięki mogą aktywować wibracje w aplikacji podczas korzystania z zabawki erotycznej. Zasadniczo oznacza to, że intensywność wibracji może wzrosnąć podczas słuchania ulubionej muzyki lub nawet po pstryknięciu palców.

https://www.youtube.com/watch?v=xmwBzLgUzdo

Jak to działa

Oto kilka wskazówek, jak zacząć korzystać z aplikacji Lovense Remote:

1. Pobierz to

Lovense Remote jest dostępny do pobrania zarówno w App Store, jak i Google Play . Jest kompatybilny z:

 • Mac (wymaga włączonego Bluetooth 4.0)
 • iPhone, iPad, Air, iPad Mini i iPod Touch iOS 9.0 i nowsze
 • Android 4.3 i nowsze z włączonym Bluetooth 4.0
 • PC

Aby się połączyć, potrzebujesz adaptera Bluetooth Lovense USB . Możesz także zdecydować się na użycie poprzedniej wersji klucza do podłączenia Maxa lub Nory.

2. Podłączanie urządzeń

W prawym górnym rogu ekranu będziesz mógł szybko wyświetlić lub podłączyć swoje urządzenie. Kliknij ikonę linku, aby uzyskać dostęp do ?Moje zabawki? ekran.

Kliknij ?+? aby rozpocząć wyszukiwanie swojego urządzenia. Upewnij się, że urządzenie jest włączone, sprawdzając, czy wskaźnik miga .

Po znalezieniu zostanie wyświetlona nazwa Twojego urządzenia. Stuknij ikonę przełączania, aby zaznaczyć lub odznaczyć dowolną używaną zabawkę. Domyślna pozycja ikony przełączania jest włączona/wybrana ( różowy oznacza, że ​​jest zaznaczony, a szary oznacza, że ​​nie jest zaznaczony )

Po znalezieniu urządzenia kliknij przycisk Gotowe, który znajdziesz w prawym górnym rogu interfejsu.

Jeśli utracisz połączenie i musisz połączyć się ponownie , naciśnij ikonę łącza, którą wcześniej nacisnąłeś w pierwszym kroku.

Aplikacja Lovense Remote w akcji

3. Jak przejąć kontrolę na żywo lub oddać ją swojemu partnerowi online?

Kliknij ?Długi dystans? patka.

Wybierz partnera, z którym chcesz się połączyć. Aby ta funkcja działała, zarówno Ty, jak i Twój partner będziecie potrzebować konta . Dlatego zanim dodasz swojego partnera, upewnij się, że ma konto. Jeśli nie dodałeś jeszcze swojego partnera, po prostu naciśnij ?+? przycisk znajdziesz w prawym górnym rogu.

Kliknij ?+? ikonę, którą znajdziesz w prawym dolnym rogu interfejsu, aby móc wyświetlić wszystkie opcje odtwarzania inne niż wiadomości.

W aplikacji znajdziesz przycisk Sterowanie na żywo. Jeśli jest wyszarzony, oznacza to, że Twój partner nie ma podłączonej zabawki. Aby ta funkcja działała, będą musiały być połączone. Jeśli masz podłączoną zabawkę, ta opcja będzie dostępna dla twojego partnera.

Możesz dokonać zmian w swoich ustawieniach , klikając przycisk ustawień, który znajdziesz w oknie czatu partnera. Każdy partner ma pięć ustawień: wzorce autoodtwarzania, które wysyła ta osoba, autoodtwarzanie alarmu od tej osoby, powiadomienia wibracyjne dla wszystkich SMS-ów, powiadamianie o logowaniu i zezwalanie na sterowanie bez próśb.

4. Jak zsynchronizować muzykę z aplikacją Lovense Remote?

Proces synchronizacji muzyki będzie zależał od Twojego mobilnego systemu operacyjnego.

 • Dla Android

Upewnij się, że pobraną muzykę zapisujesz w folderze Muzyka w pamięci wewnętrznej telefonu z Androidem, aby Twoje utwory pojawiały się w aplikacji.

 • Dla iphone
  • Zaloguj się do iTunes i podłącz swoje urządzenie.
  • Przeciągnij całą dostępną muzykę do folderu Songs.
  • Przejdź do sekcji Muzyka, a następnie kliknij „Synchronizuj muzykę”. To skutecznie zsynchronizuje muzykę, którą masz z aplikacją Muzyka w telefonie.
  • Otwórz aplikację Muzyka w telefonie, aby móc zobaczyć muzykę zsynchronizowaną z konta iTunes. Jeśli jest ikona pobierania, możesz ją kliknąć, aby wyświetlić utwory, które mają pojawić się w aplikacji Lovense Remote.
  • Otwórz aplikację, aby wyświetlić pobraną muzykę.
Lovense Remote App orgazm

5. Różnica między moimi wzorcami a wspólnymi wzorcami

Zakładka Wzory to miejsce, w którym znajdziesz nowe wzory, które zostały stworzone przez innych użytkowników.

There, you are able to preview and download patterns based on your preference simply by tapping the download icon. It is worth noting that you cannot loop or create patterns in this tab.

If you want to see the patterns that you have downloaded, go to the ?My Patterns? section. ?My Patterns? allows you to create playlists, view your downloads, and randomize or loop patterns.

6. Blocking and unblocking someone

For a new request that you don’t want to accept, simply click Decline after receiving it. You will receive the ?Do you also want to block this person?? prompt, after which you can proceed to click ?Yes?.

Aby zablokować osobę, która jest już w Twoich kontaktach, przejdź do sekcji Ustawienia w oknie czatu i włącz opcję ?Zablokuj ten kontakt? opcja . W tej samej sekcji możesz także odblokować odrzucone prośby o dodanie do znajomych i zablokowanych znajomych.

7. Usuwanie kontaktu

W przypadku systemu iOS po prostu przesuń palcem w lewo po kliknięciu kontaktu, który chcesz usunąć, a zostanie wyświetlona opcja usunięcia.

W systemie Android kliknij i przytrzymaj kontakt, a zobaczysz komunikat ?Usuń osobę z listy znajomych? opcja .

Orgazmy Lovense Remote App

Moje osobiste doświadczenia z aplikacją Lovense Remote

Początkowo używałem samej Nory jak zwykłego wibratora, ale gdy tylko poczułem się z nim bardziej komfortowo, postanowiłem wypróbować również aplikację . W krótkim czasie sparowałem Norę z aplikacją, którą pobrałem na smartfona.

Udało mi się samodzielnie sterować Norą za pomocą aplikacji. Aplikacja pozwoliła mi wybrać różne kombinacje intensywności siły między funkcjami obrotu i wibracji dla Nory, a mój chłopak był również w stanie zrobić to samo dla pompy powietrza i poziomów wibracji dla Maxa .

Kolejną cechą, która mi się spodobała, była możliwość sterowania zabawką za pomocą swojej listy odtwarzania . Jak wielu innych ludzi, patrzę na muzykę jako sposób na podniesienie moich doświadczeń seksualnych. Muzyka dyktowała ruch zabawki i nie minęło dużo czasu, zanim miałem pierwsze z wielu doświadczeń z podkręcaniem palców przy niektórych z moich ulubionych piosenek.

Jednak wkrótce chciałem zbadać inne opcje, zwłaszcza gdy mój partner musiał wyjechać do innego stanu z powodu obowiązków związanych z pracą. Na szczęście zaplanowaliśmy takie zdarzenia i miał pod ręką również aplikację Max i Lovense Remote.

Mój partner był w stanie wysyłać polecenia w aplikacji, która z kolei wysyłała polecenia do mojej zabawki przez Bluetooth. W konsekwencji sprawił, że moja Nora poruszała się dokładnie tak, jak chciał , co było po prostu niesamowite.

Udało nam się również zsynchronizować zabawki ze sobą , a następnie reagować na swoje ruchy. Moja Nora rejestrowała moje ruchy, a następnie wysyłała sygnały do ​​Maxa mojego partnera, który z kolei odpowiednio reagował w funkcji pompy powietrza i wibracji. W ten sposób mogliśmy cieszyć się seksem i intymnością nawet z całej odległości!

Masz również możliwość połączenia się ze swoim partnerem za pomocą funkcji wideo, dzięki czemu możesz się widzieć. Jednak szybko zauważyliśmy, że obsługa wideo jest słaba, ponieważ nie byliśmy w stanie wyraźnie się widzieć ani słyszeć.

Radziłbym spróbować skorzystać z innej platformy, takiej jak Skype lub Facetime, aby pozostać w trakcie rozmowy . To powiedziawszy, platforma do przesyłania wiadomości w aplikacji działa wystarczająco dobrze i zdecydowaliśmy się z niej korzystać od czasu do czasu.

Dodatkową wskazówką jest to, że jeśli ty i twój partner mieszkacie w dwóch różnych częściach świata, a różnica czasu między wami sprawia, że ​​trudno jest regularnie planować randki online, możesz nagrać ekscytującą sesję i cieszyć się nią w dowolnym momencie. lubisz.

Przykład aplikacji Lovense Remote

Plusy

1. Jest łatwy w konfiguracji

Aplikacja Lovense Remote jest naprawdę łatwa w konfiguracji? wszystko, co musieliśmy zrobić, to pobrać go, utworzyć konta, włączyć połączenie Bluetooth i połączyć zabawki na obu naszych telefonach w ciągu kilku sekund.

2. Możesz dodać własne spersonalizowane wzory

Masz możliwość eksperymentowania w aplikacji, dodając własne wzory. Możesz nawet dzielić się swoimi unikalnymi wzorami z innymi ludźmi.

3. Umożliwia synchronizację kompatybilnych zabawek Lovense razem

Możesz zsynchronizować kompatybilne zabawki, takie jak Max i Nora, za pomocą aplikacji i w konsekwencji sprawić, by reagowały na ruchy Twoje (Twoje i Twojego partnera).

4. Połącz się ze swoim partnerem na odległość

Jednym z najbardziej fascynujących aspektów aplikacji Lovense Remote jest możliwość łączenia partnerów na duże odległości. Twój partner może wysyłać polecenia do Twojej zabawki za pośrednictwem aplikacji i w konsekwencji kontrolować ruch Twojej zabawki lub możesz synchronizować swoje ruchy za pomocą zabawek.

5. Niech muzyka przejmie kontrolę ? dosłownie

Jeśli lubisz tworzyć nastrój muzyką podczas zabawy ze swoim partnerem, pokochasz tę funkcję aplikacji. Wszystkie zabawki Lovense można zsynchronizować z muzyką w telefonie za pomocą aplikacji Lovense Remote. W związku z tym zabawka, której używasz, odpowiednio reaguje na piosenki i możesz nawet nie potrzebować rąk, aby trzymać ją w miejscu.

Przykład aplikacji Lovense Remote

Cons

1. Obsługa wideo nie jest tak świetna

Nie mogłem komunikować się z moim partnerem za pomocą funkcji wideo w aplikacji, co zauważyłem, że wielu innych klientów również zgłosiło problem. Dlatego może być lepiej, jeśli skorzystasz z platformy innej firmy.

2. Tak, sama aplikacja może utracić połączenie

Funkcjonalność aplikacji wymaga dobrego połączenia internetowego . Podczas korzystania z aplikacji z moim chłopakiem mieliśmy chwilową utratę połączenia, co, co zrozumiałe, zepsuło nam nastrój.

Werdykt

Aplikacja Lovense Remote pozwala użytkownikom cieszyć się wybraną zabawką Lovense, niezależnie od tego, czy używasz jej solo, do zabawy na odległość, czy do dyskretnej zabawy publicznej, a moje ogólne wrażenia z niej były pozytywne.

Rozważ jednak użycie wideo Skype lub Facetime , jeśli chcesz wyraźnie widzieć i komunikować się ze swoim partnerem podczas korzystania z zabawek erotycznych.

? KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O APLIKACJI LOVENSE REMOTE!

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *