Jak utrzymać przyjaźń na odległość ze swoim najlepszym przyjacielem?

przyjaźń na odległość

Przyjaźnie na odległość są dość powszechne w naszym mobilnym społeczeństwie.

Ludzie często przemieszczają się lub podróżują z miejsca na miejsce, tworząc wiele przyjaźni i związków na odległość. Nie jest to niezwykła sytuacja dla wielu ludzi, na których im zależy, którzy mieszkają w innym geograficznie miejscu.

Przy pomocy technologii i elastycznego planowania możliwe jest utrzymanie żywych przyjaźni na odległość .

Mając natychmiastowy dostęp przez Facetime, SMS-y i inne formy mediów społecznościowych, znajomi zamiejscowi mogą komunikować się codziennie lub tak często, jak chcą.

Ja – Przyjaźń na odległość

Przyjaciele, którzy mieszkają daleko od siebie, są w wielu miejscach znacznie bardziej powszechni niż przyjaciele mieszkający obok. Ponieważ często przenosimy się z miejsca na miejsce, jednostce łatwo jest mieć przyjaciół w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Utrzymywanie i utrzymywanie tych przyjaźni przy życiu poprzez zajęcia to coś, co obie osoby mogą zrobić, aby pozostać ze sobą w kontakcie.

Dzięki technologii istnieje wiele czynności, które przyjaciele mogą wykonywać, aby utrzymać cenne przyjaźnie na odległość . Oto lista dziewięciu zajęć, od których możesz zacząć od razu z przyjacielem na odległość .

1- Udostępniaj zdjęcia tam iz powrotem na Snapchacie

Zacznij wysyłać te głupie selfie do swojego kumpla przez mile. Zrobienie selfie lub zdjęcie swoich dzieci zajmuje tylko kilka sekund i doda energii swojemu długodystansowemu przyjacielowi .

Kiedy przyjaciele robią to tam iz powrotem, jest to nie tylko zabawne, ale przyjaźń nie wydaje się tak odległa.

2- Graj razem w gry internetowe

Połącz spryt ze swoim najlepszym przyjacielem, wyzywając go do gry Words with Friends, Scrabble lub dowolnej innej gry w Internecie. Words with Friends to gra, w której możesz rozmawiać podczas gry .

Graj w grę razem długodystansowa przyjaźń żywa

3- Czat wideo lub Facetime bez powodu

Czasami czat wideo to po prostu siedzenie i rozmowa o niczym, a czasami pomaga utrzymać codzienne plotki, o których możesz zapomnieć.

Ale niezależnie od przypadku, możliwość rozmowy przynajmniej twarzą w twarz za pośrednictwem technologii to świetny sposób na utrzymanie żywej i aktualnej przyjaźni.

4- Rozmawiaj przez telefon

Fizycznie używaj swoich telefonów i dzwoń . Może być konieczne planowanie połączeń za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Różnice w strefach czasowych sprawiają, że jest to trudne, ale nadal możesz znaleźć sposób na połączenie, gdy oboje nie śpisz i masz kilka minut na rozmowę.

Po zaplanowaniu połączeń telefonicznych nie rezygnuj z tych połączeń. Te rozmowy są ważne, a utrzymanie zaangażowania z dobrym przyjacielem ma pierwszorzędne znaczenie.

5- Spróbuj wspólnie obejrzeć film lub mecz

Niektórzy przyjaciele zaprzyjaźnili się, kiedy razem chodzili do kina lub oglądali mecze futbolu w college’u . Przyjaciele nadal mogą to robić przez telefon lub rozmawiając przez Facebooka podczas oglądania wydarzeń. Jest to świetny sposób na dzielenie się swoimi działaniami osobiście.

6- Zaplanuj małą wycieczkę razem

wspólne planowanie podróży na odległość przyjaźń na żywo

Zawsze możesz znaleźć miejsce do spotkania, nawet jeśli mieszkasz bardzo daleko od siebie. Połowa zabawy w przyjaźni polega na planowaniu wspólnego wydarzenia.

To nie musi się kończyć z powodu dużej odległości.

7- Napisz list lub wyślij zabawną kartkę

Zapisanie jednej lub dwóch myśli i wysłanie kartki lub notatki zajmuje bardzo mało czasu . Jeśli łączysz się z poczuciem humoru, śmieszna kartka może rozjaśnić cały dzień przyjaciela na odległość.

8- Podziel się ważnymi przemyśleniami

Udostępnij te same sekrety, którymi dzieliłeś się wcześniej . I zwierzaj się jak zawsze, gdy coś się dzieje w twoim codziennym życiu. Możliwość dzielenia się ważnymi szczegółami utrzymuje przyjaźń na odległość na intymnym poziomie .

9- Zakupy

Spójrzmy prawdzie w oczy, często przyjaciele łączą się podczas wycieczek do centrum handlowego. Nie zapomnij podzielić się z najlepszym przyjacielem swoim najnowszym znaleziskiem w centrum handlowym .

Możesz nawet dać swojemu przyjacielowi pierścionek podczas przymierzania strojów, aby uzyskać jego opinię na temat tego lub innego wyboru.

II – Prezenty przyjaźni na odległość

prezenty przyjaźń na odległość żywy widok

Czasami przyjaciele na odległość wysyłają prezenty tam iz powrotem. To świetny sposób, aby rozpalić ogień przyjaźni.

Jeśli ma dzieci, pamiętanie o wysyłaniu dzieciom drobnych upominków również rozgrzeje serce przyjaciela . Prezent jest czymś fizycznym, którego może trzymać się twój długodystansowy przyjaciel, gdy jesteś w separacji.

Posiadanie fizycznego prezentu od przyjaciela nie oznacza posiadania materialnego przedmiotu. Chodzi o czas i troskę, aby znajomy wybrał prezent , być może go zapakować, oraz myśli, które prawdopodobnie miał znajomy, gdy dostał ten prezent.

To bardzo szczery i ważny gest , którego potrzebują przyjaciele, jeśli są daleko. Niektóre pomysły na prezenty do wysłania znajomemu na odległość mogą zawierać następującą listę:

 • Książka przypominająca Twojej przyjaciółce o dobrej przyjaźni. Dostępne na Amazon za $ 10,40 .
 • Bransoletki przyjaźni .
 • Spersonalizuj kubki, kieliszki i filiżanki do kawy dla najlepszych przyjaciół . Picie kawy ze specjalnego kubka podczas rozmowy telefonicznej z przyjacielem, który pije z pasującego kubka, to fajny pomysł. Z tego samego powodu dzielenie się kieliszkiem wina z przyjacielem przez telefon w dopasowanych kieliszkach do wina jest kreatywne i zabawne.
 • Bony podróżne . Niezależnie od tego, jaka linia lotnicza leci tam, gdzie Ty i Twój znajomy wybieracie się w następnej kolejności, kupon podróżny na dowolną kwotę w dolarach jest wielką niespodzianką!
 • Portfel paszportowy zawierający wszystko, czego potrzebuje Twój przyjaciel do podróży. Kup jeden z Amazon za $ 14,99 .
 • Spersonalizowane breloczki z miastami i stanami w każdym łańcuchu. Jeden dla ciebie i jeden dla twojego przyjaciela na odległość.
 • Prezenty domowej roboty , jeśli masz czas.
 • Pudełko prezentowe z domu z ulubionymi lokalnymi przysmakami sezonowymi. Może to obejmować koszulę lub sweter ulubionej drużyny z college’u lub z rodzinnego miasta.

Ponownie, celem wysyłania prezentu na odległość nie chodzi o sam prezent, ale o samą myśl.

Kiedy znajomy przebywający na odległość otrzyma prezent lub kartkę pocztą, myśli o tym, że poświęcisz czas i wysiłek, aby zebrać wszystko razem i pocztą, rozgrzeją jego serce.

III – Przesłanie przyjaźni na odległość

wiadomości przyjaźń na odległość żywa

Osoby, które mają do czynienia z przyjaźniami na odległość, mogą potrzebować pomocy w ustaleniu, co powiedzieć w wiadomościach lub listach do przyjaciela, który właśnie się wyprowadził. Kiedy ludzie są przyzwyczajeni do ciągłego widywania się lub rozmawiania osobiście, pisanie lub sms-y mogą być trudne.

Niektórzy ludzie nie wiedzą, co powiedzieć. Trudno jest pisać do ludzi, kiedy jesteś przyzwyczajony do tego, że główną formą komunikacji jest słowo mówione.

Istnieje kilka wiadomości, które możesz wysłać na odległość w postaci kartki, listu, e-maila lub SMS-a. Poniżej znajduje się kilka wstępnie skompilowanych wiadomości, jeśli potrzebujesz pomocy, aby rozpocząć pisemną rozmowę:

 1. „Może nie jesteśmy w tym samym miejscu co wcześniej, ale do tej pory podzieliliśmy się jednymi z najlepszych wspomnień w naszym życiu. Nasza przyjaźń będzie się umacniać, kiedy myślimy o naszych wspomnieniach i kiedy tworzymy nowe.?
 2. „Odkąd cię nie ma, spędzam część każdego dnia myśląc o tobie i wspominając wspólne chwile! Mam nadzieję, że ty też o mnie myślisz!?
 3. „Chociaż dzielą nas mile, nasze wspomnienia się nie poruszają. Pozostają w naszych sercach i umysłach. Te wspomnienia utrzymają nas w kontakcie na zawsze!?
 4. „Mimo że dzieli nas kilka stref czasowych. Zawsze będę miał dla ciebie czas!?
 5. „Nie mierz odległości w milach czy metrach, ale raczej uczucia w sercu”.
 6. „Chociaż ocean może nas dzielić, przyjaźń między nami zawsze będzie bliska. Bardzo tęsknię!?
 7. „Nie jesteśmy zbyt blisko na odległość. Nie jesteśmy zbyt daleko od siebie w naszych sercach.?
 8. ?Przyjaciele to rodzina. Odległość i czas nie rozdzielają rodzin, a odległość między nami i upływ czasu nie przeszkodzą nam w kontynuowaniu naszej przyjaźni. Jesteś zawsze w moim sercu i myślach.?
 9. „Wiem, że chociaż przyzwyczajasz się do nowego miejsca i nowego życia, nadal trudno mi się przyzwyczaić do mojej codziennej rutyny bez Ciebie. Wiem, że jesteś raz w życiu, drogi przyjacielu. Zawsze o Tobie myślę.?
 10. „Nawet jeśli fizycznie jesteśmy osobno, nadal jesteśmy blisko siebie w naszych sercach”.
 11. „Zawsze przeżywaliśmy razem dobre i złe chwile życia. Chcę, żebyś wiedział, że nadal jesteś moją osobą, do której idę z radościami i smutkami. Tęsknię za tobą, przyjacielu.?
 12. „Mimo że dzieli nas wiele kilometrów, mamy wiele sposobów, aby się spotkać i znajdziemy te sposoby, aby nasza przyjaźń była silna”.

IV – Jak przetrwać smutek przyjaźni na odległość?

przetrwać smutek długodystansowa przyjaźń żyje

Często, gdy ludzie po raz pierwszy mają do czynienia z przyjaźnią na odległość, poważnie zastanawiają się, jak przetrwać dystans i utratę bliskości przyjaciela. Ludzie opłakują utratę dobrego przyjaciela , zwłaszcza jeśli dzielą ich setki mil.

Czasami przyjaciele przenoszą się lub przenoszą z logicznych powodów. Silne uczucia związane z tą zmianą mogą spowodować, że dana osoba poczuje się całkowicie nieruchoma.

Kiedy najlepszy przyjaciel się rusza, czujesz, że pęka Ci serce. Im bardziej przyznajesz, że jest to trudne i dostrzegasz stratę , tym łatwiejsze jest przejście do przyjaźni na odległość.

Przeprowadzka osoby w przyjaźni na odległość początkowo boli, ale z czasem, dzięki komunikacji i wytrwałości ze strony każdej osoby, przyjaźnie na odległość mogą nie tylko przetrwać, ale będą się rozwijać. Dystans między każdą osobą posłuży jako nowy sposób na nawiązanie więzi i umocnienie przyjaźni.

Twój najlepszy przyjaciel nadal jest twoim najlepszym przyjacielem. Nawet z pół świata odległość nie może zerwać tego połączenia. Najlepsi przyjaciele to ludzie, którzy potrafią przetrwać wszystko. A kiedy najlepsi przyjaciele znów się widzą, prawie zawsze wracają do miejsca, w którym skończyli .

V. Jak przyjaźń na odległość może stać się związkiem?

Przyjaźnie na odległość mogą czasami mieć najsilniejsze więzi ponad wszelkimi rodzajami przyjaźni. Powiedzenie: „Odległość sprawia, że ​​serce staje się bardziej czułe”. często się sprawdza. W separacji jest coś , co wywołuje tęsknotę za jednostkami. Te przyjaźnie mogą przerodzić się w trwałe relacje.

Widzimy, jak ludzie zbierają się na lotniskach, by powitać kogoś, kogo nie widzieli od jakiegoś czasu. Obserwowanie ludzi wysiadających z samolotu i przyciągających wzrok swoich drogich przyjaciół i krewnych wystarczy, aby w oczach obserwatora pojawiły się łzy.

Tęsknimy za tymi, których nie widzieliśmy, ale wciąż troszczymy się o nich i kochamy . Często właśnie takie chwile są tym, na co najbardziej czekają przyjaciele na odległość.

A czasami przyjaźń może zamienić się w coś więcej, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Przyjaciele często obawiają się, że przyjaźń ucierpi, jeśli pójdą drogą romansu. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest uświadomienie sobie powszechnych oznak, że przyjaźń zamienia się w miłość i upewnienie się, że obie osoby są na tej samej stronie.

Jeśli przyjaźń na odległość zamieni się w więcej, obie osoby w przyjaźni najczęściej znajdą więcej sposobów na połączenie. Te pary mogą nawet znaleźć sposoby na zbliżenie się do siebie. Kluczem do rozwiązania tego będzie komunikacja i zaufanie.

VI- Utrzymywanie przyjaźni w związku na odległość

ldr długodystansowa przyjaźń żywy widok

W naszych czasach podróży i kurczącego się globu nie jest niespodzianką, że czasami przyjaźń na odległość obiera ścieżkę relacji.

Dawno minęły czasy, kiedy osoba, którą spotykasz, zaprzyjaźniasz się, a nawet umawiasz, musi mieszkać w tym samym mieście. W dobie Facetime i SMS -ów relacje na odległość zdarzają się częściej niż nam się wydaje .

Według Psychology Today, 24% respondentów ankiety stwierdziło, że używa poczty elektronicznej lub Internetu do utrzymywania relacji na odległość.

W odkryciach ludzie zauważyli, że jakość ich relacji na odległość nie różni się zbytnio od relacji bliskich geograficznie . Ale jest kilka kluczy do utrzymania przyjaźni i związku przy życiu.

1- Nadaj odpowiedni priorytet swoim harmonogramom

Różne harmonogramy pracy, harmonogramy snu i znowu strefy czasowe mogą siać spustoszenie w przyjaźni na odległość, która przerodziła się w związek. Upewnienie się, że jesteś w stanie poświęcić prywatny , niespieszny czas na rozmowę, jest najwyższym priorytetem w związku.

Pamiętaj, że wybierasz rytm, który działa dla was obojga, więc frustracja i uraza nie tworzą czegoś bardziej negatywnego.

2- Dokładnie sprawdź swoje cele

Relacje na odległość mogą powodować zamieszanie. A niektóre relacje na odległość rozwijają się wraz z odległością . Jeśli związek jest uważany za tymczasowy, związek na odległość jest często bardziej satysfakcjonujący i prawdopodobnie mniej stresujący.

Jednak w przypadku przyjaciół zwracających się ku romantycznemu statusowi związku, tym ważniejsze jest, aby obie osoby zrozumiały koniec gry.

Dokąd zmierza ten związek? Zwykle na początku obie osoby są pewne tego, czego chcą . Kiedy jedna osoba jest bardziej zadowolona z aranżacji na odległość niż druga, wtedy komunikacja ma ogromne znaczenie.

Jeśli jedna osoba zaczyna czuć się bardziej zdenerwowana odległością, a druga czuje, że odległość lub miejsce lokalizacji są bardzo ważne, może być konieczne połączenie się, aby podjąć decyzję o przeprowadzce.

Jedna lub druga osoba może chcieć lub potrzebować przeniesienia. Sposobem na uniknięcie tarcia jest łatwy przepływ komunikacji tam iz powrotem. Obie osoby muszą umieć otwarcie rozmawiać o pragnieniach i pragnieniach.

3- Upewnij się, że technologia nie jest jedyną formą komunikacji

rozmowa przez telefon związek długodystansowy przyjaźń na odległość żywa

Często pary są bardzo wdzięczne za filmy, Facetime , SMS-y, Snapchat i wszystkie inne zalety oferowane przez technologię. Ludzie mogą być w stałym kontakcie nawet w czasie rzeczywistym.

Gdy przyjaźń zamieni się w związek, ważne jest, aby przynajmniej prowadzić więcej niż rozmowy internetowe. Osobiście i rozmawiając przez telefon w staromodny sposób pomoże podtrzymać ogień przyjaźni i związku.

4- Skoncentruj się na jakości rozmowy

Możesz rozmawiać lub dotykać podstawy kilka razy w tygodniu lub nawet w ciągu dnia, ale to nie to samo, co mówienie o rzeczach, które mają znaczenie. Nie bądźcie parą, która gada na powierzchni. Zajrzyj głębiej, korzystając z niektórych z tych wysokiej jakości programów wprowadzających do rozmowy :

 • Co sprawia, że ​​jesteś najszczęśliwszy?
 • Jakie jedzenie najlepiej opisuje Twoją osobowość?
 • Jaka jest najdziwniejsza randka na jakiej kiedykolwiek byłeś?
 • Gdybyś mógł jeść jedno jedzenie do końca życia, co by to było?
 • Jakie są Twoje trzy najważniejsze wartości?
 • Kim jest osoba żywa lub martwa, którą chciałbyś teraz poznać?
 • Jaki fizyczny dotyk mówi: „Kocham cię”? Tobie?
 • Jak mogę pomóc, kiedy jesteś zły?
 • Jaką szaloną rzecz chciałbyś kiedyś zrobić?
 • Czy kiedykolwiek mieszkałbyś w małym domu lub kamperze?
 • Co mogę zrobić, aby poprawić nasz związek?
 • Jaki masz pomysł na idealny dzień?

5- Kiedy już się spotkasz, nie planuj przesadnie czasu

nie zaplanuj czasu związek długodystansowy ldf żyje

Kiedy ludzie, którzy troszczą się o siebie nawzajem, żyją osobno, wydaje się, że istnieje poczucie pilności, kiedy fizycznie się spotykają. Często istnieje tendencja do robienia jak największej liczby rzeczy, aby czas się liczył .

Nadmierne planowanie wspólnego czasu prowadzi do innych problemów i frustracji. Niech sprawy płyną w łatwy sposób.

Zostaw czas, aby związek przebiegał gładko , gdy jesteś osobiście. Chodzenie i wykonywanie mnóstwa czynności może uniemożliwić ci zwracanie uwagi na ważne szczegóły w twoim związku na odległość, gdy jesteście razem.

6- Nie wstrzymuj swojego życia tu i teraz

Jeśli związek na odległość ma się udać, to bez poświęcania swojego codziennego życia bardziej niż jest to zdrowe. Większe poświęcenie, które jest wtedy potrzebne, na dłuższą metę wywoła niechęć . Musisz być w stanie robić różne rzeczy i odwiedzać miejsca z ludźmi, którzy faktycznie mieszkają w pobliżu.

Zdrowe osoby są w stanie w międzyczasie żyć w pełni, nawet jeśli są oddzielone od ludzi, których kochają.

Nie izoluj się od innych i nie marnuj czasu pomiędzy wizytami na jawie o ukochanej osobie, która jest daleko. Będziesz lepszym partnerem, jeśli w pełni wykorzystujesz swoje codzienne życie.

7- Spraw, aby sytuacja na odległość była jak najbardziej pozytywna

Postaraj się celebrować miłość, którą macie osobno , jako coś, co może przynieść wam obojgu korzyści w związku na odległość.

Wzięcie mniej niż idealnej sytuacji i przekształcenie jej w bardziej pozytywne ukierunkowanie doda jeszcze więcej siły twojej więzi. Relacje na odległość mogą się rozwijać pomimo odległości między jednostkami.

Pozytywne przeformułowanie jest pomocne we wszystkich sytuacjach życiowych. Przejęcie kontroli i pozytywne nastawienie do trudnego czasu może dać ludziom poczucie nadziei . Odsuń uwagę od daleka i skup się bezpośrednio na relacji, którą dzielisz.

VII- Zaufaj swojemu osądowi w związkach na odległość

osąd zaufania związek na odległość ldf żyje

Niezależnie od tego, czy masz przyjaźń na odległość, czy przyjaźń na odległość, która przerodziła się w coś więcej, najważniejsze jest zaufanie . Ludzie, którzy mają przyjaciół lub partnerów na odległość, muszą mieć pewność, że druga osoba jest lojalna wobec związku jako całości.

Nawet jeśli twój najlepszy przyjaciel może się przeprowadził, nie zamierzasz znaleźć nowego najlepszego przyjaciela i vice versa.

Nie oznacza to, że będziesz żyć w próżni, ale w miarę jak znikają przyjaźnie i związki, ludzi nie da się zastąpić. Jak tylko Ty i Twój przyjaciel pogodzicie się z tym faktem , tym zdrowszy będzie związek na odległość.

Ważne jest, abyś ty i twój partner ufali sobie nawzajem, aby związek na odległość przetrwał.

Jest to szczególnie ważne w związku na odległość, ponieważ odległość może ułatwić Tobie lub Twojemu partnerowi uleganie wątpliwościom, zazdrości i podejrzliwości. Te negatywne emocje pojawiają się, gdy brak zaufania zastępuje niesamowite doświadczenia, którymi się dzieliłeś.

Rozdzielenie przyjaciół lub partnerów może spowodować, że osoba uwierzy w coś, co nie jest prawdą. Szczera komunikacja pomoże Tobie i Twojej ukochanej przejść przez tę sytuację.

Czasami po prostu poświęcasz zbyt dużo czasu na siedzenie i myślenie . Może tekst nie jest zwracany od razu lub z jakiegoś powodu połączenie telefoniczne nie pasuje. Musisz znaleźć inne rzeczy do zrobienia, aby zająć swój czas.

Tęsknota za kimś może być czasami smutna, frustrująca i przygnębiająca, ale przekonasz się, że jesteś w stanie sobie z tym poradzić. Nawet jeśli tęsknisz za partnerem, normalne i zdrowe jest akceptowanie dystansu i kierowanie energii na rzeczy, które możesz kontrolować. Możesz:

 • Zostań wolontariuszem na coś wartego zachodu
 • Dołącz do klubu
 • Bierz udział w wydarzeniach towarzyskich.
 • Bądź aktywny w swoim kościele.
 • Nauczyć się nowej umiejętnkści.
 • Zdobywać nowych przyjaciół. Nie zamienniki. Osoba nie może mieć zbyt wielu przyjaciół.

To tylko kilka sugestii, które możesz zrobić, gdy brakuje Ci wyjątkowej osoby, która mieszka daleko.

Relacje na odległość są emocjonalnie trudne, ale jeśli możesz to zrobić, są również tego warte. Ostatnią myślą jest upewnienie się, że jesteś w stanie powiedzieć, że przepraszasz , jeśli byłeś bezmyślny lub skrzywdziłeś swojego przyjaciela.

Sprawdzianem prawdziwej przyjaźni są nie tylko kilometry pomiędzy nimi, ale także wietrzenie burz po drodze. Nie ma przyjaźni ani związków, które są doskonałe lub wolne od sporów. Test polega na tym, jak jednostki i relacje przechodzą przez trudne czasy.

VIII- Przyjaźnie i związki na odległość są aktem równowagi

ldr ldf balansowanie żywym widokiem

Przyjaźnie, gdy ludzie są w tym samym mieście, często są wyzwaniem. Ale posiadanie i utrzymywanie przyjaźni lub związku na odległość jest równoważącym aktem komunikacji, zaufania, miłości, wytrwałości i troski.

Relacje na odległość nie są dla wszystkich, ale kiedy masz osobę, która jest twoim najlepszym przyjacielem lub partnerem w innym mieście, większość ludzi stara się dbać o relacje tak, jakby były cennym skarbem.

Ludzie, których kochamy, nie zawsze są ludźmi, którzy są blisko. Przyjaciele, dzieci, rodzice i partnerzy czasami muszą się przenieść z tego czy innego powodu.

Podtrzymywanie domowego ogniska naszych długodystansowych związków jest czymś, co robimy, gdy ukochana osoba jest dalej.

Kiedy opiekujemy się i troszczymy o tych, którzy są daleko, w rzeczywistości pokazujemy więcej o tym, kim jesteśmy, niż o tym, kim są na wiele sposobów . Mamy szersze sieci niż niektórzy nasi rodzice i dziadkowie.

Najczęściej znamy innych ludzi, którzy mają bliskie relacje na odległość. Wszyscy jesteśmy razem w tym nuklearnym społeczeństwie i im więcej możemy rzeczy, które trzymają nas blisko serca, tym mniej mil dzielą tych, których kochamy.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *