Recenzja Kiiroo Keon: Ultimate Interactive Masturbator?

Kiiroo Keon seks-zabawka

Jeśli istnieje pozytywna podszewka dla bardzo, bardzo, bardzo ciemnych chmur obecnej pandemii, w której tak wielu odpowiedzialnie przebywa w domu, to jest to po raz pierwszy w historii; pary mogą pozostać fizycznie intymne bez względu na to, czy dzielą je dziesiątki, setki czy tysiące mil.

Wszystko dzięki, więc naprawdę cudowne innowacje sextechowe. Doskonałym przykładem jest zabawka, na którą będę dzisiaj patrzeć: zupełnie nowy interaktywny popychacz Keon firmy Kiiroo .

Wcześniej jednak chciałbym podziękować Kiiroo za przesłanie mi wersji przedpremierowej przed jej dostępnością w połowie października. Zawsze miło jest być pożądanym, zwłaszcza gdy ma się zaszczyt wypróbować tę fascynującą nową zabawkę.

Sprawdź cenę

kiiroo keon

Co to jest Kiiroo Keon?

Co do zasady, Keon to nie jedna sekszabawka, ale dwie . Podstawowym elementem jest niezmotoryzowany Feel Stroker Kiiroo, w którym Keon zasadniczo działa jako zmotoryzowana obudowa – wraz z elektroniką Bluetooth.

Po kilku latach (około trzech, jeśli musisz wiedzieć) jako recenzent sextechów i znacznie dłużej jako entuzjastyczny konsument, muszę powiedzieć, że nigdy nie widziałem czegoś podobnego.

I szczerze mówiąc, nadal nie jestem pewien, co o tym myślę. Ale zanim przejdę do moich opcji, przejdźmy dalej do tego, czym jest Keon, a czym nie.

Z przyjemnego opakowania, które ustawia scenę, podkreślając interaktywne możliwości zabawki, od razu uderzył mnie jej rozmiar i waga: to pierwsze mierzy prawie dziewięć cali i sześć cali średnicy i waży aż dwa funty!

Komponent Feel Stroker ma tę samą długość, ale tylko trzy i kilka centymetrów grubości i jest przyjemnie lekki przy zaledwie 80 gramach.

W Keonie znajdują się dwa przełączniki po obu stronach urządzenia, które za chwilę dokładniej zbadam, oddzielone prostokątnym wcięciem, w którym u góry znajduje się port ładowania, a powyżej przełącznik włączania/wyłączania oraz przyciski sterowania trybem.

Aby połączyć Feel Stroker z Keonem, włóż go w spód, a następnie przekręć, aż usłyszysz satysfakcjonujące kliknięcie. Gdy to zrobisz, Keon będzie następnie prowadził go w górę iw dół i tak dalej.

Masz również opcję, za pomocą tego przycisku trybu, aby połączyć urządzenie z nową aplikacją Kiiroo FeelConnect 3, aby użyć wszystkich interaktywnych dzwonków i gwizdków, lub jeśli to nie jest twoja filiżanka herbaty, możesz po prostu korzystać z aplikacji bez tej interaktywności. Tymczasem, jeśli chcesz, aby wszystko było jeszcze bardziej ręczne, zawsze możesz całkowicie usunąć stroker, aby użyć go w samotności.

czuć głaskanie

Pod tym względem Feel Stroker sam w sobie robi wrażenie: rękaw doskonale równoważy konstrukcję z teksturą, aby zapewnić niesamowicie przyjemne wrażenia, które można jeszcze bardziej powiększyć dzięki napędzanemu silnikowi Keonowi.

Chociaż nie są one dostępne w tej chwili, Kiiroo reklamuje, że wkrótce będzie można kupić około pół tuzina opcjonalnych rękawów, co daje tym z nas, którzy są wyposażeni w penisy, dodatkowe powody, by je kupić.

Co jest wspaniałego w Kiiroo Keon?

Keon ma wiele do zaoferowania poza wyjątkowym designem. Korzystając z wbudowanych elementów sterujących, o których wspomniałem, użytkownicy prawą ręką mogą przyspieszyć lub zmniejszyć, a lewy zestaw kontroluje długość pociągnięcia.

Ale jest zsynchronizowany z aplikacją FeelConnect 3, gdy Keon pokazuje swoje rzeczy, umożliwiając przyjemnie szeroki zakres opcji łączności, w tym z interaktywnymi witrynami edukacji erotycznej dla dorosłych, niektórymi wykonawcami kamer internetowych i dając tym, którzy mają sprzęt do wirtualnej rzeczywistości, przyspieszenie ich wciągające czynności seksualne.

Czyszczenie Feel Stroker jest łatwe, ponieważ można go usunąć bez nadmiaru pizzy i zamieszania, a następnie delikatnie namydlić, podlać i wysuszyć. Proponuję łagodne mydło do naczyń, chociaż mój Keon został dostarczony z dwoma różnymi lubrykantami na bazie wody i marką Kiiroo „Intimate Toy Cleaner”. Ale nie jestem pewien, czy jest to standardowy dodatek, czy bonus, który pojawił się tylko w mojej reedycji.

pakiet keon

Mój zawierał również kilka fajnych materiałów promocyjnych, takich jak 50 darmowych tokenów na stronę Kiiroo.Live – która jest wypełniona wszelkiego rodzaju zmysłowymi modelami kamer – wraz z bezpłatnym miesięcznym członkostwem Feexvideos, gdzie zawartość jest zaprojektowana do interakcji z zabawkami, takimi jak Keona.

Jeśli chodzi o to, po co wszyscy tu jesteśmy, jeśli Keon powinien być mile widzianym dodatkiem do twojego długodystansowego playbaga, najpierw muszę porozmawiać o wspomnianej wcześniej aplikacji FeelConnect 3? i gdzie, niestety, również poruszę dlaczego to i Keon wciąż mają poważne problemy do wypracowania.

Jak uruchomić i uruchomić Kiiroo Keon?

Opakowanie Keona jest przyjemne, jeśli nie spektakularne, tylko jaskrawo kolorowe promocyjne opakowanie zewnętrzne na nijakim kartonie. Jednak niekoniecznie powinno to być problemem, chyba że chcesz, aby Twoje zabawki erotyczne były tak dyskretne, jak to tylko możliwe.

Wewnątrz znajduje się jednostka, a dokładniej, jednostki, te promocyjne karty upominkowe i składana broszura z kodem QR z instrukcjami w różnych językach, jak z niego korzystać, aby pobrać instrukcję obsługi Keona.

Co dziwne, chociaż nie wygląda to podobnie do ich produktów, to podejście – obejmujące rzeczywistą, drukowaną broszurę – sprawiło, że pomyślałem o Apple i o tym, jak wydają się zostawiać coś za każdym nowym produktem.

Nie żebym narzekał, bo uważam, że jest fajna, ponieważ zmniejsza wpływ zabawki na środowisko i sprawia, że ​​czyta się ją wygodniej, niż gdy jest drukowana drobną czcionką w maleńkiej książeczce. Mimo to jest to zauważalna wada dla osób nieposiadających smartfonów. Ale biorąc pod uwagę, że zabawka została zbudowana i zaprojektowana z myślą o interaktywności, nie są jej docelowymi odbiorcami.

Keon jest również dostarczany z kablem zasilającym, ale, jak zwykle w przypadku nowoczesnych zabawek erotycznych, nie ma ładującej cegły. Użyłem zapasowego Apple, wzmacniając moje zamiłowanie do rzeczy na Macu i działało całkiem dobrze.

Niestety ładowanie jest problematyczne w dotyku, ponieważ zajmuje cztery godziny na zaledwie dwie godziny odtwarzania. To, jeśli naprawdę przejdziesz przez jego kroki, może spaść do niesamowicie rozczarowujących 30 minut, zanim będziesz musiał je ponownie wycisnąć.

kiiroo keon używaj

Teraz przechodzimy do aplikacji FeelConnect 3. Proszę wybaczyć dramatyczne GRRRR , ale poważnie, Kiiroo, co do diabła? Powodem mojej irytacji jest to, że instrukcja w formacie PDF zawiera wbudowany link do pobrania wersji aplikacji na Androida lub iOS – ale to nie jest właściwa wersja .

Po skontaktowaniu się z Kiiroo w końcu wskazano mi zaktualizowaną wersję. Potem wszystko poszło gładko – choć nie gładko – i wkrótce zostałem podłączony przez Bluetooth.

Chociaż jest to znaczne ulepszenie, wiele funkcji Feel Connect 3 – takich jak tworzenie list odtwarzania akcji, reagowanie na dźwięk lub muzykę – nie jest jeszcze dostępnych. Miejmy nadzieję, że przed premierą Keona za kilka tygodni, to zostanie rozwiązane.

Byłem również rozczarowany, że nie mogłem zmusić interaktywności rozrywki dla dorosłych do pracy. Jasne, mógłbym połączyć się z odpowiednimi filmami, ale kiedy je odtwarzałem, zilch, nada, zippo w dziale czuć i widzieć. Znowu trzymam kciuki, że Kiiroo to naprawi i wkrótce.

Ale nie po to tu jesteśmy, prawda? Cóż, nienawidzę tego mówić, że wygląda na to, że jeśli planujesz używać Keona do uprawiania seksu na odległość, być może będziesz musiał (i, tak, bardzo dobrze widziałeś, że to nadchodzi) poczekać, aż Kiiroo zrobi to oprogramowanie modernizacja.

Kiiroo Keon FeelConnect

Oto moje własne doświadczenie. Ze mocno zaciśniętymi palcami najpierw spróbowałem połączyć moją ukochaną Lovense Nora z nową aplikacją Kiiroo. Ale przykro mi to mówić, to nie zadziałało. Nie znosisz rozbijać swojej bańki, ale jeśli uważasz, że może to być problem z Norą? cóż, nie było tak, jak mogłem bez problemu połączyć go z własną aplikacją Lovense.

Ale co z zabawkami Kiiroo? Na szczęście bycie recenzentem sextech ma swoje zalety, więc podniosłem swój Onyx + i próbowałem go połączyć z FeelConnect 3, aby ze sobą porozmawiać.

I tak się stało i, niestety, nie . Chodzi mi o to, że chociaż pojawił się w nowej aplikacji, od razu otrzymałem wiadomość, że nie jest już obsługiwana i powinienem zamiast tego użyć starej aplikacji – tej, która nie działa z Keon.

Poważnie, Kiiroo? Jedną rzeczą jest zaprzestanie obsługi starszego produktu, ale Onyx+ jest daleki od przestarzałej technologii. Po raz trzeci chciałbym pozostać optymistą, że zostanie to załatane w aktualizacji FeelConnect 3.

Jeśli ty i twój partner macie Keona, oto kilka bardzo potrzebnych dobrych wiadomości, ponieważ aplikacja wydaje się pozwalać podobnym jednostkom na interakcję ze sobą.

Co dziwne, zamiast pozwalać jednej osobie na utworzenie jednorazowego klucza, a drugiej zgodzić się na łączność, tak jak robią to inne firmy, Kiiroo zamiast tego wymaga od wszystkich zaangażowanych osób zalogowania się lub utworzenia konta. Następnie użytkownicy mogą łączyć się przy użyciu nazwy swojego profilu.

Ponieważ nie miałem w pobliżu dodatkowego Keona, nie mogłem tego spróbować, więc w chwili pisania tego tekstu nie wiem, jaki rodzaj wspólnych kontroli lub wzajemnej reakcji jest dostępny.

poczuj połączenie keon

Plusy Kiiroo Keon

Pomimo mojej krytyki oprogramowania, sprzęt Keona jest naprawdę doskonały i przyjemny w użyciu. Za moich czasów silniki nigdy nie czuły się tak, jakby uderzyły w tę niepokojącą sekstechową dolinę niesamowitości, w której dążąc do bycia tak naturalnym, jak to tylko możliwe, zabawka przynosi odwrotny skutek, odpadając jako niepokojąca niż podniecająca .

Dotyczy to szczególnie konstrukcji elementu udarowego. Rękaw czuł się komfortowo, kiedy powinien być i pobudzający, kiedy zdecydowanie musi . Uciekając się po raz kolejny do wymachiwania kwalifikacjami, bawiłem się dość obszerną próbką podobnych zabawek typu udarowego i żadna z nich nie była tak zabawna w użyciu jak RealFeel Kiiroo? zaangażowany.

Nawet z moją frustracją związaną z aplikacją FeelConnect 3, wciąż jest to ogromna poprawa w stosunku do starej aplikacji? a kiedy Kiiroo naprawia to, co się zepsuło, nie mam problemu z stwierdzeniem, że może to być najlepsza kontrola seksualna na rynku.

kiiroo keon interaktywny

Wady Kiiroo Keon

Trzeba przyznać Kiiroo, że mam tylko jeden problem ze sprzętem Keona: chodzi o wagę. Trzymając tę ​​przyssawkę po raz pierwszy, byłam równie podekscytowana i zmartwiona, co by się stało, gdybym przypadkowo upuściła ją na stopę lub, co gorsza, na znacznie bardziej wrażliwą część mojej anatomii.

To również sprawiło, że użycie go po raz pierwszy było dość trudne, ponieważ wymagało to trochę manewrowania – i dużej ilości poduszek – aby ustawić go i siebie w wygodnej pozycji, ale po tym, jak to zostało osiągnięte, nigdy więcej nie musiałem o tym myśleć.

Jak można się domyślić, największym uderzeniem w Keona nie jest sama zabawka, ale nowa aplikacja. Do tego stopnia, że ​​szczerze mówiąc, trudno mi polecić go coupe zainteresowanym długodystansową zabawą erotyczną – chyba że każdy ma swojego Keona, oczywiście.

Ale mimo to, ponieważ tak wiele jego podstawowych funkcji i wsparcie dla innych zabawek zostało już zaimplementowanych, należy o tym poważnie pamiętać.

Werdykt: Czy powinieneś kupić Keon?

Więc kiedy dym się rozwiewa i wszystko jest już powiedziane i zrobione, co wyniosłem z czasu spędzonego z Keonem ?

Jeśli wyszedłem trochę zbyt ostro, przepraszam, ponieważ zabawka jest naprawdę świetna . Wyszedłbym nawet na kończynę i powiedziałbym, że jeśli chodzi o zabawki typu stroker, to jest to szczyt sekstechowego szczytu, o którym inni konkurenci wciąż walczą.

To po prostu głęboko rozczarowujące, że najgłośniej reklamowane funkcje Keona, to łączność do gier na duże odległości i interaktywność z witrynami pornograficznymi i z kamerami, są obecnie okaleczane przez irytujące problemy z oprogramowaniem.

Oto rzecz: chociaż zakląłem i zakląłem ponownie w aplikacji FeelConnect 3, nadal daję Keonowi dużą aprobatę. Zgadzam się, dla par, które chcą mieć przyjemność seksualną w separacji podczas obecnej pandemii, nie jest to najlepsze, ale jest to problem z oprogramowaniem, a nie jego sprzętem – co jest, mówiąc bezpośrednio o tym, cholernie bliskie ideału .

Podsumowując, jeśli interesują Cię zajęcia na odległość , to zdecydowanie tak , powinieneś rozważyć zakup Keona. Po prostu nie kupiłbym takiego pierwszego dnia po uruchomieniu, a zamiast tego dałbym Kiiroo sporo czasu na naprawienie ich aplikacji FeelConnect 3.

Wtedy i tylko wtedy Keon będzie tam, gdzie powinien być: idealny zarówno pod względem mózgu, jak i seksualnej siły.

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *