Jak długo mogą trwać relacje na odległość?

Jak długo mogą trwać relacje na odległość?

Wiele osób, które myślą o zrobieniu skoku i spróbowaniu związku na odległość, chce wiedzieć, jakie są szanse, że może on trwać.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak długo może trwać związek na odległość? Odpowiedź jest całkowicie zależna od tego, kim jesteś .

Jeśli chodzi o jakikolwiek związek, jaki jest słoń w pokoju, jak długo ten związek faktycznie będzie trwał. Zastanawianie się, czy to może zwiększyć napięcie i niezadowolenie w związku. Nigdy nie będzie prostej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ ma tak wiele czynników, od których zależy.

Czynniki, które wpływają na to, jak długo może trwać twój związek, mogą obejmować:

  • Zgodność fizyczna : Fizycznie lubisz patrzeć na swoją drugą połówkę i być z nią fizycznie blisko.
  • Kompatybilność psychiczna : lubisz to, co mają do powiedzenia i ich opinie na różne tematy. Masz tendencję do zgadzania się z wieloma różnymi opiniami, ale oczywiście nie wszystkimi.
  • Zgodność moralna : Twoje moralności są prawie takie same. Nie kłócisz się ciągle o to, co należy zrobić, jeśli chodzi o trudne sytuacje i tematy.

To nie wszystkie czynniki, ale najważniejsze. Jak długo związek może trwać, zależy całkowicie od twojej zgodności jako pary. Oto kilka dobrych wskazówek i sztuczek, które pomogą Ci zdecydować, w jakim stopniu jesteś zgodny ze swoją nową drugą połówką.

1. To uczucie

Czuję związek na odległość dokładnie ostatni widok

Kiedy wiesz, wiesz. Uwielbiasz, jak traktuje Cię Twoja nowa znacząca osoba, wygląda i jak zachowuje się w określonych sytuacjach . Kochasz ich dobroć i sposób, w jaki przestają pomagać nieznajomym.

To wszystko wskazuje na to, że Ty i Twoja druga połówka będziecie razem przez jakiś czas. Musisz kochać ich największe cechy osobowości, aby mieć szczęśliwy, długotrwały związek.

2. Poznaj ich osobiście

poznaj ich osobiście długodystansowe relacje dokładnie trwają

Musisz poznać swoją drugą połówkę od podszewki . Jest to ważne, ponieważ jeśli nigdy tak naprawdę i naprawdę nie wiesz, kim jest twoja znacząca osoba, nie możesz wiedzieć, jak bardzo jesteście ze sobą zgodni.

Musisz wiedzieć, jak zachowaliby się w określonych sytuacjach i jak zareagowaliby na te sytuacje. Musisz wiedzieć, czy jesteś kompatybilny mentalnie i moralnie .

Możesz być kompatybilny fizycznie, nie znając naprawdę swojej znaczącej drugiej osoby, ale zdecydowanie nie jest to tak ważne, jak posiadanie więzi mentalnej i moralnej.

3. Zdecyduj, z czym możesz, a z czym nie możesz żyć

nie może żyć w związku na odległość?

Każdy, z kim miałeś i kiedykolwiek będziesz w związku, będzie miał pewne cechy, które są dla ciebie wątpliwe.

Każdy został wychowany inaczej niż ty i będą mieli pewne opinie i moralność, które uznasz za złe. W porządku. Wszystko, co musisz zrobić, to dowiedzieć się, z czym możesz żyć, a z czym nie możesz żyć.

W każdym związku, w którym się znajdujesz, powinieneś dążyć do zasady 70/30. Twoja istotna osoba musi mieć 70% cech, z którymi możesz żyć, i 30% cech, których nie możesz . Nikt nie będzie w 100%, to po prostu nierealne.

4. Żaden związek nie jest doskonały

brak idealnego związku związek na odległość trwa

Nie możesz iść w świat, szukając idealnej drugiej osoby, ponieważ oni nie istnieją. Musisz wiedzieć, że nikt nie jest doskonały . Jeśli chodzi o długotrwały związek, jest on długotrwały tylko dlatego, że oboje możecie pozwolić sobie na pewne rzeczy i iść na kompromis w sprawie innych.

Pamiętaj tylko, że jeśli twoja znacząca osoba ma cechy, które doprowadzają cię do szaleństwa, masz również cechy, które doprowadzają ich do szaleństwa. Żaden związek nie jest doskonały i zawsze pamiętaj, że ty też nie jesteś idealny, więc nie możesz winić za wszystko drugiej osoby .

5. Nie martw się, jak długo to może potrwać

nie martw się związek na odległość ostatni widok

Nie możesz spędzić całego swojego związku zastanawiając się, jak długo może trwać. Nigdy nie będziesz mógł poznać odpowiedzi na to pytanie, więc nie ma sensu pozwalać, by się ropieło w twoim umyśle.

Ciesz się swoim związkiem i ciesz się życiem . Jeśli twój związek się kończy, to się kończy i po prostu musisz się podnieść i zacząć od nowa.

Jeśli będziesz kontynuować i rozkwitać, śmiało i ciesz się tym. Nie zrobisz nic dobrego, grzęznąc w związku z naładowanymi pytaniami, takimi jak to, jak długo związek będzie trwał.

6. Baw się dobrze

baw się dobrze związek na odległość dokładnie ostatni widok

Najważniejszą częścią jest to, abyś dobrze się bawił w swoim związku i ze swoją drugą połówką. Nie pozwól, aby presja społeczeństwa i dokonywanie kamieni milowych wbiło klin w twój związek . Musisz cieszyć się czasem, który masz z nimi.

Martw się o przyszłość, gdy nadejdzie czas, aby się o nią martwić, a na razie po prostu bądź szczęśliwy i utrzymuj swoje relacje we wspaniałym miejscu.

Końcowe przemyślenia

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak długo może trwać mój związek na odległość? Zależy to całkowicie od twojej kompatybilności jako pary .

Musisz być zgodny fizycznie, zgodny umysłowo i moralnie. Jak również kompatybilne pod innymi względami, ale te zależą wyłącznie od ludzi i relacji. Ważne rzeczy dla ciebie muszą być ważne dla twojej drugiej połówki.

Musisz osobiście dokładnie wiedzieć, kim jest Twoja druga połówka, aby dokładnie wiedzieć, jak bardzo jesteście ze sobą zgodni. Ty też wiesz, z czym możesz, a z czym nie możesz żyć, jeśli chodzi o ich działania, opinie i osobowość. Ważne jest, aby je znać .

Pamiętaj, że żaden związek nie jest doskonały i jeśli masz problemy z ich wadami, to oni też mają problem z twoimi wadami. Nie możesz winić swojego partnera za wszystko, co jest nie tak w związku.

Na koniec pamiętaj, że nie ma znaczenia, jak długo to potrwa, jeśli dobrze się bawisz. Jak niejasny plan na przyszłość, ale nie pozwól, aby presja bycia razem na zawsze ugrzęzła w twoim związku i postawiła mur między tobą a twoją drugą połówką.

Baw się i kochaj się nawzajem , nie czuj presji, aby dowiedzieć się, jak długo Ty i Twoja partnerka na odległość możecie być razem.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *