Jak często pary powinny rozmawiać na odległość?

Częstotliwości komunikacji na duże odległości

Jeśli chodzi o relacje na odległość, ludzie mają wiele pytań.

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, jak często pary na odległość powinny rozmawiać? Czy powinni rozmawiać codziennie?

Najmądrzejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jeśli chodzi o związek na odległość, jest traktowanie go jak normalnego związku.

Oto kilka wskazówek, jak komunikować się z drugą połówką na odległość:

1. Poznawanie swojej znaczącej innej osoby

wiedzieć, jak często rozmawiamy w związku na odległość

W normalnym związku większość ludzi rozmawia codziennie lub bardzo blisko każdego dnia. Mając to na uwadze, przy relacji na odległość uważam, że powinna to być ta sama polityka . Jedynym sposobem na rozwój związku jest komunikowanie się ze swoją drugą połówką.

Jeśli myślisz o związku, w którym możesz się widywać przez cały czas, ma to ogromne korzyści, takie jak poznanie ich małych dziwactw, ich przeszłości i tego, kim są jako osoby. Jedynym sposobem, aby związek na odległość był w stanie przetrwać i stać się silnym, to rozmawiać codziennie lub prawie codziennie .

Musisz zbudować mocne podstawy, zastanawiając się, kim jest Twoja druga połówka i kim kiedyś byli. Oznacza to zadawanie pytań lub nawet zwykłe mówienie. Możesz wiele dowiedzieć się o człowieku, słuchając jego opinii w określonych sprawach lub słuchając jego codziennych rozmów.

Kiedy codziennie rozmawiasz ze swoją drugą połówką, poznajesz ją jako osobę . W związku naprawdę kochasz ich tylko wtedy, gdy wiesz, kim naprawdę są, a nie tylko ich wygląd zewnętrzny. Biorąc to pod uwagę, musisz również upewnić się, że nie przesadzasz.

2. Znaczenie przestrzeni

ważne miejsce, jak często rozmawiamy o związku na odległość

Tak jak w każdym związku, nie możesz udusić swojej drugiej połówki. Nawet jeśli identyfikujesz się jako para, nie oznacza to, że nie możesz być indywidualistami. Indywidualność jest tak ważna dla silnego związku. Jeśli osoba w związku zaczyna czuć się przytłumiona, zwykle prowadzi to do jej ataków i możliwej separacji .

Więc nawet jeśli uważam, że ważne jest, aby rozmawiać codziennie, nie oznacza to, że musisz rozmawiać cały dzień każdego dnia. Trzymaj to pod kontrolą. Upewnij się, że nie wybuchasz, gdy nie zareagują od razu lub poproś o trochę miejsca na zrobienie tego, co muszą.

Pamiętaj, że każdy ma swoje własne życie i ze względu na niego musisz pozwolić mu żyć tak, jak potrzebuje .

3. Spędzanie czasu na jakość

spędzanie czasu, jak często rozmawiamy w związku na odległość

Kiedy jesteś w związku na odległość, jakość czasu jest trochę inna, ale nadal ma ten sam bardzo potrzebny efekt.

Czas jakości można zdefiniować na wiele różnych sposobów. Najważniejszym aspektem jest to, aby odpowiadał potrzebom Twoim i Twoich partnerów . Kilka różnych sposobów na spędzenie czasu to:

Czat wideo

Czat wideo może być korzystny dla związku na odległość, ponieważ możesz zobaczyć swoją drugą połówkę. Chociaż nie możesz doświadczyć ich dotyku, to wciąż jest to stymulujące przeżycie. Możesz nadać twarz ich głosowi.

Zadaj sobie nawzajem pytania

To jeden z najlepszych sposobów na spędzenie czasu, ponieważ naprawdę je poznajesz. Zadaj im pytania o ich dzieciństwo, sposób, w jaki dorastali , co robili w liceum i kim byli wtedy. Wszystkie te pytania i więcej mogą pomóc ci zrozumieć małe rzeczy, które robią lub dlaczego są, kim są. W związku ta wiedza jest kluczem do zbudowania mocnego fundamentu.

Zaplanuj podróż

Więź przed planowaniem podróży, aby się spotkać, jest najbardziej ekscytującą rzeczą, jaką możesz zrobić w związku na odległość. Nie tylko jest to zabawne, ale też denerwujesz się i odliczasz dni, aż będziesz mógł je zobaczyć . Pomaga wam obojgu wiedzieć, że uczucia i miłość są naprawdę dla siebie.

4. Nie ignoruj ​​swojego znaczącego innego

nie ignoruj ​​znaczącej rozmowy na odległość

To bardzo ważne. W przypadku relacji na odległość czat online lub przez telefon to jedyna szybka komunikacja, jaką masz.

Więc ignorowanie swojej drugiej połówki nie rozwiąże żadnych problemów. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić w każdym związku, jest komunikowanie się z drugą osobą.

Jeśli coś jest nie tak, musisz dać im znać , nie mogą czytać w twoich myślach. Jeśli jesteś zajęty i nie możesz tak dużo mówić, po prostu wyślij im krótką wiadomość, a większość ludzi zrozumie. Wszystko jest lepsze niż pozostawienie kogoś w ciemności. To nic nie pomoże i najczęściej powoduje po prostu więcej problemów.

Wystarczy z nimi porozmawiać. Jeśli źle zareagują, to nie twoja wina, więc musisz to wziąć i biec z tym. Relacje na odległość mogą być trudne , ale jeśli komunikujesz się ze swoją drugą połówką, może to sprawić, że będzie mniej.

5. Zawsze miej dla nich czas

zawsze miej czas, jak często rozmawiaj o związku na odległość

Pokaż swojemu znaczącemu drugiemu, że Ci zależy, znajdując dla niego czas . Ustaw konkretne godziny w ciągu dnia, w których możesz do nich zadzwonić lub przeprowadzić rozmowę wideo. To nie musi być osadzone w kamieniu. Potraktuj to jako randkę i tak to traktuj.

W tym czasie możesz spędzić czas razem i pomaga to Twojej drugiej osobie zaufać Ci, kiedy możesz dotrzymać słowa i zadzwonić na czas na swoją „randkę”.

Postaraj się nie wystawiać ich na tę telefoniczną randkę . Kiedy to robisz, może to powodować napięcie i niepotrzebne problemy. Dotrzymuj słowa i pokaż im, że jesteś godny zaufania.

Końcowe przemyślenia

Odpowiedź na pytanie, jak często powinnam rozmawiać z moją drugą połówką na odległość? Tyle ile potrafisz.

Pamiętaj o poszanowaniu ich osobistej przestrzeni i ich indywidualności. Nie ma tutaj dobrej ani złej odpowiedzi. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej drugiej osoby oraz od Twoich indywidualnych potrzeb. W tej notatce nie ignoruj ​​się też. Ignorowanie nigdy nie rozwiązywało żadnych problemów.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *