4 seksowne wskazówki, jak utrzymać ogień płonący w związku na odległość

utrzymuj ogień płonący związek na odległość

Nie będę kłamać. Jedną z rzeczy, których najbardziej się boimy, kiedy żyjemy w związku na odległość, jest to , że nasz partner traci zainteresowanie nami.

Jak więc zachować pożądanie i zainteresowanie? Jak podtrzymać ogień? Jak utrzymujemy iskrę przy życiu?

W rzeczywistości otrzymałem wiele wiadomości od ludzi, którzy pytali mnie dokładnie, jak uzyskać większe zainteresowanie od ich partnera.

Przez większość czasu historia wygląda tak: „Na początku wszystko było w porządku, byliśmy zakochani i dobrze się bawiliśmy, aż do niedawna, kiedy moja druga połowa wydawała się o wiele zimniejsza i bardziej odległa niż wcześniej”. Co mam zrobić? „

Cóż, jest całkiem prawdopodobne, że niedawny brak zainteresowania twojego partnera można wytłumaczyć brakiem atrakcji lub uwodzenia z twojej strony.

Innymi słowy? Jest całkiem prawdopodobne , że już nie uwodzisz swojego partnera .

Co to dokładnie znaczy uwieść kogoś? Oznacza to, że chce zainwestować więcej w ten związek, przedstawiając go jako zabawne wyzwanie, a nie nudne doświadczenie.

Prawdą jest, że utrata zainteresowania jest pierwszym krokiem do zerwania, dlatego lepiej rozwiązać ten problem szybko i skutecznie.

Oto kilka wskazówek i konkretnych działań, które pozwolą Ci utrzymać płomień ognia w Twoim związku na odległość!

1. Odzyskaj swoją moc uwodzenia

Przez większość czasu pary narzekają, że nie są w stanie zachować iskry, którą wyczuli na początku i nie wiedzą, jak ją przywrócić.

Cóż, jeśli miałeś to na początku, po prostu tam wróć Rozpoczęcie od początku może być dobrym pomysłem!

Rzeczywiście, jest bardzo prawdopodobne, że w czasie, gdy wszystko było w porządku z twoją parą, twoją partnerkę uwiodła twoja osobowość, sposób, w jaki mówisz, twoje cechy, twoja charyzma, twoja autentyczność, czyli uwodzicielski TY.

Jeśli dzisiaj wątpisz w swoją moc uwodzenia, zadaj sobie pytanie, które konkretnie aspekty mogłeś zaniedbać.

Twój partner prawdopodobnie zdał sobie z tego sprawę przed tobą i mógł zostać przez to wyłączony.

Chodzi o to, aby przywrócić właściwe nawyki, które uwiodły twojego partnera w dawnych czasach, aby rozpalić ten ogień i tym razem nie pozwolić mu zgasnąć.

seksowny związek na odległość

2. Wydobądź jego/jej zaborczość

Bądź ostrożny. Nie mam tutaj na myśli dziecinnej i bezmyślnej zazdrości u partnera.

Nie chcemy ranić, ale oddać naszemu partnerowi sekretne pragnienie bycia z nami.

W tym celu skutecznym sposobem jest rozmowa o ekscytujących rzeczach, które robimy, gdy ta osoba nie jest z interesującymi ludźmi, których poznaliśmy lub z nami. Porozmawiaj o swoich interakcjach z kolegami i przyjaciółmi, a także o wycieczkach i projektach.

Jeśli chcesz pójść dalej, możesz przytoczyć (subtelnie i bez kłamania) anegdoty, w których zwróciłeś uwagę na osobę przeciwnej płci.

Nie sprawi to, że Twój partner będzie szalenie zazdrosny, ale uświadomi mu, że inni też Cię doceniają i mogą stanowić dla niego poważne zagrożenie, jeśli pozostanie taki zimny i zdystansowany.

3. Bądź dla niego mniej dostępny

Jeśli będziesz mógł z nim/nią rozmawiać przez cały czas, Twój partner uwierzy, że nie masz nic lepszego do roboty i będziesz wydawała się znacznie mniej atrakcyjna.

Zdecyduj, o której godzinie może do Ciebie zadzwonić i poinformuj partnera, że ​​przed i po tym czasie będziesz zajęty. To będzie o tej porze lub innego dnia. Nie ma drugiej szansy.

Nie wahaj się też zakończyć wcześniej rozmowy, aby pokazać, że masz ważniejsze rzeczy niż ta rozmowa.

Oczywiście kochasz go/ją i jest to odwzajemnione, ale ważne jest, aby twoje życie osobiste i twój związek rozwijał się poza twoim związkiem.

Żyj swoim życiem, a twój partner ci podziękuje.

ogień płonący związek na odległość

4. Seksualność w rozmowach

Wielu powie, że miłość to nic innego jak głęboka przyjaźń, do której dodaje się fizycznej intymności. Zgodzisz się jednak, że dystans utrudnia przeżywanie intymnych chwil z drugą połówką.

Dlatego nie możesz zaniedbywać seksualizacji, aby przypomnieć swojemu partnerowi, że nie jesteś tylko odległym chłopakiem/dziewczyną, której możesz się zwierzyć , ale także jego prawdziwym (seksualnym) partnerem.

W tym przypadku to właśnie odróżnia „przyjaciela”? i „chłopak/dziewczyna”.

Zapraszam do dyskusji na ten temat i np. wymiany pragnień i fantazji.

Wtedy, jeśli oboje zechcecie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrać w niegrzeczną grę, a nawet przejść dalej przez Skype lub telefon. Możesz także spróbować zabawnych zabawek na odległość .

5. Sprawianie, że nie może się doczekać następnego zjazdu

Sprawienie, by był chętny, jest kluczem do wytworzenia w nim większego pożądania. Planowanie zjazdów sprawi, że Twoja para będzie coraz bardziej radosna i podekscytowana w miarę zbliżania się dnia.

Nie powiesz mi czegoś przeciwnego, prawda?

Aby wzmocnić to zjawisko, sugeruję zaplanowanie pewnych zajęć, które twój partner kocha lub którymi byłby bardzo zainteresowany, i wcześniej otwarcie podzielił się z nim tymi pomysłami.

Może to być obiad w wyjątkowym miejscu, wspólne zwiedzanie miejsca, odkrywanie nowej aktywności, doświadczanie czegoś lokalnego, próbowanie nowej fantazji, poznawanie niektórych ludzi itp.

Krótko mówiąc, wszystko, co może sprawić, że twój partner będzie jeszcze bardziej niecierpliwy.

Wniosek

Nie da się na nowo uwieść partnera, nawet z daleka. Jednak wysiłki muszą być spójne i konsekwentne w związku na odległość.

Te 5 różnych wskazówek powinno być pomocne, jeśli chcesz podtrzymać ogień w twoim związku na odległość.

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *