[Recenzja] Kiiroo Onyx 2 i Pearl 2 (interaktywny zestaw dla par)

kiiroo onyks 2 perła 2

Ludzie, którzy uważają, że związki na odległość są łatwe, albo nie byli w związku na odległość, albo nigdy nie byli w wiernym związku na odległość.

Tylko para, która jest sobie wierna, może zrozumieć ból związany z tym, że przez wiele miesięcy nie musi widzieć swojej twarzy i czuć się nawzajem .

Tak, jest więcej problemów i większych problemów innych niż seks, ale podczas gdy świat jest zajęty szukaniem rozwiązań problemów psychicznych i emocjonalnych, jedna firma już wymyśliła ekscytujący sposób na rozwiązanie problemu seksu na dużą odległość relacja.

To rozwiązanie zaproponowane i stworzone przez Kiiroo nosi nazwę Onyx 2 i Pearl 2 Set .

Sprawdź cenę

I uzyskaj -10% ZNIŻKI, korzystając z kodu promocyjnego „Fun10”! ?

??Aby upewnić się, że nie otrzymasz fałszywych lub uszkodzonych produktów, NIE kupuj żadnych zabawek erotycznych z Amazon lub Ebay . Gorąco sugeruję zamawianie tylko u zaufanych i autoryzowanych dealerów i oficjalnych sklepów , takich jak te, o których wspomniałem w tym artykule. Cieszyć się ! ?

https://www.youtube.com/watch?v=wviIERsogn9E

Czym są Kiiroo Onyx 2 i Pearl 2?

Mówiąc najprościej, są to zabawki erotyczne z niespodzianką.

Te zabawki erotyczne najlepiej wykorzystują technologię bezprzewodową, jaką możesz sobie wyobrazić .

Pomyśl o tym zestawie jak o parze masturbatora (dla niego) i wibratora (dla niej), które mogą pomóc Wam się zrelaksować i jednocześnie cieszyć sobą nawzajem. To w zasadzie nowy sposób wzajemnego dotykania się, a Kiiroo bez wątpienia zna się na swojej dziedzinie.

Jeśli chodzi o branżę zabawek dla dorosłych, jest tylko kilka marek, które mogą ugryźć Kiiroo pod względem wzornictwa, wykończenia i ogólnego wyglądu urządzenia . To samo znajduje odzwierciedlenie w Onyx 2 i Pearl 2 .

Obie wyglądają seksownie, a ty po prostu masz ochotę je założyć i zacząć bawić się bez czekania.

Ale smutne jest to, że ponieważ urządzenia są dostarczane z rozładowaną baterią, musisz je ładować na kilka godzin i umyć ich wnętrze, zanim będziesz mógł ich użyć .

W międzyczasie zobaczmy, o co tak naprawdę chodzi.

Kiiroo Pearl 2 Recenzja

Jak już mówiliśmy, Onyx 2 i Pearl 2 to dwie różne zabawki erotyczne.

Po pierwsze, w Pearl 2. Jest to wibrator dla kobiet z dziewięcioma różnymi ustawieniami wibracji . Te ustawienia wahają się od wolnych impulsów po bardzo wysokie wibracje.

Urządzenie reaguje również na interfejs dotykowy, dzięki czemu jest nowoczesne i łatwe w obsłudze.

Wibrator może być używany przez każdą kobietę o dowolnej długości, ponieważ urządzenie jest dość długie (prawie 7,5 cala) i wytwarza niesamowicie silne wibracje .

Za pomocą kilku dotknięć możesz ustawić urządzenie zgodnie ze swoimi preferencjami i radośnie jeździć na swoim małym kucyku.

Urządzenie umożliwia również synchronizację wibracji z najnowszymi treściami 2D i VR, dzięki czemu jest osobistym artystą na innym poziomie.

Biorąc to pod uwagę, bez względu na to, jak niegrzeczny jesteś, nie przeskakuj do najwyższego poziomu wibracji, jakie może wytworzyć to urządzenie, ponieważ na początku może być zbyt silny.

Kiiroo Onyx 2 Recenzja

Teraz w Onyx 2. Jest to męski masturbator z 3 trybami i opatentowanym rękawem Fleshlight SuperSkin, który zapewnia interakcję „skóra na skórze” z maksymalną prędkością 140 pociągnięć na minutę .

Uwierz mi na słowo, że jest to najlepszy rękaw do masturbacji, jaki kiedykolwiek znajdziesz na dowolnym urządzeniu na całym świecie.

Zresztą wracając do trybów pracy, Onyx 2 posiada tryby pracy ręcznej, szybkiej i wolnej pompy.

10 pierścieni obecnych wewnątrz urządzenia zapewnia bardziej fantastyczne odczucie i zwiększa jego użyteczność , przy 1 godzinie nieprzerwanego użytkowania.

Podobnie jak Pearl 2, Onyx 2 reaguje również na dotyk i pozwala na wirtualny seks ze swoim partnerem lub ulubioną dziewczyną za pośrednictwem VR.

Chociaż te dwie teledildonowe zabawki erotyczne niosą w sobie tak wiele mocy, najlepsze jest to, że są lekkie, przenośne i, co najważniejsze, całkiem ciche . Oznacza to, że kiedy rozpoczniesz jazdę, to tylko Ty będziesz hałasować.

Jak te dwie zabawki łączą się?

Cóż, łatwo to zrozumieć. Pearl 2, podobnie jak Onyx 2, łączy się bezprzewodowo niezależnie od lokalizacji obu urządzeń , dzięki aplikacji FeelConnect na iOS i Androida .

Po podłączeniu drgania wytwarzane w jednym urządzeniu są przekształcane na równoważne wibracje indukowane w drugim urządzeniu.

Upraszczając, oznacza to, że jeśli Kiiroo Pearl 2 twojej dziewczyny jest podłączony do twojego Kiiroo Onyx 2 (jeśli jesteś mężczyzną), i jeśli oboje go używacie, każda zmiana wibracji w jej wibratorze spowoduje zmianę siły ciągu w swoim Onyx 2 i na odwrót .

W ten sposób, dając wam dwoje realistyczne doświadczenie.

Oznacza to, że masz tutaj prawdopodobnie jedno z najlepszych rozwiązań dla par na odległość na rynku.

Jako bonus, jak już powiedzieliśmy, nie tylko urządzenia łączą się ze sobą, ale także technologia, którą posiadają, pozwala im komunikować się z twoim ulubionym zestawem słuchawkowym rzeczywistości wirtualnej i bawić się z twoimi ulubionymi postaciami z szerokiej gamy dostępnych filmów porno.

Miły dodatek na czasy, gdy twój partner jest offline!

Jak dobre są Onyx 2 i Pearl 2?

Jeśli nie słyszałeś o Kiiroo, prawdopodobnie jesteś nowy w seks zabawkach teledildonic.

Kiiroo to jedna z firm, która wymyśla gotowe zabawki erotyczne, które mogą pomóc ci poprawić swoją grę , niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy singiel.

Ich projekty i produkty są innowacyjne, zabawne i niezawodne. Nigdy nie zastanawiam się nad sugerowaniem nikomu produktów Kiiroo, a zestaw Onyx 2 i Pearl 2 nie będzie wyjątkiem.

Ponieważ ich produkty są jedyne w swoim rodzaju, nie widzę sensu, aby ich nie wypróbowywać, gdy są jeszcze tworzone.

Ten zestaw Onyx 2 i Pearl 2 jest jednym z przykładów innowacji Kiiroo i niekończących się poszukiwań perfekcji .

Wniosek

Moim zdaniem są trzy powody, dla których warto go kupić:

  • Po pierwsze, ta zaawansowana technologia zapewni , że będziecie zawsze połączeni, niezależnie od odległości między wami
  • Po drugie, jakość wykonania i wydajność obu zabawek są fantastyczne w porównaniu z 1. generacją Onyx i Pearl
  • Po trzecie, nawet jeśli nie jesteś w związku na odległość lub jeśli Twój partner jest offline, zarówno Pearl 2, jak i Onyx 2 zapewniają indywidualny dostęp do najlepszych dotychczasowych innowacji w zakresie rozrywki dla dorosłych (VR, gry, wirtualny seks i nie tylko)

Miej to w pamięci; ponieważ każde z urządzeń może być używane niezależnie, jak zwykły wibrator lub masturbator, nie musisz polegać na swoim partnerze podczas wycieczek rekreacyjnych!

Polecam zestaw Pearl 2 i Onyx 2 wszystkim parom, zwłaszcza jeśli jesteście w związku na odległość . Te zabawki są niezawodne, trwałe, mocne i przede wszystkim ? dostarcza to, co obiecują.

Sprawdź cenę

I uzyskaj -10% ZNIŻKI, korzystając z kodu promocyjnego „Fun10”! ?

Baw się dobrze! ?

PS: Nasi przyjaciele z Teledildonics.co również zrecenzowali Kiiroo Onyx 2 i Pearl 2 , więc możesz sprawdzić ich recenzję, jeśli chcesz!

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *