Relacje na odległość w college’u: porady, jak to działa

kolegium relacji na odległość

Nie można zaprzeczyć, że chodzenie na studia lub uniwersytet jest bardzo pracowite.

Równoważenie zajęć, praca domowa i posiadanie pozorów życia towarzyskiego może być niezwykle trudne .

Co może jeszcze bardziej utrudnić ten balans, to związek na odległość? co może w pewien sposób ułatwić sprawę, ale mimo to jest czasochłonne.

Niezwykle ważne jest, aby od samego początku ustalić wzajemne oczekiwania i komunikować się, komunikować, komunikować !

Chodzenie na studia ma być niesamowitym doświadczeniem zmieniającym życie. Możesz zadać sobie pytanie, jak nadal możesz się dobrze bawić i pozostawać w kontakcie, gdy twój partner jest oddalony o setki, a nawet tysiące mil.

Byłem studentem college’u, który robił licencjat z pielęgniarstwa, jednocześnie utrzymując związek na odległość i nie będę cię okłamywał, to było TRUDNE. Chociaż w ciągu moich czterech lat nauczyłem się najlepszych sposobów, aby mój związek na odległość był szczęśliwy .

W tym artykule dowiesz się dokładnie, jak to zrobiłem.

#1: Udostępnij swój harmonogram kursów

Możesz się zastanawiać, dlaczego jest to konieczne?

Cóż, dzielenie się harmonogramem kursu ma jedną bardzo ważną rzecz: utrzymuje partnera na bieżąco. Tak więc, kiedy jesteś na wykładzie ENG 104 i ignorujesz ich wiadomości przez 3 godziny, będą dokładnie wiedzieć, dlaczego.

Poinformowanie ich, kiedy jesteś na zajęciach, nie tylko pozwoli im dowiedzieć się, kiedy (a kiedy nie) jest najlepszy czas na próbę porozumiewania się, ale także zapobiegnie niepotrzebnym konfliktom .

Chodzenie na studia jest wystarczająco stresujące, więc wyjście z wykładu z 5 nieodebranymi połączeniami i 10 wiadomościami od partnera jest stresorem, któremu można całkowicie zapobiec. Gdy tylko otrzymasz plan zajęć, wyślij zrzut ekranu swojemu partnerowi.

Zaufaj mi , to pierwszy krok do tego, by to wszystko działało na odległość .

studencka miłość na odległość

#2: Przekaż swoje oczekiwania

Czego oczekujesz w tym związku na odległość?

Czy chcesz codzienne rozmowy wideo , SMS-y przez cały dzień, telefon przed snem?

Poinformuj swojego partnera i zapytaj, czego również od Ciebie oczekuje. W ten sposób możesz od razu otworzyć się na to, czego chcesz i z czym czujesz się komfortowo.

College może być bardzo zajęty, więc ustalenie harmonogramu, kiedy możesz porozmawiać , znacznie ułatwi sprawę.

#3: Przedstaw swojego partnera wszystkim swoim znajomym

To może wydawać się trochę dziwne dla par na odległość, ponieważ nie jesteś tam fizycznie? ale właśnie w tym przypadku czaty wideo są tak pomocne.

Jeśli przebywasz w akademiku na studia, przedstaw swojego partnera do współlokatora tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać „Jestem w związku na odległość”. temat z drogi , dzięki czemu wiedzą, dlaczego możesz prowadzić wideoczat o dziwnych porach dnia.

Pomoże to również powiadomić ich, kiedy powinni dać ci trochę miejsca na spędzenie czasu z twoim boo.

Dodatkowo upewnij się, że przedstawiasz swojego partnera innym bliskim znajomym, których poznasz na uczelni przez lata. Rozmawiaj ze sobą na czacie wideo i daj się poznać znajomym.

Miejmy nadzieję, że uniemożliwi to im próbowanie łączenia cię z innymi facetami / dziewczynami na studiach i pomoże im szanować twój związek.

związek na odległość w college'u

#4: Snapchat i czaty wideo to Twoi najlepsi przyjaciele w podróży

Wysyłanie zdjęć, filmów Snapchat i czatów wideo przez cały dzień w przerwach sprawi, że Twój partner poczuje się uwzględniony i na bieżąco z codziennym życiem studenckim .

Nie musisz tego robić cały czas, ale przynajmniej kilka razy w tygodniu sprawi, że oboje poczujecie się bliżej.

Więc kiedy zobaczysz coś zabawnego na kampusie, zrób im to! Kiedy twoi znajomi są śmieszni na zajęciach lub kiedy twój profesor zaczyna mówić o czymś zupełnie niezwiązanym z wykładem, przyciśnij to swojemu partnerowi.

Docenią, że pomyślałeś o nich i chciałeś podzielić się z nimi tymi chwilami .

# 5: Nie odczuwaj presji, aby zostać w piątkową lub sobotnią noc

Na studiach będziesz miał wiele ciekawych okazji , niezależnie od tego, czy odbywa się to na terenie kampusu, czy też twoi znajomi ciągną cię na zabawną noc. Nie odczuwaj presji, aby zostać w domu, ponieważ twój partner nie może z tobą wyjść.

Niech wiedzą, dokąd jedziesz iz kim. Jeszcze raz wyślij kilka zdjęć w ich stronę, ale nie czuj się zobowiązany do wysyłania SMS-ów przez całą noc.

Wychodzenie może spowodować wiele konfliktów w związkach na odległość, jeśli nie zbudowałeś zaufania . Co prowadzi mnie do następnej kluczowej wskazówki?

uniwersytet ldr

#6: Ufaj sobie nawzajem i daj powody, by sobie ufać

Budowanie zaufania w relacjach na odległość jest absolutnie niezbędne .

To jest cały powód, dla którego dzielisz się harmonogramem kursu, komunikujesz oczekiwania, przedstawiasz swojego partnera wszystkim za pośrednictwem czatu wideo, snapchatuje i informujesz, kiedy wychodzisz na drinka.

Trzymanie partnera na bieżąco, jak to możliwe, pomoże mu poczuć się komfortowo i uniknąć niespodzianek. Nigdy nie okłamuj swojego partnera, nawet jeśli uważasz, że to dla jego dobra. Jeśli prawda wyjdzie na jaw, zaczną wątpić we wszystko, co im kiedykolwiek powiedziałeś. Bądź prawdomówny i godny zaufania.

Na przykład na studiach miałem wielu przyjaciół facetów. Gdybym nigdy nie powiedziała mojemu partnerowi o tych facetach i nagle zobaczył te wszystkie zdjęcia, mógłby być trochę podejrzliwy, dlaczego spędzam z nimi cały ten czas .

Dlatego przedstawiłem ich sobie bardzo wcześnie i zapewniłem, że to związek platoniczny.

#7: Zaplanuj wizyty na przyszłość, abyś był podekscytowany i zainteresowany

Odliczanie pomoże ci, jak bardzo za sobą tęsknisz. Pomoże w uczuciu tęsknoty, smutku i pragnieniu, żebyś już po prostu był razem.

Policz razem dni, pobierz aplikację odliczającą, zaznacz ją w kalendarzach i zaplanuj, co zrobicie razem, gdy się zobaczycie .

Warto czekać.

Wniosek: MOŻESZ przetrwać związek na odległość w college’u !

Utrzymywanie relacji na odległość i uczęszczanie do college’u może być bardzo stresujące, ale przestrzeganie tych wskazówek znacznie to ułatwi.

Podziel się tymi wskazówkami ze swoim partnerem i wspólnie opracujcie strategię, jak sprawić, by te lata na studiach były przyjemne i po prostu mały, zabawny rozdział we wspólnym życiu.

Powodzenia!

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *