Recenzja Virtual Mate: system gier „Wirtualna intymność”?!

wirtualny-mate-recenzja

Biorąc pod uwagę liczbę produktów sextech dostępnych obecnie na rynku, które koncentrują się na orgazmach, orgazmach i większej liczbie orgazmów, odświeżające jest to, że pojawia się coś , co ma znacznie bardziej zaokrąglone podejście do ludzkiej seksualności.

Nie chodzi o to, że w Virtual Mate nie chodzi o przyjemności związane z przychodzeniem, co z pewnością jest nim, chodzi o to, że sprzęt i elementy oprogramowania są przedstawiane jako, jak mówi ich strona internetowa, „Pierwszy na świecie wirtualny system intymności”.

Poświęćmy więc chwilę, aby zbadać tajniki i przyczyny Virtual Mate, aby zobaczyć, czy jest to przyszłość sextechu , czy jest to bardziej nowość niż prawdziwa innowacja.

Sprawdź cenę

Jak Virtual Mate jest systemem gier reagującym seksualnie

wirtualne koleżanki

Virtual Mate składa się z dwóch systemów: Core, urządzenia typu stroker dla osób wyposażonych w penisy, oraz realistycznej gry, w którą można grać na komputerze PC lub Apple lub urządzeniu VR.

Na marginesie, w przeciwieństwie do niektórych gier erotycznych VR, nie ma wersji przeglądarki ani aplikacji na smartfona. Jeśli więc pragniesz wciągających wrażeń 3D , będziesz musiał użyć jednego z obecnych systemów rzeczywistości wirtualnej wyższej klasy, takich jak HTC Vive lub Oculus Rift.

Chociaż jest to idealny sposób na oglądanie strony gry Virtual Mate, grę można również oglądać na zwykłym monitorze 2D.

Chociaż gra jest niesamowita, a modele potrafią wyglądać i działać realistycznie, to w Core jest akcja – i na czym najwyraźniej skupiła się większość zespołu programistów Virtual Mate.

Tym, co odróżnia Virtual Mate od innych urządzeń rozrywkowych, jest to, że stroker i gra współpracują ze sobą jako połączona jednostka, właśnie w marketingu, że gra została zbudowana tak, aby reagować na rdzeń : więc jeśli zrobisz coś z stroker, zareaguje postać CGI lub na monitorze komputera lub w goglach VR? wyraźnie .

Jak to jest grać w Virtual Mate

Jak powiedziałem, są realistyczne gry erotyczne, a także Virtual Mate; jak powiedziałem, że sprzęt najwyraźniej otrzymał większość zespołów programistycznych? uwaga, to nie znaczy, że zaniedbali stronę oprogramowania.

Modele są tak realistyczne , że równie dobrze mogą być ludzkimi wykonawcami. Imponujące jest to, że robią to, ale udaje im się ominąć Dolinę Niesamowitości: termin, w którym modelowanie CGI tak bardzo stara się być realistyczne, że kończy się jako bardziej niepokojące niż seksowne.

Kiedy to piszę, wybór modeli pozostaje ograniczony do jednego, pomimo tego, że deweloperzy ogłaszają konkurs na rekrutację nowych modeli do digitalizacji.

Biorąc pod uwagę, jak tego rodzaju technologia nabiera rozpędu, ponieważ inne firmy używają skanowania 3D do mapowania każdego konturu osoby, a następnie wykorzystują te dane do odtworzenia ich w grze lub filmie, można dość bezpiecznie założyć, że Virtual Mate będzie uzyskanie większej liczby sztucznych towarzyszy zabaw dla swoich klientów w niedalekiej przyszłości.

Posiada również dwa tryby gry : tryb szybki, który przechodzi bezpośrednio do akcji, oraz tryb fabularny, dla tych, którzy chcą wchodzić w interakcję z modelem w nieco bardziej realistyczny sposób.

Czy Virtual Mate to naprawdę system wirtualnej intymności?

wirtualna gra mate i rdzeń

Kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, nie jestem pewien, czy słowo intymny dokładnie opisuje cel systemu Virtual Mate. Mówię to, ponieważ podczas gdy jego celem jest, aby użytkownicy czuli się związani z kobietami w grze – z komponentem stroker działającym jako kontroler gry – trudno o tym myśleć jako o nawiązaniu z nimi znaczącej więzi.

Wspomniany przeze mnie tryb gry próbuje rozwiązać ten problem, kładąc nacisk na próby, ponieważ Rdzeń, który dotyczy wyłącznie aktywności seksualnej, pozostaje jedynym sposobem interakcji z postacią.

To sprawia, że ​​Virtual Mate zachowuje się jak gra wideo, której celem jest pozbycie się punktów seksualnych, a intymność jest bardziej sprytnym kątem reklamowym niż to, co uczciwie zapewnia gra.

Jest to wbijane w dom w trybie gry, w którym gracz nie jest anonimową postacią, w którą osoba może się rzutować, ale jest modelem dźwięcznym i działającym. Stąd doświadczenie jest jak podglądanie uwięzione w czyimś ciele .

Jak dobrze działa Virtual Mate w przypadku doświadczeń na długich dystansach?

Ale nie chcę spędzać zbyt wiele czasu z komponentem gry Virtual Mate, ponieważ chociaż fajnie jest się z nim bawić, pozostaje to samotna przyjemność: w porządku dla jednej i tylko jednej osoby, która może się cieszyć, ale nie jest ważna, gdy patrzysz na Virtual Mate na sesje zabaw na długich dystansach .

Nie oznacza to, że nie może być używany do zajęć teledildonu , ponieważ jeden partner może technicznie przekształcić się w model cyfrowy, z którym ktoś inny może się wygłupiać, chociaż efekt końcowy byłby tylko zabawą na odległość przez proxy .

Ale ponieważ rodzi to również wiele problemów, z których główne to zgoda i jakoś zapobieganie piractwu modelu lub, co gorsza, wyciekowi do Internetu, nie jest to naprawdę wskazane.

O Strokerze Virtual Mate Core

gry vr dla dorosłych

Wracając do sprzętowej strony systemu Virtual Mate, gdzie prawdopodobnie najbardziej interesują się ci z was, którzy szukają technologii zadowalającej penisa.

I nie bez powodu, ponieważ Core to zdumiewający kawałek sextechu . Zaczynając od wyglądu, który jest elegancko prosty: czysto biały cylinder, który, gdy nie jest używany, stoi prosto dzięki dołączonemu stojakowi.

Wewnątrz sprawy są skomplikowane, choć nie w zły sposób: pierwsza to inteligentna warstwa rdzenia, która jest wypełniona szeregiem czujników do przesyłania danych o długości, prędkości i czasie uderzeń do gry Virtual Mate.

Drugą skomplikowaną częścią jest to, jak to działa , ponieważ Core ma element grzejny , który z kranem na górze, gdy jest zadokowany z podstawką, sprawia, że ​​wnętrze jest przyjemne i przyjemne.

Ładowanie i rozmiar Virtual Mate

Elastyczny, wewnętrzny rękaw Core ma 8,3 cala długości i pół cala średnicy, więc powinien wygodnie pasować prawie każdemu, kto ma penisa.

Ładowanie akumulatora zasilającego jego czujniki i urządzenie grzewcze odbywa się za pomocą kabla USB, a ponieważ nie ma żadnych ruchomych części, można go w pełni naładować w kilka minut – po czym będzie działać przez co najmniej godzinę .

W związku z tym krążą raporty dotyczące produkcji lub być może ogólnego błędu projektowego, który konsekwentnie uniemożliwia rdzeniowi połączenie z bazą ładującą. Kolejny dowód na to, że nie jest to tylko problem z wykonaniem jednostek, ale z ogólną konstrukcją Virtual Mate, nie ma alternatywnego sposobu ładowania rdzenia poza podłączeniem go do ładowarki. Więc jeśli nie możesz go uruchomić, rdzeń będzie pozbawiony zasilania i bezużyteczny.

Co zyskujesz dzięki Wirtualnemu Mate

Oprócz rdzenia i bazy ładującej Virtual Mate jest wyposażony w bezprzewodowy klucz sprzętowy, który można podłączyć do komputera.

Opakowanie to wszystko jest proste, bez wielu dodatków, które sprawiają, że doświadczenie jest szczególnie godne uwagi.

Przygotowywanie Virtual Mate do użycia

wirtualny rdzeń mate

Po pobraniu oprogramowania do gry, które jest dostępne wyłącznie na komputery PC , chociaż twórcy zamierzają mieć smartfony, tablety i wersje komputerowe Apple dostępne w przyszłości, użytkownicy używają dostarczonego klucza sprzętowego do bezprzewodowego połączenia Core z komputerem.

Ponieważ gra jest szczególnie ciężka pod względem graficznym, zalecane jest użycie sprzętu, który poradzi sobie z tego rodzaju obciążeniem, co rodzi pytanie, w jaki sposób zespół Virtual Mate zamierza wcisnąć aktualny poziom szczegółowości gry w coś takiego jak smartfon lub tablet.

Czyszczenie rdzenia Virtual Mate

Firma jasno stwierdza, że Core nie jest wodoodporny , więc czyszczenie go wymaga usunięcia, a następnie umycia wewnętrznej tulei zatwierdzonej przez FDA.

Ponieważ jest to silikon, będziesz chciał ograniczyć się do delikatnego mydła do naczyń i wyłącznie ciepłej, nigdy nie gotującej się wody. Możesz też użyć zatwierdzonego roztworu do czyszczenia zabawek silikonowych, jeśli masz go pod ręką.

Poza tym przed włożeniem go z powrotem do rdzenia należy upewnić się, że osłona jest jak najbardziej sucha, ponieważ wilgoć negatywnie wpłynie na jego elektronikę.

Dalsze możliwości korzystania z Virtual Mate

Chociaż nie jest to bezpośrednio obsługiwane, firma FAQ twierdzi, że powinno być możliwe połączenie Core przez Bluetooth z innymi inteligentnymi zabawkami erotycznymi. Lub do domowego komputera, a stamtąd do odpowiedniego urządzenia seksualnego w dowolnym miejscu na świecie.

Chodzi o to, że jeśli chcesz tej możliwości, będziesz musiał na to popracować: co będzie bułką z masłem, jeśli jesteś biegły w programowaniu, lub prawie niemożliwe, jeśli nie jesteś.

Ze względu na argument, powiedzmy, że jesteś geniuszem w tym konkretnym zestawie umiejętności i chcesz spędzić nie wiadomo jak długo debugowanie kodu i próby i błędy, dopóki nie zdobędziesz rdzenia, aby wykonał swoje Bluetooth Twój komputer i preferowaną zabawkę erotyczną; to wszystko jest ulicą jednokierunkową: możesz być w stanie wysłać sygnały gdzie indziej , ale tak właśnie jest, ponieważ Rdzeń nie został zbudowany, by odpowiadać na zmianę.

Plusy:

  • Komponent gry jest wyjątkowej jakości
  • Interaktywność jest wyjątkowa i bardzo przyjemna
  • Rdzeń jest podgrzewany
  • Godzina użytkowania na kilkuminutowym ładowaniu
  • Zaawansowane czujniki

Cons:

  • Rdzeń nie zapewnia mechanicznej stymulacji
  • Użycie z innymi urządzeniami wymaga od klienta kodowania oprogramowania
  • Nie wodoodporny

Werdykt

Powiew świeżego powietrza czy nie, sukces produktu polega na tym, jak skuteczny lub przyjemny w użyciu jest . W przypadku Virtual Mate uważam, że to ogromny krok naprzód i cieszę się, że zmienia dynamikę, używając pociągnięcia, aby wywołać reakcję wirtualnego modelu.

Chodzi o to, że tam, gdzie teraz stoi, Virtual Mate wydaje się zbyt podobny do potencjału i, niestety, nie tak blisko przyjemnej rzeczywistości, jak powinien.

Po pierwsze po stronie sprzętu, rdzeń nie robi nic poza przekazywaniem informacji do gry. Zgadzam się, o to właśnie chodzi w Virtual Mate, chociaż jako samo w sobie doświadczenie seksualne, bardzo brakuje mu innych uderzeń na rynku , którzy wysyłają i odbierają informacje i mogą odpowiednio reagować.

Jeśli chodzi o oprogramowanie Virtual Mate, w tej chwili jest to pojedynczy, samotny model i jedno środowisko, z którego mogą korzystać. Ponadto, w przypadku czegoś, co jest naliczane jako próba odtworzenia intymności, gra nie zapewnia żadnego prawdziwego poczucia emocjonalnego związku.

Pomijając brak uświadomionego potencjału, uważam, że Virtual Mate to krok we właściwym kierunku: że jego zespół programistów próbuje czegoś nowego, co pewnego dnia może być ważną odskocznią do fantastycznych nowych technologii .

W związku z tym mówię, że warto wspierać, jeśli w ogóle, jako sposób na to, by ewentualnie przenieść go z nie do końca do sekstechowego zmieniacza gier.

Lub, jeśli nie możesz płacić za to, czym jest teraz Wirtualny Mate , lub masz co do tego obawy, daj im przynajmniej kilka braw za to, że odważyli się spróbować czegoś innego .

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *