Recenzja Lovense Max 2: najlepsza interaktywna zabawka erotyczna dla mężczyzn?

lovense max 2 recenzja

Chociaż każdy związek romantyczny wymaga dużo pracy , związki na odległość są szczególnie trudne, ponieważ musisz radzić sobie z fizycznym oddaleniem od siebie przez dłuższy czas. Brak fizycznej bliskości jest jednym z najtrudniejszych aspektów tego typu relacji.

Na szczęście, dzięki postępowi technologicznemu, pary w takich związkach są teraz w stanie połączyć się i ponownie odkryć intymność za pomocą teledildonics. Oto bezstronne spojrzenie na zabawkę erotyczną, która obiecuje poprawić intymność na odległość: Lovense MAX 2 .

Sprawdź cenę

Co to jest?

Max 2 to najnowsza wersja teledildonic zabawki od Lovense, która jest przeznaczona dla mężczyzn. Jest określany jako teledildonic, ponieważ jest zabawką erotyczną, która integruje technologię w swoim funkcjonowaniu, aby umożliwić jej użycie na różne sposoby, w tym na duże odległości.

miłość max 2

Max 2 to męski masturbator , który składa się z teksturowanego rękawa, który znajduje się w plastikowej osłonie. Kiedy po raz pierwszy spojrzysz na Max 2, jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz w stanie stwierdzić, że jest to zabawka erotyczna ze względu na jej niepozorny wygląd.

Jeśli jednak korzystałeś z Maxa, możesz zauważyć pewne różnice, zwłaszcza w zakresie wzornictwa i wyglądu zewnętrznego ? są nowe funkcje, takie jak szybkie uwalnianie powietrza i regulowany otwór wentylacyjny, które mają poprawić jego wydajność.

Kluczowe cechy

Wielofunkcyjny rękaw

Rękaw zapewniający wiele wrażeń imituje prążkowane odczucie pochwy. Wykonany jest z podobnego do skóry TPE, który jest rodzajem materiału, który jest porowaty i bardzo miękki.

Bezpieczny dla ciała plastik ABS i materiał TPE

Rękaw TPE jest zamknięty w obudowie z tworzywa ABS. Oba te materiały są całkowicie bezpieczne dla ciała . Nie zawierają ftalanów ani żadnych innych szkodliwych chemikaliów, więc nie musisz się martwić o wybuch alergii w wyniku materiału podczas korzystania z Max 2.

Regulowany odpowietrznik

Dostosuj ssanie Max 2 za pomocą regulowanego otworu wentylacyjnego.

Szybkie uwalnianie powietrza

Obniż ciśnienie, gdy stanie się nieprzyjemnie wysokie, korzystając z funkcji szybkiego uwalniania powietrza.

Rozszerzony wibrator

The Max 2 features a redesigned vibrator that has been extended for even more intense sensations. Depending on your preferences, choose from a low, medium, or high vibration setting.

360-degree contractions

The Max 2 also integrates air pump technology which provides 360-degree contractions around the penis. You can set the contractions to deep, mild, or subtle. These contractions tend to mimic the feeling of oral sex, and combined with the vibrations, stimulate pleasurable sensations when the toy is in use.

USB quick charge

The toy can be easily charged using the USB cable that comes in the box. It only takes 2 hours for the Max 2 to charge fully.

lovense max 2 ładowanie

Bluetooth compatibility

Lovense Max 2 jest kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i iOS. Dzięki możliwościom Bluetooth możesz podłączyć Max 2 do innej kompatybilnej zabawki i możesz pozwolić swojemu partnerowi kontrolować ją za Ciebie lub zdecydować się na wzajemne kontrolowanie ruchów za pośrednictwem aplikacji. Jest to szczególnie wygodne dla par długodystansowych.

Synchronizuj Max 2 ze swoją muzyką

Możesz podłączyć Max 2 do aplikacji Lovense i słuchać ulubionej muzyki, ciesząc się wszystkimi przyjemnymi doznaniami. Zabawka porusza się w rytm muzyki , więc wybieraj według swoich potrzeb i upodobań.

Dyskretny wygląd

Z zewnątrz Lovense Max 2 nie zdradza swojego przeznaczenia, ponieważ wygląda dość zwyczajnie, przez co jest odpowiednio dyskretny .

Co jest w pudełku?

Lovense Max 2 jest dostarczany w prostym pudełku. Wewnątrz znajdziesz instrukcję obsługi, przewodnik szybkiej konfiguracji, kabel do ładowania USB i sam Max 2.

Jak to działa

Konfiguracja

Przed użyciem Max 2 upewnij się, że w pełni naładujesz go za pomocą kabla ładującego USB, gdy jest wyłączony. Ładowarka USB spełni swoje zadanie tylko wtedy, gdy zostanie prawidłowo ustawiona.

Jeśli zauważysz, że kontrolka nie zapala się na czerwono podczas próby ładowania zabawki, obróć kabel o pełne 180 stopni . Ta lampka będzie się świecić podczas ładowania Max 2, a po pełnym naładowaniu zgaśnie. Pełne ładowanie zajmuje dwie godziny.

Na Max2 są dwa przyciski:

 • Przycisk A

Naciśnij i przytrzymaj pierwszy przycisk (ten bezpośrednio nad kontrolką) przez około trzy sekundy , aż kontrolka zacznie migać na zielono.

Przycisk A może być również używany do przełączania trzech trybów wibracji ? pierwsze naciśnięcie przycisku aktywującego wibracje spowoduje aktywację najniższej wibracji, drugie aktywację trybu wibracji średnich, a trzecie najwyższe.

 • Przycisk B

Naciśnij i przytrzymaj drugi przycisk, aby przełączyć ustawienia pompy powietrza . Pierwsze naciśnięcie aktywuje delikatne skurcze, drugie łagodne, a trzecie głębokie skurcze.

lovense max 2 rękawy

Użytkowanie i pielęgnacja

Zanim użyjesz Max 2, upewnij się, że prawidłowo go wyczyściłeś . Aby czyszczenie było bardziej efektywne, należy zdjąć wewnętrzny rękaw zabawki i wyprać go oddzielnie. Nigdy nie używaj mydła do mycia wewnętrznej tulei, ponieważ doprowadzi to do degradacji miękkiego materiału.

Upewnij się, że otwór wentylacyjny Max 2 jest zamknięty podczas mycia. Użyj ciepłej wody , a następnie dokładnie wysusz, gdy skończysz. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Przed włożeniem upewnij się, że obficie nałożyłeś lubrykant na bazie wody na wnętrze rękawa, otwór wejściowy, a także penisa. Lubrykant na bazie wody ma tendencję do szybkiego wysychania, więc może być konieczne ponowne nałożenie go.

Jeśli uważasz, że zabawka jest zbyt ciasna wokół twojego członka, możesz użyć regulowanego otworu wentylacyjnego , aby wyregulować ssanie. Regulowany otwór wentylacyjny znajduje się tuż nad portem ładowania na dolnym końcu Max 2.

Zakrywając i odsłaniając otwór wentylacyjny znajdujący się pod portem ładowania, możesz poprawić wrażenia . Podczas korzystania z Max 2 możesz odczuwać potrzebę dostosowania poziomu nacisku, zwłaszcza jeśli zaczniesz odczuwać dyskomfort.

W tym celu wystarczy skorzystać z szybkiego spustu powietrza, który znajdziesz tuż obok portu ładowania zabawki.

lovense max 2 czyszczenie

Ostrzeżenie

Oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać podczas używania i czyszczenia Max 2:

 • Trzymaj Max 2 z dala od ekstremalnego zimna i ciepła .
 • Nigdy nie pozwól, aby przyciski sterujące zabawki miały kontakt z wodą.
 • Nigdy nie używaj smaru na bazie oleju lub silikonu, ponieważ mają one tendencję do wpływania na rękaw i degradacji go z upływem czasu.
 • Upewnij się, że ładujesz Max 2 co najmniej raz na sześć miesięcy .
 • Nigdy nie używaj zabawki podczas ładowania

Parowanie Max 2 z telefonem/urządzeniem

Max 2 jest kompatybilny z iPhone’em, iPadem Air, iPadem Mini i iPodem Touch iOS 9.0 i nowszym, a także Android 4.3 i nowszym, o ile obsługuje Bluetooth 4.0 . Połącz zabawkę z telefonem, wykonując następujące czynności:

 • Gdy włączysz Max i zacznie migać na zielono, oznacza to, że jest gotowy do połączenia.
 • Następnym krokiem jest pobranie aplikacji Lovense i dotknięcie „zarejestruj się”? aby zarejestrować konto użytkownika.
 • Stuknij w „link”/„połączenie” ikonę, którą znajdziesz w prawym górnym rogu.
 • Dotknij „+” aby rozpocząć poszukiwania Twojej zabawki. Po znalezieniu dotknij „Gotowe”. Kontrolka będzie świecić na zielono, aby pokazać, że zabawka została pomyślnie podłączona, umożliwiając sterowanie nią z urządzenia mobilnego .
 • Aby połączyć się z komputerem, włóż adapter Lovense USB Bluetooth do wolnego portu USB i postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami.

Łączenie się z partnerem

Aby skorzystać z funkcji długich dystansów, kliknij przycisk „Długi dystans”? w aplikacji. Dodaj kontakt, dotykając „+”?? a następnie wprowadź ich nazwę użytkownika, zanim klikniesz „dodaj”.

Aby to zadziałało, Twój partner również będzie musiał mieć konto . Gdy Twoja prośba o grę zostanie zaakceptowana, Twój partner pojawi się w Twojej zakładce.

Możesz porozmawiać ze swoim partnerem na prywatnym czacie lub poznać inne opcje gry, klikając „+”? które znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu.

Aby cieszyć się seksem na odległość, dotknij opcji „synchronizacja razem”? Ikona. Aby zsynchronizować kompatybilną zabawkę , taką jak Nora, z tym samym poziomem co Twój Max 2, dotknij „pilotu”? opcja.

U dołu aplikacji znajdziesz ikonę strzałki, którą możesz dotknąć, aby przełączać się między trzema trybami:

 • Interaktywność w 2 kierunkach: Ty i Twój partner symulujecie seks, synchronizując swoje zabawki.
 • Pod kontrolą: kontrolujesz sposób, w jaki porusza się zabawka twojego partnera.
 • Bycie kontrolowanym: Twój partner kontroluje sposób, w jaki porusza się twoja zabawka.

Synchronizowanie muzyki z aplikacją

Jako użytkownik Androida, jeśli chcesz cieszyć się ulubionymi utworami podczas odtwarzania , zapisz lub przenieś muzykę pobraną na urządzenie do „muzyki”? folder w pamięci wewnętrznej.

Jeśli używasz iPhone’a, przeciągnij swoją muzykę z iTunes do „piosenek”? teczka. Aby zsynchronizować muzykę z aplikacją muzyczną, którą masz na swoim urządzeniu, po prostu przejdź do sekcji „muzyka” i dotknij „synchronizuj muzykę”.

Gdy to zrobisz, będziesz mógł zobaczyć muzykę zsynchronizowaną z iTunes w aplikacji muzycznej , którą masz na telefonie. Następnie możesz otworzyć aplikację Lovense i cieszyć się pobranymi utworami.

Granie wzorców kontra moje wzorce

Aby wypróbować nowe wzory, które zostały stworzone przez innych użytkowników aplikacji Lovense, przejdź do sekcji „Wzory”? patka. Możesz je wyświetlić, a jeśli znajdziesz coś, co Ci się podoba, pobierz to, dotykając ikony pobierania . Pamiętaj, że na tej karcie nie masz możliwości tworzenia ani zapętlania wzorów.

Aby wyświetlić pobrane wzory, przejdź do „Moje wzory”. Tutaj możesz również tworzyć listy odtwarzania, losować lub zapętlać wzory .

Jakie to uczucie

lovense max 2 pomiar

Byłem podekscytowany wypróbowaniem Max 2 z moim partnerem, zwłaszcza, że ​​on również ma Max 2, a ponadto często spędza znaczną część czasu poza domem w pracy.

Aplikację Lovense można łatwo skonfigurować ? byliśmy w stanie go pobrać, utworzyć konta i połączyć nasze telefony przez Bluetooth w krótkim czasie.

Jedną z rzeczy, które podobały mi się w połączeniu, jest fakt, że po podłączeniu urządzeń nie musisz przechodzić procesu synchronizacji, ponieważ urządzenie twojego partnera automatycznie pojawi się jako podłączone urządzenie przy następnym logowaniu do gry.

Ponieważ oboje jesteśmy miłośnikami muzyki, za każdym razem, gdy jesteśmy razem w łóżku, uwielbiamy tworzyć nastrój i podnosić nasze seksualne eskapady , słuchając naszej listy odtwarzania z seksem na moim telefonie. Nasze zabawki umiejętnie reagują na różne style muzyczne i pozwalają na zakręcanie palców bez użycia rąk.

Chcieliśmy też zobaczyć, jak dobrze działa, jeśli jeden partner kontroluje drugiego, więc mój partner poszedł do salonu z aplikacją na swoim telefonie, a ja zostałem w sypialni z Maxem 2.

Muszę powiedzieć, że było to całkiem ciekawe doświadczenie w najlepszy możliwy sposób ? Zmieniał ustawienia wibracji od niskich do średnich, pulsujących do falowych i utrzymywał łagodne ustawienie skurczu. Wszystkie te wibracje i ruchy ssące spowodowały oszałamiający orgazm w ciągu kilku minut.

Max 2 czuje się prawie jak prawdziwa skóra , co sprawia, że ​​wbijanie się w nią jest jeszcze bardziej ekscytujące. Wyciągnąłem rękaw, aby go dokładniej zbadać, i odkryłem, że ma małe, przypominające rurki prążki, które pulsują wokół twojego członka.

Na otworze znajdują się również subtelne prążki, co oznacza, że ​​możesz odczuwać doznania nawet wtedy, gdy do zabawki wsunięta jest tylko przednia część członka.

Kiedy pchasz, zabawka twojego partnera zaczyna się poruszać w zgodzie z twoimi ruchami. Zauważyłem, że Max był zbyt ciasny na moim członku, więc nie byłem w stanie przeniknąć go przez całą drogę.

Mimo to nadal mogłem cieszyć się połączeniem wibracji (szczególnie na średnich i wysokich) i ruchu ssącego pompy powietrza, ponieważ jestem bardzo wrażliwy i nie potrzebowałem tak dużej pomocy z ręki, aby osiągnąć orgazm .

Z drugiej strony mój partner ledwo odczuwał te funkcje, nawet na najwyższym ustawieniu, co było dość rozczarowujące , ponieważ osiągnięcie kulminacji zajęło mu więcej czasu niż oczekiwano, a nawet wtedy musiał trochę użyć swojej ręki, aby pomóc.

Kiedy mój partner był nieobecny przez kilka miesięcy, mogliśmy zsynchronizować nasze zabawki razem za pośrednictwem aplikacji i sprawić, by odpowiadały sobie nawzajem. To sprawiało, że czułem się, jakbyśmy uprawiali seks , mimo że dzieliło nas tysiące mil .

Aby zbudować nastrój, zaczęliśmy od wysyłania niegrzecznych smsów przez prywatny czat . Gdy oboje wróciliśmy do domu z pracy, przechodziliśmy do czatu wideo, aby uzyskać więcej intymności.

Niestety platforma często była bardzo niestabilna i okazało się, że nie mogliśmy się dobrze widzieć ani słyszeć, gdy korzystaliśmy z funkcji czatu wideo w aplikacji.

Z tego doświadczenia zdecydowanie radziłbym skorzystać z innej platformy do czatów wideo, takiej jak Skype lub Facetime, i trzymać się tylko wysyłania do siebie wiadomości tekstowych.

Dodatkowo, kiedy mój partner na chwilę stracił połączenie, wydawało się, że nasze zabawki nie były już w stanie wibrować i kurczyć się zsynchronizowane, co ostatecznie całkowicie zabiło nastrój.

Porównanie Lovense Max 2 z Lovense Max

Istnieje kilka znaczących różnic między Lovense Max i Max 2:

 • W przeciwieństwie do Max 2, Max nie ma regulowanego otworu wentylacyjnego . Biorąc pod uwagę, że ta funkcja pozwala na regulację ssania, jest to znacząca poprawa tego ostatniego.
 • Max 2, w przeciwieństwie do Maxa, ma konstrukcję szybkiego uwalniania powietrza . Pozwala to obniżyć poziom ciśnienia, gdy stanie się on zbyt wysoki.
 • Skurcze wytwarzane przez Maxa nie są tak intensywne jak w Max 2. Dzieje się tak, ponieważ Max 2 ma skurcze pompy powietrza o 360 stopniach, które można wyczuć wokół penisa po włożeniu.
 • Wibrator Max 2 został przeprojektowany i wygodniej umieszczony , aby poprawić doznania.
lovense max2 opakowanie

Plusy

 • Przyjemnie przypomina skórę

Tekstura wewnętrznej strony rękawa Max 2 jest niesamowita. Ma kilka grzbietów, które otaczają trzon i żołądź, dzięki czemu wydaje się bardzo zbliżony do prawdziwego.

 • Przyzwoita żywotność baterii

Ładowanie Max 2 zajmuje dwie godziny , ale można go używać znacznie dłużej, nie martwiąc się, że niespodziewanie umrze, ponieważ ma imponującą żywotność baterii.

 • Świetne połączenie wzorców wibracji i ruchu ssania

Możesz zdecydować się na samodzielne korzystanie z wzorców wibracji i ustawień skurczu, ale jeśli chcesz poprawić swoje doznania seksualne, rozważ połączenie tych dwóch. Wrażenia wynikające z ssania i wibracji z pewnością sprawią Ci wiele przyjemności.

 • Materiał użyty do wykonania Max 2 jest bezpieczny dla Twojego zdrowia

Tworzywo ABS i TPE są całkowicie bezpieczne dla ciała , co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o reakcję alergiczną podczas korzystania z Max 2

 • Jest dyskretny

Max 2 dobrze komponuje się z tłem . Na zewnątrz wygląda bardzo zwyczajnie, więc jest bardzo mała szansa, że ​​ktoś będzie w stanie dokładnie powiedzieć, co to jest, gdy przechowujesz go w bezpiecznym miejscu.

 • Lovense Max 2 może pomóc poprawić intymność w związkach na odległość

Aplikacja Lovense pozwala kontrolować partnera za pomocą telefonu. Max 2 nadaje się również do użytku z innymi kompatybilnymi zabawkami za pośrednictwem aplikacji, o ile masz stabilne połączenie internetowe.

Oznacza to, że Ty i Twój partner możecie używać Max 2 i innej kompatybilnej zabawki, cieszyć się seksem , nawet jeśli dzieli Was tysiące mil .

 • Możesz zintegrować muzykę ze swoimi sesjami odtwarzania

Aplikacja Lovense umożliwia słuchanie ulubionych utworów poprawiających nastrój podczas gry z Max 2.

Cons

 • Nie jest wodoodporny

Lovense Max 2 nie jest całkowicie wodoodporny . Możesz wyjąć rękaw i go wyprać, ale nie możesz zanurzać zabawki w wodzie ani używać pod prysznicem.

Nawet podczas czyszczenia Maxa 2 musisz upewnić się, że otwór wentylacyjny pompy powietrza jest zamknięty, a woda nie spływa po bokach zabawki. Może to być bardzo ograniczające, zwłaszcza jeśli masz nadzieję wypróbować zabawkę pod wodą lub pod prysznicem.

 • Reklamacje dotyczące ograniczonej głębokości i szerokości zabawki

Max może pomieścić maksymalnie 14,5 cm w obwodzie . Wielu klientów zgłosiło problem z tym ograniczeniem, ponieważ wpływa ono na ich zdolność do efektywnego korzystania z zabawki.

Jeśli jednak odpowiednio nasmarujesz otwór wejściowy, wewnętrzną tuleję i członka, możesz być w stanie wcisnąć tylko tyle, aby cieszyć się doznaniami, nawet jeśli rozmiar twojego penisa jest powyżej średniej.

 • Słabe połączenie przez aplikację

Aplikacja do prawidłowego działania wymaga bardzo silnego połączenia internetowego . Jeśli doświadczasz usterek, zabawki Ty i Twojego partnera mogą nie być zsynchronizowane i możesz mieć trudności z komunikowaniem się ze sobą za pomocą aplikacji wideo.

 • Chociaż Max 2 jest dyskretny, brakuje mu atrakcyjności

Chociaż Max 2 jest dyskretny i niezauważalny , dość brakuje mu atrakcyjności. Wielu uważa, że ​​niezgrabny wygląd tej zabawki jest nieco wyłączony, gdy jest w użyciu.

lovense max 2 rękaw - Kopia

Werdykt

Max 2 to całkiem imponujący męski masturbator , którego możesz używać samodzielnie, w tym samym pomieszczeniu co twój partner lub na dużą odległość.

Jest to szczególnie przydatne dla par , które nie widują się zbyt często, ponieważ jest kompatybilny z niektórymi innymi zabawkami Lovense i może być używany przez aplikację.

Chociaż niektórzy mogą mieć trudności z osiągnięciem orgazmu wyłącznie przy użyciu go bez pomocy ręki, przyjemne doznania wynikające z wibracji i skurczów zabawki sprawiają, że warto ją rozważyć .

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *