Recenzja Lovense Edge 2: W mieście jest nowy szeryf?!

lovense-edge-2-recenzja

Czy wiesz, że sprzedaż masażerów prostaty wzrosła o 56%? Dojenie prostaty wkracza do głównego nurtu! I też najwyższy czas.

Masowanie prostaty jest naprawdę przyjemne. Niektórzy mężczyźni mogą nawet osiągnąć orgazm poprzez samą stymulację prostaty , a wielu twierdzi nawet, że jest to znacznie bardziej intensywne i przyjemne doświadczenie niż normalny orgazm. Ze wszystkich masażerów prostaty dostępnych obecnie na rynku, Lovense Edge 2 ma wokół niego prawdziwy szum.

Przyjrzyjmy się więc, czy jest to zgodne z hype. Przeczytaj naszą recenzję Lovense Edge 2 .

Sprawdź cenę

Czym jest Lovense Edge 2?

regulowany masażer prostaty

Lovense Edge 2 to zaktualizowana wersja Edge. Jeśli wcześniej korzystałeś z urządzenia Edge, wiesz, że jest to masażer prostaty niewymagający użycia rąk, którym można sterować za pomocą aplikacji. Lovense ulepszyło Edge 2, aby mieć kilka dodatkowych funkcji, które zapewniają jeszcze lepsze wrażenia niż w oryginalnym Edge.

Istnieją inne bezdotykowe masażery prostaty, ale unikalnym punktem sprzedaży Edge i Edge 2 jest to, że można je regulować . Anatomia żadnego człowieka nie jest identyczna z drugą, a znalezienie punktu p może być dość trudne. Dzięki Edge 2, głowica masażera może być przesunięta, aby uwzględnić miejsce, w którym znajduje się prostata.

Ponieważ Edge 2 pochodzi z Lovense, możesz spodziewać się doskonałej integracji oprogramowania. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Lovense, możesz używać aplikacji Lovense do kontrolowania Edge 2 na różne, zabawne i nowe sposoby (ale o tym później!). Edge 2 może być sterowany przez partnera, nie wymaga użycia rąk i może być używany do dyskretnej zabawy na świeżym powietrzu.

Lovense Edge 2 – szczegóły

Podstawowe funkcje

Lovense Edge 2 to masażer prostaty z ramieniem, które rozciąga się do wewnątrz, aby masować prostatę, i innym ramieniem, które obejmuje twoje ciało, aby dotrzeć do krocza. Oba końce Edge 2 wibrują, dzięki czemu możesz jednocześnie uzyskać wewnętrzną i zewnętrzną stymulację , co jest cechą, której nie znajdziesz u wszystkich menedżerów prostaty.

Ramię prostaty ma większą główkę niż oryginalny Edge, dzięki czemu pozostaje na miejscu i można je ustawić pod kątem do przodu lub do tyłu, dzięki czemu można znaleźć dokładnie odpowiednie miejsce dla siebie. Możesz się martwić, że jest zbyt regulowany i odsuwa się od swojej pozycji, ale nie musisz.

W rzeczywistości jest dość sztywny i trzeba użyć sporej siły, aby go poruszyć. Więc kiedy już znajdziesz go we właściwym miejscu, pozostanie tam.

Rozmiar

 • 4,89 cala od górnej części ramienia prostaty do zewnętrznej krawędzi ramienia krocza
 • 3,59 cala długości wkładania
 • 1,38 cala w najszerszej części wkładanej żarówki
Aktualizacja oprogramowania układowego lovense?

Wkładane ramię Lovense Edge 2 zostało specjalnie zaprojektowane, aby pozostać na swoim miejscu. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujesz używać Edge 2 do dyskretnej gry publicznej. Powiększona bańka na końcu i długa, wąska długość wkładanego ramienia pomagają utrzymać go w bezruchu.

Powiększona żarówka może początkowo być dość onieśmielająca i niektórym osobom może być dość trudno ją włożyć, przynajmniej przez kilka pierwszych jej używania. Silikonowy materiał jest miękki, co sprawia, że ​​jego duży rozmiar jest łatwiejszy do opanowania (przy odpowiedniej ilości lubrykantu!).

Funkcje aplikacji

Jedną z najlepszych rzeczy w kupowaniu od Lovense jest integracja z aplikacją. Nie musisz bawić się przyciskami na samym Edge 2. Zamiast tego kontrolujesz wszystko za pomocą aplikacji Lovense .

Działa poprzez połączenie Bluetooth z aplikacji do Edge 2. To jest świetne, ponieważ oznacza, że ​​możesz umieścić Edge 2 na swoim miejscu i możesz z niego korzystać całkowicie bez użycia rąk.

Jeśli Twój partner pobierze aplikację na swój telefon, będzie mógł samodzielnie sterować urządzeniem Edge 2. Mogą to zrobić również za pomocą Bluetooth, o ile są wystarczająco blisko Ciebie, lub mogą używać Wi-Fi do sterowania z dowolnego miejsca (przez Bluetooth w telefonie). Jest to idealne rozwiązanie do korzystania z Edge 2, aby angażować się w różnorodne zabawy ze swoim partnerem i naprawdę możesz to pomieszać!

Zakres

Jeśli masz nadzieję, że użyjesz Lovense Edge 2, aby bawić się ze swoim partnerem osobiście, będziesz się martwić o zasięg. Różni się w zależności od tego, czy siedzisz, czy stoisz i czy twój partner jest z przodu czy za tobą. Edge 2 ma zaktualizowaną antenę w nieco innym miejscu niż oryginalny Edge, aby poprawić ten aspekt.

Stojący (Bluetooth)

 • od tyłu – do 20ft
 • od przodu – zmienna

Siedząc (Bluetooth)

 • 5-10 stóp pod każdym kątem

Zamiejscowe (WiFi)

 • Nieograniczony

Lovense otwarcie mówi, że zasięg jest zmienny pod pewnymi kątami , a jeśli połączenie pojawia się i znika, gdy jesteś w trakcie zabawy, może to być frustrujące. Jeśli masz skonfigurowane połączenie Wi-Fi z telefonem partnera, nie musisz się w ogóle martwić o zasięg, ponieważ naprawdę jest nieograniczony.

Kontrola wibracji

miłosne wzory krawędzi

W tym miejscu integracja aplikacji staje się naprawdę fajna. Przy wielu masażerach prostaty możesz je wyłączyć lub włączyć, a wibracje możesz ustawić na miękkie lub mocne . Ale dzięki aplikacji Lovense możesz kontrolować wibracje do poziomu, który jest tak dobry, że prawdopodobnie nie zarysujesz powierzchni przez dłuższy czas.

Oto, co możesz zrobić:

 • Uzyskaj dostęp do ogromnej biblioteki wzorców wibracji, z których część została stworzona przez innych użytkowników
 • Zsynchronizuj wibracje z własną muzyką
 • Pilot typu „dotknij i przesuń” do sterowania wibracjami lub tradycyjny pilot
 • 3 poziomy intensywności wibracji – niski, średni i wysoki
 • Kontroluj oddzielnie wibracje prostaty i krocza
 • Twórz i zapisuj własne wzorce wibracji

Wszystkie te opcje mogą być używane przez partnera do kontrolowania urządzenia Edge 2 dokładnie tak, jak chce. Może zająć trochę zabawy , zanim znajdziesz dokładnie takie wzorce wibracji i intensywność, które będą dla Ciebie odpowiednie. Najwyższy poziom Edge 2 jest określany jako „niezwykle potężny”? a dla niektórych może to być za dużo, zwłaszcza gdy zaczynasz z niego korzystać.

Żywotność baterii

Bateria wystarcza na od 1 do 1,7 godziny przy ciągłym użytkowaniu. Oczywiście, jeśli masz wibracje ustawione na ich najmocniejszy poziom, nie będzie to trwało tak długo, jakbyś miał je na niższym poziomie. Pełne naładowanie zajmuje około 1,5 godziny.

Czy Lovense Edge 2 można używać do dyskretnej gry publicznej?

Lovense reklamuje Edge 2 jako „szept cichy”, a jeśli planujesz używać go do gry publicznej, oczywiście ważne będzie, aby naprawdę był tak cichy, jak mówią. To trochę szara strefa z Edge 2. Na najwyższym poziomie wielu użytkowników uważa, że ​​jest wystarczająco głośny, aby być zauważonym, zwłaszcza w cichym miejscu.

Ale robi się ciszej, gdy zejdziesz na niższe poziomy wibracji. Zdecydowanie warto wypróbować go w domu, zanim wyruszysz, aby sprawdzić, czy poziomy dźwięku są czymś, z czego możesz swobodnie korzystać w miejscach publicznych.

rozwiązywanie problemów z krawędzią miłości

Sposób, w jaki ściśle przylega do ciała, oznacza, że ​​jest wystarczająco dyskretny, aby nosić go w miejscach publicznych, tak aby nikt nie widział, że tam jest. Niektórzy użytkownicy uważają, że jest zbyt obszerny, aby wygodnie nosić go w miejscach publicznych, ale tak naprawdę nie można go zobaczyć przez ubranie. Po włożeniu może wydawać się nieporęczna ze względu na wielkość żarówki i może być konieczna zmiana sposobu poruszania się, aby czuć się komfortowo.

Co jest w pudełku?

 • Krawędź miłości 2
 • Kabel USB do ładowania – łączy się z Edge 2 za pomocą magnetycznego złącza dla wygody
 • Instrukcja obsługi
 • Instrukcja szybkiej konfiguracji
 • Torebka do przechowywania

Lovense Edge 2 – dobry i zły

Plusy

 • duża ilość kontroli wibracji
 • może być używany samodzielnie, z partnerem osobiście lub z partnerem na odległość
 • regulowane ramię prostaty oznacza, że ​​prawie każdy może znaleźć swój punkt p
 • pozostaje w środku i nie przesuwa się
 • podwójne wibratory do stymulacji krocza w tym samym czasie co prostaty
 • wodoodporny

Cons

 • może być zbyt głośny , aby używać go w miejscach publicznych, zwłaszcza gdy jest ustawiony na najwyższą moc wibracji
 • może być trudny do wkładania i wyjmowania ze względu na dużą żarówkę
 • zasięg Bluetooth może być zmienny w zależności od tego, gdzie jest porównywany Twój partner

Recenzja Lovense Edge 2 – werdykt

Czy Lovense Edge 2 jest wart szumu? Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę jest. Możliwość korzystania z niego bez użycia rąk samodzielnie i z partnerem (gdziekolwiek jest!), możliwość pełnego dopasowania go do własnej anatomii, a także ilość kontroli nad wibracjami tego urządzenia do masażu prostaty na innym poziomie niż wiele innych podobnych produktów na rynku.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym masażystą prostaty, czy jesteś profesjonalistą, który szuka czegoś, co sprawi, że Twoja zabawa będzie jeszcze wyższa, Lovense Edge 2 jest godnym dodatkiem do Twojej listy zakupów.

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *