Recenzja chóru We-Vibe: Najlepszy przyjaciel pary?

chór przez wevibe

Kilkadziesiąt lat temu zabawki erotyczne dla kobiet były duże i nieporęczne, wykonane z plastiku lub lateksu, co powodowało więcej szkód niż dostarczanie przyjemności. W większości przypadków te zabawki zostały wykonane przez grupę mężczyzn, którzy nie mieli pojęcia, jak działa anatomia kobiety!

Dzięki Bogu, że tak bardzo się zmieniło! Dziś każda kobieta może trzymać moc w dłoniach i zabrać ją, gdzie tylko zechce, ponieważ ma ona postać różnych małych dyskretnych zabawek, które mają mocny cios!

Dotyczy to zwłaszcza kobiet w związkach, a jeszcze bardziej tych na odległość. Mając odpowiednią zabawkę po swojej stronie, możesz teraz urozmaicić wszystko w sypialni, bez względu na to, jak daleko może być twój partner.

Jedną z takich zabawek jest We-Vibe Chorus , na którym skupimy się w tym artykule. Jest to niedawny debiut na rynku zabawek erotycznych z We-Vibe, który robi fale w przestrzeni zabawek dla par.

Oto, co to jest, jak działa i czy ta cudowna mała zabawka jest dla Ciebie idealna.

Sprawdź cenę

Czym jest chór We-Vibe?

chór-produkt

We-Vibe Chorus to wysokiej jakości pary? Zabawka erotyczna z dwoma regulowanymi wibratorami, przeznaczona do użytku z partnerem podczas uprawiania miłości.

Ma kształt litery U z dwoma ramionami, z których jedno jest wkładane do pochwy, aby stymulować punkt G, a drugie, które leży na łechtaczce, aby go masować.

Chór składa się z dwóch części; pilot zdalnego sterowania i stymulator pary.

Wymiary stymulatora to 3,07 cala długości, 1,99 cala szerokości i 1,71 cala wysokości. Całkowita długość wkładania wynosi 2,5 cala. Z drugiej strony pilot ma wymiary 1,45 na 3,77 cala.

Chorus jest wykonany w 100% z silikonu, który jest bezpieczny dla ludzi. Silikon jest bardzo miękki dla skóry, jedwabisty i nieporowaty.

We-Vibe Chorus jest również bardzo lekki, waży tylko 69 gramów, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia przy sobie przez cały dzień.

Jest noszony podczas seksu, spoczywając jednocześnie na punkcie G i łechtaczce. Penis mężczyzny utrzyma go na miejscu, dociskając go mocniej do punktu G, aby uzyskać dodatkową przyjemność, ponieważ wibracje również go stymulują.

Co sprawia, że ​​chór We-Vibe jest tak wyjątkowy?

chór wevibe regulowany

Istnieje kilka funkcji, które sprawiają, że chór We-Vibe jest wyjątkowy, w tym:

Receptory dotykowe i wrażliwe na dotyk

Znajdują się one w górnej części zabawki tuż pod logo We-Vibe. Pozwalają kontrolować, jak zabawka czuje się ręcznie lub za pomocą ruchów podczas zabawy.

To ostatnie sprawia, że ​​jest to zabawka bez użycia rąk, która przewiduje Twoje potrzeby, zanim jeszcze się zorientujesz, jakie one są.

Łatwo regulowany

Posiada dwa ramiona, które można łatwo dopasować do każdego typu i rozmiaru ciała. Możesz ustawić chór tak, jak chcesz, kiedy go używasz.

Ściśnij pilota

Pilot ściskania pozwala z łatwością kontrolować siłę wibracji, a także tryby. Im mocniej go ściskasz, tym silniejsze stają się wibracje i na odwrót.

Wszystko, co musisz zrobić, to włączyć lub wyłączyć funkcję ściskania przed użyciem pilota. Jest to wyjątkowa cecha, której trudno będzie znaleźć w jakiejkolwiek innej podobnej zabawce.

Podwójne silniki

Podczas gdy wiele podobnych zabawek ma tylko jeden silnik, We-Vibe Chorus jest wyposażony w dwa ciche i samoregulujące się silniki.

Oznacza to, że zarówno stymulujące wibracje, które będziesz otrzymywać na łechtaczkę, jak i punkt G, będą głębokie i dalekosiężne, dzięki czemu Twoje doznania będą intensywne i satysfakcjonujące.

10 rodzajów wibracji

Chór We-Vibe pozwala cieszyć się maksymalnie 10 trybami wibracji. Oznacza to, że bez względu na to, czego pragniesz, podczas korzystania z tej zabawki możesz mieć pewność, że znajdziesz coś, co Ci odpowiada.

Co jest w pudełku?

chór wibrujący w pudełku

We-Vibe Chorus jest zapakowany w przyciągające wzrok kwadratowe pudełko z różowymi i brzoskwiniowymi akcentami. W pudełku znajdziesz zabawkę erotyczną, jej pilot do wyciskania oraz stację dokującą, która działa jako stacja ładująca i etui podróżne.

Jest też kabel USB do ładowania, instrukcja obsługi oraz opakowanie lubrykantu Pjur, który jest mieszanką wody i gliceryny.

Zabawka występuje w trzech różnych kolorach; polerowany olśniewający fiolet, kosmiczny róż i matowy silikon.

Jak działa chór We-Vibe?

Oto bliższe spojrzenie na działanie chóru We-Vibe:

Ładowanie to

We-Vibe Chorus wymaga 90 minut ładowania. Z tego otrzymasz około 90 minut czasu gry.

Istnieje również system ostrzegania, który informuje o niskim poziomie naładowania baterii, dzięki czemu można go naładować.

Aby go naładować, musisz umieścić Chorus w dyskretnym uchwycie do przenoszenia, gdzie automatycznie rozpocznie ładowanie, tak jak smartfon.

W Chorusie znajdują się dwa złącza, które są idealnie umieszczone na podstawie do ładowania. Tylko pamiętaj, aby podłączyć kabel USB do obudowy i do gniazdka elektrycznego.

Pilot nie wymaga ładowania. Do działania wykorzystuje energię baterii, którą można łatwo wymienić, gdy się wyczerpie.

Dioda LED na obudowie zacznie migać, wskazując, że ładowanie Chorusa. Gdy bateria jest pełna, lampa błyskowa pozostanie stabilna.

my-vibe-refren-unboxed

Użyj tego

Chorus ma 6 przycisków; jeden na stymulatorze i 5 na pilocie. Przycisk na samej zabawce włącza/wyłącza ją, a przyciski na pilocie pomogą Ci przełączać się między różnymi trybami wibracji.

Możesz także korzystać z We-Vibe Chorus bez użycia pilota. Odbywa się to za pomocą aplikacji We-Connect.

Aby z niego skorzystać, musisz najpierw zainstalować aplikację We-Connect z Google Play lub App Store. Aplikacja wyświetli monit o skonfigurowanie połączenia Chorusa z telefonem, a także ze swoim partnerem, jeśli planujesz używać go do gry na długich dystansach.

Aplikacja We-Connect umożliwia zarządzanie intensywnością i kontrolowanie wibracji chóru. Twój partner może również kontrolować zabawkę z dowolnego miejsca na świecie, w którym się znajduje.

Twój telefon działa jak odbiornik, a zabawka łączy się z nim przez Bluetooth, więc jeśli masz zamiar cieszyć się zabawą z partnerem na odległość, upewnij się, że Twój smartfon jest blisko Ciebie, aby zapewnić szybkie i wydajne połączenie.

Aplikacja We-Connect ma wiele innych funkcji. Pozwala tworzyć własne wzorce wibracji.

Możesz także sprawić, by chór wibrował przy muzyce w trybie Muzyka lub sterować nim palcem w trybie dotykowym. We-Connect jest kompatybilny ze smartfonami i tabletami z systemem Android i iOS.

Wreszcie, jeśli chodzi o lubrykanty, zawsze powinieneś używać lubrykantu na bazie wody z Chorusem. Chorus to silikonowa zabawka erotyczna, więc każdy inny rodzaj smaru (na bazie silikonu lub oleju) zużyje materiał i zniszczy twoją zabawkę.

Czyszczenie to

Czyszczenie Chorusa jest bardzo proste, ponieważ jest całkowicie wodoodporny. Wszystko, co musisz zrobić, to umyć go ciepłą wodą i środkiem do czyszczenia zabawek lub odrobiną łagodnego mydła. Pamiętaj, aby całkowicie wyschnąć przed przechowywaniem.

Jak czuje się chór We-Vibe?

chór żeński zabawka erotyczna

Mój partner i ja używamy chóru We-Vibe od dłuższego czasu. Zabawka jest łatwa w użyciu, pod warunkiem, że rozumiesz wszystkie funkcje i jak nimi sterować.

Szczególnie podoba mi się to, że jest całkowicie bez użycia rąk, co pozwala mi używać rąk w inny sposób podczas stosunku.

Kiedy pierwszy raz go użyłem, stwierdziłem, że jego siła chwytu na moim sromie była zaskakująco dobra. Wszystko, co musieliśmy zrobić, to znaleźć stanowisko, które dla nas działa i zacząć to robić!

Chorus ma bardzo silne wibracje. Udało mi się uzyskać z tego dość intensywne orgazmy. Podoba mi się, że ramię łechtaczki ma swoją własną zaprawę, ponieważ lubię mocną stymulację mojej łechtaczki.

Jeśli lubisz nieco łagodniejszą akcję, jest na to również miejsce.

Mój partner również bardzo kochał wibracje na jego penisie podczas seksu. To było dla niego coś nowego i był w stanie osiągnąć szczyt w ciągu kilku minut. Właśnie z tego powodu stał się naszą zabawką na kilka tygodni.

Czasami do pracy jeżdżę do różnych miast. Cieszyłam się, że znalazłam rozwiązanie na te samotne noce, kiedy mam swędzenie, które wymaga drapania.

Jeszcze lepszy był fakt, że mój partner mógł bawić się ze mną z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji We-Connect. Odkryłem jednak, że funkcja wideo w aplikacji nadal ma kilka błędów, które należy naprawić, więc może po prostu trzymaj się Skype’a lub innej usługi połączeń wideo. Działa jednak doskonale w przypadku wiadomości.

Do zabawy na odległość często używam zabawki z wibratorem razem z We-Vibe Chorus, ponieważ ramię pochwy jest dla mnie raczej szczupłe. Dla każdej kobiety będzie to jednak inne, ponieważ każda jest przyzwyczajona do innych rzeczy, a penisy mają różne obwody.

Plusy chóru We-Vibe

 • Zapewnia bardzo silne dudniące wibracje
 • Posiada większy guzek w punkcie G, który sprawia, że ​​doznania są jeszcze bardziej intensywne
 • Jest całkowicie wodoodporny
 • Jego kompatybilność z aplikacją We-Connect dodaje do niej wiele innych unikalnych funkcji
 • Pilot do ściskania to całkiem nowatorska innowacja, która sprawi, że każdy chce kupić Chorus tylko po to, aby przekonać się, jak to działa
 • Bardzo dobrze trzyma się podczas seksu

Wady chóru We-Vibe

 • To nie jest tania zabawka
 • Funkcjonalność długodystansowa może być czasami opóźniona. Ponadto funkcja wideo We-Connect nadal wymaga trochę pracy

Dla kogo jest ta zabawka i dlaczego?

My-vibe-Refren-w użyciu

We-Vibe Chorus jest idealny dla par w związkach na odległość.

Związki na odległość są znane z wielu powodów. Brak fizycznej bliskości, samotność, brak zaufania i brak komunikacji, który się z tym wiąże, może mieć wpływ na każdego. Musisz włożyć sporo pracy, aby związek był trwały.

Jednak jest to również powód, dla którego relacje, które działają, stają się silniejsze niż jakikolwiek inny rodzaj relacji.

Kiedy nad tym pracujesz, będzie to dla ciebie dużo większe. Poza tym wkładanie wysiłku nie musi być nawet trudne. Coś tak prostego, jak utrzymanie iskry życia seksualnego przy życiu, sprawi, że poczujecie się bliżej siebie pomimo odległości.

Z tego powodu We-Vibe Chorus jest naprawdę świetny. Dzięki aplikacji We-Connect możesz być blisko swojego partnera, bez względu na to, jak daleko może być od Ciebie.

I kiedy uprawiasz ze sobą seks, możesz się nim cieszyć, ponieważ będzie to stymulować was obojga w tym samym czasie!

Jeśli jesteście zwykłą parą mieszkającą razem, ta zabawka również zdziała cuda w waszym związku. Idealnie nadaje się do urozmaicenia sypialni. Oto trzy pomysły na wykorzystanie Chorusa:

 • Wsuń go do siebie podczas seksu tuż przed wsunięciem penisa do twojej pochwy. W ten sposób Twoja łechtaczka, punkt G i jego penis zostaną jednocześnie pobudzone.
 • Miej go w pochwie podczas codziennych zajęć. Pozostanie stabilny, gdy założysz coś ciasnego, co pomoże utrzymać go na miejscu. Świetnie nadaje się do gry wstępnej, a pokochasz, jak cichy może być, a jednocześnie niezwykle potężny.
 • Możesz go również używać podczas seksu oralnego i analnego , aby uzyskać dodatkową stymulację.

Jeśli jesteś singlem i chcesz okazać sobie trochę miłości, chór We-Vibe również jest do tego idealny.

Jest to idealny podwójny stymulator, a kiedy wrzucisz wibrator do miksu, sprawy po prostu szaleją! Jeśli jesteś silną, niezależną kobietą, która uwielbia mieć kontrolę nad swoją przyjemnością, to jest dokładnie to, czego potrzebujesz.

We-Vibe-Recenzja-recenzja

Końcowe przemyślenia

We -Vibe Chorus to cudowna mała zabawka, która ma piękny design. Jego siła i elastyczność sprawiają, że absolutnie się wyróżnia, dlatego tak bardzo go kocham.

Dzięki wielu wspaniałym cechom, które sprawią, że będziesz spadać po piętach, jest to odpowiedź, której szukałeś, która pomoże ci urozmaicić swoje życie seksualne i przenieść sprawy na inny poziom ze swoim partnerem.

Dystans nie będzie już tak duży, gdy dodasz chór do swojej kolekcji. Dlatego gorąco polecam.

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *