Lovense Nora Review: Najmądrzejszy królik Vibe dla kobiet?

lovense nora recenzja

Spośród wielu, wielu?i wciąż się liczy? wielu producentów produkujących innowacyjne, znakomicie zaprojektowane, a przede wszystkim niesamowicie inteligentne i interaktywne urządzenia sextechowe, które często i zasłużenie wyróżniają się na tle innych to te z Lovense .

To dlatego, kiedy zaprezentowali swój wibrator typu królika dla osobników wyposażonych w srom, było dużo wstawania i zwracania uwagi.

Ale kiedy już wszystko zostało powiedziane i zrobione, w jaki sposób Nora Lovense wypada w dziale projektowania, inżynierii i przyjemności dla tych, którzy są zainteresowani używaniem go do (oczywiście) zabawy na długich dystansach? i, co ważniejsze, czy pomaga mocno to utrwalić już szanowana firma sextech jako najlepsza z najlepszych, a może zamiast tego powinna otrzymać marnego meh .

Sprawdź cenę

Czy Nora to wibrator dla królików, na który wszyscy czekaliśmy?

W żargonie sekstechowego sprzętu Nora jest – jak ujmuje to Lovense w pudełku – wibratorem w stylu królika. Jeśli nie znasz tego terminu lub zastanawiasz się, jak się go używa, potraktuj go jako zabawkę penetrującą (duża część), która dodatkowo zawiera drugie rozszerzenie, myślę, że możesz to nazwać, przeznaczone do stymulowania zewnętrznego obszaru sromu? konkretnie łechtaczka.

Ten projekt jest daleki od nowości, a niektórzy sięgają nawet po dekady wstecz do wibratorów o podobnych cechach pochodzących od naszych dobrych przyjaciół – i długoletnich ekspertów od seksu – Japończyków.

I jest doskonały powód, dla którego został z nami tak długo, ponieważ jego mistrzowska forma i funkcja łaskotały wyobraźnię milionów użytkowników.

To, co zrobił Lovense, to wziąć ten klasyk i ulepszyć go, ulepszając grę z wibratorem w stylu królika. Po pierwsze, porzucili często wątpliwą konstrukcję oryginalnej zabawki na rzecz tak dobrze zbudowanej, jak to tylko możliwe, na przykład pokrycie Nory silikonową osłoną zewnętrzną o stopniu ochrony IPX6, która spełnia potrójne zadanie, czyniąc zabawkę wygodną i przyjemną dla użytkowania, niezwykle łatwe w czyszczeniu i – dopełnianie – co pozwala na zmoczenie Nory tak, jak chcesz.

Lovense Nora seks-zabawka

Ta wysokiej jakości inżynieria znajduje również odzwierciedlenie w jej mechanice, a Nora jest wyposażona w dwa silniki: jeden, który powoduje wibrację rozszerzenia łechtaczki, a drugi obraca (i przeciwnie, jeśli to twoja sprawa) część penetrującą.

Podobnie jak w przypadku wielu zabawek Lovense, Nora jest również inteligentna, ponieważ może łączyć się przez Bluetooth z aplikacją Lovense Remote na Androida lub iOS – dla zabawy z bliskiej odległości i lepszymi opcjami sterowania – lub z Lovense Connect, do czego wszyscy tu jesteśmy. , kochankowie, którzy chcą połączyć swoje zabawki dla wspólnej przyjemności.

W związku z tym, patrząc na to dla tych, którzy pragną aktywności seksualnej bez względu na odległość, osiąga donośne BRAWO za szybkość reakcji, skuteczność i cechy dla rozdzielonych kochanków.

Jeśli lubisz interaktywne porno, Nora może zostać skonfigurowana – ponownie za pomocą aplikacji Lovense Remote – aby odzwierciedlić seksowne poczynania w odpowiednio włączonym filmie – który omówię więcej za chwilę.

Jeśli chodzi o sterowanie, Nora ma dwa przyciski i diodę LED. Na górze znajduje się włączanie/wyłączanie zasilania i tryb gotowości Bluetooth po podłączeniu go do przycisku smartfona lub komputera, ale po krótkim przytrzymaniu aktywuje wibrator łechtaczki, a ponowne dotknięcie umożliwia użytkownikom przełączanie trzech poziomów intensywności i cztery zaprogramowane wzorce, takie jak Pulse, Wave, Fireworks i fajerwerki.

Pod nim drugi przycisk kontroluje obracającą się część: trzy prędkości, a przytrzymanie powoduje, że obraca się ona w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, a nie odwrotnie.

Jednak to, co możesz zrobić, znacznie się rozszerza, gdy jest sparowane z dowolną aplikacją, na przykład tworzenie i udostępnianie niestandardowych wzorów wibracji i obracania.

Co Nora ma do zaoferowania

Wibrator Lovense Nora

Podzielmy to na dwie części. Pod względem mechanicznym Nora jest doskonała: przez wszystkie miesiące, w których używałem mojej, ani razu nie zrobiła nic poza pięknymi osiągami. Uwierz mi, że to wysoka pochwała, ponieważ chciałbym móc powiedzieć to samo o wielu innych zabawkach, które recenzowałem, więcej niż kilku nowszych i znacznie droższych niż Nora.

Widać więc, że Lovense wie, jak zrobić dobrą zabawkę. Ale moje pochwały na tym się nie kończą, ponieważ bez względu na to, jak bardzo się zmoczyłam, ani razu nie zwolniło. Funkcje wibracji i rotacji są również idealne do tego, co zaprojektowano i zbudowano. Wracając do starych opowieści wojennych, powszechnym żalem z tego typu zabawkami stało się to, że ich mechanizmy są zbyt krótkie w zakresie intensywności lub różnorodności stymulacji.

Jednak nie w przypadku Nory, ponieważ jej wbudowane obroty i wibracje prawie wykonają pracę z każdym, kto z niej korzysta – a jeszcze lepiej, gdy jest podłączony przez Bluetooth do aplikacji Lovense Remote.

Dobra wiadomość wciąż nadchodzi, ponieważ Nora wyróżnia się jako zabawka, łagodząc jeszcze większą pszczołę w mojej masce niż inne zabawki, które nie dostarczają przyjemności.

Mam na myśli żywotność baterii, ponieważ jest to zabawka, która wymaga tylko około godziny – czasami mniej, jestem zachwycona, że ​​mogę działać przez imponujące cztery godziny ciągłego użytkowania.

Pozostanie również zmieniony w trybie czuwania przez całe pięć dni! Jako ktoś, kto wielokrotnie był zirytowany, gdy po sięgnięciu po ulubioną zabawkę okazało się, że jest martwa jak paznokieć do drzwi, wymagająca zabójczej godziny lub więcej, aby odzyskać sok, daję Lovense głośne klepnięcie po plecach, dzięki czemu Nora idealna zabawka do spontanicznej zabawy.

Jak go skonfigurować do użycia? i z czym jest związany?

lovense max nora recenzja

W odwrotnej kolejności Nova pojawia się w wyjątkowo przystojnym pudełku, które obok samej zabawki znajduje się przewodnik szybkiej konfiguracji, bardziej wszechstronny w różnych językach i całkiem standardowy kabel ładujący mocowany magnetycznie.

Na koniec mam umiarkowanie ostrą krytykę, że chociaż nie zmienia to oceny Nory z zaliczenia na niepowodzenie, ten rodzaj połączenia ładującego jest najgorszy. Głównie dlatego, że jest tak cholernie wybredny, że chociaż możesz go zatrzymać i zacząć ładować, wystarczy najmniejszy ruch, aby przerwać połączenie.

Tak więc, droga Lovense, podczas gdy nie mam nic poza pochwałami dla Twoich produktów i Ciebie jako firmy, błagam Cię, abyś przestała, przestań używać tych ładowarek magnetycznych.

To na uboczu, jeśli chcesz używać Nory z aplikacją Lovense Remote lub Connect, po prostu pobierz jedną lub obie na odpowiedni smartfon, przestaw zabawkę w tryb wyszukiwania Bluetooth, a ona porozmawia z dowolną aplikacją w mgnieniu oka .

Stamtąd możesz korzystać z aplikacji Lovense Connect, aby dodać interaktywny seks do swojego związku na odległość lub za pomocą pilota Lovense Remote, zacząć używać dwóch podobnych zabawek w tym samym pomieszczeniu z innym? oraz tworzyć i udostępniać swoje spersonalizowane wzory wibracji lub drgań , Jeśli chcesz.

Jeśli Twój komputer PC lub Macintosh jest wyposażony w Bluetooth, możesz również pobrać i zainstalować aplikację Lovense Remote, która oferuje te same funkcje.

Niestety, Lovense Media Player to tylko komputer PC, ale jeśli masz obsługujący sprzęt — i Bluetooth — możesz go użyć, aby dodać specjalnie utworzone listy odtwarzania akcji Nora do dowolnego filmu pobranego na komputer.

Nora Lovense recenzja

Plusy Nora

Jak większość produktów Lovense, Nora jest doskonale zaprojektowaną i dobrze wykonaną zabawką erotyczną. Silikonowe pokrycie zewnętrzne jest wygodne, bezpieczne dla ciała, wodoodporne i łatwe do czyszczenia.

Część penetrująca ma trzy prędkości i opcję przeciwnego obracania, podczas gdy stymulator punktu g zapewnia równe trzy prędkości i cztery unikalne wzorce. Wszystkie elementy sterujące są intuicyjne i proste w obsłudze, niezależnie od pozycji, w jakiej użytkownik znajdzie się.

W połączeniu z Lovense Connect, Nora może być zdalnie sterowana w dowolnym miejscu na świecie lub, przy użyciu dopasowanego typu zabawki obsługującej technologię Bluetooth, być używana interaktywnie, aby jeden partner był odzwierciedlany przez drugiego.

Dodatkowo aplikacja Lovense Remote może służyć do tworzenia niestandardowych list odtwarzania działań, które można następnie udostępniać innym. W przypadku witryn rozrywkowych dla dorosłych, które obsługują tę funkcję, Lovense Remote może również wchodzić w interakcję z różnymi filmami lub, korzystając z Lovense Media Player (tylko na PC), użytkownicy mogą tworzyć własne, które będą działać z pobranym filmem.

Wady Nora

Niewiele, ale gdybym miał sporządzić listę, musiałbym ją uzupełnić irytującym magnetycznym złączem ładowania, które, o ile nie jest podłączone, a następnie ostrożnie – bardzo, bardzo ostrożnie – pozostawione w spokoju, nie naładuje urządzenia.

Werdykt

Umieszczając Norę Lovense’a w mojej skali zaliczeń lub niepowodzeń , od razu widać, że – pomimo drobnych problemów – kończy się to dość oczywistym przechyleniem na swoją korzyść.

Jest to szczególnie ważne dla każdego, kto chce dodać stabilną, w pełni funkcjonalną i cudownie przyjemną zabawkę do swojej pełnej miłości zabawy na długich dystansach.

A więc jeszcze bardziej skłaniając się do tego: jeśli chcesz świetnej zabawki, nie chodź, ale biegnij, aby zdobyć Norę Lovense’a? i pozostać w kontakcie seksualnym ze swoim partnerem, bez względu na to, jakie kilometry dzielą was dwoje, to nie nie biegnij, ale sprintuj, aby kupić jeden, ponieważ kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, szczerze wątpię, czy znajdziesz coś przyjemniejszego.

Sprawdź cenę

Author: Erika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *